• Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

#121 2010-10-25 20:16:03

naumek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

http://farm4.static.flickr.com/3217/3015062728_6b27f9a6ae.jpg

Offline

 

#122 2010-10-25 20:19:04

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

http://farm4.static.flickr.com/3217/3015062728_6b27f9a6ae.jpg
No to jest dobre podsumowanie

GRATULACJE

zwięźle i na temat   No i z lekkim poczuciem humoru

Ostatnio edytowany przez andzia119 (2010-10-25 20:25:21)


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#123 2010-10-25 20:25:27

 sims

Nowicjusz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 22
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Ruben napisał:

Wariacik napisał:

maarecki :

My jesteśmy żałośni ? Proszę cię nie bądź śmieszny naprawdę nie widzisz tego co tu się dzieje ? Ruben nie ma szacunku do nikogo obraża wszystkich śmieje się w żywe oczy z ludzi i nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje zachowanie . Dla Ciebie to jest normalne pytam się !? Czy naprawdę jest Wam tak trudno to dostrzec ? To ,że tłumaczy napisy nie daje mu żadnego prawa do obrażania użytkowników . Jak ma być spokój na tym forum i miła atmosfera jak właśnie on to wszystko psuje swoim prostackim zachowaniem i wyzwiskami. Poczytaj sobie inne tematy i jego wypowiedzi ...nawet ostatnie wpisy ....on nawet nie ma szacunku dla L'internat Fr .

Taki ktoś jak on powinien zostać zbanowany od razu za takie wyzwiska i zachowanie , a widzę że wiele osób boi się napisać co o nim myśli ...bo co? - przestanie tłumaczyć napisy ....

Teraz się pytam czy warto dawać się tam obrażać wyzywać i poniżać  W ZAMIAN ZA NAPISY DO SERIALU przez takiego chama i prostaka ,który tak naprawdę śmieję się z nas wszystkich i jest tylko mocny w gębie na odległość bo widzi że może robić co chce i nie ponosi żadnych konsekwencji . Jestem pewny ,że na jego miejsce znalazłoby się kilka innych osób które chętnie przetłumaczyły by napisy a na forum wtedy by zapanowała miła atmosfera gdyby Rubena z nami nie było .

Otrząśnijcie się wreszcie chcecie spokoju i miłej atmosfery to w końcu zareagujcie ,nie wierzę w to aby nie można było sobie poradzić z 1 osobą ....spokoju tutaj nigdy nie będzie gdy będziemy jemu pozwalać  na takie chamskie zachowanie .

Weź Ty wariaciku idź rzuć się z mostu, najlepiej pod tira i idź won z tego forum, bo Cioę nikt nie chce słucha.


sine.nomine86 napisał:

Ruben Ty blaznie, kazdy Twoj wpis utwierdza mnie w przekonaniu o Twojej chorobie psychicznej

Ulżyłeś sobie, chłopczyku?
Z twojego nicka domyślam się, że jesteś rocznik 1986, a więc masz już ponad 25 lat.
To z kolei pozwala się domyślać, że pewnie jesteś świeżo upieczonym magistrem, który z braku roboty robi hotdogi na dworcu albo siedzi na zmywaku, bo taki jest los większości polskich studentów.
Bardzo proszę nie wyżywaj się na Mnie i na innych forumowiczach tyklko dlatego, że jestes nieudacznikiem, a na forum chcesz pokazać jaki z Ciebie twardziel.
Weopchnij sobie w gębę kępkę trawym, zamilcz i spie*** z tego forum, jak ci się nie podoba, albo sam coś prztłumacz.


DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW:
MOJE CHAMSKIE WYPOWIEDZI SĄ SKIEROWANE WYŁĄCZNIE DO IDIOTÓW I PROSTAKÓW. A WIADOMO, ŻE PROSTAKÓW TRZEBA TRAKTOWAĆ JAK SZCZURY, CO JA WŁASNIE ROBIĘ.
CAŁA TA AWANTURA ZOSTAŁA WYOŁANA, BO RAZ POZWOLIŁEM SOBIE NA ŻARCIK. KAŻDY KTO JEST INTELIGENTNY, ZAUWAŻYŁ, ŻE TO KAWAŁ BEDĄCY JEDYNIE WYNIKIEM CZARNEGO I SPECYFICZNEGO POCZUCIA HUMORU.
NIESTETY KILKU NIEOKRZESANYCH, ZGORZKNIAŁYCH GŁUPKÓW TEGO NIE ZAUWAŻYŁO I TERAZ TO PRTZEŻYWA, WYOWŁUJĄC KŁÓTNIE.
PROSZĘ WAS SKOŃCZMY Z TYM, BO SZKODA I MOJEGO I WASZEGO CZASU
KTO JEST ROZGARNIĘTY, I CHCE SKOŃCZYĆ Z TĄ NUUUDĄ TEN JEST ZE MNĄ.

No i znów - to forum robi sie śmietnikiem wyzwisk!!
Ruben -  a czy masz świadomość że pisząc takie rzeczy o Polsce, Polakach i magistrach - obrażasz też innych, np mnie. Skoro tak nie lubisz 'tego polskiego syfu" i "zacofanego państwa" to po co w ogóle przyznajesz się do polskiego pochodzenie?

Bardzo Cie proszę - powściągnij troszkę swój język i wulgarne komentarze...
Jeżeli kłótnia była wynikiem nie zrozumienia Twojego dowcipu, to bądź mądrzejszy odpuść... proszę przestań wciąż obrażać kolejnych forumowiczów - to jest niesmaczne

wszystkie te głupawe wypowiedzi kto kogo tu nie chce, kto powinien zniknąc i tak dalej powoduja właśnie nowi forumowicze - Ci z sierpnia, wrzesnia i października. Ludzie czy Was to naprawdę bawi???


Powtórzę:
NIE ZGADZASZ SIĘ - ATAKUJ OPINIĘ A NIE CZŁOWIEKA !!!!

Offline

 

#124 2010-10-25 20:29:53

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

sims napisał:

Ruben napisał:

Wariacik napisał:

maarecki :

My jesteśmy żałośni ? Proszę cię nie bądź śmieszny naprawdę nie widzisz tego co tu się dzieje ? Ruben nie ma szacunku do nikogo obraża wszystkich śmieje się w żywe oczy z ludzi i nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje zachowanie . Dla Ciebie to jest normalne pytam się !? Czy naprawdę jest Wam tak trudno to dostrzec ? To ,że tłumaczy napisy nie daje mu żadnego prawa do obrażania użytkowników . Jak ma być spokój na tym forum i miła atmosfera jak właśnie on to wszystko psuje swoim prostackim zachowaniem i wyzwiskami. Poczytaj sobie inne tematy i jego wypowiedzi ...nawet ostatnie wpisy ....on nawet nie ma szacunku dla L'internat Fr .

Taki ktoś jak on powinien zostać zbanowany od razu za takie wyzwiska i zachowanie , a widzę że wiele osób boi się napisać co o nim myśli ...bo co? - przestanie tłumaczyć napisy ....

Teraz się pytam czy warto dawać się tam obrażać wyzywać i poniżać  W ZAMIAN ZA NAPISY DO SERIALU przez takiego chama i prostaka ,który tak naprawdę śmieję się z nas wszystkich i jest tylko mocny w gębie na odległość bo widzi że może robić co chce i nie ponosi żadnych konsekwencji . Jestem pewny ,że na jego miejsce znalazłoby się kilka innych osób które chętnie przetłumaczyły by napisy a na forum wtedy by zapanowała miła atmosfera gdyby Rubena z nami nie było .

Otrząśnijcie się wreszcie chcecie spokoju i miłej atmosfery to w końcu zareagujcie ,nie wierzę w to aby nie można było sobie poradzić z 1 osobą ....spokoju tutaj nigdy nie będzie gdy będziemy jemu pozwalać  na takie chamskie zachowanie .

Weź Ty wariaciku idź rzuć się z mostu, najlepiej pod tira i idź won z tego forum, bo Cioę nikt nie chce słucha.


sine.nomine86 napisał:

Ruben Ty blaznie, kazdy Twoj wpis utwierdza mnie w przekonaniu o Twojej chorobie psychicznej

Ulżyłeś sobie, chłopczyku?
Z twojego nicka domyślam się, że jesteś rocznik 1986, a więc masz już ponad 25 lat.
To z kolei pozwala się domyślać, że pewnie jesteś świeżo upieczonym magistrem, który z braku roboty robi hotdogi na dworcu albo siedzi na zmywaku, bo taki jest los większości polskich studentów.
Bardzo proszę nie wyżywaj się na Mnie i na innych forumowiczach tyklko dlatego, że jestes nieudacznikiem, a na forum chcesz pokazać jaki z Ciebie twardziel.
Weopchnij sobie w gębę kępkę trawym, zamilcz i spie*** z tego forum, jak ci się nie podoba, albo sam coś prztłumacz.


DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW:
MOJE CHAMSKIE WYPOWIEDZI SĄ SKIEROWANE WYŁĄCZNIE DO IDIOTÓW I PROSTAKÓW. A WIADOMO, ŻE PROSTAKÓW TRZEBA TRAKTOWAĆ JAK SZCZURY, CO JA WŁASNIE ROBIĘ.
CAŁA TA AWANTURA ZOSTAŁA WYOŁANA, BO RAZ POZWOLIŁEM SOBIE NA ŻARCIK. KAŻDY KTO JEST INTELIGENTNY, ZAUWAŻYŁ, ŻE TO KAWAŁ BEDĄCY JEDYNIE WYNIKIEM CZARNEGO I SPECYFICZNEGO POCZUCIA HUMORU.
NIESTETY KILKU NIEOKRZESANYCH, ZGORZKNIAŁYCH GŁUPKÓW TEGO NIE ZAUWAŻYŁO I TERAZ TO PRTZEŻYWA, WYOWŁUJĄC KŁÓTNIE.
PROSZĘ WAS SKOŃCZMY Z TYM, BO SZKODA I MOJEGO I WASZEGO CZASU
KTO JEST ROZGARNIĘTY, I CHCE SKOŃCZYĆ Z TĄ NUUUDĄ TEN JEST ZE MNĄ.

No i znów - to forum robi sie śmietnikiem wyzwisk!!
Ruben -  a czy masz świadomość że pisząc takie rzeczy o Polsce, Polakach i magistrach - obrażasz też innych, np mnie. Skoro tak nie lubisz 'tego polskiego syfu" i "zacofanego państwa" to po co w ogóle przyznajesz się do polskiego pochodzenie?

Bardzo Cie proszę - powściągnij troszkę swój język i wulgarne komentarze...
Jeżeli kłótnia była wynikiem nie zrozumienia Twojego dowcipu, to bądź mądrzejszy odpuść... proszę przestań wciąż obrażać kolejnych forumowiczów - to jest niesmaczne

wszystkie te głupawe wypowiedzi kto kogo tu nie chce, kto powinien zniknąc i tak dalej powoduja właśnie nowi forumowicze - Ci z sierpnia, wrzesnia i października. Ludzie czy Was to naprawdę bawi???


Powtórzę:
NIE ZGADZASZ SIĘ - ATAKUJ OPINIĘ A NIE CZŁOWIEKA !!!!

i kto ,to mowi ,przeciez sam zamiast sie pochamowac , dalej wyjezdzasz z jakismis watami. naprawde uwazasz,ze Twoj post prowadzi do zakonczeni konfluktu


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#125 2010-10-25 20:37:21

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba  jakiegoś negocjatora zatrudnić


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#126 2010-10-25 21:02:48

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Kurde jeden pkt Regulaminu by wystarczył i przestrzeganie go : Każda Osoba Która Użyje w kierunku kogoś zwrot obraźliwy nie koniecznie z użyciem słowa uważanego za przekleństwo Zostaje Zbanowany i każdy jego post usunięty

Offline

 

#127 2010-10-25 21:07:57

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Są 2 punkty w regulaminie które ewidentnie nie są tutaj przestrzegane.
Wystarczy wyegzekwować je.
Ale to zależy już od admina

6)Staraj się nie używać wulgarnych słów w postach.
7)Nie obrażaj innych użytkowników w postach. Sprawy między sobą załatwia się przez PW i email.

Ostatnio edytowany przez andzia119 (2010-10-25 21:12:13)


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#128 2010-10-25 21:25:32

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

5 minut dlatego ze pan profesor mial trzy roczniki do przeegzaminowania i nie chcialo mu sie tego robic czyli jakies 300 osob pisalo jakby mialo motorki w rece a zda pewnie z 10 jak zwykle


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#129 2010-10-25 21:29:15

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

kiedy szliśmy przez pacyfik, łej-hej, roluj go
zwiało nam z pokładu skrzynki taki był cholerny sztorm
(a tak mi się skojarzyło)

Offline

 

#130 2010-10-25 21:35:34

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Solind co studiujesz? co to za egzam?

Offline

 

#131 2010-10-25 21:46:19

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Great, i w temacie do pytań i próśb schodzimy na off topic.
Btw, głównie dzięki Rubenowi i L'Internat mamy odcinki, ale a jak, najeżdżajmy na jednego z nich, jak drugiego już nie ma. Dziwię się że jeszcze ludzie robią coś dla Was, jak im tak dziękujecie.


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#132 2010-10-25 21:50:58

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Julia25 napisał:

Great, i w temacie do pytań i próśb schodzimy na off topic.

skoro temat zostal zmieniony z pytań i próśb na kótnie i wyzwiska to ja moge go sobie zmienic na studia i nauke, przynajmniej nie klne i nie wyzywam

studiuje budownictwo a egzamin jest z konstrukcji stalowych


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#133 2010-10-25 21:56:20

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

@Solind

łoooo hoooo, łooooo ho ho <olaboga>

Trzymam kciuki za wyniki

Offline

 

#134 2010-10-25 22:06:38

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

trzymaj trzymaj bo to cięzka sprawa jest


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#135 2010-10-25 22:27:01

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Solind napisał:

studiuje budownictwo a egzamin jest z konstrukcji stalowych

moze cos moglbym pomoc w koncu przy tym pracuje


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grabeyblade.pun.pl www.najciekawsze.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl www.admopole.pun.pl www.21-kr.pun.pl