#196 2010-12-30 20:16:17

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Maria po bitwie na śniezki miala sporo do posprzatania - "Dobrze że przynajmniej dzieciaki sie wymeczyly, moze bedzie troche spokoju" - rozmyslala Maria - "Ciekawe co porabia Ivan, nie widzialam go od sniadania..a Fermin?hmm zniknal gdzies wczoraj i sie nie pojawil..Jacinta jak go dorwie to mu łeb ukreci ehh, mogl chociaz mi powiedziec gdzie sie wybiera, bo sie martwie"


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#197 2010-12-30 20:17:02

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Martin napędził niezłego pietra Hectorowi. W końcu nie wiadomo, co by pomyślał, gdyby zobaczył go z pistoletem. Hector zastanawiał się, czy powiedzieć komuś o swoim znalezisku. Jednak wiedział, że nikomu nie można ufać.

Offline

 

#198 2010-12-30 20:21:17

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Lucia wychodząc z gabinetu Noiretaczobaczyła trzymającego broń
-o nie Hectorze co to ma znaczyć to i pistolet?
-nie to nie tak, ja go tu tylko znalazłem, ale niewiem do kogo należy
-jakieś podejrzenia czyj może być?-spytała zmartwiona Lucia
Hectorze?

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2010-12-30 20:28:31)

Offline

 

#199 2010-12-30 20:29:54

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

- W tym internacie nie można nikomu ufać, ale nie mam pojęcia kto trzyma pistolet tutaj w szkole, pośród dzieci. To jest bardzo nieodpowiedzialne. Dobrze, że znalazłem go ja, a nie któreś z dzieciaków. Mam do ciebie prośbę, abyś nikomu o tym nie mówiła. Nie chcę siać paniki. Możesz mi to obiecać?
- Dobrze - odpowiedziała Lucia - Myślałeś już o nas? - spytała.
- Tak... i...
- ... i?
- I ja naprawdę bardzo cię lubię, ale nie podoba mi się to, że tak wiele czasu spędzasz z Noiretem. Rozumiem, że to ojciec twojego dziecka, ale...
Wypowiedź Hectora została przerwana pocałunkiem Lucii.

Offline

 

#200 2010-12-30 20:33:41

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

niesia00 napisał:

Wybiła godzina 10.00. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zagrzewali się do bitwy na śnieżki w holu Internatu. -To doskonały moment by wypełnić polecenia Saul'a i udać się do podziemi. Pomyślała Nora pakując pospiesznie plecak. - Mam nadzieję, że Fermin i Rebeka również robią swoje, a nie obściskują się po kątach z Marią i Martinem Po krótkiej analizie sytuacji, Nora skierowała się w stronę biblioteki by ukradkiem przedostać się do podziemi. 

Rebecka poszła poszukać Fermina ale nigdzie nie mogła go znaleźć, widziała jak Nora znika w kominku. Najwyższy czas zrobić to samo i poszukać Sandry. Rebeca wyszła z wszystkimi na dwór żeby wziąć udział w bitwie, ale to był tylko pretekst żeby wymknąć się do lasu i żeby nikt niczego podejrzanego nie zauważył. Mierda!, ciekawe gdzie ta Sandra się schowała, wszystkie ślady ukrył ciągle padający śnieg.
Tak zastanawiając się Rebeca krążyła po lesie zaglądałam do wszystkich możliwych kryjówek.
Zauważyła coś dziwnego na śniegu. " Pierwsze co rzuciło jej się w oczy to połamane gałęzie i ślady krwi na ziemi." Tego tu nie powinno być, ani tego głazu z tego co pamiętam jak biegałam po tych okolicach rano. Rebeca z trudem odsunęła ciężki głaz i znalazła skuloną Sandrę w koncie.
-Nie bój się mnie powiedziała Rebeca do Sandry - przysyła mnie Saul miałam ciebie odnaleźć, Nora przeszukuje podziemia żeby zależ Samuela, a Fermin pokój Martina bo wydaje się podejrzany.
-Sandra patrzy na mnie zdziwiona.
-O co chodzi?! dopytuje się kobiety
-Martin też jest w internacie? pyta zdziwiona Sandra.
-Oczywiście że jest, uczy matematyki a jego syn Lucas przyjaźni się z twoją córka Paulą. Znasz go?
-Oczywiście on też została adoptowany tak jak ja i pomagał mi znaleźć dowody przeciwko mojemu przybranemu ojcu.
-Rebeca bierze telefon do ręki i wykręca numer Saula.
-Saula to ja Rebeca znalazłam Sandrę, właśnie się dowiedziałam że ona zna Martina.
-Co ty mówisz?! -stwierdza zdziwiony Saul
-To co mi mówię że Sandra zna Martina, a tak wo gule odzywał się do ciebie Fermin?
-Nie! Jak by zapadł się pod ziemię.
-Mierda! stwierdza Rebeca - Dobra później go poszukamy z Norą, możliwe że Maria wie coś na jego temat.
-Co robimy z Sandrą? - dopytuje się Rebeca.
-Musimy jaką jakoś z tamta wydostać nie zauważoną żeby nikt jej nie widział i nie nabrał podejrzeń.
-Ok. Jak coś wymyśle i dam ci znać - stwierdza Rebeca, - bez odbioru. I odwraca się do Sandry która cały czas przysłuchiwała się jej rozmowie z Saulem.
-A teraz musimy poważnie porozmawiać Sandro na różne tematy i usiada na kamieniu.
-Dobrze odpowiada Sandra i wstała z kąta żeby usiąść koło Rebecki....

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-12-30 20:59:04)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#201 2010-12-30 20:37:25

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

BarthezzLodz napisał:

- W tym internacie nie można nikomu ufać, ale nie mam pojęcia kto trzyma pistolet tutaj w szkole, pośród dzieci. To jest bardzo nieodpowiedzialne. Dobrze, że znalazłem go ja, a nie któreś z dzieciaków. Mam do ciebie prośbę, abyś nikomu o tym nie mówiła. Nie chcę siać paniki. Możesz mi to obiecać?
- Dobrze - odpowiedziała Lucia - Myślałeś już o nas? - spytała.
- Tak... i...
- ... i?
- I ja naprawdę bardzo cię lubię, ale nie podoba mi się to, że tak wiele czasu spędzasz z Noiretem. Rozumiem, że to ojciec twojego dziecka, ale...
Wypowiedź Hectora została przerwana pocałunkiem Lucii.

-przepraszam ja poprostu nie mogłam sie powstrzymac tak bardzo cie kocham! Co mam zrobić abys sie ode mnie nie osuwał? Wierz mi ze staram sie jak najmniej miec wspolnego z Jackiem ale czasem to nie mozliwe

Offline

 

#202 2010-12-30 20:41:28

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

- Lucia, ja po prostu myślę, że potrzeba nam trochę czasu. To wszystko dzieje się zbyt szybko. I ja nie wiem co mam robić. Przepraszam, muszę iść teraz do Marii, bo niedługo jest Wigilia i trzeba obgadać sprawę mikołaja.
- Jak zwykle mnie odtrącasz. Hector, ja tak dłużej nie chcę. Jeżeli chcesz, mogę powiedzieć ci coś ważnego. Twoja siostra... ona...
- Co z moją siostrą?
Rozmowę przerwał Martin.
- A cóż to sobie tak gruchacie? - zapytał.

Offline

 

#203 2010-12-30 20:50:23

 niesia00

Nowicjusz

8990391
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 28
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

W podziemiach było ciemno. Tylko słaby blask latarki względnie oświetlał korytarze, które zdawały się być przerażające. Nora powoli i po cichu skierowała się za postacią, którą przed momentem widziała w oddali. Zauważyła, że tajemnicza osoba wpisuje kod do drzwi, podeszła bliżej jednak zdążyła zauważyć jedynie trzy z czterech cyfr wklepywanego PINU. - Podbiegła do zamykających się drzwi i po chwili zastanowienia wbiła  trzy zapamiętane cyfry oraz jedną dodatkową. Udało się. -Uff. co za ulga, jak z tego wyjdę to przy najbliższej okazji zagram w totka, pomyślała Nora wchodząc przez uchylone drzwi To co zobaczyła za nimi sprawiło, że odeszła jej ochota na żarty. Za tajemniczymi drzwiami zauważyła mały dziecięcy pokój, w którym za zaszklonymi drzwiami znajdowało się niemowlę. Czyżby Samuel? zastanawiała się Nora. Pospiesznie weszła do pomieszczenia i pochwyciła dziecko zawinięte w becik. Dziecko rozpłakało się. -Spokojnie Kochanie, nic Ci nie będzie, już niedługo będziesz z mamusią. Szepnęła do dziecięcego ucha. W jej głosie było coś, co sprawiło, że dziecko uspokoiło się i uśmiechnęło. Droga ucieczki była wolna. Nora pędem pognała w kierunku wyjścia.

Offline

 

#204 2010-12-30 20:52:55

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

- Przepraszam, że przeszkadzam wam gołąbki ale naprawdę czy nie widzieliście Rebeci ?
- Ostatni raz widziałam ją całą mokrą w śniegu - z uśmiechem na twarzy odpowiedziała Lucia
- Widzę, że ją ganiasz od dobrej godziny. Stało się coś? - spytał Hector
- No nie, ale zbliża się wieczór. A ja coś mam w planach. Chciałbym żeby wszystko wypaliło i strasznie sie denerwuje tym, że coś pójdzie nie tak.
- Napewno zaraz ją znajdziesz
- No nic, dziękuje wam - odpowiedział Martin
- Martin?
- Tak, Hector?
- Powodzenia.

Offline

 

#205 2010-12-30 20:56:51

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Lucasowi było smutno, ani Martin ani Paula nie spędzali z nim ostatnio dużo czasu, MArtin praktycznie nie wypowiedział dziś do niego ani słowa. Żeby polepszyć sobie humor wybrał się na spacer wokół Internatu, i tak dorośli byli zajęci sobą więc nikt nie zauważy. W trakcie spaceru zobaczył siedzącą na kamieniu Rebeke i przypomniał sobie jej słowa, że zawsze może do niej przyjść jak będzie tego potrzebował. Kiedy zaczął do niej biec zauważył siedzacą obok drugą kobietę, która pamiętał z czasów kiedy był jeszcze młodszym dzieckiem "Rebeca, kto to jest i co ona tutaj robi?" - zapytał zaintrygowany Lucas


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#206 2010-12-30 20:58:41

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Martin odszedł, a Lucii wreszcie powiedziała to, co już od dawna planowała.
- Twoja siostra... twoja siostra żyje.
- Co ty mówisz?
- Słyszałam, jak Noiret mówił coś o Sandrze przez telefon. Mówił tak, jakby żyła.
- Przepraszam Lucia, ale muszę iść. Za dużo wrażeń jak na jeden dzień - najpierw pistolet, teraz to.
Hector postanowił jednak pocałować Lucię.
- Dziękuję, że mi to powiedziałaś.
Lucia wyraźnie uśmiechnięta i zadowolona z siebie wróciła do swojego pokoju.

Offline

 

#207 2010-12-30 21:01:36

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Wieczorem wszyscy zebrali się w jadalni, żeby zjeść kolację. Prawie wszyscy. Nikt nie mógł znaleźć Amelii. Kiedy kolacja miała się rozpocząć, rozmowy przewał głośny krzyk z głębi sali. Pod jednym ze stolików leżało ciało. Była to Amelia. Uczennica, która dokonała makabrycznego odkrycia, była w szoku. Hector szybko podbiegł w tamto miejsce.
- Nie żyje - stwierdził ze strachem w oczach. Obok Amelii leżała koperta. Drżącymi rękami otworzył ją i zaczął czytać znajdujący się w środku list. Kiedy skończył, rozejrzał się po sali i zobaczył w oczach wszystkich zgromadzonych zarówno strach jak i zniecierpliwienie. Wiedział, że chcą dowiedzieć się, co znalazł przy zwłokach. Zaczął czytać na głos:
"Wszyscy jesteśmy w niebezpieczeństwie. Wśród nas są bezwzględni mordercy. Moim zadaniem jest pomóc wam i powstrzymać kolejne zbrodnie. Dzisiaj niestety to się nie udało, ale podzielę się z wami pewnymi informacjami. Jest 3 morderców. Listę osób podejrzanych udało się zawęzić do 21 osób: Maria, Marcos, Victoria, Sandra, Rebeca, Julia, Carol, Elsa, Ivan, Fermin, Jacinta, Hugo, Hector, Martin, Amaia, Lucas, Saul, Lucia, Nora, Paula i Jacques. Mordercą może być każdy, wasz najlepszy przyjaciel lub osoba, której ufacie. Bacznie obserwujcie to co dzieje się wokół was. Tylko wspólne działanie może doprowadzić do pozbycia się morderców. Ale pamiętajcie, nikomu nie można w 100% ufać. Ja ze swojej strony postaram się jak najszybciej wytropić, kto jest za to wszystko odpowiedzialny."
Wszyscy słuchali w absolutnej ciszy. Kiedy padały kolejne imiona, rozglądali się po sali podejrzliwie. Każdemu przez głowę przelatywały różne myśli. "Jak to możliwe?", "To nie może być prawda", "Kim do diabła są Saul i Sandra?"
Podobne zmieszanie można było wyczytać na twarzach osób współpracujących z Ottoksem. Jeśli zrobił to ktoś z nich, to działał na własną rękę. Zaczyna się robić naprawdę niebezpiecznie. Zrozumieli, że trzeba się pozbyć morderców jak najszybciej, bo mogą pokrzyżować wszystkie ich plany.

***

Saul odebrał telefon. Przez chwilę słuchał relacji z tego co działo się w czasie kolacji. Doszedł do wniosku, że czas się ujawnić i pojawić w internacie. Żeby dorwać morderców, trzeba działać wspólnie, a i tak prędzej czy później ktoś dotrze do niego lub Sandry, bo ich imiona były na liście. Jego pomoc może okazać się nieoceniona. Postanowił, że wróci po Sandrę i razem dołączą do innych.

***
Dziś za sprawą mafii ginie: Amelia
kamilx22, proszę o niewypowiadanie się w tym temacie do zakończenia rozgrywki.

Pozostali uczestnicy:

1. Larita - (Maria)
2. Krisztian - (Marcos)
3. Nata_PL - (Victoria)
4. Julia25 - (Sandra)
5. daglas89 - (Rebeca)
6. jenny - (Julia)
7. anapaola - (Carol)
8. liberi - (Elsa)
9.
10. Shiift - (Ivan)
11. Negro4Laguna - (Fermin)
12. PAULINA.LODZ - (Jacinta)
13. etwasik - (Hugo)
14. BarthezzLodz - (Hector)
15. Diretto - (Martin)
16. Calineczka_j - (Amaia)
17. Oranjezicht - (Lucas)
18. el matador - (Saul)
19. paulax5 - (Lucia)
20. niesia00 - (Nora)
21. crisfan - (Paula)
22. Villa - (Jacques)

***************************

Nie spodziewałem się, że temat tak się rozrośnie przed pierwszym morderstwem , więc nie wiem czy to co napisałem jest zgodne z dotychczasową fabułą. Jak nie, modyfikujcie wedle uznania, najważniejsze, że wiadomo kto zginął
Jak niektórzy zauważyli, moim założeniem było to, aby w odciętym od świata internacie zostały głównie te 22 osoby, a reszta wyjechała wcześniej. Zdziwiłem się trochę jak nagle znienacka pojawiło się te 400 osób , ale jak widać już w internacie wszyscy znają listę podejrzanych. Co do Saula i Sandry, to moja sugestia, żeby pojawili się w internacie, wynika oczywiście z tego, że przy głosowaniu mieszkańców wszyscy powinni mieć równe szanse, a (przez wzgląd na fabułę) niektórym mieszkańcom trudno byłoby ewentualnie głosować na kogoś kogo nie znają .

No i kolejna sprawa. Jutro Sylwester , więc raczej podsumowanie dnia w normalnych godzinach odpada. Mam więc następujące propozycje:
1. Głosowanie zamykamy jak zwykle (zawsze można zagłosować wcześniej lub ewentualnie trochę później), a podsumowanie napiszę pewnie koło południa w Nowy Rok (ale wtedy będzie mało czasu na kolejne głosowanie)
2. Przesuwamy termin głosowania o jeden dzień (głosowanie mieszkańców do 20:30 01.01.2011, detektyw i mafia - analogicznie).
3. Ewentualnie zamkniemy jutrzejsze głosowanie około 17 i wtedy będzie podsumowanie (ale na to muszą się wszyscy zgodzić i muszę dostać typy od mafii i detektywa).
Ja najbardziej skłaniam się do opcji nr 2, a co Wy o tym myślicie?

Ostatnio edytowany przez Pablo (2010-12-30 21:05:42)

Offline

 

#208 2010-12-30 21:07:05

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

jestem za tym by glosowanie bylo jutro do 17. zawsze dzis mozna oddac glos.


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#209 2010-12-30 21:08:33

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Wydaje mi sie ze 2 opcja bylaby najlepsza. Co wy na to?


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#210 2010-12-30 21:09:20

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Myśle, że 2 to bardzo dobry pomysł i napewno wszystkim bedzie to na reke, ale to tylko moje zdanie

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2010-12-30 21:11:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.us-biotechnologia.pun.pl www.golebiegoluchow.pun.pl www.rpgseriale.pun.pl www.vag-augustow.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl