#571 2011-01-06 13:07:35

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Krisztian napisał:

- Słucham mamo. Co się dzieje ? - zapytał Marcos.

-Wiesz, ze się o ciebie bardzo martwię. Dlaczego mnie nigdy nie odwiedzasz?
-Mamo, to naprawdę nie jest dla mnie łatwe, ale sama wiesz co tu się dzieje. Zginęło już za dużo osób. Wiesz, że cię kocham i nie chcę narażać.
-Synku, wiesz, ze to nic nie da. Niewiele nas już tu zostało i musimy się trzymać razem, by zdemaskować mafię.Widzisz do czego to doprowadziło? Lucas stracił opiekunów, musimy się nim zająć... A ja... nie chcę stracić was.
Marcos przytulił matkę.
-Nie martw się. Musimy przez to przejść. Pilnujesz Pauli i Samuela, teraz będziesz miała na głowie jeszcze Lucasa. Ja... -Chłopak się zawahał. -Poradzę sobie i obiecuję, ze będą na siebie uważał. Kiedy zobaczę Lucasa, powiem by do ciebie przyszedł.
Marcos podszedł do drzwi, ale nagle się odwrócił.
-Mamo, mogę cię o coś zapytać? Dlaczego nigdy nie glosowałaś na Hectora?
Sandra spojrzała smutno na synka.
-Wiesz, ze nigdy nie podejrzewałam swojego brata. a czy ty byś podejrzewał swoich najlepszych przyjaciół?
-Wcześniej nie, a teraz już nic nie wiem... -Powiedział Marcos cicho i wyszedł z pokoju.

Kobieta spojrzała w zamyśleniu na zamykające się za Marcosem drzwi. Bała się o synka, ale wiedziała ze sobie poradzi. ale to pytanie Marcosa nie dawało jej spokoju. "Dlaczego nie głosowałaś na Hectora"? Czyżby jego znajomi ją podejrzewali? Ale za co, jak całymi dniami przesiaduje w pokoju, pilnuje dzieci? A może to w gronie znajomych Marcosa jest członek OTTOXu? Te myśli nie dawały jej spokoju. Tak samo jak nie dawała jej spokoju myśl o Saulu. Uwolnił ją z podziemi, ale czy nie miał tutaj jakiegoś ukrytego powodu? Przerażała ją myśl, ze człowiek, który ją uwolnił może być członkiem mafii. Ale fakt, tylko ją uwolnił, a nie zabrał do Internatu. Co by było gdyby Nora po nią nie przyszła? W tym momencie osobą, którą podejrzewała najbardziej był właśnie on. Od chwili, gdy rozkazał jej się schować w jaskini go nie widziała, ani z nim nie rozmawiała. Czy to jest normalne?

Zaczęła podsumowywać swoje podejrzenia.
Amaia jest przyjaciółką Marcosa, nigdy z nią nie rozmawiała. A nawet jak widziała ją, to przelotem w stołówce. Ale czy ona byłaby zdolna by zabijać z zimną krwią?
Marcos jest jej synem, nie, na niego nie stawia. Zresztą nawet by nie mogła. Matka na syna?
Ivan...Maria była jego matką, przecież nie mógł się przyczynić do jej śmierci.
Saul...Wszystkie podejrzenia sprowadzały się na niego. Był silnym mężczyzną, bez problemu mógł zabić każda ofiarę. Wyprowadził ją z podziemi, ale później ani razu z nią nie rozmawiał, ani razu się nie zobaczył. A obiecywał! Ponadto miał sprzęt do szpiegowania, mógł w każdej chwili zobaczyć kto co robi, co wie, o czym rozmawia. Tak, osoba, którą podejrzewała w tej chwili najbardziej był Saul. Saul a zaraz po nim Amaia.

Nawet nie wiedziała czy może o tym z kimś porozmawiać. Jeśli tak, to z kim?
Jedyną osoba, która przebywała z Internacie był Noiret. Ale ze względu na zmartwienia Sandra nie chciała mu zawracać głowy. Chociaż... Wiedziała, ze trzeba działać szybko, bo sprawy już dawno wymknęły się spod kontroli. zerknęła na zegarek. Paula wyszła z pokoju już godzinę temu i nie wróciła. Mimo to postanowiła porozmawiać z Jackiem. Przecież jego gabinet znajdował się kilka kroków w głąb korytarza.

Sandra ostrożnie otworzyła drzwi. Pierwsze co ujrzała to Paule i Lucasa wchodzących na górę.
-Paula! Jesteś. Już się o ciebie martwiłam. Gdzie idziecie?
-Mamo, idziemy z Lucasem do pana Noireta. Chcemy z nim porozmawiać o synku Lucii. Martwimy się, co z nim będzie, bo on jest chory i mieszka w lesie.
-Lucas, Pula, posłuchajcie mnie. W szkole nie jest bezpiecznie i nie powinniście chodzić sami po korytarzu. Idźcie do mojego pokoju, jak wrócę to z wami porozmawiam. Zamknijcie się i nikomu nie otwierajcie. Ja mam drugi klucz.
-Mamo, ale gdzie idziesz?
-Kochanie, muszę porozmawiać z panem Noiretem. Może on nam jakoś pomoże, żeby już więcej ludzi nie zginęło. Zmykajcie do pokoju.
Dopiero gdy dzieci zniknęły za drzwiami Sndra poszła do gabinetu Noireta.


Mój głos: Saul

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-01-06 18:18:56)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#572 2011-01-06 13:34:57

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Marcos wyszedł z pokoju i wyszedł przed Internat.
Usiadł na schodach i rozmyślał o każdej pozostałej osobie...
Sandra - moja matka, brat z mafii, kocha Paulę - nie zrobiłaby tego jej...chyba. Blisko związana z Hectorem, Martinem, Lucią..... Zawsze tam gdzie się coś dzieje.

Saul - odnalazł moją matkę w podziemiach, pilnował Nory i Rebeci - i jednej i drugiej już nie ma, blisko związany z Ivanem, aż za blisko...

Noiret - początkowo - gnida, z czasem porządny człowiek, pierwsze wrażenie jest prawdziwsze ?, kręcił z wieloma, z wieloma jeszcze przyjdzie mu kręcić, blisko związany z Norą - już jej nie ma.

Amaia - pojawiła się znikąd, chciała odbić mi Carol, teraz stara się zbliżyć (niepotrzebnie), ale trzymamy się razem....tylko czy powinienem ? Mieszkała z Vicky, Carol, Julią.....ani jednej już nie ma.

Paula - siostrzyczka moja, głupiutka, jak to dzieci, może nią manipulują ?, blisko związana z Lucasem....z czasem może będą ze sobą za rączkę chodzić...

Lucas - kolejne dziecko z Internatu, stracił ojca, matkę, przybieraną matkę jedną i drugą.... miał mieć brata/siostrę....nie ma nikogo. Jak go Sandra przygarnie będzie miał matkę. Tylko czy on nie knuje ? blisko związany z Paulą...

Ivan - najbliżej mnie, najbardziej zaufany, więc może może knuć niezauważenie ?, może - nie musi, oby nie. blisko związany z Saulem...tylko czemu z nim ? gościem z podziemi....

Lucia - lekarka....leciała na dwa fronty, do Hectora i Noireta. Hector zły, Noiret - ?, ratowała wiele razy życia w Internacie, była przy każdej sekcji zwłok. Może pracuje z Ottoxem nad eksperymentami ? blisko związana z każdym w Internacie...
Lol.


Gdy tak Marcos rozmyślał, zauważył światło w lesie.....wiedział, że dzisiejszego dnia znowu ktoś umrze. Oby to nikt z mojego bliskiego otoczenia. - pomyślał.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#573 2011-01-06 15:31:20

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Jacques nadal nie mógł otrząsnąć się po śmierci Lucii i Nory. Obie tak bardzo je kochał. W końcu Lucia to matka jego syna, a Nora ukochana, z którą chciał spędzić resztę życia.. Niestety obie wpadły w pułapkę Ottoxu..

Jack postanowił być jednak silny i najpierw zaczął od pokoju Lucii, potem Nory. Trzeba było wszystko uporządkować.. Z trudem mu to przychodziło..

Kiedy pakował rzeczy Lucii przypadkiem natknął się na jej zapiski z życia..

- To Lucia prowadziła notatnik? Powiedział pytająco sam do siebie Jack..
- Zerknijmy.. Jack zaczął przeglądać notatki Lucii, która notowała wszystko, co działo się w Internacie..
Wymieniała wszystkich, kto, co robił.. Gdzie i kiedy..
- To może się przydać. Pomyślał Noiret..


Zdziwiło go jedno, za każdym razem w notatkach często brakowało Amai.. Czemu Lucia ją pomijała. Dziwne to trochę.. Jednak na następnej stronie było coś, co świadczyło o winie Amai..

Lucia napisała, że po każdym zabójstwie Amaie zawsze rejestrowały kamery w podziemiach i u niej w gabinecie. Wyglądało to zawsze tak, jakby próbowała się czegoś pozbyć lub kogoś w to wrobić..

Mój głos: Amaia



http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#574 2011-01-06 16:05:12

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Paula była u siebie w pokoju. Myślała o tym co się ostatnio wydarzyło. Oskarżyła Elsę, a potem Norę a one obie były nie winne. Co teraz będzie?-myślała dziewczynka. Ale...coś jej się przypomniało o swoich podejrzeniach mówiłam zawsze...nie to nie może być prawda...to nie może być on....zawsze wszystko to co widziałam mówiłam Marcosowi...może oni go szantażują i dlatego jest w mafii...w końcu Hektor też był...mam mętlik w głowie może jak się prześpię to coś mi się rozjaśni

Mój głos: Marcos


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#575 2011-01-06 16:34:52

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Amaia miała coraz większe wątpliwości. Czy to możliwe że to mój ukochany Marcos jest zabójcą? Coraz więcej osób go podejrzewa, co mam robić. Nieee to nie może być Marcos. Ufam mu, on nigdy by tego nie zrobił. To musi być jakieś nieporozumienie. To na pewno Saul.

Mój głos: Saul

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-06 16:35:50)

Offline

 

#576 2011-01-06 17:32:49

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Saul niewiedział już kto może być zabójcą. Dowiedział się że jest podejrzewany przez Sandre Marcosa i Amaie .. Sandra mnie podejrzewa ? Tyle dla niej zrobiłem i dla jej dzieci coś tu jest nie tak straciłem Nore i Rebecke ale jakoś  ani Sandra ani Marcos nie wydawali mu się aż tak podejrzani jak Amaia . Po pierwsze nic o niej nie wiedział i czy ktoś o niej wgl coś wie ? Po drugie przez ostatni czas chodzi  poddenerwowana i cały czas wydaje mu się jakkby go śledziła czyżby ona była z OTTOxu i chciała mnie zabić? Jest to bardzo dziwne stwierdził Saul ...


MÓJ GŁOS AMAIA 

Ostatnio edytowany przez el matador (2011-01-06 17:34:59)


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#577 2011-01-06 17:55:51

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Ivan nie wie co ma myśleć. Wszyscy oskarżają te dwie jedyne osoby którym Ivan ufa w tym internacie. Ale z drugiej strony któryś z nich może go oszukiwać... Ale mimo tego nie może wybrać żadnego z nich.
To musi być ktoś inny - powiedział Ivan sam do siebie i zaczoł rozmyślać.
Sandra? - nie, Lucas i Paula? - to jeszcze dzieci, Noiret? - podobno się zmienił, a z moich najbliższy przyjaciół zostaje tylko Amaia, ale czy to ona mogła zabić Carol, aby zdobyć Marcosa? - nie od tego wszystkiego już głupieje. Marcos? - on jest moim najlepszym przyjacielem, a Saul - mało go znam więc to chyba on.

Mój głos: Saul

Ostatnio edytowany przez Shiift (2011-01-06 20:33:02)


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

#578 2011-01-06 18:37:39

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Sandra zapukała do drzwi gabinetu Noireta, ale nikt nie odpowiadał. Uznała więc, że mężczyzna pojechał do swojego synka.
Wróciła do pokoju, gdzie czekały na nią dzieci: Paula i Lucas. Sandra przekazała Lucasowi, że teraz ona będzie się nim opiekowała. Chłopczyk się ucieszył, również z tego, ze będzie miał nowe rodzeństwo. Jednak również się zmartwił. Jego dwie opiekunki zostały zamordowane. Nie może pozwolić, by Sandrze coś się stało. Zaczął się bawić z Paulą, ale co chwilę zerkał na swoją opiekunkę. Wydawała się być zmartwiona...

Sandra rzeczywiście była zmartwiona. Jak wracała od gabinetu Noireta zauważyła biegnącą Amaię. Dziewczyna wyglądała na zdenerwowaną. Gdy zobaczyła Sandrę, spojrzała na nią przeraźliwym wzrokiem i pobiegła na dół. Jednak coś wyleciało jej z kieszeni. Sandra powoli się zbliżyła do przedmiotu leżącego na podłodze. Przedmiot był owinięty w zakrwawioną chusteczkę.
Była to połamana karta pamięci. Kobieta zaczęła się poważnie zastanawiać, czy podejrzenia kierowane na Saula są na miejscu...

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-01-06 18:37:56)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#579 2011-01-06 20:07:30

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

No to już chyba moja ostatnia wiadomość. Na prawdę nie wiem co Wam wszystkim odbiło, że się tak na mnie uwzięliście. Jestem niewinna i przekonacie się o tym niedługo. Tylko błagam Was, zagłosujcie jutro na Saula - powiedziała Amaia.

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-06 20:07:56)

Offline

 

#580 2011-01-06 20:07:44

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Lucas miał mętlik w głowie, był przytłoczony śmiercią tak wielu osób które znał...Chłopiec nie wiedział co robić cieszył się, że Sandra zgodziła się nim zaopiekować i że będzie bratem Pauli. Miał tylko nadzieję, że jej nic się nie stanie bo wtedy i on i Paula i Marcos zostali by bez rodziców a chyba nie ma nic gorszego na świecie niż dziecko bez rodziców...ale w pewnej chwili zaświtała chłopcu pewna myśl która przeraziła go i napełniła obawą co do życia wielu osób "Czy to możliwe żeby to Amaya była współodpowiedzialna za te wszystkie zgony dlatego że trzymała się blisko nich? Czy to ją widziałem jako kobiecą postać we śnie?... większość osób które zginęły to ona znała dobrze jak choicażby Amelia, Julia Carol czy Vicky... To straszne..


Mój głos na Amaya


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#581 2011-01-06 20:20:21

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Marcos jeszcze raz przemyślał rozmowę z matką. Stwierdził, że nie ma innego wyjścia. Osobą z Ottox'u musi być ktoś kto jest najdalej od naszej rodziny. Kto nie ma nic z nią wspólnego.

Głos na: Saul


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#582 2011-01-06 20:21:33

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Nie to nie mogło być tak jak się Lucasowi wydawało...przez zamieszanie ostatnich dni i stres, który bardzo silnie oddziaływał na chłopca przestał jasno myśleć. Czy Amaya, która była zakochana w Marcosie mogła coś zrobić jego przyjaciołom? co prawda po tym kim okazał się jego tata mógł się spodziewać wszytskiego jednak ktoś kto dobrze znał podziemia i wyprowadził stamtąd mamę Marcosa i Pauli miał dobrą sposobność by popełnić te wszytskie zbrodnie

Zmiana głosu na Saul


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#583 2011-01-06 20:22:42

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Jak mogłam podejrzewać Marcosa?-pomyślała Paula. To musi być ktoś obcy. To Saul tylko on został.

Zmiana głos:Saul


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#584 2011-01-06 20:46:49

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Szkoda że tak wyszło wszystko przeciwko mnie .... Niestety mylą się i niedługo sie o tym przekonają
ps Moje podejrzenia Marcos lub Amaia skorzystajcie znich


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#585 2011-01-06 21:00:04

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Znów mieszkańcy zadecydowali prawie jednogłośnie. Saul, człowiek który pojawił się znikąd, kiedy zaczęły się morderstwa, nie zdobył do końca ich zaufania. A szkoda, bo był niewinny.

***

Kolejna śmierć w internacie wywołała chyba największe jak do tej pory zamieszanie. Kto mógł być na tyle okrutny i zabić małe dziecko? Paulę znaleziono martwą w jej pokoju. Mieszkańcy zapłacili wysoką cenę za kolejną błędną decyzję.

Głosowanie:

1.
2. Marcos -> Saul
3.
4. Sandra -> Saul
5.
6.
7.
8.
9.
10. Ivan -> Saul
11.
12.
13.
14.
15.
16. Amaia -> Saul
17. Lucas -> Saul
18. Saul -> Amaia
19.
20.
21. Paula -> Saul
22. Jacques -> Amaia

Liczba głosów
Saul: 6
Amaia: 2

Z gry odpadają:
Po głosowaniu mieszkańców - Saul (zwykły mieszkaniec)
Za sprawą mafii- Paula.

el matador, crisfan jak zwykle proszę o niewypowiadanie się w tym temacie do zakończenia rozgrywki.

Aktualna lista postaci:

1.
2. Marcos
3.
4. Sandra
5.
6.
7.
8.
9.
10. Ivan
11.
12.
13.
14.
15.
16. Amaia
17. Lucas
18.
19.
20.
21.
22. Jacques

*********
Prosiłbym o nieedytowanie postów z głosami, tylko o zaznaczenie, że jest zmiana głosu w nowym poście, bo dziś przy zliczaniu głosów coś mi się nie zgadzało . Zdaje się, że jedna osoba dziś zrobiła inaczej, ale głos i tak nie był decydujący. Jeśli to mi się coś pomyliło, to przepraszam.

Ostatnio edytowany przez Pablo (2011-01-06 21:08:14)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anty-troll.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.klasztornrp.pun.pl www.nasza-wioska-pl.pun.pl www.igpz.pun.pl