#16 2010-11-07 13:58:59

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

no ale przecież oni nie wiedzieli że hector jest zarażony, a wiadomo że te eksperymenty robili już wtedy jak był tu sierociniec...hector się zaraził nieświadomie i teraz ta lekarka się dowiedziała od niego o tym...mogła przekazać (co zapewne uczyniła) te informacje noiretowi albo komuś innemu z tej grupy...ale...co tam będziemy gdybać zobaczymy jak to wszystko się potoczy :]


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#17 2010-11-07 14:17:26

Karrolina

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Cudowny odcinek!
Co do trzeciej karty, to na początku stawiałam na Hektora, ale rzeczywiście - tu chodzi raczej o kogoś, kogo oni sami zarazili. I moje podejrzenie od razu spada na Nacho.
Mam jedno pytanie, zresztą to samo co Mirka - Fermin i Rebecca rozmawiali o jakimś "jednym pocałunku". Może mi ktoś odświeżyć pamięć? Bo jakoś nie pamiętam niczego takiego.
A duch matki Ivana? A karciane niespodzianki?
Z ogromnym zniecierpliwieniem czekam na następny odcinek.
I oczywiście ogromne dzięki za przetłumaczenie tego odcinka i dodanie napisów.

Offline

 

#18 2010-11-07 14:17:53

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

ja opstawiam : Hektora bo przecierz dużo wiedział i wogóle i stwerdził dobra zabawa dziećmi  (żarcik)    Adwokata Marcosa .
A i nie zapominajcię że nie może być nim ktoś kto cały czas jest w internacie bo on daje o sobie znać kartami więc myśle dlatego że to ten adwokat l

Offline

 

#19 2010-11-07 17:25:35

izak

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Co do osoby zarażonej to ja podejrzewam Marię. Wiem może to dziwne ale Noiret znalazł dokumenty
i teraz może ją spokojnie zabić. Jednak domyślam się że nawet jeśli jest chora to nie umrze.
Co do tych "przesyłek" z kartami to tak jak już ktoś wcześniej pisał prawdopodobny jest Hector. Tylko czy
on wie o Camilo i Tonim. Może to ich szef kogoś wynajął żeby ich nastraszyć. Wszystko jest możliwe.
A co do Vicky to dość dziwna sytuacja. Po pierwsze wszyscy mają telefony to czemu z nich nie korzystają. Po
drugie to czemu dotarcie do laboratorium zajęło jej tyle czasu (pobiegła tam gdy otworzyła drzwi, a Marcos
i reszta siedzieli tam dość długo). Nie mogę doczekać się następnych odcinków.

Offline

 

#20 2010-11-07 17:27:43

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Jeśli chodzi o Vicky i czas w jakim dotarła do laboratorium to trzeba pamiętać, że ona nie wiedziała, w którym miejscu to laboratorium się znajduje. Poza tym bardzo łatwo zgubić się w podziemiach


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#21 2010-11-07 17:36:14

dzoners

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

ale na dobrą sprawe Hektor mógłby zostac zarażony wirusem nie w dziecińswie tylko podczas leczenia, no ale to by było zbyt oczywiste. Znowu nie mogę się doczekac kolejnego odcinka, a pomyśleć, że nie wiedziałem, czy ten w ogóle oglądać, tak mnie poprzednie wynudziły

Offline

 

#22 2010-11-07 18:05:38

milusiaw

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 31
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Na początek oczywiście dziękuję za odcinek. Mnie też zastanawia, kto jest tym trzecim. Ale jestem niemal pewna, że chłopak Vicy, bo inaczej po co byłoby rozwijać wątek o jego słabych ocenach? Z tym psem zabitym to niezły numer. Kojarzy może ktoś Ojca Chrzestnego? Ten moment ze znalezieniem głowy konia w łóżku... gdzieś to już było... Poza tym Ruben zaskoczył mnie tym, że to się wyjaśni tak szybko. Chciałabym wytrzymać aż będą odcinki przetłumaczone, ale w tym momencie- sama sobie nie ufam:D
Swoją drogą ciekawe jakim cudem uniknie śmierci Marija? Uwielbiam ją, postać takiej ładnej pokojówki z tasiemca ożywia ten mroczny serial. Chciałabym, żeby jej się nic nie stało. Może rycerz Fermin ją uratuje?

Offline

 

#23 2010-11-07 18:41:52

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

a jak ci się wydaje po co ? żeby przy okazji otworzyła im dzwi a jeśli wydał ci się obraźliwy kontekst to sory

wiedziała gdzie jest ona bo widziała całą mapę

a tak wogóle to jej kochaś to sobie nieźle wymyślił żeby ona mu podrasowała świadectwo tylko nie ma co się oszukiwać Nauczyciel wie co komu daje:D a on nie miał problemów naukowych tylko z 1 przedmiotu miał ale możliwe że to on i Bye bye

Ostatnio edytowany przez Vampi (2010-11-07 18:45:46)

Offline

 

#24 2010-11-07 19:31:54

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Vampi... muszę przyznać że mam problemy ze zrozumieniem Twoich wypowiedzi... są jak wyrwane z kontekstu... czy tak trudno jest Ci cytować wypowiedzi do których się odnosisz?


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#25 2010-11-07 19:37:02

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

Vampi napisał:

a jak ci się wydaje po co ? żeby przy okazji otworzyła im dzwi a jeśli wydał ci się obraźliwy kontekst to sory

wiedziała gdzie jest ona bo widziała całą mapę

a tak wogóle to jej kochaś to sobie nieźle wymyślił żeby ona mu podrasowała świadectwo tylko nie ma co się oszukiwać Nauczyciel wie co komu daje:D a on nie miał problemów naukowych tylko z 1 przedmiotu miał ale możliwe że to on i Bye bye

Vampi,nic nie rozumiem ;p
a odcvinek super i to zakonczenie...swietne. tez sadze ,ze tym zakazonym jest chlopak Vici , no ale okaze sie  (oby wkrotce )


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#26 2010-11-07 19:43:58

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Odcinek świetny!
Szkoda mi strasznie Vicky, ale mam nadzieję, że szybko jej pomogą.
Co do tej fenomenalnej osoby z kartami to obstawiam Jacintę. Bardzo mi się marzy, aby to ona była ;D

Offline

 

#27 2010-11-07 20:45:12

 AVIIA

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Słuchajcie, a nie sądzicie, że tym co przesyła te karty bandzie Noireta jest Wulf??? Wiecie, za te skrzynkę, której nie dostał od ojce Elsy?

Offline

 

#28 2010-11-07 21:11:10

 florine

Nowicjusz

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 35
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

kochanie napisał:

napewno ktos z nowo przybylych do internatu albo brat ameli albo nauczyciel wfu.

Też obstawiam Hugo. Mimo, że jest to jeden z dwóch moich ulubionych bohaterów, to myślę, że to właśnie on się kryje za tymi "tajemniczymi przesyłkami", bo z tego, co kojarzę, to zaczęły się one właśnie po jego przybyciu do Internatu...



AVIIA napisał:

Słuchajcie, a nie sądzicie, że tym co przesyła te karty bandzie Noireta jest Wulf??? Wiecie, za te skrzynkę, której nie dostał od ojce Elsy?

Nie sądzę...
Przecież pierwszą kartę Noiret dostał jeszcze przed śmiercią Joaquína (a przynajmniej tak mi się wydaje ;D), więc z pewnością, nawet jeśli to Wulf podrzuca im te kary, to powodem nie jest owa tajemnicza skrzynka.
Poza tym, Wulf raczej by się nie odważył zbliżyć do Internatu, za duże ryzyko i dlatego obstawiam Hugo


Mirka napisał:

Co do trzeciej zarażonej osoby ja stawiam na chłopaka Vicky, bo reasumując z hasłem nad drzwiami w kaplicy "tylko słabi muszą umrzeć" (czy coś w ten deseń) to właśnie Nacho byłby najbardziej prawdopodobny, chyba że chodzi o kogoś kogo jeszcze nie poznaliśmy, ale wątpię...

Też myślę, że to on jest tą trzecią zarażoną osobą. 
I tak jak mówi Mirka, Nacho idealnie pasuje do dewizy "Tylko słabi muszą umrzeć".
Nacho nie należał raczej do najlepszych uczniów... Z resztą, Susana i Manuel też nie byli orłami, więc wszyscy troje mają coś wspólnego.


No ale to tylko moja, subiektywna opinia, a na konkrety musimy poczekać do następnego odcinka

Ostatnio edytowany przez florine (2010-11-07 21:12:18)


"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra."

Marilyn Manson


http://chomikuj.pl/Miss_Lovely

Offline

 

#29 2010-11-07 21:15:46

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

florine napisał:

kochanie napisał:

napewno ktos z nowo przybylych do internatu albo brat ameli albo nauczyciel wfu.

Też obstawiam Hugo. Mimo, że jest to jeden z dwóch moich ulubionych bohaterów, to myślę, że to właśnie on się kryje za tymi "tajemniczymi przesyłkami", bo z tego, co kojarzę, to zaczęły się one właśnie po jego przybyciu do Internatu...



AVIIA napisał:

Słuchajcie, a nie sądzicie, że tym co przesyła te karty bandzie Noireta jest Wulf??? Wiecie, za te skrzynkę, której nie dostał od ojce Elsy?

Nie sądzę...
Przecież pierwszą kartę Noiret dostał jeszcze przed śmiercią Joaquína (a przynajmniej tak mi się wydaje ;D), więc z pewnością, nawet jeśli to Wulf podrzuca im te kary, to powodem nie jest owa tajemnicza skrzynka.
Poza tym, Wulf raczej by się nie odważył zbliżyć do Internatu, za duże ryzyko i dlatego obstawiam Hugo


Mirka napisał:

Co do trzeciej zarażonej osoby ja stawiam na chłopaka Vicky, bo reasumując z hasłem nad drzwiami w kaplicy "tylko słabi muszą umrzeć" (czy coś w ten deseń) to właśnie Nacho byłby najbardziej prawdopodobny, chyba że chodzi o kogoś kogo jeszcze nie poznaliśmy, ale wątpię...

Też myślę, że to on jest tą trzecią zarażoną osobą. 
I tak jak mówi Mirka, Nacho idealnie pasuje do dewizy "Tylko słabi muszą umrzeć".
Nacho nie należał raczej do najlepszych uczniów... Z resztą, Susana i Manuel też nie byli orłami, więc wszyscy troje mają coś wspólnego.


No ale to tylko moja, subiektywna opinia, a na konkrety musimy poczekać do następnego odcinka

faktycznie to zaprewne hugo ,choc nie wyglada podejrzanie,no ale ale w internacie nic nie jest takie jakim sie wydaje


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#30 2010-11-07 22:12:03

 dziedziczka

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Trzecim zakażonym jest Nacho, co do tego wszyscy się zgadzamy. Raz, że pokazali to poprawianie ocen i pustą kartę egzaminacyjną, a dwa, żeby Vicky do nich wróciła.

O Vicky właśnie, jakoś się nie martwię. A po takim hardcorze jak noc z trupami w zamrażalce, dziewczyna się wyrobi i przestanie być taka strachliwa ;p

Pocałunek Rebecci i Fermina...? Było coś takiego czy źle zrozumiałam? I co Rebecca zobaczyła, gdy go dotknęła?

A ten Król Kier/Pik, skoro Ruben mówi, że spadł z krzesla, musi to być ktoś dobrze znany. Niby co zaskakującego byłoby w nowych postaciach jak Hugo czy brat Amelii...?

Kto mógłby spowodować u mnie spadnięcie z krzesła... Jacinta? Może, ale nie bardzo. Elsa? Prędzej, chociaż akurat wierzę, że ona nie ma pojęcia co się dzieje dookoła. Może Amelia? Choć jej się nie opłaca z nimi igrać. A leśniczy? Po lesie łazi, mógł zobaczyć co się stało Toniemu i go sobie wykopać. Na psa nie ma usprawiedliwienia, ale cóż... Zawsze to jakaś zaskakująca opcja.

Maria? Ojciec Lucasa? To byłoby zaskakujace.

Ale wiecie, kto by z krzeseł zwalił nas wszystkich? Paula, Evelyn i/lub Lucas. Stawiam więc na dziecięce zabawy trupami ;p

Ostatnio edytowany przez dziedziczka (2010-11-07 22:14:34)


Primero fué la luz y después comenzaron los crimenes.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dirt-bike.pun.pl www.21-kr.pun.pl www.najciekawsze.pun.pl www.admopole.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl