#1 2011-03-31 20:21:33

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Nasze ulubione sceny z serialu ;)

W tym temacie piszemy swoje ulubione sceny, przy których się śmialiście lub płakaliście lub po prostu Wam się podobały



Mam nadzieję, że wątek ten będzie czymś w rodzaju wspomnień (jak zresztą napisał nasz administrator-k@mil) i zawsze znajdzie się ktoś kto oglądając już nawet ponownie cały serial przypomni sobie ulubione sceny.

Offline

 

#2 2011-03-31 20:43:17

 Kaśka1512

Wyjadacz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 207
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

Moją ulubioną sceną w serialu , (tą którą najbardziej pamiętam )
Jest pogodzenie się mojej ulubionej pary Ivan y Julia w 11 odcinku 7 sezonu
Ta jest bardziej smutna _ na pewno odnalezienie ciała Carol na końcu odcinka (nie pamiętam którego)
A naprawdę płakałam lub może łkałam przy całym ostatnim odcinku (bo wiedziałam że to już koniec )
No i oczywiście 3 odcinek 4 sezonu w kabinie
I nie pamiętam który to był odcinek chyba ostatni lub przedostatni 4 sezonu gdy Julia jechała do Banku a Ivan się o nią martwił i gdy w końcu zdał sobie sprawę że ją kocha
Jak jeszcze sobie coś przypomnę to napiszę
Pozdrawiam


Jeśli kogoś kochasz,pozwól mu odejść...Jeżeli wróci,będzie Twój na wieki..Jeżeli nie wróci nigdy nie był Twój ...
___________________
Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.
_____________
"Gdy wpatrujesz sie wystarczająco długo w ciemnosc, ona rowniez zaczyna sie w Ciebie wpatrywac. "

Offline

 

#3 2011-03-31 21:11:17

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

Serial skończyłem oglądać już dawno temu i trudno jest mi sobie przypomnieć jakieś konkretne sceny, które mógłbym nazwać swoimi ulubionymi. Są jednak 3 sceny, które dość mocno zapadły mi w pamięć i oglądałem je po kilka razy.
Pierwsza z nich to scena chyba z ostatniego odcinka 1 sezonu, kiedy Hector dowiaduje się, że ktoś zginął i rozgląda się po jadalni, patrząc kogo brakuje. Mocne wrażenie.
Druga, kiedy Marcos z innymi oglądają nagranie, w którym Hector wyznaje prawdę. Dla mnie najbardziej emocjonalna scena w całym serialu.
Trzecia to ta, w której Paula chodzi po internacie, celując z broni do kolejnych osób. Sam motyw może dość mało oryginalny i napięcie budowane trochę na siłę, ale kiedy celowała do Elsy czy Noireta, wstrzymywałem oddech, bo podejrzewałem, że jeśli gdzieś ma paść strzał, to właśnie tu
I to by było na tyle, jeśli przypomnę sobie jakieś inne fajne sceny jeszcze tu napiszę, a i liczę na to, że inni w tym temacie odświeżą trochę moją pamięć.

Offline

 

#4 2011-04-05 18:19:45

nelka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 31
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

Pierwsza która mi przychodzi do głowy to pierwszy pocałunek Julii i Ivana w toalecie. Mocne to było <3
W ogóle wszystkie sceny z nimi uwielbiam. Oglądam często filmiki z nimi więc wiele pamiętam. Scena w 6 sezonie kiedy Julia została 'zamrożona' w wannie, nie wiem jak to nazwać. I jak Ivan wtedy walił w ten lód, niesamowite to było. Albo ich pogodzenie na koniec 7 sezonu. Ale scena kiedy Julia czekała na Ivana w wannie i Jacinta przyszła była najlepsza ;D Haha ;d
Z takich śmiesznych to wiele z Jacintą zapadło mi w pamięć, jak Paula i Evelin pytały ją o punkt G, albo ogólnie o seks ;d Albo jak zastawili pułapkę na potwora z lasu a tu wchodzi Jacinta z wałkami na głowie.
Pierwszy pocałunek Carol i Marcosa w studni też był fajny. No i ich pierwszy raz w wspomnieniach Marcosa, piękna scena.
Podobały mi się też sceny jak najpierw Julia i Ivan pojechali do biura jej ojca a potem sama Julia do banku, świetnie wyglądają kiedy nie mają na sobie mundurków. No w mundurkach też, ale bez wyglądają super! Julia i obcasy <3
Co do Ivana to przypomniało mi się tez sceny w wspomnieniach jak z swoją niby kuzynką romansował. Niedobry chłopiec ;D

Z takich bardziej dramatycznych to na pewno śmierć Carol i Fermina, ryczałam jak bóbr.
Dużo emocje wzbudziła we mnie scena w sali nazistów jak ta swastyka pojawiła sie na ścianie. Szok to był. I potem wszystkie sceny z obozu koncentracyjnego. Tych dwóch chłopców, w tym Saul.
Koniec 6 sezonu i zagubiony Fermin na ulicach miasta, też taka mocna scena.

No i z ostatniego odcinka było mnóstwo świetnych scen, oprócz śmierci Fermina to sceny z Rebecą i Hugo mi sie podobały strasznie, ta waleczność Rebeki! Walka Ivana i Hugo i wyjście Ivana z płonącego Internatu. Jak taki rambo.

Dużo wspomnień mam wciąż w głowie. Zawszę będę miło wspominać Internat.


http://img141.imageshack.us/img141/5623/22111elbesoentrejuliaei.jpg
http://img862.imageshack.us/img862/5483/21903ferminymariatrasla.jpg

Hasta que la muerte nos separe...

Offline

 

#5 2011-04-07 16:24:11

srakapaka

Nowicjusz

8781594
Skąd: zakopane
Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

dużo wzruszających scen, ale kocham tą, w której paczka wraz z Julią idą do lasu, by uczcic urodziny zmarlego Cayetana, piją piwko i wspominają jego śmieszne teksty kochaaaaaaam!

Offline

 

#6 2011-08-03 00:54:08

 Sherine

Nowicjusz

19108166
Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 21
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

srakapaka napisał:

dużo wzruszających scen, ale kocham tą, w której paczka wraz z Julią idą do lasu, by uczcic urodziny zmarlego Cayetana, piją piwko i wspominają jego śmieszne teksty kochaaaaaaam!

W którym to było odcinku?

Ja zakochałam się w tej retrospekcji chwil Ivan&Julia w siódmym sezonie... I w tej scenie, jak ona usunęła te wszystkie filmiki a on ja gonił po korytarzu, że ją kocha.

Offline

 

#7 2011-08-03 01:36:46

 Bazyl

Początkujący

1765973
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

Sherine napisał:

srakapaka napisał:

dużo wzruszających scen, ale kocham tą, w której paczka wraz z Julią idą do lasu, by uczcic urodziny zmarlego Cayetana, piją piwko i wspominają jego śmieszne teksty kochaaaaaaam!

W którym to było odcinku?.

Gdzieś w połowie trzeciego sezonu chyba...między 4a 6 chyba... (tydzień temu specjalnie go szukałam, ale już nie pamiętam ;D



Hmmm... ja uwielbiam wszystkie rozkminy dziewczynek i uśmiechy Hectora...
Dwa pocałunki Hectora z Maria w ostatnim odcinku pierwszego sezonu...ach, że nie było im pisane być razem ;(
Wspomnienie Hectora jak Cayetano się zesikał pod schodami...piękna scena
Wcześniej wspomniana Julia w wannie i Jacinta xD
Ale najpiękniejsza to chyba była jak szukali Caroliny i Maria zawołała Ivana, on machnął ręką, kazał jej dać spokój, poszedł dalej, po czym się zreflektował, zawrócił i pocałował ja w policzek
I hmmm...moment, jak Fermin stał na minie i oświadczył się Marii
No i to jak dzieciaki myślały, że Camilo  jest wampirem ^^
Jeszcze jak Camilo (już podpalony) spotkał się z Noiretem i mówi o wilku "Nazywa się Współczucie" to mnie za serce chwyciło
A najbardziej wstrząsnęła mną ta "śmierć" Hectorka...jej, jak się poryczałam...chwilę później jechałam na korki z chemii i ryczałam w samochodzie, ap otem(wcześniej?) szybko na chatbox i pytanio-prośba, żeby on jednak żył
Natomiast w ostatnim odcinku V(?) sezonu (albo pierwszym VI?) miałam ochotę zamordować Ivana i Marcosa - Ivana, bo wydał Marię, Marcosa, bo przypierniczył Hectorkowi...

Ostatnio edytowany przez Bazyl (2011-08-03 01:47:04)


"Nie interere, bo kici kici" ave! =D
http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#8 2011-12-12 17:57:30

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

Moja uulbiona scena to z odcinka 6x13.
Kiedy to Victoria nie wytrzymuje napięcia i wykrzykuje Elsie co się tak naprawdę dzieje w tej szkole.
Oglądałem tą scenę kilkadziesiat razy!
http://www.youtube.com/watch?v=-eG92sfd5kI

Offline

 

#9 2012-04-09 22:07:48

 karolka_z_braniewa

Stały bywalec

Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 160
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

Ja mam kilka ulubionych scen, śmiesznych i przerażających, np. śmierć Cayetano, Hectora i Fermina; jak Javier Olgado zdeptał ampułkę z wirusem; jak Vicky o wszystkim powiedziała Elsie; jak w kaplicy spadła swastyka i jak Hector dostał od Pauli rysunek z herbem szkoły w którym ukryty był znak nazistowskich Niemiec. Ogólnie sceny z Paulą i Evelyn są BOSKIE!!!

Offline

 

#10 2012-04-09 22:43:11

 Milena0310

Wyjadacz

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 277
Punktów :   
WWW

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

Mi pozotała w pamięci scena: Jak ivan sobie przypominał jak był a Julią i w tel leci piosenka "A veces"
http://www.youtube.com/watch?v=reH4lGIGLlk


Cazafantazmas,te Quiero,y yo a ti también imbecie!

Offline

 

#11 2012-04-10 10:06:31

 karolka_z_braniewa

Stały bywalec

Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 160
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

Ogólnie mogę powiedzieć, że cały tem serial to JEST BOSKI!!!

Offline

 

#12 2012-10-06 14:52:58

 Kloszixx14

Początkujący

28055626
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 84
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

Mi wszystkie sceny się podobały. Popłakałam się gdy umarł krasnal . ;( A śmiałam się często, ale rozbawiło mnie jak tam po jakimś czasie Fermin wrócił i Maria zaczęła go całować, a to nagle plaskacz xd

Ostatnio edytowany przez Kloszixx14 (2012-10-06 14:53:17)


''I love El Internado  ''

Offline

 

#13 2013-02-04 13:22:55

 Joyful

Prezes

Skąd: Lubelskie
Zarejestrowany: 2013-02-04
Posty: 582
Punktów :   

Re: Nasze ulubione sceny z serialu ;)

mnie właśnie przypomniała się scena, gdy Alfonso wysyłał maila, chyba do R.Montoya i tak śmiesznie klikał tą myszką i ta scena kilka razy była przywoływana na początkach kilku odcinkow tj w 'poprzednich odcinkach internatu...' .
Tylko mnie to kilknięcie myszką wydało się godne uwagi?


"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes"


                                                                        When nothing goes right ... go left! 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slytherinrpg.pun.pl www.matpg.pun.pl www.xviiihtpn.pun.pl www.cogl-rp.pun.pl www.bacchusclub.pun.pl