#76 2010-12-28 12:09:30

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

BarthezzLodz napisał:

Co do świecących oczu, to nie wiem, czy pamiętacie, ale Paula miała też takie oczy w którymś z odcinków pierwszych sezonów.

no miała miała, ale później wątek jakby wsiąknąl na kilka sezonów, a ciekaw jestem jak jasna choinka o co z tymi oczami chodzi. Swoją drogą te dzieciaki to troche niespecjalnie dobrze zaprojektowane przez scenarzystów. No tak mamy trójkę rezolutnych dzieci, które wtykają nos w nieswoje sprawy. Ale wchodzenie do czyjegoś pokoju(tym bardziej nauczyciela), grzebanie w rzeczach to jeszcze nic przy zabieraniu dowolnych rzeczy, no ale skąd by później detektywi znaleźli film?(bo że znajdą to jest więcej niż pewne)


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#77 2010-12-28 12:17:41

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

jeśli chodzi o caroline to noiret nie dał jej lekarstwa a jej póżniej nic nie było,ale szkoda mi jej było,a amelie zapłodnili ciekawe czy dziecko przeżyje?


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#78 2010-12-28 17:18:48

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 11 - Magik

Patrrriko napisał:

BarthezzLodz napisał:

Co do świecących oczu, to nie wiem, czy pamiętacie, ale Paula miała też takie oczy w którymś z odcinków pierwszych sezonów.

no miała miała, ale później wątek jakby wsiąknąl na kilka sezonów, a ciekaw jestem jak jasna choinka o co z tymi oczami chodzi. Swoją drogą te dzieciaki to troche niespecjalnie dobrze zaprojektowane przez scenarzystów. No tak mamy trójkę rezolutnych dzieci, które wtykają nos w nieswoje sprawy. Ale wchodzenie do czyjegoś pokoju(tym bardziej nauczyciela), grzebanie w rzeczach to jeszcze nic przy zabieraniu dowolnych rzeczy, no ale skąd by później detektywi znaleźli film?(bo że znajdą to jest więcej niż pewne)

Wydaje mi sie ze te oczy maja cos wspolnego z promieniowaniem. Pamietacie ze pierw bylo swiatlo(ktore ma cos na bank wspolnego z napromieniowaniem), a potem Paule zabrali do laboratorium, i jak wrocila do internatu to jej sie oczy swiecily(do dzis pamietam ta scene, Marcos przyszedl powiedziec dobranoc Paula jest normalna, usmeicha sie zartuje bla bla, i wtedy przytula sie do brata, usmiech na ustach i otwiera nagle sweicace oczy - przerazajace!! ale zapadlo w pamiec).

Co do Daniela i ampułki - napewno gdzies ja schowal, bylo pokazane jak sie rozglada po strychu gdzie by to schowac, potem bral do reki pudelko z autkiem. I tak mam nadzieje ze przezyje <3

Co do Carol - watpie by byla do odstrzalu wtedy, przypadkiem nie dostala lekarstwa.  na sto %. Noiret byl tak przerazony ze zarzucal grzywa:D


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#79 2010-12-28 18:41:56

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Dobry odcinek. Wreszcie nadrobiła, ale wy się rozpisaliście na 6 stron i znowu nie przeczytam postów, no może później. A o to moje przemyślenia:
Roque. O co chodzi z tymi koralikami które cały czas nosi. Jakoś mi się zdaje, że za często go pokazują z tymi koralikami. Coś chyba będzie z nimi, np gdzieś je zostawi albo co i gang go przez to zdemaskuje:) po drugie to ja zasunął ten film to czy oni nie zauważyli że on wyszedł?? w ogóle nie zauważyli że film im zniknął.
Noiret. Po co podpalił ten notes. Ciekawe co knuje:)
Mam nadzieje, że bójki przeżyje Daniel i będzie mógł na legalu chodzić i ich szpiegować i nie zabije Marii. A ja głupia łudziłam się że Hugo jest dobry.
Czyżby ojciec Marcosa stał się dobry? mam nadzieje że nie zabiją Pauli. A tak w ogóle to przez prawie cały odcinek jej nie było.

Offline

 

#80 2010-12-28 20:26:28

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Roque .... niech oni go już zabiją, albo zdemaskują, bo już przekracza wszelkie granice.

Andres...niby zły a dobry. Rozdwojenie jaźni chyba ma.

Daniel - Hugo .... kto zginął ?!

Marcos..... jednak....po śmierci Carol zaczyna robić wszystko idealnie......myśli chłopak.

Ruben już nie wiem czy jest dobry czy zły. Miesza na razie sporo.

Biedna Maria.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#81 2010-12-28 20:41:41

 menka333

Początkujący

Skąd: okolice ŁOMŻY
Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 69
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

A ja jestem ciekawa co stało się z tym laptopem Hectora... Noiret go nie wziął, bo Carol udało się go na czas zabrać, ale potem go odłożyła tam, gdzie leżał no więc czemu oni go nie sprawdzą? może czegoś by sie dowiedzieli a tak... nie wiadomo co się z nim stało:/

Offline

 

#82 2010-12-29 03:24:11

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 11 - Magik

Ruben jest zły, przecież w którymś z poprzednich odcinków było jak rozmawiał z Noiretem, który kazał mu udawać że widzi duchy.

Co do Pauli, to rzeczywiście jej nie było, ale nie wiem czy zwróciliście uwagę że od ostatniego odcinka minął w Internacie zaledwie jeden dzień, więc nic dziwnego że Marcos się nie zorientował, że jej nie ma.

Według mnie przeżyje Hugo. Jest za wcześnie żeby on zginął i na pewno za wcześnie żeby Daniel ujawnił dowód, który zdobył przeciwko Ottoxowi. jakby przeżył to od razu by to zrobił i byłby koniec Internatu a przecież jeszcze jeden sezon (więc według mnie przeżyje Hugo). A i ktoś napisał że Martin i Daniel na pewno mieli ustalone miejsce, jakby coś się miało stać. Otóż raczej na pewno nie mieli, bo ewidentnie Daniel szukał miejsca gdzie może schować dowód. I teraz na pewno trochę czasu minie, zanim ktoś go "przez przypadek" znajdzie.

Największe zaskoczenie - uczucia Noireta, i po co u licha spalił ten notes
Największy żal - Roque (brak słów, **** jeden), Camillo (nie ma opcji że jest dobry, przecież "Jego" wilczek zamordował niewinną pielęgniarkę), Marcos (nagle taki ufny; zaczyna mnie po mału denerwować)

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2010-12-29 03:25:06)

Offline

 

#83 2010-12-29 10:16:54

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Co do Pauli, ogólnie było jej mało, ale jak przeglądałam jeszcze raz film, to Paula była wtedy w klasie jak Hugo ich pilnował, w momencie, jak pokazywał im sztuczki ;P

Offline

 

#84 2010-12-29 12:01:23

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

liberi napisał:

Co do Pauli, ogólnie było jej mało, ale jak przeglądałam jeszcze raz film, to Paula była wtedy w klasie jak Hugo ich pilnował, w momencie, jak pokazywał im sztuczki ;P

No właśnie i potem już jej nie było. Dzieciaki same wszystko robiły z tym filmem i z tą Jacintą i tylko była w klasie tak jak napisałaś/łeś. A jeszcze mi się coś przypomniało. Jak Marcos siedział w łazience Amelii to jedyne co go zdziwiło to to, że jego dziadek jednak żyje. A nie zdziwiło go to skąd Noiret wie o dzienniku Wulfa. Czy oni już zapomnieli o tym, że nie wiedzą czy kret jest wśród nich. To by mogło ich nakierować na to, że jednak jest. A on nic. Niby Noiret powiedział, że widział ich jak się drapali na gzymsie ale te debile chwile pomyśleli to by doszli do tego, że to że on ich widział to nie znaczy, że widział dziennik. A skoro nie mógł tego wiedzieć to ktoś mu doniósł, Amelia nie mogła. Ale nie oni nie widzą jak ktoś znika, nie widzą jak Roque cały czas coś kombinuje i wychodzi. Mam nadzieje, że mnie zrozumieliście bo to było dość pogmatwane:)

Offline

 

#85 2010-12-29 12:57:46

edna34

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Gdyby tak wszystko widzieli to by nam się serial skończył już na 2-3 sezonie Ale racja niektóre rzeczy są denerwujące

Offline

 

#86 2010-12-29 16:03:41

EWELINKAAA14666

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Calineczka_j napisał:

Ruben jest zły, przecież w którymś z poprzednich odcinków było jak rozmawiał z Noiretem, który kazał mu udawać że widzi duchy.

Co do Pauli, to rzeczywiście jej nie było, ale nie wiem czy zwróciliście uwagę że od ostatniego odcinka minął w Internacie zaledwie jeden dzień, więc nic dziwnego że Marcos się nie zorientował, że jej nie ma.

Według mnie przeżyje Hugo. Jest za wcześnie żeby on zginął i na pewno za wcześnie żeby Daniel ujawnił dowód, który zdobył przeciwko Ottoxowi. jakby przeżył to od razu by to zrobił i byłby koniec Internatu a przecież jeszcze jeden sezon (więc według mnie przeżyje Hugo). A i ktoś napisał że Martin i Daniel na pewno mieli ustalone miejsce, jakby coś się miało stać. Otóż raczej na pewno nie mieli, bo ewidentnie Daniel szukał miejsca gdzie może schować dowód. I teraz na pewno trochę czasu minie, zanim ktoś go "przez przypadek" znajdzie.

Największe zaskoczenie - uczucia Noireta, i po co u licha spalił ten notes
Największy żal - Roque (brak słów, **** jeden), Camillo (nie ma opcji że jest dobry, przecież "Jego" wilczek zamordował niewinną pielęgniarkę), Marcos (nagle taki ufny; zaczyna mnie po mału denerwować)

Tak, zgadzam się z tym - Ruben na pewno jest zły. Jest coś złego nawet w jego twarzy. Ale on nigdy nie rozmawiał z Noiretem, tylko z Hugonem. Jest chyba jakimś jego kontaktem w internacie i kto wie, czy nie od początku. Jak dla Mnie to Ruben robi to dla własnych krozyści, widzieliście przecież że to narcyz, który myśli tylko o sobie. Albo jego rodzina to potomkowie nazistów.

A co do Hektora ma pewną teorię - myślę, że go przetrzymują gdzieś w podziemiach. Nie sądze by go Hugo zabił, w końcu to był jego przyjaciel i mentor, którego szanował. Wiem, że to psychopata, ale nie zastrzelił by go chyba


"Solum debiles mori debent"/ HUGO THE BEST!

Offline

 

#87 2010-12-29 17:34:31

 Pigusia

Extra VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 409
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Ja mam cichą nadzieję że jednak Hector się ukrywa i leczy przy okazji. Ten laptop też mnie martwi bo zrobili o niego aferę a potem temat ucichł.


http://www.antena3.com/clipping/2010/10/19/00241/24.jpg

Offline

 

#88 2010-12-29 18:11:05

jacqueline

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

kurczak7 napisał:

liberi napisał:

Co do Pauli, ogólnie było jej mało, ale jak przeglądałam jeszcze raz film, to Paula była wtedy w klasie jak Hugo ich pilnował, w momencie, jak pokazywał im sztuczki ;P

No właśnie i potem już jej nie było. Dzieciaki same wszystko robiły z tym filmem i z tą Jacintą i tylko była w klasie tak jak napisałaś/łeś. A jeszcze mi się coś przypomniało. Jak Marcos siedział w łazience Amelii to jedyne co go zdziwiło to to, że jego dziadek jednak żyje. A nie zdziwiło go to skąd Noiret wie o dzienniku Wulfa. Czy oni już zapomnieli o tym, że nie wiedzą czy kret jest wśród nich. To by mogło ich nakierować na to, że jednak jest. A on nic. Niby Noiret powiedział, że widział ich jak się drapali na gzymsie ale te debile chwile pomyśleli to by doszli do tego, że to że on ich widział to nie znaczy, że widział dziennik. A skoro nie mógł tego wiedzieć to ktoś mu doniósł, Amelia nie mogła. Ale nie oni nie widzą jak ktoś znika, nie widzą jak Roque cały czas coś kombinuje i wychodzi. Mam nadzieje, że mnie zrozumieliście bo to było dość pogmatwane:)

No właśnie to jest śmieszne, że na początku każdy każdego podejrzewał a potem nagle uwierzyli, że nie ma kreta. Przecież nawet wtedy kiedy Carol zniknęła powinni się zorientować, że kogoś jeszcze im przy stole brakowało. No ale w końcu się musi wydać.

Offline

 

#89 2010-12-29 18:13:50

Tarika

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Pomimo tego, że Noiret jest negatywną postacią, jakoś czuję do niego odrobinę sympatii. Chyba przez to, że nic mu nie wychodzi. To go ktoś okradnie, to go ktoś ochrzani...Podobało mi się, kal Iwan przyłożył Hugo, a Noiret uśmiechnął się z satysfakcją.

Offline

 

#90 2010-12-29 18:33:23

pkolun

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Magik

Noiret na pewno wiedział, że Wulf żyje, bo sam powiedział Ameli, że właściciel chce odebrać notes. Zdziwił się dlatego, że Marcos wie o dziadku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galaktyczny-football.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl www.6600.pun.pl