• Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

#91 2010-10-25 15:07:19

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

ale czy ja się kłócę ??


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#92 2010-10-25 15:14:15

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

NiKiEL napisał:

gdybyś mieszkał w polsce to bym uznał ze jesteś dzieckiem neostrady


a jak masz jakiś problem to wpadnij do polski to pogadamy inaczej dziecino


a po za tym wysil się troche bo te twoje teksty nie robią na mnie wrażenia jakiegoś szczególnego :]

Hahahahahahaha - czy Wy to widzicie? On Mnie straszy!
Słuchaj, kupko g...., Ja mogę przyjechać, ale uprzedzam, że Ty prędzej się zeszczasz, zanim podniesiesz na Mnie rękę.
Takim śmieciom to Ja chętnie poobcinam głowy, sam lub z pomocą. Niech Wasz zacofany kraj dostanie trochę do wiwatu, bo cioty tam mają się calkiem dobrze widzę...
Straszyć to możesz swoją starą.
Dość już tego, trzeba napisać do admina, by tu zrobił porzadek, bo widzę że pajaców i idotów przybywa jak grzybów po deszczu.

Offline

 

#93 2010-10-25 15:19:50

 Wariacik

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Tutaj to powinien się WYPOWIEDZIEĆ ADMINISTRATOR  - CO ZAMIERZA DALEJ Z TYM ZROBIĆ , bo widzę ,że TUTAJ NIE MA ŻADNYCH ZASAD !!!  .Nowi użytkownicy są obrażani wyśmiewani w perfidny chamski sposób tylko dlatego ,że zwracają uwagę na chamstwo . Na żadnym "normalnym forum" nie ma przyzwolenia na takie traktowanie użytkowników ! Jeżeli forum jest publiczne czyli dla wszystkich takie sytuacje nie mają PRAWA MIEĆ MIEJSCA ! ZAŁOGA POWINNA ŚWIECIĆ PRZYKŁADEM .

Tutaj niektórzy albo są ślepi albo nie mają za grosz honoru i ambicji ALBO PO PROSTU TAK ZWANYCH JAJ ...

Możecie mi pocisnąć albo się ze mnie śmiać ale ja staje w obronie wszystkich obrażanych osób BO MNIE WKURWIA TO CO WIDZĘ !!!! i nie boję się tego napisać . Ludzie nie po to "przychodzą" na to forum aby czytać o sobie takie chamskie teksty, być obrażanym i wyśmiewanym w żywe oczy . Jeżeli tak bardzo PRZESZKADZA WAM ,ŻE KTOŚ REAGUJE NA CHAMSTWO ALBO SIĘ BRONI TO ZAMKNIJCIE REJESTRACJE WYWALCIE WSZYSTKICH NOWYCH USERÓW I SIEDŹCIE SOBIE W TAKIM BURDELU . 

Najprościej udawać ,że nic się nie dzieje i nie reagować dopóki "sprawa was nie dotyczy"

Chciałbym abyście się wypowiedzieli w tej sprawie i jestem ciekaw ile osób powie mi ,że nie mam racji .
Chciałbym też aby się wypowiedział w tej sprawie ADMINISTRATOR !!!

Offline

 

#94 2010-10-25 15:23:14

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Ruben napisał:

NiKiEL napisał:

gdybyś mieszkał w polsce to bym uznał ze jesteś dzieckiem neostrady


a jak masz jakiś problem to wpadnij do polski to pogadamy inaczej dziecino


a po za tym wysil się troche bo te twoje teksty nie robią na mnie wrażenia jakiegoś szczególnego :]

Hahahahahahaha - czy Wy to widzicie? On Mnie straszy!
Słuchaj, kupko g...., Ja mogę przyjechać, ale uprzedzam, że Ty prędzej się zeszczasz, zanim podniesiesz na Mnie rękę.
Takim śmieciom to Ja chętnie poobcinam głowy, sam lub z pomocą. Niech Wasz zacofany kraj dostanie trochę do wiwatu, bo cioty tam mają się calkiem dobrze widzę...
Straszyć to możesz swoją starą.
Dość już tego, trzeba napisać do admina, by tu zrobił porzadek, bo widzę że pajaców i idotów przybywa jak grzybów po deszczu.

normalnie mozesz wygłaszać niedzielne kazania....no przyjedz przyjedz...zobaczymy jaki twardziel jestes - za ile mogę się ciebie spodziewac ?? :]


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#95 2010-10-25 15:27:18

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

No wiesz, wariatów takich jak Ty nawet zgodnie z nickiem to tu nie chcemy
A widać, że jestes niespełna rozumu po poziomie twej wypowiedzi.
A co do tego śmiesznego NiKiELa - to jest facet, który musi harować, aby mieć co jeść, a potem po pracy chleje i pewnie po pjaku wyżywa się na innych użtytkownikach, bo sam mam beznadziejne życie.
To pokazuje jaka hołota ma teraz dostep do internetu i przeraża
Czy on liczy, że ktos go potraktuje powaznie... Drogi Kamilu Adminie, wywal go z forum jak nie chcesz by mnożył się tu syf.

Offline

 

#96 2010-10-25 15:28:54

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Ruben Ty blaznie, kazdy Twoj wpis utwierdza mnie w przekonaniu o Twojej chorobie psychicznej

Offline

 

#97 2010-10-25 15:30:35

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Ruben napisał:

No wiesz, wariatów takich jak Ty nawet zgodnie z nickiem to tu nie chcemy
A widać, że jestes niespełna rozumu po poziomie twej wypowiedzi.
A co do tego śmiesznego NiKiELa - to jest facet, który musi harować, aby mieć co jeść, a potem po pracy chleje i pewnie po pjaku wyżywa się na innych użtytkownikach, bo sam mam beznadziejne życie.
To pokazuje jaka hołota ma teraz dostep do internetu i przeraża
Czy on liczy, że ktos go potraktuje powaznie... Drogi Kamilu Adminie, wywal go z forum jak nie chcesz by mnożył się tu syf.

jak narazie największy syf to ty tu robisz...


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#98 2010-10-25 15:37:49

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Ruben skoro uważasz że jesteś mądrzejszy lepszy i nie wiem co jeszcze od Nikiela, to po co zniżasz się do jego poziomu w wypowiedziach , najlepiej to zignoruj (to samo dotyczy Nikiela) Co post to wasze wypowiedzi i wzajemne obrażanie się i po co to wszystko, macie coś do siebie piszcie na Priv... no chyba, że wam się podoba że inni użytkownicy mają dostęp do waszych "złotych myśli"...
Ogarnijcie się troszkę... przeciez nie mówię, że macie się pogodzić, czy przeprosić... tylko ignorujcie swoje wypowiedzi... może w końcu się jeden z was znudzi... na nasze szczęście


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#99 2010-10-25 15:44:19

 maarecki

Początkujący

4174273
Skąd: Berlin
Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 76
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Ale Wy jesteście przez tę kłótnię żałośni. Nudno tu się przez Was zrobiło, zdajecie sobie z tego sprawę?
Jeśli nie to przeczytajcie swoje posty
Kiedyś można było popisać o naszym ulubionym serialu i poczytać co uważają też inni, a od kilku dni można tu czytać Waszą beznadziejnie nudną kłótnię

PRZESTAŃCIE JUŻ NUDZIARZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


http://img140.imageshack.us/img140/4513/1257950917801f1.jpg

Offline

 

#100 2010-10-25 17:37:03

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

tralalalalalalala... lalala... lalalala... mozemy juz tu pisac co chcemy? bo i tak nikt sie tematu nie trzyma... no wiec... moze zaczne od opowiadania co u mnie dzisiaj sie dzialo mialam 5 minutowy egzamin z konstrukcji stalowych... koooszmar mowie Wam... szczegoly napisze pozniej bo ide na kawe:D


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#101 2010-10-25 17:37:45

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

MADDYY napisał:

Bedzio i Marzensa naprawde nie potrzebujemy tu takich forumowiczów......Tak że mamnadzieje że aluzja była zrozumiała i do widzenia..... Między innymi bez Was to forum było lepsze........I chyba tylko Wam zabrakło poczucia humoru i dystansu. To forum postało tylko i wyłącznie po to,by dzielić się spostrzeżeniami na temat naszego ukochaneho serialu........ Wy chyba jesteście tu  w innym celu...... Co do Rubena to ignoruj ich a przestaną ;P

Daruj sobie zaczepki.
Widzę, ze ci się nudzi-znajdź sobie pracę albo odrób lekcje.

Ps. oczywiście liczę,że docenisz subtelny żart jak nie to postaram się o mocniejszy

Offline

 

#102 2010-10-25 17:40:28

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

wlasciwie to moge Wam podac szczegoly... jak ktos chce:) a jak nie chce to tez podam:D a co tam


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#103 2010-10-25 17:45:31

 Wariacik

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

maarecki :

My jesteśmy żałośni ? Proszę cię nie bądź śmieszny naprawdę nie widzisz tego co tu się dzieje ? Ruben nie ma szacunku do nikogo obraża wszystkich śmieje się w żywe oczy z ludzi i nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje zachowanie . Dla Ciebie to jest normalne pytam się !? Czy naprawdę jest Wam tak trudno to dostrzec ? To ,że tłumaczy napisy nie daje mu żadnego prawa do obrażania użytkowników . Jak ma być spokój na tym forum i miła atmosfera jak właśnie on to wszystko psuje swoim prostackim zachowaniem i wyzwiskami. Poczytaj sobie inne tematy i jego wypowiedzi ...nawet ostatnie wpisy ....on nawet nie ma szacunku dla L'internat Fr .

Taki ktoś jak on powinien zostać zbanowany od razu za takie wyzwiska i zachowanie , a widzę że wiele osób boi się napisać co o nim myśli ...bo co? - przestanie tłumaczyć napisy ....

Teraz się pytam czy warto dawać się tam obrażać wyzywać i poniżać  W ZAMIAN ZA NAPISY DO SERIALU przez takiego chama i prostaka ,który tak naprawdę śmieję się z nas wszystkich i jest tylko mocny w gębie na odległość bo widzi że może robić co chce i nie ponosi żadnych konsekwencji . Jestem pewny ,że na jego miejsce znalazłoby się kilka innych osób które chętnie przetłumaczyły by napisy a na forum wtedy by zapanowała miła atmosfera gdyby Rubena z nami nie było .

Otrząśnijcie się wreszcie chcecie spokoju i miłej atmosfery to w końcu zareagujcie ,nie wierzę w to aby nie można było sobie poradzić z 1 osobą ....spokoju tutaj nigdy nie będzie gdy będziemy jemu pozwalać  na takie chamskie zachowanie .

Ostatnio edytowany przez Wariacik (2010-10-25 17:46:22)

Offline

 

#104 2010-10-25 17:54:09

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Wariacik napisał:

maarecki :

My jesteśmy żałośni ? Proszę cię nie bądź śmieszny naprawdę nie widzisz tego co tu się dzieje ? Ruben nie ma szacunku do nikogo obraża wszystkich śmieje się w żywe oczy z ludzi i nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje zachowanie . Dla Ciebie to jest normalne pytam się !? Czy naprawdę jest Wam tak trudno to dostrzec ? To ,że tłumaczy napisy nie daje mu żadnego prawa do obrażania użytkowników . Jak ma być spokój na tym forum i miła atmosfera jak właśnie on to wszystko psuje swoim prostackim zachowaniem i wyzwiskami. Poczytaj sobie inne tematy i jego wypowiedzi ...nawet ostatnie wpisy ....on nawet nie ma szacunku dla L'internat Fr .

Taki ktoś jak on powinien zostać zbanowany od razu za takie wyzwiska i zachowanie , a widzę że wiele osób boi się napisać co o nim myśli ...bo co? - przestanie tłumaczyć napisy ....

Teraz się pytam czy warto dawać się tam obrażać wyzywać i poniżać  W ZAMIAN ZA NAPISY DO SERIALU przez takiego chama i prostaka ,który tak naprawdę śmieję się z nas wszystkich i jest tylko mocny w gębie na odległość bo widzi że może robić co chce i nie ponosi żadnych konsekwencji . Jestem pewny ,że na jego miejsce znalazłoby się kilka innych osób które chętnie przetłumaczyły by napisy a na forum wtedy by zapanowała miła atmosfera gdyby Rubena z nami nie było .

Otrząśnijcie się wreszcie chcecie spokoju i miłej atmosfery to w końcu zareagujcie ,nie wierzę w to aby nie można było sobie poradzić z 1 osobą ....spokoju tutaj nigdy nie będzie gdy będziemy jemu pozwalać  na takie chamskie zachowanie .

POPIERAM!!!!!!!!!

Offline

 

#105 2010-10-25 17:57:01

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

no a w ciagu tych 5 minut egzaminu bylo az 8 pytan do napisania, tzn odpowiedzi na 8 pytan... pytania podam pozniej bo mni sie nie chce teraz pisac...


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiedzminonline.pun.pl www.ksm.pun.pl www.wlvswrld.pun.pl www.rezydencja-surykatek.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl