#61 2010-12-18 19:54:31

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

PAULINA.ŁÓDŹ napisał:

Mój kolor to czarny a zwykli mieszkańcy do której mogą głosować ? do 21?

Jacinta  - ogarnij sie !

Julia byla nadal w szoku po tym co przekazal jej duch Fermina,czyla sie dziwnie w towarzystwie Marcosa i nie potrafila spojrzec mu w oczy. Nawet Ivan ,jedyna osoba,ktorej powiedziala ,ze zabojca Fermina jest Sandra,byl tak zajety zastepowaniem Fermina w kuchni ,ze nie miala czasu z nia porozmawiac. Wtem do pokoju weszla Evelin i Paula. Na widok Pauli Julia wybiegla z pokoju ,w jej glowie blakaal sie tylko jena mysl "to Sandra zabila Fermina"jak ona powie to Marcosowi ,jak spojrzy w oczy malej Pauli,tak szczesliwej z odzyskania matki"

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-18 20:03:23)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#62 2010-12-18 20:10:13

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Marcos gdy zauważył Julię wiedział, że coś jest nie tak. W jej oczach było widać przerażenie....
Czekał na to co ona mu powie.....


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#63 2010-12-18 20:19:02

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

"Marcos  - musze ci cos powiedziec" - powiedziala Julia drzacym glosem. "Wiem ,kto zabil Fermina, to...Nie, nie moge ,to zbyt trudne!" - wykrzyknela Julia i uciekla z placzem do lazienki dziewczyn,miala metlik w glowie  "Jek mam mu powiedziec ,ze to jego matka? ...wiem,ze  musze to zrobic,lepiej by dowiedzial sie ode mnie,ale to takie trudne..." i zaniosla sie placzem

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-18 20:23:47)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#64 2010-12-18 20:27:01

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - forumowa mafia

jenny napisał:

"Marcos  - musze ci cos powiedziec" - powiedziala Julia drzacym glosem. "Wiem ,kto zabil Fermina, to...Nie, nie moge ,to zbyt trudne!" - wykrzyknela Julia i uciekla z placzem do lazienki dziewczyn,miala metlik w glowie  "Jek mam mu powiedziec ,ze to jego matka? ...wiem,ze  musze to zrobic,lepiej by dowiedzial sie ode mnie,ale to takie trudne..." i zaniosla sie placzem..

W tym momencie nadeszła Maria - "Marcos moge prosić Cie na chwilke? To bardzo ważna sprawa". Odeszła na bok z Marcosem i opowiedziałą mu ze widziała sie z jego matka, ktora ukrywa sie w lesie przed zlymi ludzmi ktorzy ja porwali, że to Fermin ja uwolnił z ich rąk i ukrył w do czasu bezpiecznym miejscu. Ze teraz kryje sie takze przed morderca, który grasuje w internacie i bedzie chciał za wszelka cene podejrzenie o zabojstwo Fermina zrzucic na nia. I przekazała mu takze prosbe matki by pilnowala jego i Paule. "Marcos,gdybyś czegos potrzebował to nie bój sie - przyjdz do mnie, postaram się pomoc! I uważaj na siebie.Morderca jest blisko..uwazaj na Amelie, ona moze byc w to zamieszana!! Fermin mowil ze kreciła sie koło niego jakis czas temu dlatego jej nie ufał!" - pogłaskała Marcosa po policzku i smutnym głosem dodała - "Twoja matka bardzo kocha Ciebie i Paule i rozpacza ze nie możecie jeszcze być razem, ale bedzie cały czas w poblizu by was pilnować i ochraniac!Porozmawiaj z Paulita by nie opuszczała terenu internatu..tak bedzie dla niej bezpieczniej!"

Ostatnio edytowany przez Larita (2010-12-18 20:31:06)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#65 2010-12-18 20:43:02

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

Julia25 napisał:

Paula ostrożnie zbliżyła się do bramy i spojrzała uradowana na skrywającą się za krzakiem postać.
'Mamo!' Wykrzyknęła i podbiegła do kobiety, by się do niej przytulić.
'Mój aniołku' Powiedziała Sandra przez łzy.
Paula złapała ją za rękę.
'Chodź ze mną do Internatu. Marcos się ucieszy'
'Kochanie, nie mogę, tam nie jest bezpiecznie. W Internacie dzieją się złe rzeczy. Musisz na siebie uważać. Kiedy to wszystko się skończy, zabiorę Was do domu, obiecuję'
Paula spojrzała na mamę smutnym wzrokiem.
'Nie smuć się maleńka, wszystko będzie dobrze...' Nagle urwała, widząc skradająca się po dziedzińcu szkoły Amelię. 'Paula, posłuchaj mnie.' Powiedziała do dziewczynki. 'To bardzo ważne.' Po czym wyjęła z kieszeni pendrivea podała Pauli. 'To jest bardzo ważna rzecz. Schowaj ją w bezpiecznym miejscu i nikomu nie pokazuj, zwłaszcza swojej nauczycielce, Amelii. Kiedy nikt nie będzie widział, daj to Marcosowi. Kocham Cię i obiecuję, że niedługo już będziemy razem.' To powiedziawszy rozejrzała się uważnie dookoła i powoli wycofała się za bramy szkoły, po czym pobiegła do lasu.

Paula dobrze ukryła pendrajwa w kieszeni swoich spodni którego dostała od matki i ruszyła z powrotem w kierunku szkoły żeby poszukać Marcosa i dać mu coś ważnego. Wchodząc do szkoły zobaczyła zbiegająca Julie ze schodów cała zapłakaną.
-Julia, Julia!... zawołała za nią Paula ale dziewczyna nie zareagowała ja jej okrzyki.
-Ciekawe co jej się stało zastanawiała się Paula i poszła w stronę swojego pokoju.
-Ukryła pendrajwa pod materacem swojego łóżka żeby nikt tego nie zobaczył.
-Ale akurat w tym momencie gdy go chowała do pokoju wszedł Marcos.
-Co ty tam chowasz Słoneczko ty moje?.
-Szukałam ciebie, dostałam to od mamy i miałam ci to przekazać ale nigdzie cię nie było wiec chciałam to tu schować do czasu aż ciebie odszukam.
-Od mamy? powiedział zdziwiony Marcos
-Tak od mamy, miała ci to tylko przekazać nie wiem co on zawiera.
- Dziękuje Słonko - stwierdził Marcos.
- Marcos nic ci nie jest? spytała go Paula.
-Nie.
-Ale czemu masz taki dziwny wyraz twarzy chciała wiedzieć Paula....

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-12-18 20:47:24)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#66 2010-12-18 20:47:30

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Teraz mam mętlik w głowie.

Po rozmowie z Marią Marcos pobiegł do lasu szukać swojej matki. Niestety na tak dużym obszarze szukanie kogoś jest bardzo utrudnione. Bardzo długo szwędał się po lesie szukając choćby śladu po matce...na darmo. Nie znalazł niczego. Załamany wrócił do Internatu, aby jak co wieczór opowiedzieć Pauli bajkę na dobranoc.
Lecz wchodząc do pokoju ujrzał Paulę chowającą coś pod łóżko.
Paula wręczyła Marcosowi pendrive'a.
Marcos był w szoku. Nie mógł uwierzyć, że matka miała jakieś dane, dokumenty, że coś chowała...
Liczył na to, że chodzi o adpocję jej przez złych ludzi.
Marcos opowiadał Pauli bajkę....
Gdy Paula zasnęła ucałował ją w czoło i wyszedł z pokoju. Po korytarzu szła Julia. Postanowił jednak dowiedzieć się o co Jej chodzi.
- Julia, co chciałaś mi powiedzieć ? To coś ważnego ? Jesteśmy przyjaciółmi. Przecież możesz mi zaufać !
- Nie wiem, nie wiem czy powinnam, nie wiem jak mam Ci powiedzieć..... - odparła Julia.
- Powiedz otwarcie. Boisz się, że ktoś nas podłuchuje ? - odparł Marcos zabierając Julię do pokoju w którym już siedziały Vicky i Carol.
- Tutaj nikt nas nie podsłucha.... - odparł.

Ostatnio edytowany przez Krisztian (2010-12-18 20:50:23)


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#67 2010-12-18 20:48:08

 PAULINA.ŁÓDŹ

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Jak to nie mogę zdradzać że jestem zwykłym mieszkańcem? Przecież to oczywiste że jestem aniołem hi hi jak już mam na kogoś stawiać to niech to będzie ta SANDRA a co mi tam

Ostatnio edytowany przez PAULINA.ŁÓDŹ (2010-12-18 20:52:03)

Offline

 

#68 2010-12-18 20:53:26

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

"To dla mnie naprawde trudne"powiedzial Julia szlochajac, "ukazal mi sie duch Fermina...i...powiedzial,ze zabla go...Twoja matka...potem slyszalam Else... mowila,ze Twoja matka uciekla,gdzies do lasu...przepraszam Marcos...ja,ja..."Julia nie byla w stanie powiedziec juz ani slowa,wybiegla z pokoju z placzem

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-18 20:53:50)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#69 2010-12-18 21:07:18

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Od śmierci Fermina atmosfera panująca w internacie była nie do zniesienia. Ile osób, tyle teorii i podejrzeń. Tak dalej być nie mogło. Trzeba było coś postanowić. Postanowiono jeszcze raz przedyskutować sprawę. Rozmowa była bardzo burzliwa i każdy bronił swoich racji. Była jednak jedna osoba, której imię w oskarżeniach pojawiało się najczęściej. Sandra. Pojawiła się znikąd i zaraz zniknęła, a to pewnie nie dodało jej popularności.
Noiret wezwał policję i zarządził poszukiwania. Metr po metrze przeczesano las otaczający internat i po kilku godzinach poszukiwań udało się odnaleźć Sandrę. Kiedy policjanci prowadzili ją do radiowozu, błagała by ją puścili, mówiąc, że jest niewinna. Gdy przyprowadzona została na plac przed internatem, gdzie czekał radiowóz, uczniowie i nauczyciele obserwowali wszystko przez okna. Niektórzy wyszli na zewnątrz. Drzwi radiowozu zamknęły się za Sandrą i pojazd ruszył w stronę lasu.

***

Sandra siedziała w radiowozie. Byli już mniej więcej 3 kilometry od internatu, kiedy siedzący na siedzeniu pasażera policjant odwrócił się do niej. Wymierzona w nią broń była ostatnią rzeczą jaką zobaczyła...

***

Głosowanie:
Podkreślone są osoby, które jasno nie zagłosowały i oddały głos na siebie.

1. Carol (anapaola) -> Elsa (Shiift)
2. Paula (daglas89) -> Sandra (Julia25)
3. Sandra (Julia25) -> Amelia (kamilx22)
4. Julia (jenny) -> Sandra (Julia25)
5. Marcos (Krisztian) -> Carol (anapaola)
6. Ivan (mariang) -> Ivan (mariang)
7. Victoria (Nata_PL) -> Sandra (Julia25)
8. Fermin (Diretto)
9. Maria (Larita) -> Amelia (kamilx22)
10.Hector (K@mil) -> Hector (K@mil)
11. Hugo (Negro4Laguna) -> Hugo (Negro4Laguna)
12. Amelia (kamilx22) -> Carol (anapaola)
13. Elsa (Shiift) -> Elsa (Shiift)
14. Jacinta (PAULINA.ŁÓDŹ) -> Sandra (Julia25)


Liczba głosów
Sandra: 4
Amelia: 2
Carol: 2
Elsa: 2
Ivan: 1
Hector: 1
Hugo: 1


***

Po ciężkim dniu Elsa wróciła do swojego pokoju. Cały czas targały nią emocje. Nie wiedziała, czy postąpili słusznie oddając Sandrę w ręce policji. Na biurku leżała przesyłka, którą wcześniej przyniósł kurier, a nie miała czasu jej otworzyć. Otworzyła kopertę. W środku była jedynie kartka z napisem: "Osoba, którą wydaliście policji była niewinna. Nie popełnijcie więcej tego błędu."
W tym momencie usłyszała szmer za swoimi plecami. Chciała się odwrócić, żeby zobaczyć kto jest w pokoju, ale było już za późno. Poczuła silny ból i martwa upadła na biurko.

***

Z gry odpadają: Sandra (niewinny mieszkaniec) i Elsa.
Julia25 i Shiift, proszę o niewypowiadanie się w tym temacie.

Aktualna lista postaci:

1. Carol (anapaola)
2. Paula (daglas89)
3. Sandra (Julia25)
4. Julia (jenny)
5. Marcos (Krisztian)
6. Ivan (mariang)
7. Victoria (Nata_PL)
8. Fermin (Diretto)
9. Maria (Larita)
10.Hector (K@mil)
11. Hugo (Negro4Laguna)
12. Amelia (kamilx22)
13. Elsa (Shiift)
14. Jacinta (PAULINA.ŁÓDŹ)

***

WAŻNE OGŁOSZENIE:
Żeby łatwiej było liczyć głosy (nie wiem czy gdzieś się dzisiaj nie pomyliłem), proszę, aby w poście wskazującym osobę na którą chcecie głosować, w ostatniej linijce zamieścić następujący tekst:

Głos na: <imię postaci>

Inne głosy nie będą liczone.

Ostatnio edytowany przez Pablo (2010-12-18 23:56:12)

Offline

 

#70 2010-12-18 22:16:06

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Gdy przyprowadzona została na plac przed internatem, gdzie czekał radiowóz, uczniowie i nauczyciele obserwowali wszystko przez okna. Niektórzy wyszli na zewnątrz. Drzwi radiowozu zamknęły się za Sandrą i pojazd ruszył w stronę lasu.

Carol próbowała za wszelką cenę uspokoić Marcosa który próbował dostać się bezustannie do Matki. Radiowóz odjechał, Marcos padł na kolana i ukrył twarz w dłoniach, Carol objeła go z całych sił mówiąc - Kiedyś to wszystko się skończy.. obiecuję - razem przez dłuższą chwilę tak siedzieli  objęci w milczeniu, gdy nagle z Internatu wyłonił się krzyk Pauli....


Głos na: 




Ostatnio edytowany przez anapaola (2010-12-18 22:38:03)


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#71 2010-12-18 22:21:03

 PAULINA.ŁÓDŹ

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Przeżyłam ;D

Offline

 

#72 2010-12-18 22:50:01

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

Julia byla bardzo ,smutna  - miala wrazenie,ze Marcos jej nienawidzi ,a przyjaciele ignoruja ,nawet Ivan wydawal sie jakis daleki. Postanowila isc ,porozmawiac z Marcosem.Szla pustym korytarzem w kierunku pokoju chlopaków, wtem odwrocila sie - miala wrazenie,ze ktos za nia idze. Nie ujrzala nikogo. Chciala isc dalej,gdy uslyszala hałas  - odwrocila sie raz jeszcze i zamarla  - ujrzala ducha Fermina. Byl wyraznie nie zadowolony. W rekach cos trzymal,ale Julia nie mogal dostrzec co to jest  - byl zbyt daleko. Julia zblizyla sie powoli - Fermin trzymal krede, napisaal nia na podlodze "To nie byla Sandra - ona chiala mi pomoc". Julia miala wrazenie ,jakby ktos chwycil ja za reke - drgnela, nagle zobaczyla Marcosa. "Marcos!" - krzyknela "Musimy porozmawiac! pomylilam sie - wybacz mi" Marcos bez slowa otworzyl drzwi najblizeszgo pokoju i pokazal by weszla. Julia spojrzala w kierunku ,w ktorym wczesniej byl duch Fermina -  zniknal. Julia westchnela i weszla do pokoju wskazywanego przez Marcosa. "To bedzie ciezka rozmowa" - pomyslala... 

Głos na: jeszczę muszę przemyśleć (do czasu,jak po raz kolejny pojawi sie duch Fermina )

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-18 22:50:43)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#73 2010-12-18 23:04:20

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Marcos pełen emocji....różnorodnych emocji....z jednej strony zabrano mu matkę, którą podejrzewają o najgorsze, nagle z drugiej wychodzi, że to nie była jej sprawka. I jest niewinna. Lecz ratunku dla niej już nie ma (o czym on nie wie)...postanawia zagłębić się w rozmowie z Julią. W pokoju jednak była Vicky.
- Vicky, mogłabyś wyjść ? - zapytał Marcos.
- A co, macie przede mną jakieś tajemnice ?
- Nie - odparł Marcos, ale jest to dla mnie piekielnie ważne. Chodzi o moją matkę. Proszę Cię.
- Dobrze. Zawołajcie mnie jak skończycie.

Marcos mógł teraz słuchać co Julia ma mu do powiedzenia.....
- To teraz mów co chciałaś mi powiedzieć. Mam nadzieję, że coś się wreszcie wyjaśni.....


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#74 2010-12-18 23:53:08

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Tego było już za wiele. Najpierw śmierć Fermina, potem nagłe pojawienie się Sandry. Zanim Hector zdążył to sobie poukładać, Irene znowu zniknęła. Od tamtej pory ciągle był przybity i zamknięty w sobie. Nie miał ochoty z nikim rozmawiać, z nikim się spotykać. Nie uczestniczył nawet w rozmowach o tym, kto może być podejrzany. Nie wiedział co o tym wszystkim myśleć. Kiedy dowiedział się, że jego siostra została odnaleziona i wydana w ręce policji, było już za późno. Irene znowu zniknęła z jego życia. Załamany nie wiedział co ze sobą zrobić.
A teraz to. Kobieta którą kiedyś kochał, z którą od początku prowadził tę szkołę nie żyje. Śmierć Elsy przepełniła czarę goryczy. Niewiele myśląc wsiadł do samochodu, włączył silnik i ruszył przed siebie bez wyraźnego celu. Po chwili światła jego seata zniknęły w ciemnościach lasu.
Nikt już więcej nie zobaczył go w internacie. Wszyscy zorientowali się, że nic nie będzie już takie jak przedtem...

Aktualna lista postaci:

1. Carol (anapaola)
2. Paula (daglas89)
3. Sandra (Julia25)
4. Julia (jenny)
5. Marcos (Krisztian)
6. Ivan (mariang)
7. Victoria (Nata_PL)
8. Fermin (Diretto)
9. Maria (Larita)
10.Hector (K@mil)
11. Hugo (Negro4Laguna)
12. Amelia (kamilx22)
13. Elsa (Shiift)
14. Jacinta (PAULINA.ŁÓDŹ)

Hector (niewinny mieszkaniec) opuścił internat. K@mil, proszę o niewypowiadanie się w tym temacie do końca rozgrywki.

******
W internacie nigdy nic nie jest pewne. K@mil musiał zrezygnować z gry, więc mamy jedną postać mniej. Ottox nie śpi...

Offline

 

#75 2010-12-19 00:09:13

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Vicki w nocy wykradła się z pokoju. Zajrzała do kuchni czy nikogo nie ma. ,,Sama już nie wiem kto jest mordercą??,, A co jeśli ktoś z nas im pomaga??  Vicki weszła do sali ćwiczeń, gdzie w rzeczach Hugo znalazła ów zakrwawiony rękaw. ,,Najpierw u Amelii, teraz u niego! Co tu jest grane?!,,

Ostatnio edytowany przez Nata_PL (2010-12-19 00:09:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shamanking.pun.pl www.birthofshinobi.pun.pl www.narutoprzygoda.pun.pl www.pjwstk.pun.pl www.branchclosed.pun.pl