#391 2011-01-01 17:13:18

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

-Dlaczego Julia? Dlaczego akurat ona? - powiedział ze łzami w oczach Ivan
-Ivan uspokój się. Morderca zapłaci za to - Powiedział Marcos
-Ale kto jest tym mordercą? Kto? Mam straszny mętlik w głowie. To może być Noiret, albo Hector bo ma broń i ktoś słyszał jak Hector mówił, że "już się nią zajełem" i Lucija przyłapała go jak porzewracał leki w jej gabinecie, albo Hugo bo Sandra i Lucija widzeli kogoś ciągnącego worek, a potem Martin widział Huga w lesie.
-Hej.W liście Amelia napisała, że morderców jest trzech więc może to oni? - Powiedziała Viktoria.
-No to dziaj będziemy mieli kolejną bezsenną noc, przeszukamy dzisiaj pokój Hectora i Huga - powiedział Marcos
-Dobra to ja, Viki i Julia przeszukamy pokój Hectora, a Marcos i Ivan pokój Huga - powiedziała Carol
-Dobra - powiedział Ivan

Mój głos: Noiret


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

#392 2011-01-01 17:26:47

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

"A więc to jednak Hugo stoi za tym wszystkim? Tylko jaką rolę odgrywa w tym wszystkim Maria i Saul? Nie ulega jednak wątpliwości, że mój fałszywy przyjaciel skrzywdził moją siostrę. Ona jest tego pewna - poznała jego głos, podczas hipnozy także jej się ukazał. Coś musi być na rzeczy" - rozmyślał Hector.
Oddaję głos na: Hugo.

Offline

 

#393 2011-01-01 17:32:50

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Amaia z ukrycia przysłuchiwała się rozmowie Ivana i Marcosa w bibliotece. Chociaż rozmawiali o poważnych sprawach, bynajmniej nie byli dyskretni, Ivan głośno krzyczał.
Amaia doskonale go rozumiała. Ktoś zabił jego ukochaną. Chociaż sama nie za bardzo przepadała za Julią, obie z Carol zawsze dziwnie się na nią patrzyły, to i tak było jej tak strasznie smutno. Kto może być tak okrutny żeby zabijać taką młodą dziewczynę. Co ona im zrobiła? Kto mógł być aż tak okrutny.
- To może być albo Noirett ... albo Hector ... albo Hugo - Amaia słyszała wypowiedzi Ivana. Sama nie wiem co mam myśleć. Nie wierzę w Hectora, w Hugo też nie, przecież jego tutaj ostatnio w ogóle nie ma. Nie mógłby zabić Julii. Przecież na pewno ktoś by go zauważył a od kilku dni on jest ciągle nieobecny. To musi być zatem Noiret.
Mój głos: Noiret.

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-01 17:34:58)

Offline

 

#394 2011-01-01 17:33:03

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

W całym tym zamieszaniu Lucas zorientował się, że nie ma ze sobą inhalatora odkąd wyszedł z pokoju nad ranem. Był bardzo przestraszony gdyż zdawał sobie sprawę jakie to niebezpieczne dla jego zdrowia. "Te sny były bardzo realistyczne i naprawdę musiały mnie przerazić skoro zapomniałem nawet o tym" pomyślał Lucas i czym prędzej pobiegł do swojego i Martina pokoju lecz kiedy otworzył szufladę z szafki nocnej okazało się, że inhalator nie znajduje się tam. Na szczęście w szafie w walizce znajdował się zapasowy, po który Lucas sięgnął i szybko z niego skorzystał gdyż tak się zdenerwował jego brakiem, że zaczęło brakować mu tchu. "Dlaczego jednak brakuje tego pierwszego? niemożliwe abym go zgubił, gdyż jeszcze nigdy tak się nie zdażyło. Pewnie ktoś znowu musiał być w naszym pokoju" - przestraszył się Lucas. "Muszę o tym komuś powiedzieć. Znowu nigdzie nie widzę taty pójdę więc do Rebeki. Wybiegł z pokoju i krzycząc "Rebeca Rebeca zobacz co się stało!" biegł w kierunku jej pokoju


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#395 2011-01-01 17:40:11

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Wybiegł z pokoju i krzycząc "Rebeca Rebeca zobacz co się stało!" biegł w kierunku jej pokoju

Lukas wpadl do pokoju Rebeci u kotrej byla wlasnie Maria, obydwie zerwaly sie z miejsc i podbiegly do chlopca
-Lukas co sie dzieje!- pytaly go
-Ktos byl u mnie i taty w pokoju i ukradl mi inhalator!
-cos jeszcze zginelo? - dopytywaly kobiety
- Nie wiem, tylko zauwazylem brak inhalatora trzeba taty sie spytac, moze on zauwazy jelsi czegos brakuje!

Rebeca z Lukasem poszli szukac Martina a Maria poszla do kuchni. Po chwili przyszla do kuchni Paula i powiedziala ze ten nowy nauczyciel - Saul prosi aby przyniosla notes ktory zostawil w kuchni, Wiec Maria odnalazla notes i poszla wreczyc go Saulowi. Znalazla go na dworzu, podeszla blizej oddala notes i powiedziala - "NAtepnym razem prosze go bardziej pilnowac" - wtedy zobaczyla ze saul rozmawial z Hugo "hmm a Tych co laczy?" zastanawiala sie Maria

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-01-01 17:43:06)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#396 2011-01-01 17:55:48

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Dobra, mamy plan. Dzisiaj idziemy przeszukać pokoje nauczycieli, mam nadzieję, że coś znajdziemy. Kurczę Julia była osobą zbuntowaną, wątpie aby nie walczyła z napastnikiem. To musiał być ktoś kogo się bała, albo ktoś komu ufała .........
Mój głos : Hector

Offline

 

#397 2011-01-01 18:24:11

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

- Ja nie wiem. Nie chcę nikogo z góry osądzać, ale....

-Czy nie zastanawiało Cię przypadkiem skąd wzięły się ślady zadrapań na szyi Hectora-dodała Carol
-Nie zwróciłem uwagi-Marcos nerwowo podążał za czymś wzrokiem
-Marcos co się dzieje- zajrzała Carol zza ramienia ukochanemu, był to Hector który nerwowo wpadł do pokoju Noireta
-Czego on tam szuka?- spytał zdezorientowany Marcos

Mój głos: Hector


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#398 2011-01-01 18:34:07

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Larita napisał:

Wybiegł z pokoju i krzycząc "Rebeca Rebeca zobacz co się stało!" biegł w kierunku jej pokoju

Lukas wpadl do pokoju Rebeci u kotrej byla wlasnie Maria, obydwie zerwaly sie z miejsc i podbiegly do chlopca
-Lukas co sie dzieje!- pytaly go
-Ktos byl u mnie i taty w pokoju i ukradl mi inhalator!
-cos jeszcze zginelo? - dopytywaly kobiety
- Nie wiem, tylko zauwazylem brak inhalatora trzeba taty sie spytac, moze on zauwazy jelsi czegos brakuje!

-To chodź ze mną Lucas poszukamy twojego taty odrzekła -Rebeca.
Poszli sprawdzić czy Martin dotarł wreszcie do pokoju ale jednak tam go nie było.
-To jak myślisz gdzie tata może być odpowiada Lucas
-Nie wiem kotku może w bibliotece a może poszedł do lasu pobiegać wiesz jak on to lubi robić - stwierdza fakt Rebeca - Idziemy dalej go szukać.
Rebeca z Lucasem przeszukali cały Internat ale śladu po Martinie nie było. Po drodze spotkali Marcosa, Ivana, Carol i Viki.
-Cześć dzieciaki nie widzieliście gdzieś Martina? Lucas się o niego martwi bo nie może go nigdzie znaleźć .
-Wiec co Rebeca, zdawało mi się że widziałem go jakieś 30 min temu jak wychodził na dwór ubrany na sportowo - odpowiada Marcos.
-Dzięki Marcos, widocznie poszedł pobiegać.
Przyjaciele poszli w swoją stronę a Rebeca odwróciła się w stronę Lucasa, słyszałeś co mówił Marcos.
-Tak słyszałem.
-Chodz usiądziemy na schodach koło drzwi wyjściowych i tam poczekamy na twojego Tatę - odparła Rebeca - Co tam u ciebie słychać, ostatnio rzadko rozmawiamy.
-Wiem zastanawiam się nad tym wszystkim co dzieje się ostatnio w szkole i dużo czasu spędzam ostatnio z Paula, no wiesz podoba mi się bardzo ale nie wiem jak to jej powiedzieć. Rebeca a może ty wiesz jak ja mam to zrobić.
-Wiesz co, najlepiej by było żebyś dał jej jakieś upominek który lubi może kwiaty lub jakąś bombonierkę i spytał się po prostu czy chciała by zostać moją dziewczyną czy jakoś tak. Najlepiej spytaj o to tatę.
Tak zajęci rozmową nie zauważyli że Martin akurat wszedł do budynku.
-Co mam mnie zapytać? - chce wiedzieć Martin
-Cześć, o sprawy sercowe ale o tym pózniej. Martin ktoś był w waszym pokoju i Lucasowi zginął...
-zginął mi inhalator! A przecież wiesz że ja dbam o to żeby go nie zgubić bo jest mi bardzo potrzeby wykrzyknął Lucas.
- Coooo?
-Nie co, słyszałeś co ci powiedział syn. Chodź z nami i zobacz czy coś jeszcze nie zginęło. - stwierdza Rebeca
Wszyscy razem ruszyli w stronę pokoju panów.
-Gdy Martin przeszukiwał pokój Rebeca zastanawiała się co mogło zaginać i po co ktoś tego potrzebował.
-W tym momencie Martin wykrzyknął - Nie ma go! Nie ma!
- Ale czego nie ma?
- Mojego zegarka? ale po co ktoś miał mi go kraść? nie był drogi ale to pamiątka, wiec dla mnie cenny!
- Dziwne jest to wszystko!


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#399 2011-01-01 18:38:12

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Paula zauważyła Marcosa i Carol na korytarzu postanowiła się dowiedzieć co o Hugo myśli jej brat.
-Marcos dlaczego dorośli mówią że Hugo jest zły i to on może zabił Julię i Amelię?
-Jak to Hugo? Kto tak mówi?-dopytywała się Carol
-No tata Lucasa w lesie widział zakapturzoną postać i podejrzewa Huga-odparła dziewczynka-czy on jest niebezpieczny przecież to wasz nauczyciel.
-Nie wiem Paula ale na wszelki wypadek trzymaj się od niego z daleka, a my to sprawdzimy.
-No dobrze. Ale na początku podejrzewaliście Noireta a teraz ojciec Lucasa mówi że to Hugo. Marcos boję się.
-Spokojnie przy mnie nic ci się nie stanie.-uśmiechnął się do siostry- idź poszukaj przyjaciół i się z nimi pobaw.
-Dobrze ale przyjdź mi opowiedzieć bajkę potem. I pobiegła szukać Lucasa i Evelin.

Przchechodziła obok pojoju Maritna i Lucasa i usłyszała ich rozmowę o zaginionych rzeczach.
-Lucas bardzo mi przykro kto mógł coś takiego zrobić przecież każdy wie jak bardzo on ci jest potrzebny.
-To wszystko jest bardzo podejrzane-powiedziała Rebeka
-Lucas, Lucas- zawołał nagle Martin. Paula i Rebeka spojrzały z przerażeniem na Maritna. Lucas zemdlał...

Ostatnio edytowany przez crisfan (2011-01-01 18:44:11)


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#400 2011-01-01 19:14:09

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.


Lucia idac na kolacje uslyszala krzyki dochodzace, z pokoju Martina
-POMOCY!!!
-Ratunku!-krzyczla Paula
Lucia slyczac ze ktos wzywa pomocy natychmiast poszla sprawdzic co sie stalo. Wchodzi do pokoju...
i widzi Martina i Rebece kleczacych przy Lukasie i przestraszona Paula
-Co sie stalo?- spytala
-pomozcie mi polozyc go na lozku
-Paula prosze ci ic teraz do mamy- poprosila Rebeca
Lucia pomogla octknac sie Lukasowi, dala mu wody. Co sie stala powtorzyla pytanie kierujac je do Martina
-bo... ktos sie wlamal do naszego pokoju i zabral Lukasowi inhalator i moj zegarek, wiec Lukas sie troche zdenerwowal i ... zemdlal- odpowiedzial Martin
-Co teraz z twiom inhalatorem? Masz zapasowy? -spytala zatroskana lucia
-tak, ja juz go znalazlem ale bardzo sie denerwuje tym co sie dzieje w szkole i jeszcze to wlamanie
-Lukas nie mozesz sie tak denerwowac, w twoim stanie z astma to bardzo niebezpieczne musisz troszke odpoczac i przestac sie tak wszystkim zamartwiac-odpowiedziala Lukasowi Lucia poczym wstala i poprosila na slowko Martina
-Martin musisz sie nim teraz zajac, on musi odpoczac i przestac sie tak denerwowac, moze zagraj z nim w jakos gre albo poprostu spedz z nim troche czasu
-postaram sie Lucia ale on jest taki ruchliwy ze czasem trudno go upilnowac

Offline

 

#401 2011-01-01 19:23:05

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Lucas zaczął dochodzić do siebie po swoim omdleniu...leżał teraz włóżku i wypoczywał. "Chyba nie mogę się aż tak zamartwiać. LAe z drugiej strony to wszystko nie daje mi spokoju. Czemu nie wyjechaliśmy z tatą gdzieś na ferie zanim nas zasypało..bylibyśmy dlakeo stąd i nasz czas byłby dużo bardziej beztroski. Ciekawe co przyniesie kolejny wieczór. I wciąż nie wiadomo kto zabrał mój inhalator...poczułbym się bardziej spokojny jakbym miał go z powrotem i byłoby wiadomo kto go ukradł i po co...ciekawe czy to prawda, że było jakies włamanie i ktoś usiłował upozorować to tak aby wyglądało na jakieś dziecko tak jak mówiły Maria z Rebeką gdy przybiegłem do Rebeki..."


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#402 2011-01-01 19:31:03

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Mamo, mamo wbiegła do pokoju Sandry Paula.
-Co się stało córeczko?-zapytała zaniepokojona Sandra
-Ktoś ukradł Lucasowi inhalator a jego tacie zegarek pamiątkowy-powiedziała szybko dziewczynka-i Lucas zemdlał. Na szczęście w porę przyszła Lucia i mu pomogła. Ale Lucas musi teraz odpocząć.
-To straszne kochanie co przytrafiło się Lucasowi. Skoro Lucia się nim zajęła to napewno szybko dojdzie do siebie. Nie martw się-uspokajała Paulę Sandra.
-Paula mówiłaś że co Martinowi ukradli?
-Zegarek pamiątkowy.
Sandra nie dała tego po sobie poznać, ale była strasznie zdenerwowana. To nie możliwe..Ktoś musiał się dowiedzieć, że to nie jest zwykły zegarek...Sandra wiedziała że to nie są żarty. Musiała natychmiast porozmawiać z Martinem.
-Paula zostań tutaj, a ja sprawdzę co z Lucasem.
I poszła w kierunku pokoju Martina. Co teraz będzie?-pomyślała-czy kiedyś to piekło się skończy?...


Mój głos:Hugo

Ostatnio edytowany przez crisfan (2011-01-01 19:32:01)


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#403 2011-01-01 19:50:04

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Noiret w gabinecie:
- Boże co się ze mną dzieje?! Czy ze mną już tak źle, że zapisuję się na portal randkowy?!
Hmm, jaki by sobie dać nick? Rozmyślał Jacques..
- Oo GUAPOPADRE, to jest to Pomyślał Noiret

W tym samym czasie Nora również logowała się na portalu randkowym...


Mój głos : Hugo


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#404 2011-01-01 20:08:38

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Czekam z niecierpliwością na podsumowanie atmosfera robi się gęsta


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#405 2011-01-01 20:22:12

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Wieczór.
Marcos zgodnie z obietnicą poszedł do Pauli i opowiedział jej bajkę na dobranoc.
Paula wypytywała się co on sądzi o Hugo, o Noirecie, lecz Marcos ucinał temat, aby nie mieszać swojej małej siostrzyczki w całą tą sytuację.
Paula zasnęła, a Marcos wrócił do Carol, Vicky i Ivana, aby zastanowić się nad tym co dalej robić.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nevrwinter65.pun.pl www.jediacademy.pun.pl www.cs-gm.pun.pl www.tekkasquadron.pun.pl www.fofteam.pun.pl