#151 2011-01-16 19:46:51

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja

Shiift napisał:


Wszyscy kiwneli głową i weszli do pokoju w którym zobaczyli Else przeszukującą pokój.
- Elsa co tu robisz? - zapytał Marcos


Elsa badawczo spojrzała na nich obu.
- List zniknął z sejfu, sądziłam że to Wasza sprawka. Czy nie powinniście być teraz gdzie indziej?

Ostatnio edytowany przez olkit (2011-01-16 19:47:29)

Offline

 

#152 2011-01-16 20:01:48

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Mój głos : ELSA ( ustaliła to nasza fantastyczna piątka) ;D

Offline

 

#153 2011-01-16 20:24:31

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Maria słabo sie czula, wiec postanowila polezec troszke w lozku i odpoczac. Jako ze miala dosc rozmyslan o tym co sie ostatnio dzieje w internacie, siegnela po ksiazke (tak Elsa- Maria umie czytac i to bardzo dobrze i bardzo to lubi). Wciagnela sie w lekture i przestala zwracac uwage na otoczenie, gdy nagle z ksiazki wypadla jakas zlozona kartka. Maria rozlozyla ja i zobaczyla jakies bazgroly "Ojj chyba pisalo to jakies dziecko i to w pospiechu, sprobujmy to rozczytac"
Maria podeszla do okna, gdzie bylo lepsze swiatlo i zaczela czytac:
"Maria,teraz trwa twoje wesele,jakis czac temu bylo mi troche duszno i wyszedlem na dwor pooddychac swiezym powietrzem, i widzialem jak Saul rozmawia z kims przez telefon, udalo mi sie podluchac troche. Mowil do kogos ze 'nie, spokojnie, nie podejrzewaja ze to ja maczam palce w tych podpaleniach, jestem przeciez niewinnym staruszkiem ha ha ha'. Potem ucieklem odrazu do srodka, chyba mnie nie widzial. Nie chce Ci dzisiaj psuc zabawy ani tacie i Rebece, dlatego pisze liscik, bo moge do rana o tym zapomniec, wiesz jaki jestem rozstargniony.Daj popalic Saulowi za te zniszczenia!. Twoj maly ulubieniec, Lukas"
Maria gdy to przeczytala poczula jak po twarzy plyna jej lzy. "O Boże.Saul pewnie musial go widziec! Przestraszyl sie i go zabil!Dlaczego on nie powiedzial tego od razu! Moze by nie zginal!"

Maria wybiegla z pokoju szukajac Fermina. Znalazla go rozmawiajacego z Rebeca.
-Chdzcie szybko do pokoju! Musze wam cos pokazac!!
Gdy weszli do pokoju, Maria dobrze zamknela drzwi, wlczyla radio na wszelki wypadek podsluchu.
-Zobaczcie co znalazlam! To list od Lukasa! Musial mi go podrzucic w czasie wesela, nie chcial psuc nam zabawy i przez to ze milczal zginal! nie zostawiajmy tak tego!!
-Czyli mamy wreszcie dowod, ze to Saul jest zly.. - powiedzial Fermin - a ja podejrzewalem ze to Elsa. Trzeba powiedziec o tym reszcie! Trzeba wydac go policji!!

Glos: Saul
Uzasadnienie - Sandra widziala go jak kulal, dodatkowo szperal w kuchni w miejscu gdzie Hector znalazl podejrzana probowke i co najwazniejsze Lukas slyszal jego podejrzana rozmowe.


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#154 2011-01-16 20:27:10

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

olkit napisał:


Elsa badawczo spojrzała na nich obu.
- List zniknął z sejfu, sądziłam że to Wasza sprawka. Czy nie powinniście być teraz gdzie indziej?

- List ? Ciekawa wymówka. - powiedział Ivan.
- I co, znalazłaś list ? - zapytał Marcos.
- Nie, niczego nie znalazłam, lecz kto wie co by było gdybym szukała dalej. - odpowiedziała.
- Weź nie chrzań Elsa. I to gdzie jesteśmy to chyba raczej nie Twoja sprawa. - odpowiedział Ivan.

- Dobra, mogłabyś wyjść ? Chcemy się przebrać. - Marcos pokazał palcem na drzwi.
Elsa wyszła z pokoju.

- A to puta. - odrzekł Ivan.
- No to teraz chyba jesteśmy na 100% przekonani co do Elsy... - odparł Marcos.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#155 2011-01-16 20:31:13

Yon González

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 17

Re: Mafia III edycja

Larita napisał:



Maria wybiegla z pokoju szukajac Fermina. Znalazla go rozmawiajacego z Rebeca.
-Chdzcie szybko do pokoju! Musze wam cos pokazac!!
Gdy weszli do pokoju, Maria dobrze zamknela drzwi, wlczyla radio na wszelki wypadek podsluchu.
-Zobaczcie co znalazlam! To list od Lukasa! Musial mi go podrzucic w czasie wesela, nie chcial psuc nam zabawy i przez to ze milczal zginal! nie zostawiajmy tak tego!!
-Czyli mamy wreszcie dowod, ze to Saul jest zly.. - powiedzial Fermin - a ja podejrzewalem ze to Elsa. Trzeba powiedziec o tym reszcie! Trzeba wydac go policji!!

Zmiana glosu na Saul ponieważ moja żonka znalazła dowód na to, że winny podpaleń jest Saul i najprawdopodobniej to on zabił Lukasa, którego ciało dodatkowo znalazł.

Offline

 

#156 2011-01-16 20:31:41

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja

Martin z Ferminem spacerowali przed Internatem.
- Fermin, chciałem Ci podziękować. Gdyby nie ty, na pewno nie pogodziłbym się z Rebecą, osobą, którą kocham nad życie..
- Stary, daj spokój. Zrobiłem to, bo jesteś moim kumplem, i wiem jak pasujecie do siebie z Rebecę i jak bardzo się kochacie. Nie mogliśmy z Marią dopuścić do tego, żebyście przestali się do siebie odzywać..
- Kurczę, a ja nawet nie zapytałem, co u was, jak wam się układa?
- No co ty daj spokój, w takiej sytuacji to zrozumiałe. A układa nam się świetnie, Maria jest w ciąży, bliźniaki
- No to gratuluję. Ja będę miał córkę.. Mówiąc to Martinowi zaczął łamać się głos.. A Lucas tak pragnął mieć młodsze rodzeństwo.. A o siostrze marzył.. Martin nie wytrzymał.. Łzy same napłynęły mu do oczu.. Ale obiecuję sobie znajdę Hijo de puta, który zabił mojego syna. A wtedy pomszczę jego śmierć.. Obiecuję..
- btw Martin, mamy pewne podejrzenia, co do osoby, która mogła to zrobić..
- Wiesz, i teraz mi o tym mówisz!
- Spokojnie, też się dopiero, co dowiedziałem..
- Mów, kto to jest..
- Myślimy, że to Elsa..
- Nie daruję jej tego.. Ta puta! zapłaci za to!! przysięgam. Martinem targały straszne emocje.. Złość wzięła górę..
- Martin uspokój się do cholery! Załatwimy to, ale po cichu, w końcu nie może się domyślić, bo zrobi coś nieprzewidywalnego, a tego nie chcemy..
Kiedy emocje opadły Martin stwierdził, że Fermin ma rację..

Postanowili wrócić do Internatu i zacząć działać..

Martin wiedział jeszcze, że musi przeprosić Rebecę, ale tak na serio serio, to muszą być wyjątkowe przeprosiny, w końcu potraktował Rebecę bardzo źle, a ona tak go kocha i spodziewa się jego dziecka..

Po jakimś czasie:
- Martin, Martin!
- Fermin, co tak krzyczysz? Przecież cię słyszę!
- Coś jest nie tak, Maria znalazła dowody przeciwko Saulowi..
- Ale jak to?
Fermin wszystko opowiedział Martinowi, jednak Martin, nadal nie był przekonany, jak Elsa, mogła tak zareagować na śmierć jego syna..

Mój głos: Elsa (zimna i wyrachowana kobieta, jak mogła być taka obojętna kiedy mój syn umierał..)


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#157 2011-01-16 20:31:51

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Mafia III edycja

Lucia wyszla od Rebecki i pomyslala ze pojdzie zobaczyc jak czuje sie Sandra.
Nagle zobaczyla Saula przeszukujacego pokoj Elsy
-co on robi? Czemu wszysy przeszukuja jej gabinet?  I czemu w ogole sie uwzieli na niewinna kobiete?-pomyslala Lucia
-No nic ide do Sandry
Odwrocila sie i skierowala do pokoju Sandry



MOJ GŁOS: SAUL

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-01-16 20:47:27)

Offline

 

#158 2011-01-16 20:39:16

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

// mam z forum pewne problemy, dodam że bardzo dziwne, więc napisze w przybliżeniu jeszcze raz wypowiedź jaka najpierw się zwielokrotniła a potem zniknęła

Amelia bała się rozmowy z Ferminem i nie chciała zawracać mu zbytnio głowy. Postanowiła mieć na oku naszą wspaniałą piątkę. Wiedziała, ze zawsze są blisko prawdy, że potrafią znaleźć niebezpieczny trop. Idą korytarzem zauważyła jak do pokoju Elsy wślizguje się Carol. Musiała mieć jakiś powód. Pewnie coś podejrzewają. Faktycznie Elsa może być w to zamieszana. Dziwnie się zachowuje.

mój głos to Elsa . Wzięła ze sobą pierwszy list, nikt nie zdążył mu się dokładniej przyjrzeć. Poza tym dziwnie się zachowuje

Offline

 

#159 2011-01-16 20:40:54

Yon González

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 17

Re: Mafia III edycja

Fermin postanowil poszukać Martina i pokazać mu list od Lukasa.
-Martin, poczekaj chwilkę, musisz to przeczytać! Maria znalazła go w książce przed chwilą! Lukas musiał go wczoraj w czasie wesela schować! To Saul jest tym złym!

Offline

 

#160 2011-01-16 21:01:08

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja

Co że niby ja ?? Zdenerwowany Saul nie mógł uwierzyć że wieksza połowa podejrzewała właśnie go no cóż jeżeli mnie podejrzewali musieli mieć jakiś powód chcę tylko zobaczyć ich miny gdy się okaże że nie jestem mordercą.


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#161 2011-01-16 21:02:56

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja


Elsa zauważyła że jej misterny plan wyjścia z internatu jako chwilowa oskarżona się nie powiódł, więc po prostu wsiadła do taksówki i wyjechała na swoje Karaiby zostawiając innym czekanie na powolną śmierć z ręki ottoxu:)

Offline

 

#162 2011-01-16 21:08:51

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

olkit napisał:


Elsa zauważyła że jej misterny plan wyjścia z internatu jako chwilowa oskarżona się nie powiódł, więc po prostu wsiadła do taksówki i wyjechała na swoje Karaiby zostawiając innym czekanie na powolną śmierć z ręki ottoxu:)

Maria stała z Ferminem przed Internatem i machała za odjezdzającą taksówką
-Noo nigdy jej nie lubiłam, zawsze wtrącała sie do moich spraw
-A teraz już jej nie będzie, wiec zapomnijmy o niej - szepnął jej do ucha Fermin, chwycił za rękę i zabrał do środka.


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#163 2011-01-16 21:20:36

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Głosowanie mieszkańców:  (osoby podkreślone oddały głos na siebie)
1.Carol->Elsa
2.
3. Julia
4. Lucia->Saul
5. Ivan->Elsa
6. Marcos->Elsa
7. Martin->Elsa
8.Maria->Saul
9.Rebeca->Saul
10. Hector->Saul
11. Jacinta
12.Elsa->Saul
13. Saul->Elsa
14. Sandra->Saul
15. Victoria->Elsa
16.Fermin->Saul
17.
18. Amelia->Elsa
19. Evelin->Saul         

Elsa: 8 głosów
Saul: 8 głosów
Jacinta: 1 głos
Julia: 1 głos


*************
Wwieczór był ciepły. Pogoda zachęcała do wieczornej wędrówki nad lagunę. Może wybiorę się na krótki spacer-pomyślał Martin-łatwiej mi będzie zasnąć i choć na chwilę zapomnieć o ostatnich wydarzeniach. W wakacje człowiek powinien wypoczywać z dala od internatu, a nie być świadkiem tak potwornych wydarzeń jak zabójstwo małego chłopca.
To wszystko było jak z koszmaru, z którego niestety nie można się obudzić. Zabójstwo Lucasa wstrząsnęło wszystkimi.
-Kto mógł być tak okrutny i zabić niewinne dziecko? Jak w ogóle można zabić kogokolwiek? Co kieruje takim człowiekiem?- zastanawiał się Martin jednocześnie zakładając bluzę i wymykając się cichutko z internatu- I jeszcze te wszystkie podejrzenia. Już nikomu nie mogę ufać. Z drugiej jednak strony przecież znam tych ludzi nie od dziś. Czy naprawdę ktoś z nich mógł być do tego zdolny?
Szedł powoli, wiatr lekko muskał jego twarz.  Był już prawie nad laguną gdy nagle usłyszał szelest liści.
-Co to było?- przestraszył się Martin-To pewnie jakieś zwierzę. 
Rozejrzał się dookoła, ale ponieważ było ciemno nie mógł nic zobaczyć. Mimo wszystko postanowił wrócić do internatu. Ostrożności nigdy za wiele.
-Ten spacer chyba nie wyszedł mi na dobre. Zamiast mnie uspokoić, sprawił, że więcej pytań kłębi się w mojej głowie.
Gdy wracał miał wrażenie, że ktoś za nim idzie.
-Chyba mam jakąś paranoję, przecież tu nikogo nie ma. Muszę się wziąć w garść.
Otworzył drzwi do internatu, a za sobą usłyszał kroki obrócił się i zobaczył….
-Wiedzę, że nie tylko ja jestem miłośnikiem nocnych spacerów- uśmiechnął się. Na twarzy tej osoby nie zobaczył żadnych emocji, tylko zimne spojrzenie. –To pewnie ze zmęczenia pomyślał.
Odwracając się poczuł silne uderzenie w głowę. Opadł na ziemię, a wokół niego pełno było krwi. Morderca dla pewności uderzył go raz jeszcze i jak gdyby nigdy nic wszedł do internatu. Ponieważ się spieszył drzwi otwarte, a ciało Martina na zewnątrz….

*************
Za sprawą głosowania mieszkańców z gry nikt nie odpada.
Zamordowany przez mafie:Martin
Z gry przed chwilą zrezygnowała: olkit- Elsa (zwykły mieszkaniec)
Za nie przestrzeganie regulaminu z gry usuwam: liberi- Julie(zwykły mieszkaniec)

*************
Przypominam niektórym uczestnikom, że to tylko gra, a niektóre komentarze są zbędne. Macie się dobrze bawić, a nie psuć atmosferę gry. Wyluzujcie Mam nadzieję, że więcej nikt nie zrezygnuje z gry.

Aktualna lista uczestników:
1.Carol
2.
3. 
4. Lucia
5. Ivan
6. Marcos
7.
8.Maria
9.Rebeca
10. Hector
11. Jacinta
12.
13. Saul
14. Sandra
15. Victoria
16.Fermin
17.
18. Amelia
19. Evelin


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#164 2011-01-16 21:36:36

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Głosowanie mieszkańców:  (osoby podkreślone oddały głos na siebie)
1.Carol->Elsa
2.
3. Julia
4. Lucia->Saul
5. Ivan->Elsa
6. Marcos->Elsa
7. Martin->Elsa
8.Maria->Saul
9.Rebeca->Saul
10. Hector->Saul
11. Jacinta
12.Elsa->Saul
13. Saul->Elsa
14. Sandra->Saul
15. Victoria->Elsa
16.Fermin->Saul
17.
18. Amelia->Elsa
19. Evelin->Saul         

Elsa: 7 głosów
Saul: 8 głosów
Jacinta: 1 głos
Julia: 1 głos

*************
Napięcie udzielało się wszystkim. Mieszkańcy chcieli jak najszybciej znaleźć winnego śmierci Lucasa. Za wszelką cenę chcieli schwytać mordercę. Wzajemne oskarżenia sprawiły, że nikt już nikomu nie mógł ufać. Długo trwała debata nad tym kogo jest mordercą. Gdy podjęli decyzję zadzwonili na policję.  Około godziny czekali na przyjazd funkcjonariuszy prawa.  Policja wysłuchała oskarżeń mieszkańców i  założyła podejrzanemu kajdanki. Saul nawet się nie bronił, był smutny, że oskarżono go o zbrodnię, której nie popełnił. Szkoda mu było mieszkańców, którymi ktoś sprytnie manipulował. Wiedział, że morderstwa się nie skończą, a morderca nadal pozostaje na wolności. Nie przypuszczał nawet, że w momencie gdy jego wyprowadza policja, ktoś już wybierał następną ofiarę i planował kolejną zbrodnię…

Wwieczór był ciepły. Pogoda zachęcała do wieczornej wędrówki nad lagunę. Może wybiorę się na krótki spacer-pomyślał Martin-łatwiej mi będzie zasnąć i choć na chwilę zapomnieć o ostatnich wydarzeniach. W wakacje człowiek powinien wypoczywać z dala od internatu, a nie być świadkiem tak potwornych wydarzeń jak zabójstwo małego chłopca.
To wszystko było jak z koszmaru, z którego niestety nie można się obudzić. Zabójstwo Lucasa wstrząsnęło wszystkimi.
-Kto mógł być tak okrutny i zabić niewinne dziecko? Jak w ogóle można zabić kogokolwiek? Co kieruje takim człowiekiem?- zastanawiał się Martin jednocześnie zakładając bluzę i wymykając się cichutko z internatu- I jeszcze te wszystkie podejrzenia. Już nikomu nie mogę ufać. Z drugiej jednak strony przecież znam tych ludzi nie od dziś. Czy naprawdę ktoś z nich mógł być do tego zdolny?
Szedł powoli, wiatr lekko muskał jego twarz.  Był już prawie nad laguną gdy nagle usłyszał szelest liści.
-Co to było?- przestraszył się Martin-To pewnie jakieś zwierzę.
Rozejrzał się dookoła, ale ponieważ było ciemno nie mógł nic zobaczyć. Mimo wszystko postanowił wrócić do internatu. Ostrożności nigdy za wiele.
-Ten spacer chyba nie wyszedł mi na dobre. Zamiast mnie uspokoić, sprawił, że więcej pytań kłębi się w mojej głowie.
Gdy wracał miał wrażenie, że ktoś za nim idzie.
-Chyba mam jakąś paranoję, przecież tu nikogo nie ma. Muszę się wziąć w garść.
Otworzył drzwi do internatu, a za sobą usłyszał kroki obrócił się i zobaczył….
-Wiedzę, że nie tylko ja jestem miłośnikiem nocnych spacerów- uśmiechnął się. Na twarzy tej osoby nie zobaczył żadnych emocji, tylko zimne spojrzenie. –To pewnie ze zmęczenia pomyślał.
Odwracając się poczuł silne uderzenie w głowę. Opadł na ziemię, a wokół niego pełno było krwi. Morderca dla pewności uderzył go raz jeszcze i jak gdyby nigdy nic wszedł do internatu. Ponieważ się spieszył drzwi otwarte, a ciało Martina na zewnątrz….

*************
Za sprawą głosowania mieszkańców z gry odpada : Saul(zwykły mieszkaniec).
Zamordowany przez mafie:Martin
Z gry przed chwilą zrezygnowała: olkit- Elsa (zwykły mieszkaniec)
Za nie przestrzeganie regulaminu z gry usuwam: liberi- Julie(zwykły mieszkaniec)
*************
Przypominam niektórym uczestnikom, że to tylko gra, a niektóre komentarze są zbędne. Macie się dobrze bawić, a nie psuć atmosferę gry. Wyluzujcie Mam nadzieję, że więcej nikt nie zrezygnuje z gry.

Aktualna lista uczestników:
1.Carol
2.
3.
4. Lucia
5. Ivan
6. Marcos
7.
8.Maria
9.Rebeca
10. Hector
11. Jacinta
12.
13.
14. Sandra
15. Victoria
16.Fermin
17.
18. Amelia
19. Evelin


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#165 2011-01-16 22:05:31

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Maria z Ferminem wrocili do internatu, poszli do swojego pokoju i Fermin zauwazyl ze brakuje mu telefonu.
-Moze zgubilem go na dworzu, poczekaj zaraz wroce.
-To juz pojdziemy razem, moze sie przejdziemy na jakis romantyczny spacer? taka ladna pogoda:)

Maria z Ferminem wychodzac z Internatu natkneli sie na przeszkode, Ferin prawie wywrocil sie o cos. Zdziwiony co moze tam lezec i dlaczego swiatlo przed internatem jest zgaszone, wlaczyl swiatlo i zamarl w szoku. Przed wejsciem leżał Martin w kałuży krwi! Maria zaczela glosno wolac pomocy. Po chwili wszyscy zlecieli sie zobaczyc co sie dzieje! Lucia podbiegla do Martina sprawdzic czy zyje..niestety..
Maria podbiegla do Rebecki ktora gdy tylko zobaczyla cialo zaczela przerazliwie krzyczec
-Nie nie nie pierw Lukas teraz Martin, to nie moze byc prawda, prosze powiedz ze to nie Martin!!
-Kochanie uspokoj sie, chodz pojdziemy do kuchni i tam usiadziemy i porozmawiamy. No chodz, nie mozesz sie denerwowac.pamietaj o dziecku!!Musisz byc teraz silna.
Maria odchodzac spojrzala za siebie. Z jej oczu płynęły lzy ale wiedziala ze musi sie jakos 3mac ze wzgledu na przyjaciolke..


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pjwstk.pun.pl www.branchclosed.pun.pl www.jazdabardziejbokiem.pun.pl www.narutoprzygoda.pun.pl www.birthofshinobi.pun.pl