#46 2010-11-08 19:32:48

 guga

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Odcinek jak dla mnie troche nudnawy choc dziewczynki mnie rozbawiły z tym czosnkiem. Tylko nietoperka mi żal:(
Jeśli chodzi o trzecią nie podpisana kartę to ja stawiam na chłopaka Vicky, pamiętam że jakoś dziwnie wpisał sie do ksiegi kondolencyjnej Susany jakby ja  znał a w tym odcinku dosć mocno podkreslono jego słabość w nauce.
Co do "mózgu" złych stawiam na nauczyciela wfu, jakos brat Amelii mi tu nie pasuje wcale.
Poza tym tak sobie myslę teraz jak piszę posta , a jeśli tego najważniejszego złego podesłał sam Wulf po tym jak ojciec Elsy zniknął ! Teraz dochodzę do wniosku ze Camilo i Noiret to tylko żołnierzyki na posyłki . Co wy na to???

A i zaczyna mnie wnerwiac Carol , ta dziewczyna ma wieczny wytrzeszcz oczu, czy dzieje się coś strasznego czy nie

Offline

 

#47 2010-11-08 19:59:03

sha-dow

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Cliffanger po raz kolejny. Odcinek mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Kilka rzeczy na które zwróciłem uwagę: Nietoperza szkoda - wątek ten rozwiązany w kretyński sposób bo zmienia moje postrzeganie dzieciaków - już lepiej jakby go zeżarł puszczyk (sam motyw z wampirem, czosnkiem etc bardzo fajny ale idiotycznie zakończony, nie żebym lubił nietoperze czy coś, ale to było niesmaczne). Carol mnie denerwuje od jakiegoś czasu swoim zachowaniem to fakt. Wątek z kartami bardzo ciekawy i tu zgadzam się z autorem poprzedniego posta, w tym odcinku bardzo mocno była wyeksponowana głupota chłopaka Vicky. I odnosząc się do jeszcze jednego posta: bardzo mądrze ze strony Mateo, wracam tu do starszych odcinków że dał wspaniałomyślnie czas swoim zabójcom na wykopanie hasła...

Jeszcze odniosę się do jednego posta tutaj: stawianie desperacko dziesięciu pytajników na końcu pytania na które odpowiedź padła tysiące razy wcale nie służy aklimatyzowaniu się.

Tyle ode mnie, pewnie chciałem napisać więcej ale jak zwykle wyleciało mi z głowy to co ważne


"Gdy kończył opowiadać bajkę,
Héctor zawsze mówił, że moje życie może być bajką najpiękniejszą ze wszystkich.
Trzeba jedynie być odważnym, wierzyć w magię,
i być pewnym, że koniec będzie szczęśliwy."

Offline

 

#48 2010-11-08 20:00:12

Mihaueek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 11
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Co do odcinka, był bardzo fajny ;D Spodobały mi się sceny z Paulą, Evelyn i Lucasem ;D
Fajnie że wkońcu okazało się że jest ktoś kogo Noiret i Camilo się boją, lecz nie mam pojęcia kto to może być
Ciekawi mnie co oznaczają te karty..?  Co do trzeciej osoby, myślę że to chłopak Vicky.
Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków;D

Offline

 

#49 2010-11-08 21:50:56

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 6 - Wampir

Odcinek również bardzo mi się podobał. Chcę też jeszcze przypomnieć, że kartę dostała też Elsa, ale to było parę odcinków temu i wtedy zabrał ją Noiret. On też znalazł kartę u Toniego, swoją dostał też Camilo. Zauważcie, że trafiają one w ręce zaangażowanych w projekt Gemini. Ja myślę, że jest to jakaś groźba kierowana w stronę właśnie Noireta (i bliskiej mu przecież Elsy) i Camila...

Offline

 

#50 2010-11-08 22:36:35

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Też zastanawiam się kto może byc tą osobą, ale myśle że najbardziej by mnie zaskoczyło jakby sie okazało, że  tą osobą będzie ktoś kogo uwarzałam za dobrą...

A co do znaków zapytania to każy może ich robic ile chce;p

Offline

 

#51 2010-11-09 10:30:14

ewa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

tajemnicza też jest nowa pani doktor niby ofiara eksperymentu bo ma znamię ale i pracuje dla nich = znaczy dla ottoxu?!

Offline

 

#52 2010-11-09 15:46:21

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

BarthezzLodz napisał:

Odcinek również bardzo mi się podobał. Chcę też jeszcze przypomnieć, że kartę dostała też Elsa, ale to było parę odcinków temu i wtedy zabrał ją Noiret. On też znalazł kartę u Toniego, swoją dostał też Camilo. Zauważcie, że trafiają one w ręce zaangażowanych w projekt Gemini. Ja myślę, że jest to jakaś groźba kierowana w stronę właśnie Noireta (i bliskiej mu przecież Elsy) i Camila...

Mnie też 6 odcinek się bardzo podobał. Na początek napiszę, że podtytuł tego odcinka brzmi "El Vampiro" czyli po polsku Wampir a nie tak dawno był Halloween... Ciekawymi wydarzeniami tego odcinka były min:

*podłożenie tych kart Noitretowi i Camilo, też mnie zastanawia kto to może podsyłać im te karty i kto jest głównym "mózgiem" projektu Gemenisis, drugą nurtującą mnie sprawą z tego odcinka jest to kim jest ta 4 dziewczynka, która miała tatuaż taki sam jak Irene, sędzia i jak się okazuje mieć Lucia, ponieważ w rozmowie z Jacintą Hector wymienił nazwisko jakieś Marty Hernandez, ciekawe co to za jedna, no chyba, że to "prawdziwe" nazwisko tej lekarki z Internatu.

*co do 3 kartoteki pustej, którą znależli nasi detektywi to mnie się też wyadję, że ona może należeć do chłoptysia Vicky czyli Nachita, a po za tym niezła koncówka jak Vicky znalzła się w tej chłodni z trupami...ehehe, no i świetne sceny z Paulą Evelyn i Lucasem.... najbardziej żal mi ofiary tego odcinka czyli nietoperzyka... dzieci go zabiły.../ biedne zwierzątko:/

Jak mi się coś jescze przypomni to napiszę a na razie nie mogę się doczekać 7 odcinka:)


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#53 2010-11-09 17:18:39

 ksenia931

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 30
Punktów :   -2 

Re: Odcinek 6 - Wampir

Ruben napisał:

Mirka napisał:

Ruben napisał:

Musimy się zgadać co do tego, kto tłumaczy ktory odcinek, bo przież to kompletnie bez sensu, jak kilka osó b pracuje nad tym samym. Prponuję zalożyć oddzielny dział
Jak akurat 6 nie tłumaczyłem, bo jak dla Mnie nudny ;P

To daj znać które odcinki tłumaczysz, z tego co wiem, to L'Internat FR nie ma napisów francuskich do pozostałych odcinków tego sezonu, więc może przetłumaczysz te resztę odcinków

Marzensa napisał:

Odcinek jak zawsze super!!! Zastanawiają mnie dwie/trzy kwestie:

1. o co chodzi z tymi "niespodziankami z kartami"???   
2. kto wykopał i podrzucił Toniego??? i tego psa???
3. czy ta lekarka wie kto i w jakich okolicznościach zrobił jej tatuaż; czy wie, że jest jedną z sierot z sierocińca czarna laguna???

Też mnie zastanawia o co chodzi z tymi kartami i kto podrzucił Toniego i psa ... wychodzi na to, że w internacie (lub jego pobliżu) znajduje się osoba o której jeszcze nie wiemy a jest bardziej ważna od Noireta i Camillo... być może to "mózg" organizacji.  Chyba wszystko rozwiąże się w następnym odcinku, jak wskazuje tytuł..oby to szybko nastąpiło

Co do lekarki, to też mnie dziwi... może także niczego nie pamiętała (jak Irene) ale skoro pracuje w tej "bandzie" to na pewno w wielu rzeczach się orientuję i nigdy nie uwierzę żeby jakichś przebłysków pamięci z dzieciństwa nie miała... w tym wszystkim musi być coś więcej...

Co do trzeciej zarażonej osoby ja stawiam na chłopaka Vicky, bo reasumując z hasłem nad drzwiami w kaplicy "tylko słabi muszą umrzeć" (czy coś w ten deseń) to właśnie Nacho byłby najbardziej prawdopodobny, chyba że chodzi o kogoś kogo jeszcze nie poznaliśmy, ale wątpię...

Cieszę się, że ojciec Marcosa się uratował... mam nadzieję, że szybko odzyska pamięć (o ile jeszcze jej nie odzyskał )

Hmm jednego nie załapałam Fermin mówił do Rebecci coś o jednym pocałunku i że się to nie powtórzy... ale ja takiej sceny nie pamiętam... hmm

Dziewczynki i Lucas są niepowtarzalni z tymi swoimi pomysłami o wampirach i nietoperzach... Jedyny moment gdy miałam ochotę ich udusić to zabicie nietoperza... ale scenkę tę zrekompensował mi Camillo gdy wszedł do łazienki i ostatecznie został oblany przez Evelyn

Co do Vicky też pomyślałam o tych tel. kom., no ale .. teraz mam nadzieję, że reszta naszych detektywów szybko się zorientuje gdzie Vicky może być... oby...

No i co "matki" Ivana, mieliśmy rację... została zabita przez Noireta... ciekawe czy to samo Noiret chciał zrobić z Elsą <myśli>


Pozwolę sobie powiedzieć, że w życiu nie domyślicie się, kto jest ów postacią ważniejszą od Camilo i Noireta i kto jest ich szefem. A okaże się to już w przedostatnim odcinku V sezonu. Warto czekać
Kiedy oglądałem te odcinki po raz pierwszy i zobaczyłem, kto to jest, zwaliło Mnie z fotela...
A co do Twojego pytania, moderatorze mirko - na ukończeniu jest odcinek 7, mogę też chętuie przetłumaczyć 8 i 9 ostatni, bo są naprawd rewelacyjne. Tylko żeby nikt inny się za to nie zabierał, bo szkoda będzie Mojego zachodu i ponikeąd ciężkiej roboty...

wydaje mi sie te te karty podkłada HUGO nauczyciel wf co wy na to ??

Ostatnio edytowany przez ksenia931 (2010-11-09 17:26:45)


Wejdź i skomentuj:http://amazingcats.blog.pl/

Offline

 

#54 2010-11-09 18:31:11

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

ciekawe dlaczego wszyscy jako posyłacza kart obstawiają facetów, może to właśnie jest Lucia, której się pomału nudzi praca dla Ottoxu?

Offline

 

#55 2010-11-09 21:24:06

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

ksenia931 napisał:

Ruben napisał:

            Musimy się zgadać co do tego, kto tłumaczy ktory odcinek, bo przież to kompletnie bez sensu, jak kilka osó b pracuje nad tym samym. Prponuję zalożyć oddzielny dział
            Jak akurat 6 nie tłumaczyłem, bo jak dla Mnie nudny ;P

        To daj znać które odcinki tłumaczysz, z tego co wiem, to L'Internat FR nie ma napisów francuskich do pozostałych odcinków tego sezonu, więc może przetłumaczysz te resztę odcinków

            Marzensa napisał:

            Odcinek jak zawsze super!!! Zastanawiają mnie dwie/trzy kwestie:

            1. o co chodzi z tymi "niespodziankami z kartami"???   
            2. kto wykopał i podrzucił Toniego??? i tego psa???
            3. czy ta lekarka wie kto i w jakich okolicznościach zrobił jej tatuaż; czy wie, że jest jedną z sierot z sierocińca czarna laguna???

        Też mnie zastanawia o co chodzi z tymi kartami i kto podrzucił Toniego i psa ... wychodzi na to, że w internacie (lub jego pobliżu) znajduje się osoba o której jeszcze nie wiemy a jest bardziej ważna od Noireta i Camillo... być może to "mózg" organizacji.  Chyba wszystko rozwiąże się w następnym odcinku, jak wskazuje tytuł..oby to szybko nastąpiło

        Co do lekarki, to też mnie dziwi... może także niczego nie pamiętała (jak Irene) ale skoro pracuje w tej "bandzie" to na pewno w wielu rzeczach się orientuję i nigdy nie uwierzę żeby jakichś przebłysków pamięci z dzieciństwa nie miała... w tym wszystkim musi być coś więcej...

        Co do trzeciej zarażonej osoby ja stawiam na chłopaka Vicky, bo reasumując z hasłem nad drzwiami w kaplicy "tylko słabi muszą umrzeć" (czy coś w ten deseń) to właśnie Nacho byłby najbardziej prawdopodobny, chyba że chodzi o kogoś kogo jeszcze nie poznaliśmy, ale wątpię...

        Cieszę się, że ojciec Marcosa się uratował... mam nadzieję, że szybko odzyska pamięć (o ile jeszcze jej nie odzyskał )

        Hmm jednego nie załapałam Fermin mówił do Rebecci coś o jednym pocałunku i że się to nie powtórzy... ale ja takiej sceny nie pamiętam... hmm

        Dziewczynki i Lucas są niepowtarzalni z tymi swoimi pomysłami o wampirach i nietoperzach... Jedyny moment gdy miałam ochotę ich udusić to zabicie nietoperza... ale scenkę tę zrekompensował mi Camillo gdy wszedł do łazienki i ostatecznie został oblany przez Evelyn

        Co do Vicky też pomyślałam o tych tel. kom., no ale .. teraz mam nadzieję, że reszta naszych detektywów szybko się zorientuje gdzie Vicky może być... oby...

        No i co "matki" Ivana, mieliśmy rację... została zabita przez Noireta... ciekawe czy to samo Noiret chciał zrobić z Elsą <myśli>


    Pozwolę sobie powiedzieć, że w życiu nie domyślicie się, kto jest ów postacią ważniejszą od Camilo i Noireta i kto jest ich szefem. A okaże się to już w przedostatnim odcinku V sezonu. Warto czekać
    Kiedy oglądałem te odcinki po raz pierwszy i zobaczyłem, kto to jest, zwaliło Mnie z fotela...
    A co do Twojego pytania, moderatorze mirko - na ukończeniu jest odcinek 7, mogę też chętuie przetłumaczyć 8 i 9 ostatni, bo są naprawd rewelacyjne. Tylko żeby nikt inny się za to nie zabierał, bo szkoda będzie Mojego zachodu i ponikeąd ciężkiej roboty...

wydaje mi sie te te karty podkłada HUGO nauczyciel wf co wy na to ??

Ostatnio edytowany przez ksenia931 (Dzisiaj 17:26:45)

Nie wydaję mi się żeby Hugo był w stanie zwalić z fotela Rubena , to musi być ktoś po kim byśmy się nigdy tego nie spodziwewali, bynajmniej takie jest moje zdanie.


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#56 2010-11-09 21:55:22

 agusiadg

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

A mnie się wydaje, że to jednak może być Hugo, bo zachowaniem przypomina bardzo Fermina, którego chyba nikt nie podejrzewa. (ja tam go uwielbiam)

Offline

 

#57 2010-11-09 22:53:12

barbara202

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

a mnie sie wydaje ze bedzie to Jacinta bo z tego co kojaze to z tych hitlerowcow bylo 4 facetow i jedna baba co zniknela zaraz po wojnie i niewiadomo co sie z nia stalo...a jak nie to bedzie to inna kobieta jakas poczekamy zobaczymy....pozdrawiam

Offline

 

#58 2010-11-09 22:58:07

hypi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Obstawiam, że szefem "złych" może być Hugo, ojciec Marcosa lub matka Julii a karty podrzuca Fermin lub jego szef.

Offline

 

#59 2010-11-09 23:47:13

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

tez sadze,ze to Hugo jest ich "szefem"


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#60 2010-11-10 09:34:52

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

barbara202 napisał:

a mnie sie wydaje ze bedzie to Jacinta bo z tego co kojaze to z tych hitlerowcow bylo 4 facetow i jedna baba co zniknela zaraz po wojnie i niewiadomo co sie z nia stalo...a jak nie to bedzie to inna kobieta jakas poczekamy zobaczymy....pozdrawiam

no nie wiem... mie wydaje mi się że to jacinta, bo czemu pomogła by wtedy hectorowi jak był mały?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shamanking.pun.pl www.branchclosed.pun.pl www.pjwstk.pun.pl www.jazdabardziejbokiem.pun.pl www.birthofshinobi.pun.pl