#1 2021-09-28 22:08:59

Seba

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2020-01-22
Posty: 38
Punktów :   

Makijaż - prezeent

Gdzie Waszym zdaniem można najlepiej się zaopatrzyć w różne produkty kosmetyczne? Chodzi mi o rzeczy do malowania, jak i szampony, czy kremy. Drogerie stacjonarne jak i te Internetowe mają spory asortyment. Ostatnio zacząłem rozglądać się za prezentem dla mojej młodszej siostry. Wiem, że bardzo lubi się malować, a jeszcze jest na utrzymaniu rodziców i to co sobie dorabia po szkole na starcza na wielkie wydatki. Dlatego stwierdziłem, że na kolejne urodziny kupię jej coś z takich rzeczy https://www.ezebra.pl/pl/series/nabla-s … -1299.html żeby mogła powiększyć swoją kosmetyczkę. Wiem tylko, że nie ma konturówki. Czy używa się jej pod kolor szminki? Czy one są jednak dość uniwersalne? Chcę jej jeszcze sprezentować perfumy. Bardzo lubi zapachy kwiatów, dość delikatne. Szukam aromatów, które długo będą utrzymywać się na skórze. Wiem, że ciężko trafić z perfumami, bo na skórze często zmieniają swój zapach, ale mam nadzieję, że uda mi się w coś trafić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-devil.pun.pl www.us-biotechnologia.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.golebiegoluchow.pun.pl www.vag-augustow.pun.pl