#61 2010-12-19 19:15:29

qartek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Legenda o Evie

Tym Apollem mógłby być np. brat bliźniak Hugona (chyba tak się odmienia) zakładając że żyje, a wątpie żeby go pokazali tylko w momencie śmierci.

Offline

 

#62 2010-12-20 12:04:59

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Legenda o Evie

Qartek dobra myśl, że tym Apollem może być brat Hugona Daniel.


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#63 2010-12-20 23:29:34

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Legenda o Evie

Dopiero obejrzałam. odcinek super. Chociaż niektóre rzeczy mnie wkurzały. Mogę się powtarzać z niektórymi bo nie czytałam dokładnie wcześniejszych postów bo ich jest za dużo i mi się nie chce:) Wkurzyło mnie to że Carol poszła na tą wieże. Nie mogła po prostu zejść do jadalni jak się dowiedziała, że kret poszedł na wieże wystarczyło zobaczyć kogo niema, lub spytać się np Vicky kto rozmawiał przez tele jak jej nie było. Ale nie ta idiotka musiała tam sama leźć. Ciekawe czy przeżyje, tzn niby żyje ale mam nadzieje że się odkopie.
Ale mi ulżyło jak Fermin przytulił Marie i wyszło na to że nie jest kable:) normalnie kamień z serca mi spadł. No i wiem kto pisze spoilery tzn nie wiem bo nie pamiętam kto napisał ten post o tym że Eva jest córką Wulfa bo go usunęli. No i tak jak myślałam, to Andreas był zły(i przestańcie się doszukiwać w każdym dobrym domyśle spoilera bo ja nie czytam ich a się domyśliłam o Andreasie zwłaszcza że to nie było trudne). Ciekawe Czy wróci na złą drogę i czy sobie przypomni kim był Apolo. Ale to bez sensu by było gdyby to była ta kobita bo przecież by nie mierzyła do Irene bronią i w ogóle. No ciekawe kto nim jest:) A może jednak Hugo jest dobry:) ale wątpię w to bo jakoś za dużo tych złych rzeczy jest wokół niego. Jutro obejrzę 8 odcinek i się mam nadzieje okaże parę rzeczy. Mam nadzieje że Carol nie umrze bo za dużo tych zgonów tam:(

Offline

 

#64 2010-12-27 20:35:33

amazonka24

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Legenda o Evie

anapaola napisał:

qartek

Nie gadaj głupot wtedy sens by stracił, dla mnie już traci bez Carol poniewaz była moją ulubioną postacią..

Zgadzam się ....cholerny Roque ;/

Offline

 

#65 2011-04-07 23:22:14

 anulka88

Nowicjusz

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 32

Re: Odcinek 7 - Legenda o Evie

Fajnie się kręci
Lucia z Noiretem -> dziecko ;p
No i Carolina widać było, że żyła, bo na końcu pokazane było jak otwiera powoli oczy, więc mam nadzieję, że przeżyje I szybko dowiedzą się, że Roque ich robi w balona...
I kolejny błąd! ;p Właśnie wręcz przeciwnie - nie zgina się reki po pobieraniu krwi, bo właśnie od tego robią się siniaki...

Offline

 

#66 2011-04-14 12:20:37

srakapaka

Nowicjusz

8781594
Skąd: zakopane
Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Legenda o Evie

bez Carol to nie to samo! Fermin jest taki kochany )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumrp.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl www.admopole.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl www.21-kr.pun.pl