• Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

#106 2010-10-25 18:01:18

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Solind napisał:

no a w ciagu tych 5 minut egzaminu bylo az 8 pytan do napisania, tzn odpowiedzi na 8 pytan... pytania podam pozniej bo mni sie nie chce teraz pisac...

Czemu tylko pięć minut? Wszyscy wyszli i oddali puste kartki?

Offline

 

#107 2010-10-25 18:11:19

antwoone

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 9
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

czy wiadomo kiedy 5 sezon będzie na AXN?

Offline

 

#108 2010-10-25 18:11:32

 guga

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

olkit napisał:

Solind napisał:

no a w ciagu tych 5 minut egzaminu bylo az 8 pytan do napisania, tzn odpowiedzi na 8 pytan... pytania podam pozniej bo mni sie nie chce teraz pisac...

Czemu tylko pięć minut? Wszyscy wyszli i oddali puste kartki?

Też jestem ciekawa czemu tylko 5 minut?????

Ostatnio edytowany przez guga (2010-10-25 18:11:45)

Offline

 

#109 2010-10-25 18:39:19

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Wariacik napisał:

maarecki :

My jesteśmy żałośni ? Proszę cię nie bądź śmieszny naprawdę nie widzisz tego co tu się dzieje ? Ruben nie ma szacunku do nikogo obraża wszystkich śmieje się w żywe oczy z ludzi i nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje zachowanie . Dla Ciebie to jest normalne pytam się !? Czy naprawdę jest Wam tak trudno to dostrzec ? To ,że tłumaczy napisy nie daje mu żadnego prawa do obrażania użytkowników . Jak ma być spokój na tym forum i miła atmosfera jak właśnie on to wszystko psuje swoim prostackim zachowaniem i wyzwiskami. Poczytaj sobie inne tematy i jego wypowiedzi ...nawet ostatnie wpisy ....on nawet nie ma szacunku dla L'internat Fr .

Taki ktoś jak on powinien zostać zbanowany od razu za takie wyzwiska i zachowanie , a widzę że wiele osób boi się napisać co o nim myśli ...bo co? - przestanie tłumaczyć napisy ....

Teraz się pytam czy warto dawać się tam obrażać wyzywać i poniżać  W ZAMIAN ZA NAPISY DO SERIALU przez takiego chama i prostaka ,który tak naprawdę śmieję się z nas wszystkich i jest tylko mocny w gębie na odległość bo widzi że może robić co chce i nie ponosi żadnych konsekwencji . Jestem pewny ,że na jego miejsce znalazłoby się kilka innych osób które chętnie przetłumaczyły by napisy a na forum wtedy by zapanowała miła atmosfera gdyby Rubena z nami nie było .

Otrząśnijcie się wreszcie chcecie spokoju i miłej atmosfery to w końcu zareagujcie ,nie wierzę w to aby nie można było sobie poradzić z 1 osobą ....spokoju tutaj nigdy nie będzie gdy będziemy jemu pozwalać  na takie chamskie zachowanie .

Weź Ty wariaciku idź rzuć się z mostu, najlepiej pod tira i idź won z tego forum, bo Cioę nikt nie chce słucha.


sine.nomine86 napisał:

Ruben Ty blaznie, kazdy Twoj wpis utwierdza mnie w przekonaniu o Twojej chorobie psychicznej

Ulżyłeś sobie, chłopczyku?
Z twojego nicka domyślam się, że jesteś rocznik 1986, a więc masz już ponad 25 lat.
To z kolei pozwala się domyślać, że pewnie jesteś świeżo upieczonym magistrem, który z braku roboty robi hotdogi na dworcu albo siedzi na zmywaku, bo taki jest los większości polskich studentów.
Bardzo proszę nie wyżywaj się na Mnie i na innych forumowiczach tyklko dlatego, że jestes nieudacznikiem, a na forum chcesz pokazać jaki z Ciebie twardziel.
Weopchnij sobie w gębę kępkę trawym, zamilcz i spie*** z tego forum, jak ci się nie podoba, albo sam coś prztłumacz.


DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW:
MOJE CHAMSKIE WYPOWIEDZI SĄ SKIEROWANE WYŁĄCZNIE DO IDIOTÓW I PROSTAKÓW. A WIADOMO, ŻE PROSTAKÓW TRZEBA TRAKTOWAĆ JAK SZCZURY, CO JA WŁASNIE ROBIĘ.
CAŁA TA AWANTURA ZOSTAŁA WYOŁANA, BO RAZ POZWOLIŁEM SOBIE NA ŻARCIK. KAŻDY KTO JEST INTELIGENTNY, ZAUWAŻYŁ, ŻE TO KAWAŁ BEDĄCY JEDYNIE WYNIKIEM CZARNEGO I SPECYFICZNEGO POCZUCIA HUMORU.
NIESTETY KILKU NIEOKRZESANYCH, ZGORZKNIAŁYCH GŁUPKÓW TEGO NIE ZAUWAŻYŁO I TERAZ TO PRTZEŻYWA, WYOWŁUJĄC KŁÓTNIE.
PROSZĘ WAS SKOŃCZMY Z TYM, BO SZKODA I MOJEGO I WASZEGO CZASU
KTO JEST ROZGARNIĘTY, I CHCE SKOŃCZYĆ Z TĄ NUUUDĄ TEN JEST ZE MNĄ.

Offline

 

#110 2010-10-25 18:44:55

antwoone

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 9
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

to co nikt mi nie odpisze czy nikt nie wie?

Offline

 

#111 2010-10-25 18:53:26

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

antwoone napisał:

to co nikt mi nie odpisze czy nikt nie wie?

Gringo, takich pytań było na tym forum dziesiątki.
A odpowiedź zawsze jest ta sama.
5 sezonu na AXN  NIE BĘDZIE!
A to dlatego, że szanowna stacja AXN ma Ciebie, Mnie i wszystkich innych polskojęzycznych fanów tego serialu w d... w poważaniu znaczy.
Jeżeli chcesz czekać, aż łaskawie kupią seezon V, że nie wspomnę o VI i VII, prosze bardzo.
Uprzedzam, że z półtora roku poczekasz na pewno. Jeżeli nie chcesz, zapraszam do skorzystania z naszych odcinków z napisami polskimi. Znajdda się tu wszystkie sezony.
Jesli byłbys zainteresowany
Pozdrawiam.

Offline

 

#112 2010-10-25 19:13:15

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Do administratora forum wnosze o usuniecie stad Rubena.

@Ruben - naucz sie liczyc dzieciaczku, odejmij sobie raz jeszcze na spokojnie 2010-1986... <lol2>

Offline

 

#113 2010-10-25 19:19:29

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

sine.nomine86 napisał:

Do administratora forum wnosze o usuniecie stad Rubena.

@Ruben - naucz sie liczyc dzieciaczku, odejmij sobie raz jeszcze na spokojnie 2010-1986... <lol2>

Nie obhchodzi mnie ile masz lat, starcze. Waźne że jesteś mięczakiem i nieudacznym, spedalonym frajerem.
I to ciebie usunie stąd admin, bo Ja próbuję wszystkich pogodzić, a Ty i twoich kilku niedorozwinietych kolegów zaczynacie dyskuje od nowa.
A poparcie nędzniku to masz tutaj żadne, bo wszyscy widzą, że nie Ja, ale Ty się kłócisz.
Ledwie pisze o zgodze, Ty znów atakujesz.
Wielkie zero z ciebie i tyle, niewazne czy masz 24 czy 25

Offline

 

#114 2010-10-25 19:23:29

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Ruben napisał:

sine.nomine86 napisał:

Do administratora forum wnosze o usuniecie stad Rubena.

@Ruben - naucz sie liczyc dzieciaczku, odejmij sobie raz jeszcze na spokojnie 2010-1986... <lol2>

Nie obhchodzi mnie ile masz lat, starcze. Waźne że jesteś mięczakiem i nieudacznym, spedalonym frajerem.
I to ciebie usunie stąd admin, bo Ja próbuję wszystkich pogodzić, a Ty i twoich kilku niedorozwinietych kolegów zaczynacie dyskuje od nowa.
A poparcie nędzniku to masz tutaj żadne, bo wszyscy widzą, że nie Ja, ale Ty się kłócisz.
Ledwie pisze o zgodze, Ty znów atakujesz.
Wielkie zero z ciebie i tyle, niewazne czy masz 24 czy 25

Zarowno mnie jak i moim kolegom frajerom chodzi o to ze masz przeprosic uzytkownikow tego forum za swoje chamskie zachowanie, odzywki itd.

Offline

 

#115 2010-10-25 19:29:01

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

sine.nomine86 napisał:

Do administratora forum wnosze o usuniecie stad Rubena.

@Ruben - naucz sie liczyc dzieciaczku, odejmij sobie raz jeszcze na spokojnie 2010-1986... <lol2>

jak tak Ce wykurza ,lub brak Ci poczucia humoru / inteligencji,by ogarnac co pisze i co ma na mysli,  to poprostu tu nie zagladaj i po klopocie. mozecie wreszcie skonczyc ta glupia klotnie? bo kazdy wchodzi , stwierdza,ze musi dodac swoje 3 grosze (jeszcze w 90% bezsensu i bez zwiazku z tematem) i nakreca od nowa konflikt i wg mnie, to takie osoby (jak juz koniecznie ktos musi)powinny bys stad usuniete, a nie ktos,kto (jak np rzeczony Ruben, w ostatnim i nie tylko zdaje sie, poscie) apeluje o koniec konfliktu. Bo juz jest spokoj i wchodzi jakis... (niech kazdy sobie zakonczy to zdanie jak chce), ktory,czy to z nudow,czy z braku innych rozrywek ,zaczyna od nowa


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#116 2010-10-25 19:47:29

 Wariacik

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Buahaha Ruben bawisz mnie  ,baw mnie jeszcze proszę ! a tak na serio ...

Powiedz kim Ty jesteś pisząc do ludzi w/w rzeczy ,tylko dlatego ,że  ktoś cie skrytykował albo zwrócił ci uwagę na twoje zachowanie? Nie potrafisz inaczej reagować tylko wyzywać i obrażać ? Widzę ze masz range rzecznika forum i co kurwa robisz? Obrażasz innych i jeszcze masz czelność napisać że dobrze robisz . Też mógłbym ci pojechać od chu.....frajerów i obrazić twoją matkę tak jak ty to robisz w stosunku do innych, ale tego nie zrobię,bo posiadam te odrobinę kultury . Jak możesz napisać do kogoś "spierdalaj z tego forum" skoro pełnisz tutaj jakąś funkcję. Za kogo ty się uważasz? . Nie potrafisz napisać 1 posta bez obrażania kogoś ,każdemu ciśniesz a nie popatrzysz na siebie i na to jak się zachowujesz i co swoim zachowaniem przedstawiasz proste . Szanuj innych to nikt się nie będzie do ciebie przypieprzał i może zmieni o tobie zdanie ....Też nie jestem święty ale nie "jade" każdemu bez powodu nawet debilom którzy tez mi działają na nerwy - nie tędy droga . Wszystko można załatwić na spokojnie bez wyzwisk i obrażania innych . Przestań zachowywać się jak cham i wszystko będzie dobrze. Powinieneś wszystkich których obraziłeś przeprosić za swoje zachowanie ,bo nikt z tych osób tak chamsko ci nie pojechał i nie obraził w taki sposób w jaki ty traktujesz innych użytkowników . Może wtedy tutaj w końcu zapanuje spokój. .

Ostatnio edytowany przez Wariacik (2010-10-25 20:00:19)

Offline

 

#117 2010-10-25 19:58:09

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Kilka słów Prawdy i już się dzieci Irytują Ha Ha Ha Dzieci jak udajecie dorosłych to nie róbcie rzeczy typowych dla dzieci Gimnazjum bo na razie co poniektórzy Nie będę nicków wymieniał się tak zachowują

jak wam się nie podoba co ktoś coś tutaj pisze to nie Czytać I nie Komentować Olać to po prostu

Ostatnio edytowany przez Vampi (2010-10-25 20:00:14)

Offline

 

#118 2010-10-25 20:09:55

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Ludzie nie lepiej jest czasem przemilczeć co niektóre posty i się nie odzywać. Weźcie się pogódźcie wreszcie albo przynajmniej nie udzielajcie jak nie macie nic sensownego do powiedzenia. Jak chcecie sobie ubliżać to róbcie to na priv. Psujecie atmosferę tego forum. A chyba nie o to chodzi. To miało być forum fanów a nie wrogów.
Mieliśmy się tu chyba jednoczyć i wymieniać swoimi spostrzeżeniami na temat serialu a jak na razie to się podzieliliście na dwa obozy.

Może po prostu za każde wyzwiska lub obrazę dać ostrzeżenie a po trzech bana. Może to zadziała na prowokatorów bo nie widzę tu innego wyjścia. A póki co to olewajcie ich i tyle.


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#119 2010-10-25 20:11:09

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

a ciul co tam myślicie ja jestem za Rubenem. O co to poszło? O to, że napisał poddani na nas? Wielkie mi halo


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#120 2010-10-25 20:15:12

qartek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

A na Haiti epidemia cholery panuje, też mają problemy

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tzar.pun.pl www.hirshbergiaweerland.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.112strazpozarna998.pun.pl www.zewip07.pun.pl