#61 2010-12-27 22:41:19

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Przeczytałam wszystkie posty dotyczące tego odcinka, ale o tym nikt nie wspomniał. A mianowicie zastanawiam się co zrobił Daniel z tą fiolką którą ukradł, czy schował ją na strychu, czy mieli umówione miejsce z Martinem, bo przecież byli przygotowani równiez na to że mogą go zabić (Daniela). Odcinek super, coraz wiecej sie wyjaśnia, myślę ze ostatni odcinek sezonu wymiecie

Offline

 

#62 2010-12-27 22:51:50

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Magik

Kleo napisał:

Przeczytałam wszystkie posty dotyczące tego odcinka, ale o tym nikt nie wspomniał. A mianowicie zastanawiam się co zrobił Daniel z tą fiolką którą ukradł, czy schował ją na strychu, czy mieli umówione miejsce z Martinem, bo przecież byli przygotowani równiez na to że mogą go zabić (Daniela). Odcinek super, coraz wiecej sie wyjaśnia, myślę ze ostatni odcinek sezonu wymiecie

No cóż, mogę Ci powiedzieć co z nią zrobił i jakie problemy to spowoduje ale nie chcesz tego

Offline

 

#63 2010-12-27 22:57:52

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

no nie chcę, cierpliwie poczekam

Offline

 

#64 2010-12-27 23:11:37

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Magik

No .. , co nastempny odcinek to leprzy ;p i WCALE nie brakuje mi Carol chociasz mogla nie umierać , ciesze sie tez ze Marcos nie chodzi przygaszony i z tego co widzialem to odrazu polecial do Ameli hehe on sie nigdy nie zmieni xD , co do Hugo i Daniela ( chyba tak sie nazywa jego brat ) to latwe bylo do zgadnięcia ze Apollo to brat Huga tak samo jak z kretem ale mniejsza z tym ciekawi mnie kto dostal pod koniec odcinka znajac zycie to Hugo przezyl bo to by bylo za bardzo fajne jakkby bylo odwrotnie cóz obym sie mylil . Ciekawy jestem co teraz zrobi Maria czy wyda Fermina hmmm jak myślicie ?? !!  Tez zaskakująca historia z Evą wtf Wulf jest szalony xDD no wow xD kiedy oni to odkryli ^^  , i jeszcze ci bezdomni i wirus oby plan OTTOXU sie nie powiódl. Podsumowując ocinek jeden z najleprzych 10/10 daje czekam na nastempny juz w środe...


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#65 2010-12-27 23:32:06

 Mihalis

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

olkit napisał:

Mihalis napisał:

Wersja Larity o zarażeniu Roque wydaje mi się realna, tym bardziej że zabiciem Caroliny zrobił im nieco kłopotów.

Z innej beczki - wszyscy się wściekają na Roque za zabicie Caroliny ale przecież ona była już przez Noireta przeznaczona do odstrzału - przecież w dzień gdy wypadła przez okno rano nie dostała swojej dawki leku.

Szkoda że już wykasowałem tamten odcinek bo na gorąco odniosłem wrażenie że zachowanie Caroliny w gabinecie Noireta to fortel ... Noiret był wyraźnie zaskoczony kiedy powiedziała mu że w fiolce jest sól, ale mimo to dopiła do końca, Noiret później powiedział do Roque coś w stylu "uważaj na nią ona coś podejrzewa" ... Do tego szał w jaki wpadł Noiret kiedy Roque powiedział mu o zabójstwie i rozkaz od Hugo żeby dzieciaki zostawić w spokoju (wtedy kiedy Amelia zaniosła im leki i powiedziała że konsultowała to z Hugo). Jeżeli coś pokręciłem to niech mnie ktoś poprawi.

Skoro już jest poruszony wątek Daniela, to mnie zastanawia skąd on tak dobrze znał topografię budynku i podziemi - był tam kiedyś czy z kimś współpracuje? Martin nie wiedział o podziemiach.

Offline

 

#66 2010-12-27 23:53:45

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

jak mnie ten Roque wkurza, działa mi nerwy sam jego widok, mam nadzieje że w końcu sie sprawa rypnie i go zgnoją....
teraz to w sumie wszyscy sa w niebezpieczeństwie, ciekawe czy Ferminowi i Rebece się uda , uwielbiam ich i byłoby smutno jakby coś się im stało, fajnie w ogóle ze Martin w końcu zbliżył się do Rebeci

Offline

 

#67 2010-12-27 23:55:02

ImoeN

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Hi ,
miałam się nie wypowiadać już na forum, bo jak wiecie ciekawość mnie zżarła, weszłam na spoilery i pojechałam po niektórych za ich czytanie a później wypowiadanie się tutaj (jako wielcy inteligentni, przewidujący itp.), ale część filmu, które przetłumaczył (a raczej opowiadał) zbanowany RUBEN to wielkie "G....O" i się nie sprawdza w Jego tłumaczeniu. Zresztą nie czytałam wszystkiego, ale do sedna.

- Noiret, drań jakich mało, ale pamiętacie scenę jak czytał bajkę o Pinokiu, że (ojciec Pinokia chciał mieć upragnionego syna- swojego syna). Może to jest bolączka Noireta, że Iwan nie jest Jego synem a tylko chciał uszczęśliwić żonę, którą de facto później zabił. Syn Luci jest Jego z krwi i kości (i tu się pojawiły ludzkie cechy)- spalenie notesu i nie pokazanie go Hugo zastanowiło mnie trochę.

- Maria ojjj obawiam się co teraz robi. Dla syna jest w stanie poświęcić wszystko. Kocha Fermina, ale obawiam się, że go zdradzi.

- Pula, ktoś napisał, że potrzebne będą narządy i obawiam się, że tak może być. Tylko dlaczego jej nie ma od dwóch odcinków. Czyżby Markos po telefonie ojca zorientował się, że nie ma Pauli???, ale chyba by Evelin podniosła alarm.

- Eva, ktoś napisał, że oddychała w kapsule. Pewnie oddychała, chociaż jest martwa. Nie oczekujmy od małej dziewczynki, że będzie grała jak zawodowa aktorka. Mały budżet filmu (wiedzieliśmy wpadki dźwiękowców i kamerzystów), więc i dzieciaki z kastingu wzięte.

- Elsa i Martin hmmm ciężko powiedzieć czy go wysłucha.

- Hugo i Daniel mam nadzieję, że przeżyje Daniel, ale nie jestem tego pewna.

Pozdrowienia dla Wszystkich byle do następnego odcinka. Nie zaglądajcie na spoilery bo nie warto ja żałuję i nie zrobię tego więcej.

Offline

 

#68 2010-12-27 23:57:55

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Larita napisał:

Odnośnie Fermina i ampułek, pisalam w do poprzedniego odcinka, ze zarazony moze byc Roque ? Byl moment jak Lucia dala mu jakas tabletkw, a moze go zarazila? moze ni trzeba poprzez zastrzyk? bo byla rozmowa tych złych ze kurdupel nie jest juz im potrzebny.. (taaak pozbądzcie sie go!)

Wulf - byla sekunda ze bylo mi go zal, gdy zarazila sie mala Eva..on ja tak bardzo kocha ze dla niej wszystko by zrobil by ja uratowac , i tu sekunda mija - ale bez przesadyzmu koles!! zaraz trzeba mordowac pełno niewinnych ludzi??!!! zabić drania!

Moze Eva jeszcze dychała jak Paula ja widziała (ok to tylko połtora roku a ona juz kilkadziesiat lat była zamrozona,ale moze akurat cos sie wydarzylo w tym krotkim czasie ?)? a potem wyzioneła ducha i zaczela sie  ukazywac Julii? takie moje rozmyslania.

Oby Daniel pozbyl sie Hugo i zająl jego miejsce, wtedy idealnie by mogł rozpier****ć Projekt Geminnis!! cudni on/oni sa szczegolnie ten uśmiech ehh

Mam nadzieje ze film ktory zabraly dzieciaki jakos trafi do naszych detektywów.

Popieram Hugo i Daniel są niesamowici, od dwóch odcinków strasznie zaczęli mi się podobać, wcześniej nie było o nich tak dużo a teraz odgrywają jedną z ważniejszych roli w serialu. Przystojniacy/k
Jeżeli chodzi o Roqe to mi się zdaje, że Noiret nie chce wzbudzać podejrzeń w razie gdyby ktoś miał zamiar wtargnąć przypadkiem do gabinetu, mam na myśli kogoś z naszej grupki, sprawia pozory, że daje lek Roqe, ale znowu to też nie jest jakoś bardzo prawdopodobne, bo nikt by się nie odważył na takie działanie
No nic, chyba, że ktoś jeszcze jest zarażony ?? może Ruben ??
Co wy na to ??
Zarazili go dla swoich celów eksperymentalnych, ale stwierdzili, że może im się przydać ;P????????
Takie moje domysły.
A co do tego gdzie schował Daniel ampułke, przypomnij sobie pudełko po samochodziku Odrazu wydawało mi się, że tam go schowa Tak myśle

Offline

 

#69 2010-12-28 00:02:37

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Przecież Hugo i Danie razem byli szkoleni przez Wulfa i może jak już Wulf stwierdził że się nadają i powiedział im o całym Projekcie Geminis i Ottoxie to Daniel sie przeraził i uciekł bo jest dobrym człowiekiem a Hugo że jest bezwzględny to w to wszedł

Ostatnio edytowany przez Kleo (2010-12-28 00:06:21)

Offline

 

#70 2010-12-28 00:11:03

ImoeN

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Kleo napisał:

Przecież Hugo i Danie razem byli szkoleni przez Wulfa i może jak już Wulf stwierdził że się nadają i powiedział im o całym Projekcie Geminis i Ottoxie to Daniel sie przeraził i uciekł bo jest dobrym człowiekiem a Hugo że jest bezwzględny to w to wszedł

a ja nie zwróciłam na to uwagi. Masz rację.
Hugo na rozkaz Wulfa miał zabić brata bo był "słaby" nie chciał wejść w układ. Daniel wiedział o całym Projekcie Geminis dlatego był tak zorientowany. Potrzebował tylko dowodów.

Offline

 

#71 2010-12-28 00:21:13

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

dlatego chciał to przekazać Irene i im w tym przeszkodzili mimo ze nie wiedzieli że to on jest tym Apolo, a że Hugo jest bardzo inteligentny to od razu to rozkminił

Offline

 

#72 2010-12-28 01:28:08

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Magik

olkit napisał:

[
Z innej beczki - wszyscy się wściekają na Roque za zabicie Caroliny ale przecież ona była już przez Noireta przeznaczona do odstrzału - przecież w dzień gdy wypadła przez okno rano nie dostała swojej dawki leku.

Może i była ale gdyby zabił ją Noiret to byłoby bardziej ok niż kiedy zrobił to jej przyjaciel. Znali się od dziecka... a jeszcze ta scena jak wziął kij i chciał ją dobić! Coś wstrętnego...

Co do Noireta- też zastanawiałam się dlaczego spalił ten notes?
I przyszło mi do głowy, że może nie wiedział, że Wulf żyje? Tak jakoś dziwnie zareagował jak Marcos o tym powiedział... Może zauważył, że nie ufają mu tak jak by chciał?
No i wie, ze wyżej od niego jest Hugo-prawa ręka Wulfa...
Czyli spalenie dziennika to może taka jego mała zemsta i może pierwszy krok na uczciwej drodze z uwagi na tego synka???

Offline

 

#73 2010-12-28 11:13:51

edna34

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Z innej beczki - wszyscy się wściekają na Roque za zabicie Caroliny ale przecież ona była już przez Noireta przeznaczona do odstrzału - przecież w dzień gdy wypadła przez okno rano nie dostała swojej dawki leku.

Ja odniosłam wtedy wrażenie że to była czysta pomyłka Noireta, dał niechcący Crolinie ampułkę Roque
Co wątku Eva-Paula nie mam pewności ale było w tym albo poprzednim odcinku coś o kapsułach z pamięcią, to dotyczyło bezdomnych ale nie wiem czy dotyczyło tylko wirusa czy czegoś innego?? Smierć Evy faktycznie zagmatwana sprawa nadal nic tu nie rozumiem, podobała mi się taśma mam nadzieję że pokażą coś więcej na ten temat, mam tu na myśli świecące oczy dzieci

Chciałabym by Elsa w końcu przejrzała na oczy i dowiedziała się kim był jej ojciec


Scena walki Hugo z bratem super mam nadzieję że obaj to przeżyją będzie ciekawiej

Offline

 

#74 2010-12-28 11:19:48

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 11 - Magik

Co do świecących oczu, to nie wiem, czy pamiętacie, ale Paula miała też takie oczy w którymś z odcinków pierwszych sezonów.

Offline

 

#75 2010-12-28 12:09:11

 kr3jzolek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Magik

Była scena jak Andreas żegnał dzieci, które jechały na obóz letni, wtedy podjechał Wulf i już było widać w oczach Andreasa że się nie zgadza, może miał wątpliwości a teraz po wyznaniach żony w czasie jak stracił pamięć dopadły go tak że postanowił pomóc stronie dobrej. Co do ampułki, myślałam, że to może być dla Amelii, dla jej dziecka, ale jak już wiemy, ono nie jest chyba chore, tylko ma inny czynnik RH.

Olkit: No cóż, mogę Ci powiedzieć co z nią zrobił i jakie problemy to spowoduje ale nie chcesz tego.

Dziękuje, nie chciałam wiedzieć że to jakieś problemy spowoduje, a bardziej coś dobrego.
Jak było widać, schował to do zabawki, jakby Daniel miał zginąć to może tą zabawke Lukas dostanie na święta i wtedy zduba się znajdzie. Mam jednak nadzieje, że Daniel przeżyje, tylko że ciężko byłoby mu się podszyć, znać wszytkich z podziemi od tak.

Tak jak wy czekam na dalsze odcinki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.husariapw.pun.pl www.minecraftworld.pun.pl www.pokegra.pun.pl www.praetorians.pun.pl www.rysownik.pun.pl