#31 2011-01-02 17:01:37

jacqueline

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

Ja obejrzałam dopiero wczoraj wieczorem, odcinek po prostu mega.
Szkoda mi Fermina, to moja ulubiona postać i chciałabym żeby przeżył.
Ciekawe co teraz się stanie jak zbiła się ta fiolka z wirusem.
Obejrzałam sobie trailer 7 sezonu i już nie mogę się go doczekać.

Offline

 

#32 2011-01-02 18:19:21

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

odcinek genialny - zachowanie Vicki  - naprawde swietne, Roqu i Noiret - szok (zwlaszcza Noirwet) - cieawe co bedzie dalej  juz nie moge sie doczekac


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#33 2011-01-02 19:31:56

 qwerasdfzxcv

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 10
Punktów :   -1 

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

rewela
wszystko już napisaliście.
mi pozostało tylko powiedzieć iż Adaggio Samuela Barbera w końcówce to mistrzostwo świata


Prawda to coś pomiędzy kłamstwem a tajemnicą

Offline

 

#34 2011-01-04 11:47:02

 Pigusia

Extra VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 409
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

Odcinek wyśmienity.

Doigrał się w końcu skrzat, myślał że się mu upiecze a tu bach i ciach go w szyję.
Vicky przebiła siebie całą tą jedną sceną pięknie zagrała i ta mina Elsy.. "co ona do mnie mówi"
Fermin -biedak ale walczył do końca docinając Hugo.
Maria również zachowała się jak trzeba ostrzegła Saula.
Hugo pierdzielony drań, a wierzyłam na początku ze jest dobry tak mu było miło z oczu patrzeć.
Lucia na pewno pomoże Amelii tylko czy zdążyły na czas opuścić podziemia przed zawaleniem?
Ivan prawdziwy facet dla kobiety którą kocha zrobi wszystko
Noriet po rozmowie z prawdziwym synem zaczął chyba żałować że był takim skur....em, na koniec zachowałby się ok gdyby zamiast celować do Ivana odstrzelił łeb Wulfowi ale ten przecież musiał lecieć do tej kapsuły gdzie była biedna od lat Eva.
Nadal mnie zastanawia Ruben na jakiej zasadzie jest powiązany z tymi draniami musi mieć powód skoro donosi
i Amaia wiemy że zna niemiecki nic poza tym, w sumie gdy byłaby z tych złych to nie musiała by celować z broni to tego kolesia który przyszedł po Paule gdy była w ramionach brata.
Camilo ah ten Camilo co mu odwaliło że tak ich załatwił ale duży plus mam tylko nadzieję ze ktoś go zabije bądź zrobi to sam.

Fajnie że udało im się spotkać w windzie, patrzyli na siebie z taką ulgą a tu nagle wszystko bum


Najgorsze że po tym odcinku mam już pełną świadomość tego że zaraz cały serial dobiegnie końca


http://www.antena3.com/clipping/2010/10/19/00241/24.jpg

Offline

 

#35 2011-01-07 14:14:51

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

Odcinek mega rewelacyjny, strasznie mocno wciskający w fotel i trzymający w napięciu. Mega fenomenalny wybuch Vicki w klasie i mega mina Elsy, Amaia i Marcos chodzący po podziemiach Internatu z bronią, Ivan i Julia zamknięci w tej klatce....tylko czemu Ivan zamiast paplać o rozgrazniu nie rozgrzał ukochanej Julii innaczej, scena z torturowaniem Fermina przez Hugo, dobrze że Fermin się nie złamał, tylko ciekawe w jaki sposób się wydostał i dlaczego znalazł się gdzieś w środku miasta... przykre strasznie że jest zarażony.
Koncówka też dobra z tym wrzuceniem granatu przez Camillo, a nie wydaje wam się że on wrzucił ten granat w to same miejsce z którego wydobywało się to tajemnicze światło, które to miejsce odkrył w odc. 6x02 Marcos... ?

Nie mogę się doczekać 7 sezonu.


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#36 2011-01-07 14:16:05

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

Negro4Laguna napisał:

Koncówka też dobra z tym wrzuceniem granatu przez Camillo, a nie wydaje wam się że on wrzucił ten granat w to same miejsce z którego wydobywało się to tajemnicze światło, które to miejsce odkrył w odc. 6x02 Marcos...?

Tak, moim zdaniem jest to to samo miejsce.

Offline

 

#37 2011-01-07 14:25:39

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

A mnie jeszcze zastanawia kto tak naprawdę jest odpowiedzialny z dorosłych za uwolnienie się tego wirusa(pomijąjąc Ottox), więc myślę że to wina głupoty Martina i Daniela(Apolo), bo jak można schować grożnego wirusa w zabawce dla dzieci, nie mogli wymyślić jakiegoś sejfu czy lepszy skrytki... a propo czy tą osobą która wdepła w tą ampułkę nie był przypadkiem ten bufon Ruben... i mnie się wydaje że to będzie została uwolniona ta grożniejsza odmiana wirusa, więc będzie się pewnie dużo działo w 7 seoznie.


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#38 2011-01-08 21:59:33

 MADDYY

Nowicjusz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 10
Punktów :   -1 

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

Tez mnie się wydaje, że ampułkę z wirusem rozdeptał  Ruben. Co do rozprzestrzenienia wirusa to fakt Daniel mógł go jakoś lepiej ukryć,ale w sumie nie miał na to dużo czasu to Hugo już po niego szedł. No i tyle było o tym całym Apollo i w poprzednich odcinkach też jakoś tak pokazywali Daniela że miałam wrażenie że on jakiś taki bardziej kumaty jest. A tu Hugo tak szybko go wyczaił i zabił-troszkę mnie to rozczarowało.
Najbardziej mi żal Fermina, nie dośc że go zarazili to wywiezli go nie wiadomo gdzie i nie ma szansy żeby ktoś mu pomógł np. Rebeca czy Maria mam jednak nadzieje ze przezyje i jakos wróci do Internatu. No i dokopie Hugo


"Faber est quisque suae fortunae"

Offline

 

#39 2011-01-11 15:24:21

 maarecki

Początkujący

4174273
Skąd: Berlin
Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

Odcinek bez wątpienia najlepszy ze wszystkich
Trochę bez sensu z tym wirusem. Zresztą jeszcze nie wiadomo czy się uwolnił czy to coś innego. Oby tak było, bo moim zdaniem, powinni powoli wyjaśniać inne sprawy, a nie jeszcze dokładać nowych. Tym bardziej, że chyba całe podziemne laboratorium zniszczone, więc skąd wezmą antidotum?
Nie mogę się już doczekać kolejnego odcinka a do 21 I tak daleko

pozdrowionka dla wszystkich maniaków


http://img140.imageshack.us/img140/4513/1257950917801f1.jpg

Offline

 

#40 2011-01-19 23:04:20

kustyk18

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

Serial zaczęłam oglądać 4 dni temu, słyszałam o nim wcześniej ale nie mogłam się zebrać!Właśnie obejrzałam 13 odcinek 6 sezonu!!!!!!!!  Przec Viki rozpłakałam się jak głupia!!!! Z niecierpliwością czekam na 7 sezon! i Żałuje ze wcześniej nie oglądałam tego serialu bo jest chyba najlepszy jaki widziałam w życiu! Szacun dla twórców!

ps. Marrecki co do wirusa nie wiemy którą wersje wirusa ukradł Daniel tą co się rozprzestrzenia przez krew czy tą co w powietrzu a antidotum na pewno nie było tylko w podziemiach może tam gdzie trzymali Irene co policjantka ją znalazła z dzieckiem.

Ostatnio edytowany przez kustyk18 (2011-01-19 23:10:50)

Offline

 

#41 2011-03-11 12:17:39

 Fermin 777

Postrach forum

34618902
Skąd: Z Pomorza
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 1226
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

Mega mega co tu mówić. Noiret nie zabił Ivana. Camilo załatwił wszystko jednym ciosem i już. Teraz sie zacznie swietny sezon ;] gdy szkoła bedzie ewakułowana ;] szkoda ze predko nie obejrze ;/ bo mam limit na neta buu hmm chyba ze w kawiarence bede se ogladal xD chyba tak zrobie ;p


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT99vmjnw_wsxMomzOMUB5aZz2ueqiN4CSPdLkWsWT4UeRoAuxM6A
http://www.aedes.us/i5/clfrnct.jpg http://inlinethumb19.webshots.com/42002/2041620580104956330S500x500Q85.jpg

Offline

 

#42 2011-05-18 22:20:21

Nikki104

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

Fe-no-me-nal-ny!

Fermin - zarażony. W dodatku znalazł się w środku wielkiego miasta. Jeśli w ciągu dwóch dni nie otrzyma lekarstwa, to peszek... Zarazi wszystkich tych ludzi...
Ivan & Julia - no, i to się nazywa miłość. Ivan w końcu przejrzał na oczy.
Amaia - nie pasuje mi, że dołączyła do grupki...
Roque - chciał wyznać Vicky prawdę, pomóc przyjaciołom... Już skłonna jestem mu wybaczyć.
Lucia - wydaje mi się, że nie posłucha Huga...
Noiret - fuck yea, nie był w stanie zabić własnego syna, tak jak własny syn własnego ojca. Dobrze, że zmiękł po rozmowie z Tomasem.
Camilo - szkoda mi go było ze względu na jego oswojonego wilka... No a potem, gdy wysadził laboratorium... Koks.
Andres - jak mi go żal... Szkoda, że nie przeżył... ;( Ale przynajmniej dotrzymał słowa, danego Sandrze...
Sandra - w końcu wolna...
Vicky - w końcu prawda wyszła na jaw. Ciekawe, jakie będą tego skutki.
Martin - koks akcja z tym wirusem ;o Jeśli zostaną zarażeni wszyscy w internacie... Boże mój, już nie mogę się doczekać 1-go odcinka 7-go sezonu! A późno już, jutro do szkoły, więc seans odkładam na czwartek... Cholera, nie wytrzymam z tych emocji, no ;/

Ostatnio edytowany przez Nikki104 (2011-05-18 22:22:31)

Offline

 

#43 2012-05-13 19:45:39

buulma

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-04-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odcinek 13 - Potem było Światło

Genialny,fenomenalny odcinek:)
Najlepszy odcinek 6 sezonu:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slytherinrpg.pun.pl www.fjakfrajer.pun.pl www.xviiihtpn.pun.pl www.matpg.pun.pl www.bacchusclub.pun.pl