#91 2010-12-19 19:03:24

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

jenny napisał:

Chcialabym przypomniec wszystkim , by w sposob czytelny zaglosowali na osobe

Ja też.

Poza tym przypomnę, bo gdzieś w międzyczasie wkradło się przekłamanie:

Ostateczne godziny oddawania głosów: mieszkańcy - 20:30 (na forum), sprawdzenie przez detektywa - 20:45 (PW), morderstwo Ottoxu - 21:00 (PW)

Offline

 

#92 2010-12-19 19:04:46

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - forumowa mafia

kamilx22 napisał:

Jedna osoba coś wymyśli, a reszta podłapie xD

Amelia przeczuwając, że jest cały czas obserwowana, miała dość tego co o niej się mówi. Udała sie na spotkanie z Marią. Osobą, która najbardziej chce jej zaszkodzić.
- Czego ode mnie chcesz. Mało już złego narobiłaś, wracając tutaj. - Amelia miała łamliwy głos, który w pewnych momentach zamieniał się jak by do płaczu - Czemu zawsze to muszę ciebie widzieć w mojej okolicy.
Amelia podniosła rękę do góry cały czas mówiąc:
- Zapewne przez to rozpowiadasz wszytskim, że to ja zabijam. Mam rację?
Na ręku Amelii widac było bandaż, który zasłanie ciętą ranę na przedramieniu.
- CO ci takiego zrobiłam, że wszystkim opowiadasz te ch..e bzdury wyssane z palca. Powiedz mi tu i teraz.
Amelia już nie wytrzymywała nerwowo, dlatego po jej policzkach poleciały łzy.


Głos na: edycja koło 20

"A co może nie współpracujesz z Ottoxem??!! Nie wypieraj sie! Fermin mi zdazyl wszystko powiedziec zanim go zamordowałas! Probowałas schowac noz ale Ci sie to nei udalo! znalazlam i zabezpieczyłam go!! Dodatkowo slyszalam Twoja rozmowe z wspolnikiem! Nie wywiniesz sie tak latwo!
Ja mialam tu do kogo wrocic! a Ty??!! nie masz tu nikogo! po co wrocilas? by rujnowac innym zycie? by mordowac? malo ci??
A ta twoja ranka na przedramieniu - tez mi cos, wiedziałas ze sprzatajac znalazlam koszulke i noz i specjalnie sie pocielas by miec wytlumaczenie tej krwi w twoim pokoju! Twoje nie doczekanie! Zabiłas milosc mojego zycia i nie odpuszcze Ci tego! Nie Odpuszcze rozumiesz??!!" - zdenerowana Maria odwrocila sie napięcie i wyszla.Poszła poszukać Marcosa,wreszcie dotarła do pokoju chłopaków i zapukała:
-Marcos, otwórz  to ja Maria muszę ci powiedzieć coś ważnego-powiedziała. Marcos który akurat kończył robić pompki. - Wejdż - odparł to zakładając koszulkę. Maria weszła do pokoju ale z zdenerowowania zapomniała domknąć drzwi.
-" Co takiego waznego chcesz mi powiedziec?"
-" Marcos, ja.."-w tym momencie ktoś kichnął pod drzwiami.. "Kto tam jest?!"
Obydwoje rzucili sie do drzwi ale nikogo tam nie bylo - "Marcos pozniej musimy porozmawiac!"
Maria wrocila do swoich obowiazkow. Marcos znalazla ja pozniej w biurze Elsy wiedzac ze musi sie dowiedziec o Ameli wszystkiego. Maria opowiadziela mu o podsluchanej rozmowie i o pendrive ktory Vicky dala Ameli. Chlopak obiecal schowac orginalny pendrive w bezpiecznym miejscu do czasu az bedzie mozna go odczytac. Obiecal tez pilnowac bardziej Pauli i obserwowac Vicky ktora zaczyna byc w gronie podejrzanych! " Uważaj na siebie! Obiecałam Twojej mamie troszczyc sie o wasza dwojke jak o wlasne dzieci! Straciliłam juz tyle bliskich osob, nie chce stracic waszej trójki!!"
Maria po dość ciezkim dniu udala sie do swojego pokoju..to co zobaczyla po wejscu zmrozilo jej krew w zylach..caly pokoj zostal przeszukany dokladnie, wszystkie sprzety polamana, rzeczy porozrzucane - "Chyba Amelia jak jej powiedziałam, że zabezpieczyłąm nóż i inne dowody zebrane przeciwko niej sie przestraszyla haha. Dobrze, że zdobyte dowody schowałam w bezpiecznym miejscu, tam ich nigdy nie znajdzie "
Maria udała się na poszukiwania Jacinty by przedyskutować z nia nowe fragmenty układanki..


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#93 2010-12-19 19:19:58

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

A i jeszcze jedno:

Pablo napisał:

*Żeby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania, prosiłbym o nieedytowanie i nieusuwanie postów w czasie gry, a jeśli ktoś np. zmieni zdanie co do wskazanej osoby przed upłynięciem czasu na głosowanie niech zrobi to w kolejnej wiadomości.

O ile edytowanie treści fabularnych mi nie przeszkadza, o tyle oddawane głosy (jeśli mam czas) wynotowuję sobie w miarę na bieżąco. Prosiłbym, żeby jeśli ktoś zmieni zdanie/zdecyduje się później/zauważy że się pomylił, napisał to w nowym poście na końcu tematu, bo mogę nie zauważyć zmiany np. stronę wcześniej i nie zaliczyć głosu. (Wystarczy jednolinijkowa wiadomość "Głos: <postać>"). Chciałbym uniknąć czegoś takiego:

kamilx22 napisał:

Głos na: edycja koło 20

żebym potem przez to, że czytałem tylko nowe posty, nie zafałszował wyniku głosowania.

Ostatnio edytowany przez Pablo (2010-12-19 19:20:59)

Offline

 

#94 2010-12-19 19:25:14

kamilx22

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Dobrze Pablo, rozumiem

Głos na [b]Maria[b]

Offline

 

#95 2010-12-19 19:45:13

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Marcos zdruzgotany natłokiem podejrzeń i niedomówień postanowił uporać się z myślami i wskazać (sam dla siebie) osobę o złych zamiarach. Amelia, Vicky.....miał wiele problemów z podjęciem tej decyzji. Jednak z Vicky bawił się wspólnie od najmłodszych lat, a Amelię niedawno co poznał. Z ciężkim sumieniem, ale to ona była jego główną podejrzaną jeśli chodzi o 'pracę' w mafii.

Głos na: Amelia


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#96 2010-12-19 20:24:48

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

Paula przybita natłokiem wydarzeń zastanawiała się kto jest aż tak zły że chce skłócić wszystkich w Internacie. Tak zastanawiając się chodziła bezmyślnie po korytarzach szkoły aż trafiła na Amelię która wyraźnie kłóciła się z kimś przez telefon.. "Ale dlaczego ją zabiliście! powiedziała nauczycielka"
-Paulita nie mogła uwierzyć w to co przez przypadek usłyszałam z rozmowy Amelii czyżby to ona była ta zła osobą w szkole...?!

Głos na: Amelię


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#97 2010-12-19 20:30:43

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Po śmierci Elsy i niespodziewanym zniknięciu Hectora wszystko zaczęło się od nowa. Każdy obserował każdego i próbował przekonać innych o swojej niewinności. Nie udało się to Amelii. Po wielu godzinach rozmów, zadecydowano, że ją także trzeba oddać w ręce policji, żeby zapobiec kolejnym nieszczęściom.
***
Amelię wyprowadzono z internatu późnym wieczorem, żeby nie wzbudzać takiej sensacji jak ostatnio. Przysłano po nią tych samych policjantów co poprzednio. Wsiadła do radiowozu. Nic nie mówiła, już wcześniej próbowała się bronić, ale nikt jej nie wierzył.
***
Kiedy wyjechali przez bramę poza teren internatu, zwróciła się do jednego z policjantów:
- Jestem niewinna, musicie mi uwierzyć.
- My to wiemy - odpowiedział policjant, uśmiechając się - ale nikomu więcej już o tym nie powiesz...
***
Marcos wszedł do pokoju. Chciał porozmawiać z Ivanem. Na łóżku przyjaciela znalazł jedynie kartkę: "Dłużej tak nie mogę. Muszę się stąd wyrwać". Plecak Ivana i część jego ubrań zniknęły.

Głosowanie:
Podkreślone są osoby, które jasno nie zagłosowały i oddały głos na siebie.

1. Carol (anapaola) -> Amelia (kamilx22)
2. Paula (daglas89) -> Amelia (kamilx22)
3.
4. Julia (jenny) -> Victoria (Nata_PL)
5. Marcos (Krisztian) -> Amelia (kamilx22)
6. Ivan (mariang) -> Ivan (mariang)
7. Victoria (Nata_PL) -> Julia (jenny)
8.
9. Maria (Larita) -> Amelia (kamilx22)
10.
11. Hugo (Negro4Laguna) -> Amelia (kamilx22)
12. Amelia (kamilx22) -> Maria (Larita)
13.
14. Jacinta (PAULINA.ŁÓDŹ) -> Jacinta (PAULINA.ŁÓDŹ)


Liczba głosów
Amelia: 5
Victoria: 1
Julia: 1
Maria: 1
Ivan: 1
Jacinta: 1


***

Kiedy emocje zaczynały powoli opadać, ktoś z mieszkańców zauważył, że od jakiegoś czasu nikt nie widział Jacinty. Ktoś inny pobiegł do jej pokoju, żeby sprawdzić czy nic jej się nie stało. Jacinta leżała na łóżku. Nie oddychała, a na jej szyi można było zobaczyć niewielki, choć dość dobrze widoczny ślad po igle strzykawki.

***

Z gry odpadają:
Po głosowaniu mieszkańców - Amelia (niewinny mieszkaniec)
Za sprawą Ottoxu - Jacinta.
Przez brak głosów na forum - Ivan (niewinny mieszkaniec).

(...)Jeśli ktoś nie zagłosuje, to za pierwszym razem uważane jest to za głos na samego siebie. Jeżeli sytuacja się powtórzy, gracz "popełnia samobójstwo"(...)

kamilx22 i PAULINA.ŁÓDŹ, mariang proszę o niewypowiadanie się w tym temacie do zakończenia rozgrywki.

Aktualna lista postaci:

1. Carol (anapaola)
2. Paula (daglas89)
3. Sandra (Julia25)
4. Julia (jenny)
5. Marcos (Krisztian)
6. Ivan (mariang)
7. Victoria (Nata_PL)
8. Fermin (Diretto)
9. Maria (Larita)
10.Hector (K@mil)
11. Hugo (Negro4Laguna)
12. Amelia (kamilx22)
13. Elsa (Shiift)
14. Jacinta (PAULINA.ŁÓDŹ)

W bardziej czytelnej formie:

1. Carol (anapaola)
2. Paula (daglas89)
3.
4. Julia (jenny)
5. Marcos (Krisztian)
6.
7. Victoria (Nata_PL)
8.
9. Maria (Larita)
10.
11. Hugo (Negro4Laguna)
12.
13.
14.

Ostatnio edytowany przez Pablo (2010-12-19 20:53:59)

Offline

 

#98 2010-12-19 20:53:11

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

I co?! Nie wierzyliście?! - krzyczała VIcki- Nie widzicie do czego to doprowadza?? Nie wytrzymam tutaj dłużej. Nie wiem jak wy, ale ja znajdę zabójce. Pomszczę śmierć tych ofiar i wyjazd niewinnych osób. Nawet jeśli poświęce życie. Vicki wiedziała, że któreś z nich jest zdrajcą, Amelia przed śmiercią przekazała jej bardzo ważną wiadomośc ....

Ostatnio edytowany przez Nata_PL (2010-12-19 20:55:46)

Offline

 

#99 2010-12-19 21:03:10

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

"Ivan! Jakto ,nie rozumiem ,dlaczego odszedl tak bez slowa wyjasnienia? nie rozumiem ,dlaczego mnie tak zostawil - jak zwykle mysli tylko o sobie !
Mówilam Wam! Mowilam,ze to Victoria,a wy nie sluchaliscie ,wiem,ze to trudne,dla mnie rownież,ale to napewno Victoria!!! "


Glos na: Victorie

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-20 00:19:51)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#100 2010-12-19 21:08:25

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - forumowa mafia

tak mi sie przypomnialo - Krisztian - Marcos zarowno Vicky jak i amelie znal tyle samo czasu ale niech bedzie ze Marcos jako male dziecko juz byl w internacie i w tym czasie uprowadzono jego rodzicow- ojca zabito, matke przetrzymywano w podziemiach, gdy zagineli rodzice, Paula dolaczyla do niego w internacie, tadam:P


"Choler! Jacinta zginela po odejsciu Ameli! Albo to nie ona zamordowala Fermina i ktos podkładal dowody przeciwko niej albo to jej wspolnik! w koncu widzialam ja jak spiskowala z Hugo, a pozniej ta dziwna sprawa z Vicky..Marcos mówi ze zna Vicky od dziecka, ze nie mogla by zdradzic przyjaciol..ale czy napewno? Sama nie wiem juz co mam myslec..musze poszukac nowych dowodow! " - Maria rozmyślajac udała sie na obchód internatu. Po drodze spotkała wstrzasnietego Marcosa. "Marcos, co sie stało?"
-"Zniknął Ivan! zabrał swoje rzeczy i zostawił kartke ze nie wytrzymuje tego.."
Maria zszokowana chodziła w kolko powtarzajac ciagle -"Nie.nie to nei mozliwe, nie moj Ivan..nie...nie" po czym pobiegla do swojego pokoju, Marcos ruszyl za nią. Wpadli do pokoju a na łóżku Marii lezal list od Ivana.. "Mamo, przepraszam, ale nei dam dłużej rady żyć w tym stresie. Ukryje sie w tamtym miejscu gdzie spedziłąs ostatnio czas, mam nadzieje ze szybko do mnie dołączysz. Kocham Cie, Ivan"
-"Przynajmniej bedzie bezpieczny"- powiedziala Maria - "Musimy tez stad uciekać!"
- "Ja nie moge zostawić przyjaciol w otoczeniu tych mordercow Maria! Musze odnalesc tego ktory wyrzadza krzywde mojej rodzinie od tak dawna! Prosze pomoż mi ich zdemaskowac!!"
-"Ok Marcos, ale musimy być bardzo ostrożni.."
- " Musimy sie przyjrzeć Vicky. Maria, Ivan wspominał Ci ze Julia widuje czasem duchy? ona widziała Fermina..on wskazał Victorie jako zabojczynie.. nie wiem co o tym myslec.."
- "Vicky? Widziałam jak spiskowała z Amelia..i dośc czesto odwiedza gabinet tej szumowiny Noireta "

Głosuje na : Victoria

Ostatnio edytowany przez Larita (2010-12-19 21:12:57)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#101 2010-12-19 21:34:59

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Larita - ja wiem, że potoczyłem to inaczej niż w "Internacie", ale o to chyba przecież chodzi, żeby nie było tak samo. 

Marcos dowiedziawszy się o śmierci Jacinty zemdlał. Gdy się obudził przy jego boku była Maria, która utwierdziła go w przekonaniu, że Vicky może być zdrajczynią.

Głos na: Victoria


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#102 2010-12-19 21:50:05

 PAULINA.ŁÓDŹ

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Buu szkoda że nie mogę grać... Sorry że napisałam

Offline

 

#103 2010-12-19 21:54:08

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

PAULINA.ŁÓDŹ napisał:

Buu szkoda że nie mogę grać... Sorry że napisałam

to juz sie nie udzielaj - takie sa zasady

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-20 00:19:01)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#104 2010-12-19 22:06:18

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Marcos i Maria opłakiwali zmarłą Jacine, Carol nie zdążyła nawet przekroczyć progu gdy już automatycznie odwróciła się i uklękła oparta o ścianę " ile jeszcze osób zginie" zadała sobie skrycie pytanie.. wytarła łzy o niebieski rękaw mundurka gdy  nagle staneła nad nią Vicki
-Carol powiedz że chociaż Ty mi wierzysz, znamy się od dziecka, nie przekreślaj tego- niepewnie zagaiła do już całkowicie zdezorientowanej Caroliny
-Viki, o czym Ty mówisz?? właśnie obok leży ciało zmarłej Jaciny, Ivan nas opuścił,  a Ty tak po prostu próbujesz mnie przekonać do tego że jesteś niewinna?? o czym Ty w ogóle teraz mówisz ?? w przeciągu ostatnich dni wydarzyło się tak wiele a Ty próbujesz mnie po prostu przekonać czy dla Ciebie to nic nie znaczy ????- Carol wstała i spojrzała ze złością na Vicki
-Po prostu chce być pewna że mi ufasz .... - odparła niepewnie zaskoczona reakcją Caroliny
-Zostaw mnie, teraz już nie można nikomu ufać ..... - opuściła Victorię i objeła Marcosa ..


Głos na: Victorię



http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#105 2010-12-20 02:33:55

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Marcos mocno przytulił Carol i wyszeptał jej do ucha: "Zawsze będziemy razem." Vicky zdenerwowana całą sytuacją wyszła z pokoju. Maria odparła: - Przynajmniej teraz wiemy, że nie ma wśród nas zdrajcy. I przytuliła Marcosa i Carol.
Marcos przypomniał sobie o pendrive. Włączył komputer i zobaczył, że dostęp do plików na nim jest zablokowany. Wiedział, że tylko Vicky potrafi rozszyfrować hasło, lecz nie mógł jej zaufać. Nie wiedział czy te informacje są tego warte aby narażać siebie, Paulę i innych.....


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.golebiegoluchow.pun.pl www.vag-augustow.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.cs-devil.pun.pl www.us-biotechnologia.pun.pl