#1 2010-12-31 17:15:01

 daglas89

Boss

Sk±d: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

Komentujemy Fina³owy Odcinek Sezonu...



UWAGA! Linki do odcinków szóstego i pozosta³ych sezonów zosta³y przeniesione do dzia³u DOWNLOAD.

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-12-31 17:15:50)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#2 2010-12-31 18:34:55

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

Wiêc tak, odcinek kapitalny, nie mogê siê doczekaæ 7 sezonu, ale musimy trochê poczekaæ...
Jednak Andres nie jest a¿ taki z³y, ostatecznie odda³ Sandrze Samuela i nie wiadomo, czy nie przyp³aci³ za to ¿yciem. Ciekawa jestem, gdzie Alicia zabierze Sandrê i Samuela.
Wirus zosta³ uwolniony, niedobrze. Przecie¿ w szkole przebywa³o ponad 400 osób! no ale kto by zauwa¿y³ tak± maleñk± buteleczkê na pod³odze. Ciekawe co siê teraz stanie ze wszystkimi, przede wszystkim z Marcosem, Ivanem, Juli±, Amai± i Paul±, przecie¿ ich nie by³o w Internacie, tylko byli w podziemiach. Swoj± droga, to ciekawe czy zd±¿yli wyj¶æ zanim np wybuch zasypa³ wyj¶cia.
Camillo, wow, kto by siê spodziewa³. Zniszczy³ wszystko, czego zwyrodnia³a spó³ka OTTOXu zd±¿y³a dokonaæ przez lata. Czy¿by w koñcu siê nawróci³?


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#3 2010-12-31 19:06:53

 ksenia931

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 30
Punktów :   -2 

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

no jestem pod wrazeniem! Fermin biedaczek zakazili go....cholerne dranie Maria ma syna i ch³opaka zakazonych nie wiem co bym na jej miejscu zrobi³a straszne wspó³czuje jej;(


Wejd¼ i skomentuj:http://amazingcats.blog.pl/

Offline

 

#4 2010-12-31 19:11:55

 ar33p

Pocz±tkuj±cy

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

odcinek najlepszy z calego sezonu (jak zwykle-ostatni). wiele spraw sie wyjasnilo. czesc siedziby zostala zniszczona. jak dla mnie, to juz moglby byc koniec calej serii, no ale mamy jeszcze 7. sezon. ciekawe, co tam bedzie sie dzialo. biedna amelia. mam nadzieje, ze lucia jej pomogla, bo ona taka zla do konca nie jest. nawrocenie noireta i... samobojstwo? moze wspolpraca z dobrymi i calkowite zniszczenie ottoxu?
przyjdzie nam poczekac troche na 7. sezon, ale grunt, ze bedzie dziekuje za tlumaczenie

Offline

 

#5 2010-12-31 19:20:04

kamilx22

Pocz±tkuj±cy

Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

A ja zachwytu nie czuje. My¶la³em, ogl±daj±c jak±¶ reklamê tego odcina, to mia³em uczucie ciarek. A tu ... zonk.
I znowu Amelia Mam nadziejê, ¿e Lucia postawi na dobry wybór, nie da siê zastraszyæ i nie wykona polecenia Huga.
Poczekamy i zobaczymy co przyniesie nam 7 sezon ;-)

Offline

 

#6 2010-12-31 20:37:12

Patrrriko

Sta³y bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

noiret bardzo przyplusowa³ u mnie mam nadziejê, ¿e zarówno Wulf jak i Eva ju¿ nie ¿yj± bo to rozwi±zuje masê problemów. Od teraz pewnie Amaia bêdzie wspó³pracowaæ z naszymi bohaterami. Obstawiam ¿e bêdzie dziewczyn± Marcosa ;D I tu moment na ¿yczenia noworoczne sk³adane przeze mnie- Patrrriko i siedz±cego tu¿ obok kuzyna- Mihaueek


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#7 2010-12-31 21:00:31

witchy1

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 39
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

Co mnie troszkê rozczarowa³o??? .... odcinek krótszy ni¿ inne ....a powtórki "przypominajki" trwa³y ponad 10 minut ...tak, ¿e sam odcinek tylko godzinê .... buuu

hmm.. ciekawy jest dla mnie chwyt, to ¿e w tym odcinku tak jakby siê wszystko wyja¶ni³o ...wydaje siê, ¿e brakuje tylko jaki¶ 10 minut a mo¿naby wszystko wyja¶niæ/zakoñczyæ .... a tu nic..... uczta trwa ;-)hmmm, ja tak¿e nie mogê siê doczekaæ siódmego sezonu ....
Fermin jako ¿ebrak .... te rozbiegane oczy ...

Offline

 

#8 2010-12-31 21:00:38

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

Hmmm...ja my¶lê ¿e po tym wybuchu granatu nie prze¿y³ ;D Chocia¿ w Internacie mo¿na siê wszystkiego spodziewaæ, bior±c pod uwagê fakt z Camillo.
Je¶li dobrze my¶lê, Amelia by³a przetrzymywana w podziemiach, prawda? Mam nadziejê, ¿e jako¶ j± wyprowadzili czy co¶, bo szkoda by by³o, gdyby zginê³a podczas wybuchu. Nie po tym jak zaczê³a pomagaæ Marcosowi.


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#9 2010-12-31 21:43:29

 Ragvien

Nowicjusz

Sk±d: Czêstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

Ten odcinek byl genialny, najlepszy jaki ogladalem. Tyle sie skonczylo i czulem, jakby byl to ostatni/przedostatni odcinek. Nie moge ise doczekac nastepnego, pierwszego odcinka 7 sezonu

Offline

 

#10 2010-12-31 22:39:50

 Vampi

Szef forum

10169170
Sk±d: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

Odcinek Pierwszy Tak dobry jaki móg³ byæ :

Amiya ale dziewczyna ma jaja w sumie nic nie wie oprócz tego ¿e mo¿e zgin±æ sama Paula i Marcos a jednak idzie pewnie przez ciekawo¶æ i siê przyda³a pewnie bêdzie chodziæ z Marcosem

,,Elsa w tej szkole morduje siê Ludzi,, i mina Elsy bezcenna ale Omine³a Hektora

U nie dobrze z t± próbówk± ca³y sezon 7 bêdzie trwa³ serialowe 24 lub 48h (czas zanim umr± wszyscy Internacie przez chorobê )

Camillo ³adnie siê zem¶ci³

Noiret Jednak Ma uczucia i Wspó³czucie a co do tekstu nie  z tego odcinka : ,,Ivan nie jest moim synem,,
No rzeczywi¶cie wychowa³e¶ go to jest

Lucia Oczywi¶cie ¿e pomo¿e Amelii by³o to widaæ po jej minie a po za tym co ma do stracenia i Tak pewnie umrze A po za tym ona jest ich ofiarom i nie chce by by³o wiêcej ofiar

Hugo Skurwiel jeden teraz sobie porz±dzi jak nie ma Wulfa chyba ¿e Wulf przerzyje

Marcos i ta jego mina Pier*ole to Musze ocaliæ Paule nic nie mam do stracenia

Ivan widaæ by³o ¿e zrobi³ by to nawet jak mia³ by zgin±æ byle by ocaliæ julie

Roque ju¿ chcia³ wyznaæ prawde Vikcy ¿e zdradzi³ i ¿e musi im to odp³aciæ ale mu nie pozwoli³a

Havier Olgado trzeba byæ Wrednym i g³upim dzieciakiem by Tak kra¶æ i niszczyæ

Evelyn Dziecko chcia³o dobrze a ¿e wysz³o na blisk± Smieræ 400 osób to bardzo trudno siê mówi

Offline

 

#11 2010-12-31 22:49:17

 olkit

Sta³y bywalec

181045
Sk±d: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

Vampi napisa³:

Havier Olgado trzeba byæ Wrednym i g³upim dzieciakiem by Tak kra¶æ i niszczyæ

No, tego nawet ADHD nie usprawiedliwia. Ten dzieciak musi mieæ po prostu nar±bane w g³owie ¿eby siê tak g³upio zachowywaæ. 
A jeszcze wkurza mnie Samuel. Czy on musi wiecznie wyæ? Wtedy kiedy powinien zamkn±æ ten swój ma³y ryjek i ciamkaæ smoczek?

Offline

 

#12 2011-01-01 01:17:39

 Pysia141192

VIP

5691837
Sk±d: Zelów, Be³chatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

To mój pierwszy post dotycz±cy komentowania odcinków;), ale podoba³ mi siê odcinek i chcia³abym siê wypowiedzieæ:
Bardzo fajny odcinek, szkoda, ¿e trzeba trochê czekaæ na pierwszy odcinek ostatniego sezonu. A jeszcze bardziej szkoda, ¿e zbli¿a siê ca³kowity koniec.
Andres bardzo ³adnie siê zachowa³, mo¿e chcia³ zado¶æuczyniæ za wszystko co zrobi³. No, ale có¿ na taki koniec zas³u¿y³.
Troska Ivana o Juliê, który udaje takiego twardziela (i buntownika)... có¿ jak co¶ grozi ukochanej osobie to dopiero siê orientujemy co naprawdê czujemy. A on jak bohater nie zl±k³ siê niczego i nikogo, tylko dlatego, ¿e choæby mówi³ i my¶la³, ¿e Julia nic dla niego nie znaczy to jednak bardzo j± kocha i mu na niej zale¿y.
Zemsta Camilo na Noirecie nie za bardzo siê uda³a, ale wilk by³ chyba jego najlepszym przyjacielem, wiêc trochê mi go by³o szkoda, ale jak sobie przypomnê co robi³ razem z reszt± "tych z³ych" to mi przechodzi. Zapobieg³ ratunkowi Evy, choæ nie s±dzê, ¿e co¶ by jej pomog³o, bo skoro Julia widzi tylko duchy zmar³ych to znaczy, ¿e Eva umar³a tego dnia, gdy j± zamro¿ono (wiem, wiem, trochê wolno my¶lê).
Lukas i Evelyn to mnie zadziwili. Najpierw Javier rozwali³ prezent urodzinowy Lukasa, a potem mu pokazywali wirusa? (U mnie w rodzinie te¿ jest dwoje sze¶ciolatków i jak ostatnio jedno drugiemu co¶ zepsu³o to omal siê nie pozabijali)
Noiret siê prze³ama³ po rozmowie z Tomasem i dlatego pomóg³ Ivanowi. Nie móg³ go skrzywdziæ, choæ kilka godzin wcze¶niej z pewno¶ci± by to zrobi³.
Scena jak Marcos i Amaia id± korytarzem w podziemiach, jak zobaczy³am Marcosa trzymaj±cego pistolet, to mnie zgiê³o ze ¶miechu. Nie wiem dlaczego. To tak komicznie wygl±da³o...
Vicky siê w koñcu postawi³a siê Elsie, to by³o dobre, jak zaczê³a wrzeszczeæ przy ca³ej klasie. Ale pewnie nikt jej nie uwierzy³, bo przecie¿ niby dlaczego? Po prostu pomy¶leli sobie "E pewnie chce odzyskaæ telefon albo do reszty od tych komputerów zwariowa³a".
A Wulf, p³acz±cy zabójca i niszczyciel... tak, to jest to na co zas³u¿y³. Nie uratowa³ swojego dziecka, które przez jego odra¿aj±ce praktyki siê zarazi³o.
Szkoda Evy, ale ona i tak w koñcu by³a martwa. To co zrobi³a Julii, by³o wy³±cznie pro¶b± o ostateczny koniec, o to by pomogli jej odej¶æ w pokoju.
A potem rozb³ys³o ¶wiat³o - po raz ostatni.


A co do postu Patrrriko na temat Marcosa i Amaii bardzo mi siê nie spodoba³o (bez obrazy dla pisz±cego post). By³abym w¶ciek³a na Marcosa i jeszcze bardziej bym go znielubi³a (za wszystko co robi i za to jak siê zachowuje), je¶liby zwi±za³ siê z t± dziewczyn± - z jak±kolwiek dziewczyn±.
Dopiero co umar³a Carol, której przysiêga³ mi³o¶æ na ³o¿u ¶mierci, a tak szybko by o niej zapomnia³. Ile minê³o? Miesi±c? Mo¿e nawet nie. Dla mnie to by³oby straszne. Bo je¶li jakim¶ cudem (na który nie ma co liczyæ) Carol by prze¿y³a, to jakby siê czu³a widz±c, ¿e od razu po jej "¶mierci" zapomniano o niej?
Ale to jest tylko moje zdanie. Mam nadziejê, ¿e nie urazi³am fanek Marcosa;)

Offline

 

#13 2011-01-01 09:12:16

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

Wedlug mnie odcinek taki sobie, byly lepsze chociaz te sceny z tym wirusem jak Martin szukal i Javierem Holgado byly trzymajace w napieciu.
Niewiem dlaczego ale odkad w serialu pojawila sie Amaia wiedzialam ze do nich dolaczy za czesto ja pokazywali:)
NO i Noiret-jednak chyba zalezy mu na Ivanie bo go nie zabil, i jak rozmawial z tym Thomasem, nie spodziewalam sie ze obudza sie w nim ludzkie uczucia

Offline

 

#14 2011-01-01 11:42:31

 olkit

Sta³y bywalec

181045
Sk±d: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

wyobrazi³am sobie jak by siê czu³a Eva po obudzeniu. M³odziutki tatu¶ o do¶æ przystojnej aryjskiej twarzyczce zmieni³ siê gdy spa³a w obrzydliwego starca o wyblak³ych oczach. Fuuuuj

Offline

 

#15 2011-01-01 11:59:06

 Diretto

Pocz±tkuj±cy

Sk±d: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem by³o ¦wiat³o

Odcineczek genialny po prostu. Tyle akcji, no mega po prostu. Przez chwilê to ju¿ mia³em wra¿enie, ¿e to ostatni odcinek. Atmosfera w koñcówce by³a prze¶wietna.
Pierwszy raz od d³u¿szego czasu da³em radê znie¶æ widok Roque'a. Nie powiem, fajnie siê zachowa³ ale jednak my¶lê, ¿e nadal mam do niego wstrêt. ¦mieræ Caroliny mu raczej nie wybaczê. Ta scena z Vicky w klasie by³a genialna. Jakie¶ 10 razy j± ogl±da³em, non stop przewija³em.
Polubi³em te¿ wkoñcu Amaiê, fajnie wyszed³ ten duet z Marcosem. Tak samo jak Julia z Ivanem. W momencie kiedy Noiret ¿egna³ siê z tym Thomasem, to mia³em wra¿enie, ¿e on jednak tak dosadnie nie jest z³y no i jednak nie by³ w stanie zabiæ Ivana.
No i koñcowa scena z Sandr±. No dos³ownie istne wzruszenie. Nie wiem co bêdzie jak spotka dzieci. No i Andresa szkoda, ale w sumie dobrze, ¿e to zrobi³, odp³aci³ siê.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niszcze.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl www.6600.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl