#556 2011-01-05 20:16:39

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Sandra zasnęła i Paula po cichutku wyszła  z pokoju.  Zobaczyła Ivana i Marcos, którzy rozmawiali o tym jak Nora paliła pamiętnik Marii. Dziewczynka zaczęła się śmiać.
-Co cię tak rozbawiło?-wrzasnął Ivan
-Bo ja...zrobiłam mały kawał Norze. Wyrwałam kilka kartek z pamiętnika Marii i wkleiłam do innego zeszytu. Z ostatnich stron zrobiłam ksero i pomięłam trochę kartki, żeby nikt się poznał. Zostawiłam lipny pamiętnik schowany w pokoju Marii. I Nora dała się nabrać haha fajnie prawda-odparła z dumą Paula
-Ale...co? jak?kiedy?-nie dowierzali
-To już moja słodka tajemnica.-uśmiechnęła się dziewczynka-właściwy pamiętnik jest dobrze ukryty i tylko ja wiem gdzie on jest. Powiem dopiero gdy policja ujmie już mordercę a raczej morderczynie.
-Nie ma czasu do stracenia. Musimy działać-powiedział Ivan patrząc wymownie na Marcosa-ty Paula zostajesz. Ale obiecuje ci ze już dziś ten koszmar się skończy.

Zmiana głosu:Nora


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#557 2011-01-05 20:17:49

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

-Musimy to pokazać reszcie, daj mi swój telefon bo ja swój zapomniałem - powiedział Ivan
-masz - powiedział Marcos i dał mu swój telefon
Ivan zrobił zdjęcie i telefon wydał dzwięk. Naszczęście był to dzwięk łamanych gałęzi. Nora to usłyszała i sie odwóciła.
-niewyciszyłeś go?
-zapomniałem.
-Marcos patrz!
Nora weszła do tajemnego wejścia.
-To jest jeszcze jedno wejście do podziemi? - spytał Marcos?
-Może, ale tam może być też siedziba OTTOX'u - odpowiedział Ivan.

Mój głos (zmiana): Nora


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

#558 2011-01-05 20:19:08

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Marcos i Ivan jak zwykle mnie pomijają w swoich eskapadach. Amaia cichutko na palcach podeszła do Marcosa i Ivana i nie mogła uwierzyć w to co zobaczyła. To była Nora, która trzymała coś dziwnego w rękach. Śledzimy ją, może dowiemy się czegoś więcej

Zmiana głosu na Nora

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-05 20:27:36)

Offline

 

#559 2011-01-05 20:40:10

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.


Po odkryciu prawdy o smierci Rebcki Lucia udala sie do Noireta
-czesc! moge?
-jasne wejdz, zastanowilas sie juz nad moja propozycja?
-wiesz wydaje mi sie ze to teraz nie ma zadnego znaczenia bo dowiedzialam sie duzo o smierci Rebecki i wiem ze oni napewno tez to wiedza i jezeli nie schwytamy dzi zabojcy, znaczy jesli okaze sie ze to nie Nora to wiem ze dzis mnie zabija wiec...
-nawet tak nie mow, przeciez...
-Jack, mam nadzieje ze to Nora i to wszystko sie skonczy i zabierzemy z tad nasze dzieciaki ale chcia...
-czyli jednak sie zgadzasz?
-chcialam ci prosic zebys sie zaja tez Thomasem i Lukasem jak cos mi sie stanie, prosze obiecaj mi
-dobrze, obiecuje ze sie nimi zajmę, ale nie odpowiedziałaś mi na pytanie, zgadzasz sie wyjechac razem jak sie dziś uda
-tak, zewzgledu na dzieci, wiem ze dla nich to najlepsze wyjście wiec jesli to jednak Nora to wyjedziemy razem. A teraz pojade do Thomasa zobaczyc co u nigo i spedzic z nim troche czasu.
Lucia wyszla wiec od Noireta, wsiadla do samochodu i pojechala do domku w lesie, do swojego synka!
Jack ucieszyl sie z tej wiadomości, że nie straci synka i mial nadzieje ze jednak nic sie nie stanie Lucii. Mimo iz byla to dla niego dobra wiadomosc wciaz był smutny myśląc o Norze
-Jak ona mogła mi to zrobić? zastanawiał sie Jacques


MOJ GŁOS: NORA


Powtarzam posta, poniewaz wczesniejszy byl edytowany i nie ktorym sie to nie spodobalo jesli za pozno to trudno niech moj glos sie nie liczy ale wczesniejszy poste edytowalam (ten ze zmina głosu) o godz 18:46 wiec myslalm ze to jeszcze duzo czasu i nikomu to nie bedzie przeszkadzało

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-01-05 20:41:09)

Offline

 

#560 2011-01-05 21:07:07

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Mieszkańcy są jak zwykle ostatnio zgodni, ale często zmieniają decyzję. Tym razem padło na Norę. Nauczycielka została wyprowadzona z internatu. Po dokładnym przeszukaniu jej pokoju, mieszkańcy zorientowali się, że popełnili kolejny błąd.

***

Lucia wyszla wiec od Noireta, wsiadła do samochodu i pojechała do domku w lesie, do swojego synka. Jechała dość szybko, więc kiedy droga zaczęła zbliżać się do urwiska, wcisnęła hamulec. Nic to nie dało. Ktoś musiał majstrować przy samochodzie. Lucia spanikowała. Ostro skręciła kierownicą, a samochód wpadł w poślizg na oblodzonej drodze. Chwilę potem runął w dół zbocza.

Głosowanie:

1.
2. Marcos -> Nora
3.
4. Sandra -> Nora
5.
6.
7.
8.
9.
10. Ivan -> Nora
11.
12.
13.
14.
15.
16. Amaia -> Nora
17. Lucas -> Nora
18. Saul -> Nora
19. Lucia -> Nora
20. Nora -> Lucia
21. Paula -> Nora
22. Jacques -> Nora

Liczba głosów
Nora: 9
Lucia: 1

Z gry odpadają:
Po głosowaniu mieszkańców - Nora (zwykły mieszkaniec)
Za sprawą mafii- Lucia.

niesia00, paulax5 jak zwykle proszę o niewypowiadanie się w tym temacie do zakończenia rozgrywki.

Aktualna lista postaci:

1.
2. Marcos
3.
4. Sandra
5.
6.
7.
8.
9.
10. Ivan
11.
12.
13.
14.
15.
16. Amaia
17. Lucas
18. Saul
19.
20.
21. Paula
22. Jacques


******
Tutaj miał być mały komentarz, dotyczący trzymania się niektórych zasad itp., ale pomyślałem, że gra jest już na tyle zaawansowana, że napiszę go na końcu, przy podsumowaniu całości .

Offline

 

#561 2011-01-05 21:11:01

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Sandra pukała, ale nikt nie otwierał. Pchnęła delikatnie drzwi. w pokoju było pusto. Weszła do środka i rozejrzała się po pokoju. Na środku biurka leżała kartka. w sumie to anonim z liter wyciętych z gazet.

"Twoja przyjaciółka zbyt dużo węszyła. Spotka ją coś nieprzyjemnego. Lepiej uważaj Sandro, jeden zły ruch i znów możesz pożałować"

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-01-05 21:23:34)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#562 2011-01-05 21:21:38

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Paula przyszła do Marcosa, który siedział w pokoju z Ivanem.
- Marcos, a czemu Norę wyprowadzono z Internatu ? - zapytała Paula.
- Bo....podejrzewaliśmy, że jest zła. - odpowiedział Marcos.
- A była ?
- Nie mała, nie była! Miedra! - krzyknął Ivan.
- Uff...a ja myślałam, że jest zła. Pobiegnę powiedzieć Lucasowi, że jest dobra. - odrzekła Paula.
- Tak, idź, idź.
Paula wyszła.

- Ivan, puta, co my teraz robimy ? - zapytał Marcos.
- Musimy znowu mieć oczy szeroko otwarte. - odpowiedział.
- Taaak, na dodatek Lucia nie wróciła do Internatu.... Może jej coś zrobili ?!
- Kto wie, Ci hijo de puta nie poprzestaną dopóki wszyscy nie zdechną. - powiedział Ivan. I kogo podejrzewasz? - zapytał.
- Sam nie wiem, a zresztą....ja sądzę, że to....

Ostatnio edytowany przez Krisztian (2011-01-06 14:57:40)


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#563 2011-01-05 21:23:43

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Sandra z przerażeniem pobiegła do pokoju Hectora, otworzyła drzwi zapasowym kluczem i odetchnęła z ulgą. Paula usnęła słodko na łóżku. Sandra obtuliła ją kołdrą i zastanawiała się jak powie Lucasowi o tym, ze stracił kolejnego opiekuna i teraz tylko ona może się nim zaopiekować. Lub Noiret, ale czy to wchodzi w grę?
-A co z synkiem Lucii? Chyba tylko Jack wie, gdzie ona jest i może się nim zaopiekować jako ojciec. Ale czy się zgodzi? -Biła się z myślami.

Postanowiła spotkać się z Noireta a później pomyśleć, co robić dalej. Cichutko wyszła z pokoju, zamknęła drzwi na klucz. Trochę bała się zostawiać dzieci same, gdyż morderca mógł zdobyć zapasowy klucz, ale nie miała wyjścia. W Internacie nie została już żadna kobieta, której mogłaby zaufać. Podeszła do drzwi pokoju Jacka i zapukała.
-Hej Jack, to ja, Sandra. Mogę wejść?

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-01-05 21:36:59)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#564 2011-01-05 21:37:42

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Krisztian napisał:


- Sam nie wiem, a zresztą....ja sądzę, że to Saul.

-Saul? Ja jego nie podejrzewam. My raz współpracowaliśmy i ...
-I co?
-My podejrzewamy twoją matke Marcos.
-Co? Ale dlaczego?
-Ponieważ ona nigdy nie głosowała na Hectora i Martina.

Ostatnio edytowany przez Shiift (2011-01-05 21:40:17)


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

#565 2011-01-05 22:16:58

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Julia25 napisał:

Postanowiła spotkać się z Noireta a później pomyśleć, co robić dalej. Cichutko wyszła z pokoju, zamknęła drzwi na klucz. Trochę bała się zostawiać dzieci same, gdyż morderca mógł zdobyć zapasowy klucz, ale nie miała wyjścia. W Internacie nie została już żadna kobieta, której mogłaby zaufać. Podeszła do drzwi pokoju Jacka i zapukała.
-Hej Jack, to ja, Sandra. Mogę wejść?

- Sandra.. Przywitał ją smutny Jacques.. Tak wejdź..
- Jak się czujesz? Zapytała Sandra nieśmiało.
- Chyba widać jak wyglądam i tak też się czuję.. Te  skur.. zabiły 2 najważniejsze kobiety mojego życia..
- Pamiętaj masz jeszcze 2 synów.. Ivan sobie jakoś poradzi, ale Thomas jest mały..
- Tak wiem, teraz tym bardziej nie spuszczę go z oczu, ale jak, jak mam mu powiedzieć, ze jego mama nie żyje!! No jak!!
- Wiem Jack, wiem.. Ale musisz być silny dla swoich synów.. W szczególności dla Thomasa..

Po krótkiej rozmowie Sandra jeszcze raz poszła ucałować Paulę..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#566 2011-01-05 22:25:16

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Teraz dzieci były dla  niej najważniejsze. Nie mogła spuścić ich z oczu. Ale co więcej, teraz na własne oczy zobaczyła, ze Jack wcale nie jest zły. Zależy mu na synach, chce dla nich jak najlepiej. Zobaczyła w nim prawdziwego, zmartwionego  ojca i zrobiło jej się żal Jacka.

Po powrocie do pokoju nie mogła sobie znaleźć miejsca, martwiła się tez o Marcosa. Prawie nigdy do niej nie zaglądał. Nie miała okazji by z nim porozmawiać co sądzi o tym wszystkim. Postanowiła pójść do niego. Szczęśliwie, gdy otworzyła drzwi zobaczyła go idącego korytarzem z Ivanem.
-Marcos! -Krzyknęła. -Możesz przyjść do mnie na chwilkę, synku?
Marcos spojrzał na Ivana i powiedział, ze zaraz przyjdzie do pokoju, po czym wszedł do Sandry.

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-01-05 22:25:32)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#567 2011-01-05 22:35:03

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

- Słucham mamo. Co się dzieje ? - zapytał Marcos.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#568 2011-01-05 23:04:12

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Kolejny ciężki cios dla Lucasa, którsy siedział na łóżku w pokoju Rbeki, za która wciąż tesknił i płakał...druga kobieta która go przygarnęła straciła życia. "Czy to moja wina? Czy to ja jestem przeklęty, że każdy kto się do mnie zbliży traci życie?" - zastanawiał się. "I dlaczego moje sny się nie sprawdziły? Może to przez ten ciągły stres nie potrfaię ich właściwie zrozumieć. Wiem, że muszę coś zrobić chcoiaż jestem mały żeby się to wszystko wreszcie skończyło. Może tym razem jak się skupie mój sen pokaże mi prawdę i choćby nie wiem jak był straszny postaram się wytrwać do końca. I nie chcę iść do domu dziecka. Może mama Pauli by się mną zaopiekowała? Muszę do niej iść i się o to zapytać, bylibyśmy z Paulą rodzeństwem!. Może jak mi się coś przyśni to powiem o tym Marcosowi Ivanowi i Amayi - chociąż jestem tylko małym chłopcem i nie wiem co mam robić". Lucas cały w łzach udał się do Sandry.


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#569 2011-01-06 01:33:09

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Oranjezicht napisał:

Lucas cały w łzach udał się do Sandry.

Tak zastała go Amaia.
- Lucas, kochanie czemu płaczesz, co się stało?
- Bo, bo ja chyba jestem przeklęty - powiedział Lucas
- Ależ skarbie, co ty mówisz. Nawet nie wolno Ci tak myśleć.
- Tak, ale zobacz. Najpierw zginęła moja mama. Potem okazało się że mój tata jest zabójcą. Potem zginęła Rebeka, która miała być moją opiekunką prawną i mój jeszcze nie narodzony braciszek, albo siostrzyczka. A teraz jeszcze zniknęła Lucia. A może to wszystko moja wina. I widzisz ja czasem śnię o rzeczach, które potem się sprawdzają. Ja, ja chyba na prawdę jestem przeklęty.
- Przestań tak mówić. To nie z Tobą jest coś nie tak, tylko z innymi. Wciąż między nami grasuje morderca - to wszystko Jego wina. Tylko on jest temu winny, rozumiesz? Nie martw się, jutro na pewno złapiemy tego drania i ten koszmar wreszcie się skończy. Mam nawet pewne podejrzenia, ale muszę to jeszcze przedyskutować z Marcosem. Obiecaj proszę, że nie będziesz płakać i nie będziesz już tak myślał. Idź pobaw się z Paulą, jutro będzie nowy, na pewno lepszy dzień. Obiecujesz, że już nie będziesz się martwić?
- Obiecuję, powiedział Lucas i poszedł w kierunku pokoju Pauli.

Amaia jednak nie uwierzyła w Jego obietnice. Rozumiała smutek dziecka, a najgorsze jest to że jak na razie nic nie mogła zrobić. Trzeba koniecznie znaleźć tego hijo de puta i to jak najszybciej!!!

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-06 01:34:36)

Offline

 

#570 2011-01-06 12:11:57

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

-Paula uważasz, że ja jestem przeklęty?-zapytał Lucas
-Co? Lucas o czym ty mówisz?
-Bo najpierw się okazało, że mój tata jest w mordercą, potem zginęła Rebeka, a teraz Lucia.
-Na pewno nie jesteś przeklęty. Może twój tata nie chciał, żeby ktoś inny się tobą zajmował.
-Może...ale jak myślisz co teraz ze mną będzie?
-Może moja mama Ci pomoże? I będziemy rodzeństwem.
-No nie wiem...ale wiesz Lucia mówiła, że jak z nią zamieszkam to będę miał braciszka o imieniu Thomas.
-A co się z nim teraz stanie jak nie ma Luci? Gdzie on jest?
-Nie wiem. Lucia mówiła, że on jest chory. Ale Lucia często rozmawiała z panem Noiretem może on coś wie?
-Chodźmy go zapytać-zaproponowała Paula i dzieciaki pobiegły do gabinetu Noireta.


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomia2010.pun.pl www.slodkiflirtrpg.pun.pl www.ligatyperow.pun.pl www.extraklasa.pun.pl www.golddragony.pun.pl