#181 2010-12-30 17:32:14

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

jenny napisał:

Marcos nie uwazasz,ze to podejrzane ,ze Nora nas sledzi? O co moze jej chodzic?" szepnela Julia do Marcosa ,gdy tylko znalezli sie w Internacie  - "Myslisz ,ze mozemy jej ufac?" spytala. "Wiesz,ze Ivan nie ufa takze Amai?Juz sama nie wiem co mam o tym wszystkim myslec" - dodala "Atemu co sie stalo?" - Julia spojrzala pytajaco wskazujac na utykajacego Noireta

- Nie wiem. Wiem jedynie, że nie możemy jej ufać. Do Amaii też trzeba zachować dystans. Musimy ją jakoś wybadać. - odpowiedział.
- Biedaczek Noiret. Jakoś mi go nie szkoda. - odpowiedział Marcos.
Po chwili zastanowienia dodał:
- A może Ivan po prostu niech się do niej zbliży? O ile nie masz nic przeciwko? - zapytał Marcos.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#182 2010-12-30 17:34:53

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

paulax5 napisał:

Ide zoapytać sie Hectora czy ktoś jeszcze jest ranny po tej bitwie śniegowej

Hector wrócił do swojego pokoju. Ledwo zdążył wyjść spod prysznica, usłyszał pukanie do drzwi.
- Kto tam? - zapytał.
- To ja, Lucia. Mogę wejść?
- Prawdę mówiąc to przed chwilą wyszedłem spod prysznica i... nie zdążyłem się jeszcze ubrać.
- Mnie to nie przeszkadza - odpowiedziała Lucia

Offline

 

#183 2010-12-30 18:08:58

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Oranjezicht napisał:

"Julia czy to prawda, że jak widzisz duchy to widzisz też Marsjan?" - zapytał Lucas. "A pan Noiret został ponoć zaatakowany przez wilka jak był w lesie z Paulą" "I powiedz mi Julia jak to możliwe, żeby zniknąć z biblioteki bez śladu?"

"Nie Lucas  - nie widze Marsjan,ktos musial Cie okłamać?" - Julia usmiechnela sie do chlopca. "O nie Lukas musial nas widziec ,jak szlismy do lasu" - pomyslala."Jak to zniknac...?" - odparla "Nie to niemoliwe".

Krisztian napisał:

A może Ivan po prostu niech się do niej zbliży? O ile nie masz nic przeciwko? - zapytał Marcos.
[/color]

"Nie Marcos - to kiepski pomysl" - Julia odwrocila sie do przyjaciela z ulga ,ze nie musi przekonywac juz Lucasa,ze nie da sie ot tak zniknac w bibliotece"Ale moze ty sie do niej zblizysz? Carol nie powinna miec nic narzeciwko..." - dodala.

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-30 18:14:17)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#184 2010-12-30 18:11:10

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

-Przecież nie raz już cie widziałam;)
-No tak ale...
-Nie ważne, przyszłam sie tylko spytać czy nic sie nie stało w trakcie bitwy i czy ktos nie został ranny
-nie nie wszystko poszło zgodnie z planem i naszczeście nikt nie ucierpiał
-A poza tym pszyszłam żeby sie z toba zobaczyc, Bardzo sie steskniłam od tego ranka

Offline

 

#185 2010-12-30 18:19:43

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

jenny napisał:

"Nie Marcos - to kiepski pomysl" - Julia odwrocila sie do przyjaciela z ulga ,ze nie musi przekonywac juz Lucasa,ze nie da sie ot tak zniknac w bibliotece"Ale moze ty sie do niej zblizysz? Carol nie powinna miec nic narzeciwko..." - dodala.

- Lucas nie mógł nas widzieć. To niemożliwe jest. Opowiedzmy mu bajkę o magii. I magiku, który sprawia, że można zniknąć. Na pewno w to uwierzy! - odpowiedział.
- Co do zbliżenia do Amaii....ona próbuje się do mnie zbliżyć, ale niestety mnie to nie bawi. Może Ty się do niej zbliżysz? - odpowiedział ironicznie Marcos i z uśmiechem na twarzy przytulił Julię.

Ostatnio edytowany przez Krisztian (2010-12-30 18:20:12)


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#186 2010-12-30 18:22:04

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

paulax5 napisał:

-Przecież nie raz już cie widziałam;)
-No tak ale...
-Nie ważne, przyszłam sie tylko spytać czy nic sie nie stało w trakcie bitwy i czy ktos nie został ranny
-nie nie wszystko poszło zgodnie z planem i naszczeście nikt nie ucierpiał
-A poza tym pszyszłam żeby sie z toba zobaczyc, Bardzo sie steskniłam od tego ranka

- Poczekaj chwilę, założę coś na siebie - nie dawał za wygraną Hector. Odkąd dowiedział się, że Lucia przyjaźni się z takim draniem, jakim jest Noiret, stracił do niej częściowo zaufanie.  - Możesz wejść.
- Witaj Hector. Naprawdę się za Tobą stęskniłam.
- Przepraszam Lucia, ale mam zbyt dużo czasu. Muszę iść porozmawiać z Marcosem.
- Możesz mi wyjaśnić, co się dzieje? - zapytała Lucia.
- To ty powinnaś mi wszystko wyjaśnić. To nie ja wychodzę z Noiretem. Naprawdę muszę już iść.
- Już wychodzę. I to nie jest tak, jak myślisz.
Z pokoju Hectora wyszła najpierw Lucia. Hector wyszedł tuż za nią i udał się w kierunku pokoju Marcosa.

Offline

 

#187 2010-12-30 18:26:36

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

"Nikt nie chce mi nic powiedzieć o Marsjanach, choć Julia może faktycznie ich nie widzi. Ale miała dziwną minę jak wspomniałem o znikaniu z biblioteki - czyżby wiedziała coś więcej o czym nie chce mi powiedzieć? Sam nie wiem" - myślał Lucas. "Ciekawe gdzie podziali się wszyscy dorośli, że ich nie widać? Chyba nie poszli do pokoi i nie całują się z języczkiem tak jak chciała Evelyn...bo to jest paskudne. Dziwne też, że nie widziałem swojego taty przez cały dzień już zacząłem za nim tęsknić - czyżby mnie unikał? Musze porozmawiać z Rebecą jak ją spotkam" Lucas udał się do swojego pokoju i nawiedziło, go wtedy dziwne przeczucie, że krótce może zdarzyć się coś złego nie wiedział tylko co


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#188 2010-12-30 18:27:45

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

BarthezzLodz napisał:

paulax5 napisał:

-Przecież nie raz już cie widziałam;)
-No tak ale...
-Nie ważne, przyszłam sie tylko spytać czy nic sie nie stało w trakcie bitwy i czy ktos nie został ranny
-nie nie wszystko poszło zgodnie z planem i naszczeście nikt nie ucierpiał
-A poza tym pszyszłam żeby sie z toba zobaczyc, Bardzo sie steskniłam od tego ranka

- Poczekaj chwilę, założę coś na siebie - nie dawał za wygraną Hector. Odkąd dowiedział się, że Lucia przyjaźni się z takim draniem, jakim jest Noiret, stracił do niej częściowo zaufanie.  - Możesz wejść.
- Witaj Hector. Naprawdę się za Tobą stęskniłam.
- Przepraszam Lucia, ale mam zbyt dużo czasu. Muszę iść porozmawiać z Marcosem.
- Możesz mi wyjaśnić, co się dzieje? - zapytała Lucia.
- To ty powinnaś mi wszystko wyjaśnić. To nie ja wychodzę z Noiretem. Naprawdę muszę już iść.
- Już wychodzę. I to nie jest tak, jak myślisz.
Z pokoju Hectora wyszła najpierw Lucia. Hector wyszedł tuż za nią i udał się w kierunku pokoju Marcosa.

Hector poczekaj!
Dobrze powiem ci ale obiecaj ze nikomu nie powiesz
Wiec 8 lat temu spotykałam sie z Noiretem i no wiesz... Zaszłam w ciąże i mamy dziecko więc czasami niestety musze z nim porozmawiac ale ty jesets dla mnie najważniejszy, no może po moim synku. Co tak nic nie mówisz?

Offline

 

#189 2010-12-30 18:32:17

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

paulax5 napisał:

BarthezzLodz napisał:

paulax5 napisał:

-Przecież nie raz już cie widziałam;)
-No tak ale...
-Nie ważne, przyszłam sie tylko spytać czy nic sie nie stało w trakcie bitwy i czy ktos nie został ranny
-nie nie wszystko poszło zgodnie z planem i naszczeście nikt nie ucierpiał
-A poza tym pszyszłam żeby sie z toba zobaczyc, Bardzo sie steskniłam od tego ranka

- Poczekaj chwilę, założę coś na siebie - nie dawał za wygraną Hector. Odkąd dowiedział się, że Lucia przyjaźni się z takim draniem, jakim jest Noiret, stracił do niej częściowo zaufanie.  - Możesz wejść.
- Witaj Hector. Naprawdę się za Tobą stęskniłam.
- Przepraszam Lucia, ale mam zbyt dużo czasu. Muszę iść porozmawiać z Marcosem.
- Możesz mi wyjaśnić, co się dzieje? - zapytała Lucia.
- To ty powinnaś mi wszystko wyjaśnić. To nie ja wychodzę z Noiretem. Naprawdę muszę już iść.
- Już wychodzę. I to nie jest tak, jak myślisz.
Z pokoju Hectora wyszła najpierw Lucia. Hector wyszedł tuż za nią i udał się w kierunku pokoju Marcosa.

Hector poczekaj!
Dobrze powiem ci ale obiecaj ze nikomu nie powiesz
Wiec 8 lat temu spotykałam sie z Noiretem i no wiesz... Zaszłam w ciąże i mamy dziecko więc czasami niestety musze z nim porozmawiac ale ty jesets dla mnie najważniejszy, no może po moim synku. Co tak nic nie mówisz?

- Bo ci nie ufam, Lucia. Jaką mam pewność, że mnie nie okłamujesz? I że nie jest to elementem jakiejś gry, twojej i Noireta? Lucia, muszę się nad tym wszystkim zastanowić. Zostaw mnie na razie samego. Kiedy tylko wszystko sobie przemyślę, obiecuję, że się do ciebie odezwę.

Hector nie wiedział co ma robić. W jego życiu są dwie kobiety, które darzą go sympatią. No może jeszcze Jacinta. Którą tak naprawdę kocha? Elsę czy Lucię? Postanowił, że nie może dłużej się tak zachowywać. Musi wybrać jedną. Od Luci dowiedział się, że ma dziecko. DZIECKO Z NOIRETEM, TYM DRANIEM! A Elsa? Pewnie też nie mówi mu prawdy.

Ostatnio edytowany przez BarthezzLodz (2010-12-30 18:35:25)

Offline

 

#190 2010-12-30 18:37:23

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Jak chcesz to przemyśl ale prosze niezapoimnij ze cie KOCHAM!!!

Offline

 

#191 2010-12-30 19:38:51

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Paula po rozmowie z Hektorem postanowiła sprawdzić jak czuje się Noiret. Czuła się trochę winna, w końcu to ona namówila go na spacer nad lagunę. Chciała go przeprosić za swoją upartość. Jednak idąc korytarzem nigdzie go nie widziała. Usłyszała za to jak Marcos opowiada Lucasowi bajkę o magiku. Marcos Marcos-zawołała dziewczynka-czy magik może zaczarować nogę pana Nioreta żeby go nie bolała?


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#192 2010-12-30 19:46:40

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

"Paula Paula myślisz, że to Julia jest magikiem, o którym mówił mi Marcos? Bo ona widzi duchy i miała taką zdziwioną minę kiedy powiedziałem jej o znikaniu w bibliotece. I jak tam się czuje Pan Noiret? Byłaś u niego? i widzieliście coś zanim ten wilk go ugryzł?" - zapytał Lucas Paulę.


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#193 2010-12-30 19:48:57

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

- Oczywiście. Trochę czarów i noga przestanie boleć. - odpowiedział Marcos.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#194 2010-12-30 20:01:12

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Gdy Hector szedł korytarzem dostrzegł wchodzącą do gabinetu Noireta Lucię.
- "Nie, ona z pewnością mnie okłamuje i coś ukrywa. To niemożliwe, żeby łączyło ich tylko dziecko. Mówiła, że ten du... eee... drań nic dla niej nie znaczy. To po co co chwilę się z nim spotyka? To jest podejrzane. Z całą pewnością coś razem knują. Tylko co?" - gorączkowo rozmyślał Hector.
Refleksje Hectora został przerwane jego potknięciem.
- Cóż to jest? - powiedział do siebie i podniósł czarny przedmiot. Okazało się, że to był pistolet.
- "Co on tutaj robi? I do kogo należy?" - znalezisko bardzo zmartwiło Hectora - "Tutaj robi się niebezpiecznie" - stwierdził.

Offline

 

#195 2010-12-30 20:12:24

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

- O Hector słuchaj... a co tam trzymasz w ręce - spytał Martin
- Nie, to nic takiego
- Napewno? W każdym bądź razie widziałeś może gdzieś Rebecę?
- Niedawno przechodziła przez korytarz. Może jeszzce ją złapiesz.
- Okej, dzięki. Szykuję coś, ale nie wiem jak ona to odbierze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vag-augustow.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.golebiegoluchow.pun.pl www.us-biotechnologia.pun.pl www.rpgseriale.pun.pl