Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

#1 2010-12-31 17:15:01

daglas89

Boss

Sk康: z Pomorza :D
Punkt闚 :   26 

Odcinek 13 - Potem by這 安iat這

Komentujemy Fina這wy Odcinek Sezonu...

UWAGA! Linki do odcink闚 sz鏀tego i pozosta造ch sezon闚 zosta造 przeniesione do dzia逝 DOWNLOAD.

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-12-31 17:15:50)

http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg

"Primero fue la luz, luego empezaron los cr璥enes "

#2 2010-12-31 18:34:55

Julia25

Moderator

4987041
Punkt闚 :   14 

Re: Odcinek 13 - Potem by這 安iat這

Wi璚 tak, odcinek kapitalny, nie mog si doczeka 7 sezonu, ale musimy troch poczeka...
Jednak Andres nie jest a taki z造, ostatecznie odda Sandrze Samuela i nie wiadomo, czy nie przyp豉ci za to 篡ciem. Ciekawa jestem, gdzie Alicia zabierze Sandr i Samuela.
Wirus zosta uwolniony, niedobrze. Przecie w szkole przebywa這 ponad 400 os鏏! no ale kto by zauwa篡 tak male鎥 buteleczk na pod這dze. Ciekawe co si teraz stanie ze wszystkimi, przede wszystkim z Marcosem, Ivanem, Juli, Amai i Paul, przecie ich nie by這 w Internacie, tylko byli w podziemiach. Swoj droga, to ciekawe czy zd捫yli wyj嗆 zanim np wybuch zasypa wyj軼ia.
Camillo, wow, kto by si spodziewa. Zniszczy wszystko, czego zwyrodnia豉 sp馧ka OTTOXu zd捫y豉 dokona przez lata. Czy瘺y w ko鎍u si nawr鏂i?

Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz

https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

#3 2010-12-31 19:06:53

ksenia931

Nowicjusz

Punkt闚 :   -2 

no jestem pod wrazeniem! Fermin biedaczek zakazili go....cholerne dranie Maria ma syna i ch這paka zakazonych nie wiem co bym na jej miejscu zrobi豉 straszne wsp馧czuje jej;(

Wejd i skomentuj:http://amazingcats.blog.pl/

#4 2010-12-31 19:11:55

ar33p

Pocz徠kuj帷y

Punkt闚 :   

odcinek najlepszy z calego sezonu (jak zwykle-ostatni). wiele spraw sie wyjasnilo. czesc siedziby zostala zniszczona. jak dla mnie, to juz moglby byc koniec calej serii, no ale mamy jeszcze 7. sezon. ciekawe, co tam bedzie sie dzialo. biedna amelia. mam nadzieje, ze lucia jej pomogla, bo ona taka zla do konca nie jest. nawrocenie noireta i... samobojstwo? moze wspolpraca z dobrymi i calkowite zniszczenie ottoxu?
przyjdzie nam poczekac troche na 7. sezon, ale grunt, ze bedzie dziekuje za tlumaczenie

#5 2010-12-31 19:20:04

kamilx22

Pocz徠kuj帷y

Punkt闚 :   

A ja zachwytu nie czuje. My郵a貫m, ogl康aj帷 jak捷 reklam tego odcina, to mia貫m uczucie ciarek. A tu ... zonk.
I znowu Amelia Mam nadziej, 瞠 Lucia postawi na dobry wyb鏎, nie da si zastraszy i nie wykona polecenia Huga.
Poczekamy i zobaczymy co przyniesie nam 7 sezon ;-)

#6 2010-12-31 20:37:12

Patrrriko

Sta造 bywalec

5680670
Punkt闚 :   

noiret bardzo przyplusowa u mnie mam nadziej, 瞠 zar闚no Wulf jak i Eva ju nie 篡j bo to rozwi您uje mas problem闚. Od teraz pewnie Amaia b璠zie wsp馧pracowa z naszymi bohaterami. Obstawiam 瞠 b璠zie dziewczyn Marcosa ;D I tu moment na 篡czenia noworoczne sk豉dane przeze mnie- Patrrriko i siedz帷ego tu obok kuzyna- Mihaueek

Pain is temporary, glory... lasts forever!

#7 2010-12-31 21:00:31

witchy1

Nowicjusz

Punkt闚 :   

Co mnie troszk rozczarowa這??? .... odcinek kr鏒szy ni inne ....a powt鏎ki "przypominajki" trwa造 ponad 10 minut ...tak, 瞠 sam odcinek tylko godzin .... buuu

hmm.. ciekawy jest dla mnie chwyt, to 瞠 w tym odcinku tak jakby si wszystko wyja郾i這 ...wydaje si, 瞠 brakuje tylko jaki 10 minut a mo積aby wszystko wyja郾i/zako鎍zy .... a tu nic..... uczta trwa ;-)hmmm, ja tak瞠 nie mog si doczeka si鏚mego sezonu ....
Fermin jako 瞠brak .... te rozbiegane oczy ...

#8 2010-12-31 21:00:38

Julia25

Moderator

4987041
Punkt闚 :   14 

Hmmm...ja my郵 瞠 po tym wybuchu granatu nie prze篡 ;D Chocia w Internacie mo積a si wszystkiego spodziewa, bior帷 pod uwag fakt z Camillo.
Je郵i dobrze my郵, Amelia by豉 przetrzymywana w podziemiach, prawda? Mam nadziej, 瞠 jako j wyprowadzili czy co, bo szkoda by by這, gdyby zgin窸a podczas wybuchu. Nie po tym jak zacz窸a pomaga Marcosowi.

Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz

https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

#9 2010-12-31 21:43:29

Ragvien

Nowicjusz

Sk康: Cz瘰tochowa
Punkt闚 :   

Ten odcinek byl genialny, najlepszy jaki ogladalem. Tyle sie skonczylo i czulem, jakby byl to ostatni/przedostatni odcinek. Nie moge ise doczekac nastepnego, pierwszego odcinka 7 sezonu

#10 2010-12-31 22:39:50

Vampi

Szef forum

10169170
Sk康: Warszawa
Punkt闚 :   

Odcinek Pierwszy Tak dobry jaki m鏬 by :

Amiya ale dziewczyna ma jaja w sumie nic nie wie opr鏂z tego 瞠 mo瞠 zgin望 sama Paula i Marcos a jednak idzie pewnie przez ciekawo嗆 i si przyda豉 pewnie b璠zie chodzi z Marcosem

,,Elsa w tej szkole morduje si Ludzi,, i mina Elsy bezcenna ale Omine豉 Hektora

U nie dobrze z t pr鏏闚k ca造 sezon 7 b璠zie trwa serialowe 24 lub 48h (czas zanim umr wszyscy Internacie przez chorob )

Camillo 豉dnie si zem軼i

Noiret Jednak Ma uczucia i Wsp馧czucie a co do tekstu nie  z tego odcinka : ,,Ivan nie jest moim synem,,
No rzeczywi軼ie wychowa貫 go to jest

Lucia Oczywi軼ie 瞠 pomo瞠 Amelii by這 to wida po jej minie a po za tym co ma do stracenia i Tak pewnie umrze A po za tym ona jest ich ofiarom i nie chce by by這 wi璚ej ofiar

Hugo Skurwiel jeden teraz sobie porz康zi jak nie ma Wulfa chyba 瞠 Wulf przerzyje

Marcos i ta jego mina Pier*ole to Musze ocali Paule nic nie mam do stracenia

Ivan wida by這 瞠 zrobi by to nawet jak mia by zgin望 byle by ocali julie

Roque ju chcia wyzna prawde Vikcy 瞠 zdradzi i 瞠 musi im to odp豉ci ale mu nie pozwoli豉

Havier Olgado trzeba by Wrednym i g逝pim dzieciakiem by Tak kra嗆 i niszczy

Evelyn Dziecko chcia這 dobrze a 瞠 wysz這 na blisk Smier 400 os鏏 to bardzo trudno si m闚i

#11 2010-12-31 22:49:17

olkit

Sta造 bywalec

181045
Sk康: Bydgoszcz
Punkt闚 :   

Vampi napisa:

Havier Olgado trzeba by Wrednym i g逝pim dzieciakiem by Tak kra嗆 i niszczy

No, tego nawet ADHD nie usprawiedliwia. Ten dzieciak musi mie po prostu nar帳ane w g這wie 瞠by si tak g逝pio zachowywa. 
A jeszcze wkurza mnie Samuel. Czy on musi wiecznie wy? Wtedy kiedy powinien zamkn望 ten sw鎩 ma造 ryjek i ciamka smoczek?

#12 2011-01-01 01:17:39

Pysia141192

VIP

5691837
Sk康: Zel闚, Be販hat闚
Punkt闚 :   26 

To m鎩 pierwszy post dotycz帷y komentowania odcink闚;), ale podoba mi si odcinek i chcia豉bym si wypowiedzie:
Bardzo fajny odcinek, szkoda, 瞠 trzeba troch czeka na pierwszy odcinek ostatniego sezonu. A jeszcze bardziej szkoda, 瞠 zbli瘸 si ca趾owity koniec.
Andres bardzo 豉dnie si zachowa, mo瞠 chcia zado嗆uczyni za wszystko co zrobi. No, ale c騜 na taki koniec zas逝篡.
Troska Ivana o Juli, kt鏎y udaje takiego twardziela (i buntownika)... c騜 jak co grozi ukochanej osobie to dopiero si orientujemy co naprawd czujemy. A on jak bohater nie zl彗 si niczego i nikogo, tylko dlatego, 瞠 cho熲y m闚i i my郵a, 瞠 Julia nic dla niego nie znaczy to jednak bardzo j kocha i mu na niej zale篡.
Zemsta Camilo na Noirecie nie za bardzo si uda豉, ale wilk by chyba jego najlepszym przyjacielem, wi璚 troch mi go by這 szkoda, ale jak sobie przypomn co robi razem z reszt "tych z造ch" to mi przechodzi. Zapobieg ratunkowi Evy, cho nie s康z, 瞠 co by jej pomog這, bo skoro Julia widzi tylko duchy zmar造ch to znaczy, 瞠 Eva umar豉 tego dnia, gdy j zamro穎no (wiem, wiem, troch wolno my郵).
Lukas i Evelyn to mnie zadziwili. Najpierw Javier rozwali prezent urodzinowy Lukasa, a potem mu pokazywali wirusa? (U mnie w rodzinie te jest dwoje sze軼iolatk闚 i jak ostatnio jedno drugiemu co zepsu這 to omal si nie pozabijali)
Noiret si prze豉ma po rozmowie z Tomasem i dlatego pom鏬 Ivanowi. Nie m鏬 go skrzywdzi, cho kilka godzin wcze郾iej z pewno軼i by to zrobi.
Scena jak Marcos i Amaia id korytarzem w podziemiach, jak zobaczy豉m Marcosa trzymaj帷ego pistolet, to mnie zgi窸o ze 鄉iechu. Nie wiem dlaczego. To tak komicznie wygl康a這...
Vicky si w ko鎍u postawi豉 si Elsie, to by這 dobre, jak zacz窸a wrzeszcze przy ca貫j klasie. Ale pewnie nikt jej nie uwierzy, bo przecie niby dlaczego? Po prostu pomy郵eli sobie "E pewnie chce odzyska telefon albo do reszty od tych komputer闚 zwariowa豉".
A Wulf, p豉cz帷y zab鎩ca i niszczyciel... tak, to jest to na co zas逝篡. Nie uratowa swojego dziecka, kt鏎e przez jego odra瘸j帷e praktyki si zarazi這.
Szkoda Evy, ale ona i tak w ko鎍u by豉 martwa. To co zrobi豉 Julii, by這 wy陰cznie pro軸 o ostateczny koniec, o to by pomogli jej odej嗆 w pokoju.
A potem rozb造s這 鈍iat這 - po raz ostatni.

A co do postu Patrrriko na temat Marcosa i Amaii bardzo mi si nie spodoba這 (bez obrazy dla pisz帷ego post). By豉bym w軼iek豉 na Marcosa i jeszcze bardziej bym go znielubi豉 (za wszystko co robi i za to jak si zachowuje), je郵iby zwi您a si z t dziewczyn - z jak彗olwiek dziewczyn.
Dopiero co umar豉 Carol, kt鏎ej przysi璕a mi這嗆 na 這簑 鄉ierci, a tak szybko by o niej zapomnia. Ile min窸o? Miesi帷? Mo瞠 nawet nie. Dla mnie to by這by straszne. Bo je郵i jakim cudem (na kt鏎y nie ma co liczy) Carol by prze篡豉, to jakby si czu豉 widz帷, 瞠 od razu po jej "鄉ierci" zapomniano o niej?
Ale to jest tylko moje zdanie. Mam nadziej, 瞠 nie urazi豉m fanek Marcosa;)

#13 2011-01-01 09:12:16

paulax5

Wymiatacz

Punkt闚 :   29 

Wedlug mnie odcinek taki sobie, byly lepsze chociaz te sceny z tym wirusem jak Martin szukal i Javierem Holgado byly trzymajace w napieciu.
Niewiem dlaczego ale odkad w serialu pojawila sie Amaia wiedzialam ze do nich dolaczy za czesto ja pokazywali:)
NO i Noiret-jednak chyba zalezy mu na Ivanie bo go nie zabil, i jak rozmawial z tym Thomasem, nie spodziewalam sie ze obudza sie w nim ludzkie uczucia

#14 2011-01-01 11:42:31

olkit

Sta造 bywalec

181045
Sk康: Bydgoszcz
Punkt闚 :   

wyobrazi豉m sobie jak by si czu豉 Eva po obudzeniu. M這dziutki tatu o do嗆 przystojnej aryjskiej twarzyczce zmieni si gdy spa豉 w obrzydliwego starca o wyblak造ch oczach. Fuuuuj

#15 2011-01-01 11:59:06

Diretto

Pocz徠kuj帷y

Sk康: Starachowice, Polska.
Punkt闚 :   

Odcineczek genialny po prostu. Tyle akcji, no mega po prostu. Przez chwil to ju mia貫m wra瞠nie, 瞠 to ostatni odcinek. Atmosfera w ko鎍闚ce by豉 prze鈍ietna.
Pierwszy raz od d逝窺zego czasu da貫m rad znie嗆 widok Roque'a. Nie powiem, fajnie si zachowa ale jednak my郵, 瞠 nadal mam do niego wstr皻. 妃ier Caroliny mu raczej nie wybacz. Ta scena z Vicky w klasie by豉 genialna. Jakie 10 razy j ogl康a貫m, non stop przewija貫m.
Polubi貫m te wko鎍u Amai, fajnie wyszed ten duet z Marcosem. Tak samo jak Julia z Ivanem. W momencie kiedy Noiret 瞠gna si z tym Thomasem, to mia貫m wra瞠nie, 瞠 on jednak tak dosadnie nie jest z造 no i jednak nie by w stanie zabi Ivana.
No i ko鎍owa scena z Sandr. No dos這wnie istne wzruszenie. Nie wiem co b璠zie jak spotka dzieci. No i Andresa szkoda, ale w sumie dobrze, 瞠 to zrobi, odp豉ci si.

Stopka forum

RSS