#286 2010-12-31 09:29:05

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Villa napisał:

- Lucia? To ty kochanie?
- Jacques co się stało? Mówiłam, że muszę się nad wszystkim zastanowić..
- Nie.. Nie chodzi o to.. Nasz syn..
- O Boże!! Co z nim?, co z naszym synem?
- Byłem u niego i wszystko było w porządku, a gdy tylko wróciłem do Internatu, dostałem telefon od pielęgniarki..
- Boże, Jack mów co się stało!
- Poczuł się strasznie źle, pielęgniarka z nerwów nie potrafiła nic więcej powiedzieć..
- Musimy tam jechać Jaques..
- Tak wiem. Jak tylko o tym usłyszałem stwierdziłem, że muszę coś zrobić..
- Przerażasz mnie Jack..
- Ach Lucia.. Daj spokój.. Zacząłem szukać jakiegoś lekarstwa, czegokolwiek, co mogło by się przydać..
Zajrzałem nawet od szafki Marii.. Któregoś dnia oszaleję.. A wszyscy zaczną brać mnie za wariata, że grzebię ludziom po szafkach..

Chwilę później..

- Proszę powiedzieć co się stalo!
- Nagle zrobił się strasznie czerwony, zaczął się dusić, mówił, że boli go brzuch..
- Biedactwo.. Niech śpi, sen dobrze mu zrobi..

- Lucia, martwię się o naszego syna. Nie wiadomo, co mu jest, ciągle źle się czuję..
- Wiem Jacques, wiem.. Ale muszę Ci coś powiedzieć..
...
- Co takiego? Powiedziałaś Hectorowi, że mamy dziecko..
- Musiałam naprawdę..
- Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji.. No, ale może to i lepiej.. Przynajmniej on nie będzie mnie uważał za..

Jack, posłuchaj Ja musiałam powiedziec Hectorowi poniewaz on wiele dla mnie znaczy i wiesz ja... ja go kocham
-co?
-Chcialabym byc z nim i nie chcem cie oszukiwac, jestes dla mnie bardzo wazny poniewaz jestes ojcem mojego dziecka ale to tylko tyle. Dalej łaczy nas syn i nic tego nie zmieni, poza tym dalej mozemy byc przyjaciółmi mozesz do mnie przyjsc kiedy tylko bedziesz chciał i zawsze postaram ci sie pomoc
Lucia ucalowala synka zostawiajac go zjego ojcem i wyszła z domku udajac sie w kierunku samochodu. Nagle usłyszala jakis dziwny hałas i zabaczyla, ze w oddali jest jakas postac i sie jej przyglada. Przerazona natychmiast wsiadla do samochody i zaczela jechac w kierunku internatu. w penym momencie zdala sobie sprawe ze przeciez w domku zupelnie sami zostali Jack i jej syn. Zawrocila samochod ciagle myslac czy nic im sie nie stalo. Gdy dojechala na miejsce drzwi do domku byly otwarte...
JACK?

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2010-12-31 09:30:36)

Offline

 

#287 2010-12-31 10:01:34

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Noc minęła Hectorowi bardzo szybko. To pewnie dlatego, że poprzedniego dnia wydarzyło się tak wiele. Odnalezienie pistoletu, zapewne należącego do mordercy, śmierć Amelii i powrót siostry. Powrót siostry - Hector myślał, że już nigdy więcej się  z nią nie zobaczy. Ale stało się inaczej, ona żyje, jest cała i zdrowa!
Hector zastanawiał się także nad śmiercią Amelii. Podejrzewał kilka osób, ale nie miał stuprocentowej pewności. "Będę musiał pomyśleć co sądzić na ten temat".
Hector wziął prysznic, ubrał się i do swojego gabinetu, w którym oczekiwał na przyjazd Saula, który ma zostać nowym nauczycielem, zastępującym Rebecę, która teraz będzie zajmować się maluszkami. Rozległo się pukanie do drzwi.
- Proszę - odpowiedział Hector.
Do pomieszczenia wszedł starszy, siwy mężczyzna.
- Nazywam się Saul - przedstawił się - tutaj jest mój życiorys.
Hector chwilę przyglądał się kartce, którą dostał od gościa.
- Wygląda nieźle. Myślę, że możesz uczyć w Czarnej Lagunie.
Zaraz poproszę Jacintę, administratorkę szkoły, aby pomogła ci się tutaj zadomowić. Pokaże także ci twój pokój.
- Dziękuję bardzo - rzekł Saul.

Tuż po wyjściu Saula Hector postanowił pójść do Sandry, która mieszkała w pokoju Martina. Dowiedział się, że są to starzy przyjaciele. Poznali się jeszcze w sierocińcu, niedługo po adopcji Hectora. Mężczyzna lubił Martina i darzył go zaufaniem, podobnie jak jego siostra.
- Mogę wejść? - zapytał Hector.
- Jasne - odpowiedziała mu Sandra - Martina nie ma, poszedł pobiegać nad lagunę.
- Siostro, nawet nie wiesz jak bardzo się za tobą stęskniłem. Może pójdziemy razem do Marcosa i Pauli? Pewnie już nie śpią.
- Daj mi chwilkę, pójdę się tylko ubrać - odpowiedziała z uśmiechem na twarzy Sandra.

Offline

 

#288 2010-12-31 10:55:04

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Sandra obtuliła małego Samuela kocykiem, spojrzała na niego wzrokiem pełnym miłości i razem z Hectorem poszli do Pauli, gdyż Marcosa nie zastali w  pokoju.  Mała się ucieszyła z wizyty mamy i zaczęła jej pośpiesznie opowiadać o swoim przyjacielu Krasnalu. Sandra słuchała tego z uśmiechem, gdyż przypomniały jej się czasy, gdy sama przyjaźniła się z kimś podobnym. nety, Hector musiał już iść na lekcje i nie mógł zostać dłużej z rodziną. Po raz pierwszy od wielu lat czuł się spokojny, gdyż miał obok siebie tych, których kochał. Nie wiedział jednak, ze ten spokój zostanie niedługo zburzony...

Sandra odprowadziła Paulę pod klasę, pożegnała się z nią i poszła na przechadzkę po Internacie. Gdy mijała bibliotekę wróciły złe wspomnienia. Laboratorium, strach, samotność.
-Sandra, tu jesteś! -Usłyszała za sobą głos Martina.
-O, cześć. Jak tam poranny spacer?
-W porządku. Wiesz co? Chodź do pokoju, ciągle nie najlepiej wyglądasz. Porozmawiamy spokojnie.
Kobieta spojrzała na niego smutnym wzrokiem.
-Martin, a jak ja mam wyglądać po tym wszystkim co przeszłam? ciągle mi się to śni. Ciągle boję się o życie swoje, swoich dzieci. Do tej pory nie wiem, co się stało z Andres'em...
Oboje udali się do pokoju Martina. Jednak tam stało się coś dziwnego, drzwi do pomieszczenia były otwarte. Sandra przerażona wbiegła do środka.
-Samuele! Samuel, o Boże, gdzie jest mój syn... -Zapłakała widząc puste łóżeczko. Martin! Ktoś porwał mojego synka, gdzie jest moje dziecko...
Sandra zemdlała.

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2010-12-31 10:55:19)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#289 2010-12-31 11:04:11

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Elsa obudziła się dzisiaj bardzo wcześnie, nie mogła spać, po głowie chodziły jej różne myśli.Zastanawiała się kto mógł zabić Amelię....cały czas myślała także o sprawie z Hectorem i o wieczorze spędzonym z Hugo.
Wyszła ze swojego pokoju, zmierzając do jadalni na śniadanie, nagle zobaczyła coś dziwnego, Jacinta praktycznie biegła a w ręce trzymała pistoler owinięty z jednej strony białą płachtą.....,, Jacinta? Ona mieszka tu tyle lat, nie mogłaby".....Elsa nie wiedziała jak sobie tłumaczyć  to co zobaczyła......

Mój głos: Jacinta

Offline

 

#290 2010-12-31 11:06:11

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Zmiana głosu (szukać gdzieś dalej, na Jacintę)
Mmm...zapomniałam o głosie.
Mój głos: Noiret

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2010-12-31 14:05:44)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#291 2010-12-31 11:13:50

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Julia25 napisał:

Oboje udali się do pokoju Martina. Jednak tam stało się coś dziwnego, drzwi do pomieszczenia były otwarte. Sandra przerażona wbiegła do środka.
-Samuele! Samuel, o Boże, gdzie jest mój syn... -Zapłakała widząc puste łóżeczko. Martin! Ktoś porwał mojego synka, gdzie jest moje dziecko...
Sandra zemdlała.

Wiec gdy Lucia weszła do domuku zobaczyła Noireta rozmawaijącego z Hugo, Jack przedstawil go jako swojego najlepszego przyjaciela poczym obydwaj wyszli z domku.
Lucia poczekała aż przyjedzie pielegniarka zeby zająć sie Thomasem i wróciła do internatu.
Gdy tylko dojechała Martin ja poprosił do swojego pokoju mówiąc ze ktos porwał Samuela i Sandra zemdlała.
Lucia szybko poszła za Martinem i pomogła Sandrze dojść do sibie. Sandra spojrzala na Lucie
-to ty?
-pracuje tu jako lekarz- odpowiedziała Lucia
-Ale przeciez ty tez jestes jedna z sierot, nie boissz sie?
-A wy? Spojrzala na Sandre i Martina. Mysle ze musimy dzialac wszyscy razem i dojsc prawdy kto nam to wszystko zrobil i kto stoi za zabójstwem Ameli

Offline

 

#292 2010-12-31 11:25:06

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Rebece czekało nie lada wyzwanie dowiedziała się że będzie od teraz uczyć małe dzieci a jej miejsce zajmie nowa osoba imieniem Saul. No to Hector zgotował mi nie lada duże wyzwanie, jak ja sobie dam radę ze stadem rozwydrzonych dzieciaków? zastanawiała się Rebeca - Przynajmniej chociaż Lucas, Paula i Evelyn są rozsądnym dziećmi chociaż czasami dają popis swoim pomyślą. No cóż trzeba uzbroić się w duża cierpliwość do nich. Z takim nastawienie Rebeca wyszła ze swojego pokoju i ruszyła w stronę klasy. Po drodze spotkała Martina.
-Cześć co tam u ciebie słychać amorcito?
- A wszystko w porządku, całą noc praktycznie przegadaliśmy z Sandrą - odpowiada Martin.
-A o czym rozmawialiście jeśli mogę wiedzieć ?
- O starych czas tu w Sierocińcu, o naszych dzieciak jak szybko dorastają.
-Jeśli mowa o dzieciach, to wiesz co Hector wymyślił?
-Wiem i wiem tez że dobrze się spiszesz przecież dogadujesz się z Lucasem a on cię uwielbia.
-Tylko on ? Myślałam że ty też.
- Nie ja nie.
-Rebeca zrobiła smutną mine i już chciała odejść gdy Marin pochwycił ją w ramiona i powiedział.
-Ja ciebie nie lubię, Ja cię KOCHAM i pocałował ją....

Głos na: Noireta

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-12-31 11:34:01)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#293 2010-12-31 11:25:12

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

paulax5 napisał:

-Ale przeciez ty tez jestes jedna z sierot, nie boissz sie?
-A wy? Spojrzala na Sandre i Martina. Mysle ze musimy dzialac wszyscy razem i dojsc prawdy kto nam to wszystko zrobil i kto stoi za zabójstwem Ameli

Sandra zamyśliła się. Wiedziała, gdzie wcześniej pracowała Lucia i nie była pewna, czy można jej ufać. Pamiętała słowa Saula, że w Internecie są ludzie OTTOXu, którzy tylko czekają na odpowiednią chwilę, by znów uderzyć.
Sandra spojrzała na puste łóżeczko i znów zapłakała.
-Ale gdzie jest Samuel? Przecież nie mógł zniknąć od tak sobie.
W tym momencie do pokoju wszedł Noiret z dzieckiem.
-Przepraszam, ze narobiłem alarmu. Przechodziłem koło pokoju i usłyszałem płacz dziecka. Był głodny, więc zabrałem go do kuchni, by go nakarmić...
Sandra szybko wzięła małego i go przytuliła.
-Kochanie, tak się o ciebie martwiłam. Nie pozwolę cię skrzywdzić.
Lucia z Noiretem wyszli z pokoju.
-Martin? -Zapytała Sandra.
-Tak?
-Czy masz może zapasowy klucz do pokoju? Nie mogę zostawiać tak małego, gdy każdy może do niego wejść. Nie jesteśmy tu bezpieczni.
-Oczywiście, coś się wykombinuje. Ale wiesz o tym, że jak ktoś będzie chciał coś wam zrobić, to i tak tu wejdzie.
-Wiem. -Kobieta spuściła wzrok. -Nie myśl, ze nie dbam o swoje bezpieczeństwo. Najchętniej bym uciekła stąd jak najdalej,z zabrała dzieci i brata, ale nie mogę. chcę, by te dranie, odpowiedzialne za krzywdy wielu sierot zapłaciły za swoje czyny.
Martin spojrzał an kobietę i ujrzał zawziętość w jej oczach.
-Powiedz mi jedno, czy ty pamiętasz, kto cię porwał i jak znalazłaś się w podziemiach?
Sandra spojrzała na niego z przerażeniem.
Martin, podejrzewam, ale nie chcę teraz do tego wracać, jeszcze nie teraz...

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2010-12-31 11:26:51)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#294 2010-12-31 11:29:05

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Lucas przerażony był swoim znaleziskiem, nie słyszał jednak by ktokolwiek o tym w internacie wspominał. "Czyżbym tylko ja widział...hmm...swastykę?" muszę poszukać więcej informacji w internecie na ten temat" Lucas z każdą przeglądaną stroną bał się coraz bardziej. "To musieli być bardzo źli ludzie" Tyle czasu spędził na poszukiwaniach, że prawie spóźniłby się na śniadanie. "Powinienem komuś to pokazać, ale z tego listu co Hector czytał wynika, że wszyscy są podejrzani, a Lucas nie mógł przypomnieć sobie żadnych szczegółów co do postaci, która widział w nocy. Mógł to być ktokolwiek


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#295 2010-12-31 11:34:31

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Julia25 napisał:

Lucia z Noiretem wyszli z pokoju.

Lucia spojrzałan na Jacquesa
-a wiec Hugo to twoj przyjeciel? Wiesz, rob co chcesz ale ja mu nie ufam i tyle, zreszta nawet nie jestem pewna czy tobie moge?
Powiedziawszy to Lucia odwróciła sie od Noireta i poszła w kierunku swojego gabinetu

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2010-12-31 11:35:12)

Offline

 

#296 2010-12-31 11:56:53

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Carol wstała dość wcześnie jak również Victoria i Julia
-całą noc oka nie zmrużyłam- powiedziała Carol biorąc ręcznik i kosmetyczkę
-ja też, cały czas mi się wydaje że ktoś nas musiał obserwować- Victoria i Julia ubierały się powoli
-zapytam chłopaków czy może oni na coś wpadli-Carol opuściła pokój, pierw kierowała się do łazienki wziąć prysznic, po szybkiej kąpieli, zauważyła jak Amaya wychodzi z pokoju Marcosa, targnęły nią wszystkie emocje, koleżanka tylko uśmiechnęła się szyderczo do Carol i poszła w swoją stronę. Carolina osuneła się bezradnie wzdłuż ściany, myśląc - nie mogę go znów stracić ..

Głos na: Norę


Ostatnio edytowany przez anapaola (2010-12-31 11:58:01)


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#297 2010-12-31 12:07:16

 niesia00

Nowicjusz

8990391
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 28
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Ten poranek nie należał do najlepszych w przypadku Nory. Po ciężkiej nocy obudziła się czując jakby coś za chwilę miało przepołowić jej głowę. -Nigdy więcej, pomyślała Nora i skierowała się do Lucii po proszek przeciwbólowy. Gdy właśnie miała pukać usłyszała jej rozmowę z Noiretem, trochę ją to zaniepokoiło, jednak postanowiła wejść. -Cześć, mogłabyś mi pomóc, chyba mamy dzisiaj wyjątkowo niskie ciśnienie i strasznie boli mnie głowa. Daj mi proszę jakieś proszki, poprosiła Nora ukrywając prawdziwą przyczynę swojego stanu. Wszak nie warto chwalić się mega kacem, wskutek słabości jaka napadła ją zeszłej nocy. Lucia bez wahania wyjęła z apteczki dwie białe pastylki o podała je Norze. -Proszę, to powinno pomóc- powiedziała Lucia z troskliwym uśmiechem. Nora zauważyła jednak opakowanie pastylek, którymi częstowała je Lucia. Widniał tam napis OTTOX. Nora zaczęła zastanawiać się z czego wynika uśmiech na twarzy koleżanki- Czyżby wiedziała? A może to nie są zwykłe tabletki? Nora wzięła do ręki pastylki, jednak zdecydowała się ich nie łykać. Przynajmniej na razie. -przekażę je Saul'owi, trzeba to zbadać, a póki co, muszę sama sobie poradzić z bólem głowy. Po przekazaniu tabletek do analizy, Nora postanowiła wziąć zimny prysznic, po czym udała się do stołówki, by napić się mocnej kawy.

Offline

 

#298 2010-12-31 12:19:00

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Gdy do Hectora dotarła wiadomość o porwaniu Samuela szybko stracił resztki dobrego nastroju.
- Tak jak myślałem, internat nie jest bezpieczny - powiedział sam do siebie Hector.
"Muszę iść zobaczyć jak miewa się Sandra" - pomyślał i poszedł do pokoju Martina. Hector wiedział, że Sandra źle się poczuła. Zresztą nie dziwił się jej. Ledwie wyszła z ukrycia, znalazła się blisko swej rodziny, a tu już spotykają ją jakieś nieszczęścia. "Trzeba będzie jakoś temu zapobiec." - pomyślał. Zapukał do pokoju Martina. Ze środka odezwał się głos Lucii:
- Kto tam? - zapytała.
- To ja, Hector. Mogę wejść? - odpowiedział jej.
- Proszę, wejdź.
Hector zobaczył leżącą na łóżku Sandrę, przy której siedzieli Martin i Lucia. Wyglądała na bardzo zmęczoną, była blada.
- Co z nią? - zwrócił się w kierunku Lucii Hector.
- Jest już lepiej. Omdlenie spowodowane było dużym stresem. Powinna teraz dużo odpoczywać i unikać zdenerwowania. Może to być trudne, ale...
- Co masz na myśli? - przerwał jej Hector.
- To, że ci, którzy wcześniej przetrzymywali Sandrę wpadli już na jej trop. Ona nie jest tu bezpieczna. Musi zniknąć.

Offline

 

#299 2010-12-31 12:20:00

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

paulax5 napisał:

Julia25 napisał:

Lucia z Noiretem wyszli z pokoju.

Lucia spojrzałan na Jacquesa
-a wiec Hugo to twoj przyjeciel? Wiesz, rob co chcesz ale ja mu nie ufam i tyle, zreszta nawet nie jestem pewna czy tobie moge?
Powiedziawszy to Lucia odwróciła sie od Noireta i poszła w kierunku swojego gabinetu

- Lucia! Lucia! Poczekaj.
- Jack rozmawialiśmy już na ten temat. Mówiłam, ze Hugo..
- Wiem Lucia, wiem. Ja również nie do końca mu ufam, ale to on uratował mnie i naszego syna. Rozumiesz?
- Jak to..? Ale.. przecież to niemożliwe..
- Sam nie mogłem w to uwierzyć.. Ale jak tylko wyjechałaś w domu nagle zabrakło prądu, coś było nie tak.. Nie mogłem zostawić tak naszego syna.. Ma tylko nas..
- Ale co tam robił Hugo?!
- Już mówiłem uratował nas..
- ..
- Wiem, wiem, dziwne to trochę, ale ktoś próbował nas zatruć, otruć..  W powietrzu coś zaczęło się unosić.. Coś bardzo śmierdzącego.. Oddychać nie można było..
- Iii
- Wtedy zjawił się Hugo i nas stamtąd wydostał.. Sam byłem zdziwiony, skąd się tak nagle tam wziął.. I skąd o nas wiedział..
- Jak mówiłam.. On coś ukrywa.. Nie mówi nam wszystkiego..
- Wiem Lucia. Wiem..
- Tym bardziej, że jak wyjeżdżałam od was, zobaczyłam zakapturzoną postać..
- Może to był on?
- Nie wiem, nie widziałam dokładnie..
- Zajmiemy się tym później. Teraz musimy jak najszybciej wymyślić coś żeby nasz syn był bardziej bezpieczniejszy, bo to miejsce już do takich nie należy..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#300 2010-12-31 12:23:04

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

anapaola napisał:

zauważyła jak Amaya wychodzi z pokoju Marcosa, targnęły nią wszystkie emocje, koleżanka tylko uśmiechnęła się szyderczo do Carol i poszła w swoją stronę. Carolina osuneła się bezradnie wzdłuż ściany, myśląc - nie mogę go znów stracić ..

Marcos wyszedł z pokoju tuż za Amaią i widział siedzącą pod ścianą, smutną Carol.
- Carol, Carol. Coś się stało? - zapytał.
- To Ty mi to lepiej powiedz. - rzuciła spojrzeniem za idącą korytarzem Amaią.
- My... my tylko rozmawialiśmy. Ivan świadkiem. Musieliśmy dojść do tego czy ona jest z nami.
- I co Ci księżniczka powiedziała? - zapytała oburzona Carol.
- Nie czas na takie uwagi, chodź do naszego pokoju to wszystkiego się dowiesz.

Weszli do pokoju.

- Słuchajcie. Amaia jest z nami. Ona nic nie wie. Za to kojarzy, że jak była mała siedziała tutaj w Internacie przez okres wakacyjny. - powiedział Marcos.
- Może uda się od niej dowiedzieć, co działo się tutaj i czy widziała coś podejrzanego. - dodała Vicky.
- Porozmawiam z nią. - odparł Marcos.
- Nie, nie Marcos. To ja z nią porozmawiam. - odpowiedziała Carol.

Ostatnio edytowany przez Krisztian (2010-12-31 12:23:40)


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nevrwinter65.pun.pl www.cs-gm.pun.pl www.bud.pun.pl www.jediacademy.pun.pl www.fofteam.pun.pl