#1 2020-12-03 16:45:06

Seba

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2020-01-22
Posty: 38
Punktów :   

Co na prezent dla mamy?

Hej, zastanawiam się co kupić mamie pod choinkę. Jest raczej klasyczną kobietą koło pięćdziesiątki. Zastanawiałem się nad jakimś porządnym zestawem kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ale tyle tego teraz w internecie, że nie wiadomo co dokładnie wybrać. Znalazłem ciekawą ofertę na stronie internetowej drogerii https://www.ezebra.pl/pl/producers/nuxe-1512480278.html Czy możecie pomóc mi się zdecydować na jakiś prezent w budżecie powiedzmy dwieście - trzysta złotych? Mało co się znam na kosmetykach, ale z tego co czytam opinie na damskich forach w sieci i ogólnie na stronach z opiniami, to właśnie polecają tę firmę Nuxe. Widzę, że z tej drogerii mógłbym wziąć od razu kilka produktów, żeby nie płacić killka razy za dostawę, oczywiście. Zastanawiałem się nad jakimś kremem do twarzy, może coś, co jednocześnie ładnie pachnie i działa przeciwstarzeniowo? Myślę, że mojej mamie by się spodobało. Do tego pewnie jakiś krem pod oczy i oczywiście do rąk, żeby jej nie popękały od mrozu. Pomożecie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biecz24.pun.pl www.driftteam.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.managerleague.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl