#106 2011-01-15 20:55:46

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Mafia III edycja

- Słuchaj. Ja też coś znalazłem. Taką samą probówkę, jak ty. Tylko, że wypełniona dziwnym płynem.
- Gdzie ją znalazłeś? - zapytała.
- W kuchni. Ja myślę, że oni zostawili ją tam nieprzypadkowo.
- Mogę zobaczyć?
Hector wyjął probówkę z kieszeni i wręczył ją Sandrze.
- Masz rację, jest identyczna. Co to za płyn? - zwróciła się w kierunku brata.
- Nie mam pojęcia. Ale jedno jest pewne: należy być z tym bardzo ostrożnym.
- Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Może należałoby to jakoś przebadać?
- Też tak uważam, ale nie wiem, czy zanieść to Lucii. Po pierwsze: między nami nie jest dobrze. Ona mnie nadal unika. Po drugie: naprawdę nie wiem, czy można jej zaufać. A jeżeli ona jest jedną z nich?
- Zgadzam się. Wydaje się  sympatyczną osobą, bardzo ją lubię, ale w internacie każdy jest podejrzany. A nie masz może kogoś znajomego, kto by przebadał tę próbkę?
- Zadzwonię zaraz do mojego dawnego kolegi, jeszcze z czasów liceum.
Hector wyciągnął telefon i wybrał numer.
- Cześć, tu Hector. Mam do ciebie prośbę. Przebadałbyś mi pewną próbkę? Tylko ona może być niebezpieczna.
- Nie ma sprawy. Podeślij mi ją jakoś, a jutro dam ci znać co i jak.
Hector rozłączył się.
- Przebada nam tę próbkę. Muszę mu ją dać. Jutro będę wyniki.
- Ja się chyba już położę. Za dużo wrażeń jak na jeden dzień.
- Ja też jestem bardzo zmęczony. Do zobaczenia jutro. Kocham cię. - mówiąc to, ucałował siostrę w czoło.

Ostatnio edytowany przez BarthezzLodz (2011-01-15 20:56:23)

Offline

 

#107 2011-01-15 21:14:17

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Mafia III edycja

E: Ale Maria pięknie wyglądała na tym ślubie, nie jesteś zazdrosny Lukas?
L: Ale Evelyn czemu ty takie głupoty gadasz?
E: Nie gadam głupot, tak tylko zastanawiam się: czy ty myślisz że Maria ma silikonowe, hmm no wiesz: piersi?? I to dlatego Ci się podoba? Bo ja np. nie mam wcale, ale to dlatego że jestem jeszcze mała ...
L: Evelin, przestań gadać takie głupoty. Lubię Marię, bo jest fajna. I tyle. I wcale nie jestem zazdrosny.
E: To czemu już się z nami nie chcesz bawić? Tylko cały czas za nią biegasz?
L: To Twoja wina. Bo Ty jesteś kłamczucha i mi dokuczasz ...
E: Sam jesteś kłamczuch. I beksa. Widzę jak lubisz Marie i to na pewno dlatego, że ma silikonowe piersi.
L: Przestań tak mówić, bo w ogóle nie będę się już z Tobą bawił, ani rozmawiał.
E: No niech Ci będzie. W takim razie, berek

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-15 21:14:33)

Offline

 

#108 2011-01-15 21:29:17

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Dużo się dzisiaj wydarzyło w internacie. Każdy cieszył się szczęściem Marii i Fermina...A może jednak nie każdy...Prawie wszyscy położyli się spać...
Paula wyszła z Evelin do łazienki po tym jak skończyły zabawę w berka. Lucas został sam w pokoju. Przewracał się z boku na bok, nie mógł zasnąć, a przecież dzień był pełen wrażeń i był zmęczony. Jednak coś nie dawało mu spokoju, był niespokojny. Może to przez to co zobaczył w czasie wesela..Lucas zamknął oczy. Drzwi do pokoju leciutko się uchyliły...Chłopczyk myślał, że to dziewczynki wróciły z łazienki. Nagle poczuł, że nie może oddychać..Otworzył oczy, ale nic nie widział..Ktoś dusił go poduszką. Chłopczyk próbował się bronić, kopał ile sił w nogach. W pewnym momencie zebrał wszystkie siły i kopnął napastnika z całej siły. Morderca poczuł silne uderzenie i puścił poduszkę. Lucas się uwolnił, zobaczył nawet kto próbował go udusić, ale ta wiadomość tak go zdenerwowała, że dostał ataku astmy i zaczął się ponownie dusić. Nie mógł złapać powierza...opadł na łóżko..morderca mógł dokończyć to co zaczął. Gdy upewnił się, że chłopiec nie żyje powoli wymknął się z pokoju...

*************
Dziś za sprawą mafii ginie:Lucas
Oranjezicht proszę o nie wypowiadanie się w tym temacie.

Pozostali uczestnicy:
1.Carol
2.
3. Julia
4. Lucia
5. Ivan
6. Marcos
7. Martin
8.Maria
9.Rebeca
10. Hector
11. Jacinta
12.Elsa
13. Saul
14. Sandra
15. Victoria
16.Fermin
17. Paula
18. Amelia
19. Evelin

Ostatnio edytowany przez crisfan (2011-01-15 21:29:44)


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#109 2011-01-15 21:33:33

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Jacinta bardzo się ucieszyła z wiadomości o ślubie Marii i Fermina... Marię traktowała jak córkę i uważała, że Fermin zasługuje na nią, a ona na szczęście przy jego boku. Wiadomość o ciąży Mari, równiez ją ucieszyła.
- Maria, gratuluję Ci z całego serca, wierzę, że podjęłaś właściwą decyzję i będziecie z Ferminem bardzo szczęśliwi...
- Dziękuję, Jacinta. Wiesz, że mimo wszystko wiele dla mnie znaczysz...
- Oczywiście, sama równiez traktuję Cię jak córkę... i jak widać rodzinka mi się powieksza - powiedziała Jacinta ze łzami w oczach.


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#110 2011-01-15 22:04:21

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja

Gdy Saul wracał z kuchni do swojego pokoju zobaczył uchylone dzwi do pokoju dzieci gdy chciał ję zamknąć zobaczyl Lucasa na łószku  nie ruszał się podszedł bliżej zbadał puls okazało się że chlopak nie żyje . Wybiegł na korytarz i zaczoł krzyczeć  POMOCY POMOCY w nadzieji że ktoś go usłyszy ...


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#111 2011-01-15 22:04:40

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Mafia III edycja

Rebeca z Martinem poszli sprawdzić po zabawie czy Lukas już śpi.
Ale usłyszeli krzyki Saula i pobiegli czym prędzej w tamtą stronę. To co tam zastali zmroziło ich. Chłopczyk leżał na łóżku martwy z wytrzeszczonymi oczami a poduszki leżały rozwalone po podłodze.
-Nieeeeee zaczęła krzyczeć Rebeca tylko nie on. Tak się wesoły był dzisiaj cały dzień. Martin nie mógł uwierzyć w to co widzi, stał jak wryty.
Rebeca zaczęła się złe czuć i poszła do Lucii żeby jej dała jakieś tabletki na uspokojenie bo wiedziała że ten stres może się odbić na dziecku. 

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2011-01-15 22:19:49)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#112 2011-01-15 22:15:34

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Jacinta szła właśnie do siebie położyć się spać po ciężkim dniu, gdy nagle usłyszała czyjeś krzyki... dobiegały z pokojów dzieci, więc szybko pobiegła w tamtym kierunku... przed pokojem Lucasa zobaczyła Saula trochę przestraszonego
- Co się stało Saul?
- Lucas... - wyjąkał Saul - Lucas nie żyje
- Co ty opowiadasz? Przecież to niemożlwie
Jacinta szybko wyminęła Saula i weszła do pokoju, widok jaki ukazał się jej oczom był przerażający... i nagle zapanowała ciemność, zemdlała...


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#113 2011-01-15 22:28:51

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Carol i Victoria przechodziły korytarzem gdy naglę staneły jak wryte..
-Vicki to nie możliwe- i ukryła twarz w ramionach koleżanki
-ale, ale kto ? - Vicki
-Carol co się stało, czemu płaczesz- podbiegł Marcos po czym spojrzał na ciało Lucasa
Korytarzem szła Elsa, spojrzała na zmarłego Lucasa po czym ruszyła bez skrupułów dalej.. jak to możliwe że nawet nie zareagowała.
-Hej Marcos widziałeś Elsę?- zapytała Carol wskazując wzrokiem na dyrektorkę
-Carol chodźmy stąd- odparł Marcos..
Carol cały czas rozmyślała nad dziwną reakcją Elsy, czy ona coś wie?


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#114 2011-01-15 22:32:17

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Mafia III edycja

daglas89 napisał:

Rebeca zaczęła się złe czuć i poszła do Lucii żeby jej dała jakieś tabletki na uspokojenie bo wiedziała że ten stres może się odbić na dziecku. 

gdy Rebecka weszla do Lucii i opowiedziala wszystko kobieta nie mogła w to uwierzyć. Dała tabletkę i sama równieżja wzięła.
-Jak to się mogło stać?
-mój synek….
-spokojnie Rebecko zaraz powinnas się troszke uspokoic, nie płacz dorwiemy jeszcze tych drani
-to nie możliwe! Nie wyobrażam sobie stracic mojego Thomasa choc smierć Lukasa jest dla mnie równie ciezkim przezyciem tak bardzo go lubiłam i jeszcze tak mi pomagał przy moim synku
Rebecko na pewno jeszcze się wam jakos ulozy, masz Martina i teraz powinnas mu pomoc on tez na pewno bardzo to przezywa musisz być silna
-dziekuje Ci Lucia jestes kochana
-wiesz ze zawsze możesz do mnie wpasc i się wyzalic ale teraz chyba powinnysmy pojsc do Martina i razem z nim być. To co się stało, ta okropna tragedia wszystkich nas załamała musimy się razem trzymac, będzie nam łatwiej przez to przejść.
Obie kobiety udały się do pokoju Lukasa w którym siedział Martin tulący synka, a za nim obaczyły lezaca Jacinte
Lucia natychmiast do niej podbiegła
-Jacinta w porzadku? słyszysz mnie?
-tak tak ja tylko...
-zemdlałas, zaraz bedzie dobrze, choc usiadz tu i spokojnie oddychaj zaraz Ci przyniosę coś na uspokojenie my z Rebecka tez juz wziełysmy
-kto mógł zrobić coś tak okropnego?- pytał zrozpaczony Martin

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-01-15 22:36:16)

Offline

 

#115 2011-01-15 22:41:27

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja


Martin stał jak słup soli i płakał jak dziecko.. Jak to możliwe, jak to się stało, mówił do siebie w duchu..
Wciąż nie mógł otrząsnąć się z tego, co zobaczył..
- Przyrzekam, te Hijo de puta zapłacą mi za to!!! Wrzeszczał na cały pokój Martin. Zapłacą, za wszystko!! Nie daruję im tego!!!

Wszyscy stali i patrzyli na biednego Martina, nikt nie śmiał się nawet odezwać, bo nikt nie wiedział, co maiłby powiedzieć.. To była wielka tragedia dla wszystkich, a co dopiero dla jego własnego ojca.

Reszta postanowiła zostawić Martina samego, a mógł pożegnać się z synem..

Martin tuląc syna, powiedział do niego..

- Lucas synu, tak bardzo Cię kochałem.. Mam nadzieję, że będziesz świetnym Aniołem Stróżem i zawsze będziesz nade mną czuwał.. Mówiąc to Martin znowu się popłakał..

I na ZAWSZE pożegnał się z synem..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#116 2011-01-15 22:45:34

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Chwilke później Lucia przyniosła Jacincie tabletki na uspokojenie
- Dziękuję... Kto mógł zrobić coś tak potwornego... przeciez to jeszcze dziecko... - Jacinta ledwo mogła zebrac myśli, była w szoku. Rebeca i Lucia postanowiły odprowadzić ja do pokoju
- Chodź Jacinta... musisz się położyć, odpocząć to był dla Ciebie wielki szok - powiedziała Lucia
- Nie, dziękuję, nie mogę się teraz położyć... trzeba się teraz wszystkim zająć, by zaoszczędzić dzieciom i innym tego widoku..
- Jacinta, źle z Tobą... Hector się wszystkim zajmie zaraz go zawołam a Ty musisz się położyć... nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować.
Mimo sprzeciwu udało się dziewczynom odprowadzić Jacintę do pokoju... Lucia dała jej na wszelki wypadek tabletki nasenne i poszła szukać Hectora


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#117 2011-01-15 22:50:14

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja

Saul nie mógł w to uwierzyć OTTOX morduje teraz ludzi musimy temu zaprzestać poszedł porozmawiać z rozpaczoną Rebecą
-Rebeca jest mi strasznie przykro tym co się stało sam jestem sszokowany kto mógł coś takiego zrobić dziecku ... to tylko OTTOX ... wiem że jesteś załamana ale musimy działać bo może być wiencej ofiar -powiedział zdenerwowany Saul . Widziałaś coś podejrzanego w ostatnim czasie ?? Ja widziałem Hecotra w kuchni  , który chował coś do kieszeni dziwnie to wyglądało musimy to sprawdzić ....


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#118 2011-01-15 23:00:33

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Mafia III edycja

Mirka napisał:


Mimo sprzeciwu udało się dziewczynom odprowadzić Jacintę do pokoju... Lucia dała jej na wszelki wypadek tabletki nasenne i poszła szukać Hectora


Lucia poszła wiec szukać Hectora. Zastała go w pokoju Sandry
-Hector ja... cos strasznego sie stało... Lukas...on... on nie żyje- Lucia ledwo wypowiedziala te słowa
-Jak to, co ty mówisz? Lucia jestes pewna? -dopytywała Sandra
-tak wlasnie go znaleźlismy, Jacinta zemdlała i kazała mi prosić Cię Hectorze o pomoc w zajeciu sie małym aby zadne z dzieci tego nie widziało to naprwde okropny widok
-dobrze Lucia juz ide sie tym zajac. A jak Martin sie trzyma?
-no kiepsko, nie jest dobrze trzeba mu pomoc przez to przejsc i wspierac go
-tak, tak juz ide. Sandro prosze przypilnuj zeby Paula i Evelyn tego nie widzialy

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-01-15 23:02:12)

Offline

 

#119 2011-01-15 23:17:28

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

anapaola napisał:


-Hej Marcos widziałeś Elsę?- zapytała Carol wskazując wzrokiem na dyrektorkę
-Carol chodźmy stąd- odparł Marcos..
Carol cały czas rozmyślała nad dziwną reakcją Elsy, czy ona coś wie?

Marcos zabrał Carol i Vicky do swojego pokoju.
Tam z grobowymi minami siedzieli zasmuceni faktem, że Lucas zginął.

- Dobra... - zaczął Marcos. - Co robimy ? Nie będziemy tak bezczynnie siedzieć.
- Ale co Ty chcesz robić ? - zapytała się Vicky. - Przecież jak się wtrącimy to i jeszcze nas zabiją.
- Ty jak zawsze...poprawna, grzeczna i pełna strachu. - odpowiedziała Carol. - Daj spokój. Nie możemy dać się przestraszyć.
- Właśnie ! A kto może działać w Internacie, jak nie my ? Kto się tym zajmie ? Elsa ?! Nie bądźmy śmieszni. - rzekł Marcos.
- Trzeba znaleźć Ivana! Może on coś wymyśli! - powiedziała Carol.
- Ha...znając jego porywczość to będzie latał po Internacie i się pytał To Ty zabiłeś/zabiłaś Lucasa? - powiedziała ironicznie Vicky.
- Nawet gdybyśmy mieli tak znaleźć sprawcę - zrobimy to. - odparł Marcos.

Wychodząc z pokoju, pod ścianą siedziała zapłakana Paula.
- Paula, biedactwo... - zaczęła Carol.
- Paula....wiem, że Ci ciężko. Straciłaś przyjaciela. Ale on teraz jest na bezludnej wyspie. Opala się, kąpie w błękitnym oceanie, zajada się kokosami. - ze łzami w oczach opowiadał Marcos.
- Tak jak w filmie ? - zapytała Paula.
- Właśnie tak. - Marcos przytulił Paulę.
- Biegnę powiedzieć Evelyn, że Lucas ma się dobrze i zawsze będzie na nas tam czekał. - krzyknęła Paula i pobiegła.

Marcos z dziewczynami szedł korytarzem. Przy stołówce znaleźli Julię z Ivanem, którzy się całowali.
- Ej, ludzie, koniec tych amorów. Trzeba coś działać. - powiedział Marcos.
- Mierda. Już idziemy, idziemy. My to jak zawsze, puta, MacGyverzy... - powiedział Ivan.

W pokoju przyjaciele podzielili się na role gdyż każdy miał inne podejrzenia....i każdy miał za zadanie obserwować inną, wybraną przez siebie osobę, sprawdzając czy ta nie robi nic podejrzanego...
- Zaczynamy taniec ze śmiercią... - rzuciła zasmucona, lecz zdeterminowana Carol.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#120 2011-01-15 23:56:54

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja


Elsę na chwilę po prostu zamurowało na widok martwego dziecka. A potem jak w transie odeszła by zostać na chwilę sama. Myśli z wielką szybkością kotłowały jej się w głowie:
- Wiedziałam że to poważna sprawa. A oni woleli się bawić w wesela i inne wygłupy. Kto mógł być tak podły, żeby zabić małego niewinnego chłopca? I właściwie po co? Wiadomo że podejrzenia spadną teraz na mnie. Wszyscy wiedzieli, że Lucas mnie nie znosił a to zaraźliwe uczucie. Może to miał na celu zabójca? Zrzucić na mnie winę a sam pozostać niewykryty? Łatwiej by pewnie osiągnął ten cel zabijając kogo innego... ale może było mu tej osoby żal? Albo sam nią jest? Nawet nie ma sensu udawać że jestem zrozpaczona. Jacy oni wszyscy są, swoją drogą, nierozsądni. Przecież oczywiste że gdybym to ja zabiła małego to odegrałabym wielką rozpacz a tak - mogę co najwyżej wezwać policję, gdy Lucia stwierdzi zgon. I uporządkować jego sprawy, bo Martin pewnie nie będzie w stanie tego zrobić...
I Elsa zabrała się do pracy, odrywając na chwilę swoje myśli od formułowania podejrzeń.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerleague.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl www.biecz24.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl