#31 2010-11-07 22:42:43

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

to może maria


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#32 2010-11-07 22:44:25

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

NiKiEL napisał:

to może maria

to bylaby dopiero opcja


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#33 2010-11-08 00:29:50

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

a i jeszcze coś do  komentarzy wielu ludzi Nie mogła zadzwonić ?? W czy ty np. w Metrze masz zasięg ??

Ostatnio edytowany przez Vampi (2010-11-08 00:30:09)

Offline

 

#34 2010-11-08 00:33:19

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

A nie zastanawia was kto zamknął Vicky, ktoś musiał wiedzieć, że tam weszła bo jakby ten ktoś nie wiedział to by wszedł do chłodni a nie ją zamykał czyli musiał wiedzieć, że ona tam jest i że ją zamyka. A kto wiedział ten jej przygłupi chłopak. Ale w to wątpię. A co do zwłok podrzuconych Noiretowi i Camillo to ja rozumiem że trupa Toniego ale dlaczego psa. To jest jeden z tych psów z podziemi. No i oczywiście co znaczą te karty. Ale skoro nawet te zbiry się przestraszyły to musi być coś mocnego. A co do tego bosa to stawiam na Jacinte:)ale mam nadzieje że się mylę bo chciałabym być zaskoczona. A co do tej trzeciej osoby to nie wiem, wątpię żeby by to Hector bo jego akta ma ta lekarka chyba.

Offline

 

#35 2010-11-08 01:19:27

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

kurczak7 napisał:

A nie zastanawia was kto zamknął Vicky, ktoś musiał wiedzieć, że tam weszła bo jakby ten ktoś nie wiedział to by wszedł do chłodni a nie ją zamykał czyli musiał wiedzieć, że ona tam jest i że ją zamyka. A kto wiedział ten jej przygłupi chłopak. Ale w to wątpię. A co do zwłok podrzuconych Noiretowi i Camillo to ja rozumiem że trupa Toniego ale dlaczego psa. To jest jeden z tych psów z podziemi. No i oczywiście co znaczą te karty. Ale skoro nawet te zbiry się przestraszyły to musi być coś mocnego. A co do tego bosa to stawiam na Jacinte:)ale mam nadzieje że się mylę bo chciałabym być zaskoczona. A co do tej trzeciej osoby to nie wiem, wątpię żeby by to Hector bo jego akta ma ta lekarka chyba.

mogli nie wiedziec,ktos wszedl zobaczyl,ze drzwi sa niedomkniete i je zamknal ,no chyba,ze faktycznie ktos zrobil to celowo,choc chyba nie,ale kto wie...


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#36 2010-11-08 02:04:04

Cyprian

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Vampi napisał:

a i jeszcze coś do  komentarzy wielu ludzi Nie mogła zadzwonić ?? W czy ty np. w Metrze masz zasięg ??

no właśnie:) dobry komentarz

A co do osoby władającej to nikt nie wymienił policjanta? hmmm...?

Offline

 

#37 2010-11-08 02:12:09

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

Vampi napisał:

a i jeszcze coś do  komentarzy wielu ludzi Nie mogła zadzwonić ?? W czy ty np. w Metrze masz zasięg ??

pewnie i mogla,ale nie byla  w swoim pokoju,wiec moze nie miala tel ze soba,a ze byla w stresie to nawet nie pomyslala o tym


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#38 2010-11-08 10:18:28

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

jenny napisał:

kurczak7 napisał:

A nie zastanawia was kto zamknął Vicky, ktoś musiał wiedzieć, że tam weszła bo jakby ten ktoś nie wiedział to by wszedł do chłodni a nie ją zamykał czyli musiał wiedzieć, że ona tam jest i że ją zamyka. A kto wiedział ten jej przygłupi chłopak. Ale w to wątpię. A co do zwłok podrzuconych Noiretowi i Camillo to ja rozumiem że trupa Toniego ale dlaczego psa. To jest jeden z tych psów z podziemi. No i oczywiście co znaczą te karty. Ale skoro nawet te zbiry się przestraszyły to musi być coś mocnego. A co do tego bosa to stawiam na Jacinte:)ale mam nadzieje że się mylę bo chciałabym być zaskoczona. A co do tej trzeciej osoby to nie wiem, wątpię żeby by to Hector bo jego akta ma ta lekarka chyba.

mogli nie wiedziec,ktos wszedl zobaczyl,ze drzwi sa niedomkniete i je zamknal ,no chyba,ze faktycznie ktos zrobil to celowo,choc chyba nie,ale kto wie...

zauważcie że włączył się alarm...gdyby nie on to vicky by tam nie poszła...no chyba że to była zasadzka na nią


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#39 2010-11-08 13:13:42

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 6 - Wampir

Odcinek bardzo fajny, właśnie obejrzałam. Ja też jestem prawie pewna, że tą trzecią osobą będzie chłopak Vicky. Natomiast co do tych kart i tego kto im je przesyła (i w sumie dlaczego) to nie mam pojęcia. Skoro jednak Ruben mówi, że to takie wielkie zaskoczenie, to może to będzie ktoś kto teoretycznie nie żyje, a jakimś cudem powstanie z martwych (pamiętacie tego nauczyciela od matematyki, co Camillo go żywcem pochował i dał mu tabletkę, aby sam się zabił - nie pamiętam jego imienia). Może to on będzie się mścił. Chociaż raczej to pewnie moja wybujała fantazja

Offline

 

#40 2010-11-08 16:13:44

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

ja tez juz jestem po obejrzenie odcinka:) i musze powiedziec, że był super:) juz w pierwszych minutach wyjaśniła się kwestia tego policjanat... nad którym wszyscy się zastanawialiśmy czy jest dobry czy zły:) co do Viki to rzeczywiście biedulka:(
zastanawia mnie jeszcze co chce matka Ivana?????

Offline

 

#41 2010-11-08 17:25:15

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Isia napisał:

ja tez juz jestem po obejrzenie odcinka:) i musze powiedziec, że był super:) juz w pierwszych minutach wyjaśniła się kwestia tego policjanat... nad którym wszyscy się zastanawialiśmy czy jest dobry czy zły:) co do Viki to rzeczywiście biedulka:(
zastanawia mnie jeszcze co chce matka Ivana?????

Co do matki Ivana, podejrzewam, ze chce przekazac Julii prawde nt. swojej smierci

Offline

 

#42 2010-11-08 18:01:36

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

sine.nomine86 napisał:

Isia napisał:

ja tez juz jestem po obejrzenie odcinka:) i musze powiedziec, że był super:) juz w pierwszych minutach wyjaśniła się kwestia tego policjanat... nad którym wszyscy się zastanawialiśmy czy jest dobry czy zły:) co do Viki to rzeczywiście biedulka:(
zastanawia mnie jeszcze co chce matka Ivana?????

Co do matki Ivana, podejrzewam, ze chce przekazac Julii prawde nt. swojej smierci

Tak samo jak Kajetano??? Ja mam nadzieje,że może cos więcej chce przekazac...

Offline

 

#43 2010-11-08 18:23:11

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

sine.nomine86 napisał:

Isia napisał:

ja tez juz jestem po obejrzenie odcinka:) i musze powiedziec, że był super:) juz w pierwszych minutach wyjaśniła się kwestia tego policjanat... nad którym wszyscy się zastanawialiśmy czy jest dobry czy zły:) co do Viki to rzeczywiście biedulka:(
zastanawia mnie jeszcze co chce matka Ivana?????

Co do matki Ivana, podejrzewam, ze chce przekazac Julii prawde nt. swojej smierci

Na na pewno chce powiedzieć o swojej śmierci ale ja myślę, że może też chcieć przekazać, że Maria jest prawdziwą matką Ivana bo w końcu ktoś musi mu to uświadomić, żeby mógł ją obronić przed Noiretem. A może chce powiedzieć ze Elsa jest w niebezpieczeństwie bo może Noiret chce ją zabić i upozorować samobójstwo po zniknięciu Samuela.

Offline

 

#44 2010-11-08 18:40:39

 dziedziczka

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Calineczka_j napisał:

(...)może to będzie ktoś kto teoretycznie nie żyje, a jakimś cudem powstanie z martwych (pamiętacie tego nauczyciela od matematyki, co Camillo go żywcem pochował i dał mu tabletkę, aby sam się zabił - nie pamiętam jego imienia). Może to on będzie się mścił (...)

Biorąc pod uwagę, że Noiret i Camilo wykopywali go w poszukiwaniu hasła i był tam nadal, w dodatku dość średnio świeży, to chyba jednak nie będzie on...


Primero fué la luz y después comenzaron los crimenes.

Offline

 

#45 2010-11-08 18:51:41

 maarecki

Początkujący

4174273
Skąd: Berlin
Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Również podzielam zdanie, że odcinek jak na razie najlepszy w V sezonie. Mam nadzieje, że kolejne będą tylko lepsze

Jak zwykle z końcem kolejnego odcinka trapi nas jakaś sytuacja. Mnie najbardziej chyba sytuacje z kartami i co za tym idzie zwłoki Toniego i psa. Muszę przyznać, że nie mam pojęcia kto to może być, ale doczekać się już nie mogę <tup tup> Calineczka miała dobry pomysł, że mógłby to być Mateo, ale chyba jednak niemożliwe bo pokazywali jego rozłożone już zwłoki w aucie Pedro. A może to on? Niby się powiesił, ale wiadomo, że w tym serialu nic nie wiadomo he hee zresztą zobaczymy niebawem.

Co do matki Ivana to na pewno chce przekazać, że zabił ją Noiret i może rzeczywiście żeby Ivan uwierzył, że Maria to jego matka.

Viki pewnie ktoś uwolni, bo trochę głupio by było gdyby miało się jej coś stać. Trzecia karta pewnie jest przygotowana dla jej chłoptasia, bo nie bez powodu nawiązali do jego słabych osiągnięć...

No, to chyba na tyle, chyba, że coś mi sie przypomni
Pozdrawiam wszystkich


http://img140.imageshack.us/img140/4513/1257950917801f1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opowiadaniarp.pun.pl www.narutototalgame.pun.pl www.narutograonline.pun.pl www.rozmowki.pun.pl www.simrowcy.pun.pl