#106 2010-12-23 20:08:22

pala.s

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Ja też mam zaległości w czytaniu tych postów ;p

Wiedziałam że coś się z Caroliną złego stanie, gdy była tak blisko odkrycia prawdy o krecie.
Denerwuje mnie dlaczego oni nie noszą telefonów ze sobą! Niby nie mogą używac na lekcji, ale wystarczyłoby wyciszyc, i Marcos mógłby odsuchac wiadomośc od niej.

Boże jak mnie Roque wnerwił! Nie tylko swoim zachowaniem ale także minami jakie strzelał przez cały odcinek!!! -.-'

Podoba mi się wątek z Amelią, wreszcie się na coś przydała i jej postac staje się ciekawa. Zastanawiające jest to jak zaszła w ciążę. Choc możliwe jest by dziecko miało inną grupę krwi niż rodzice. Tak samo jest z czynnikiem Rh. Ale znając Internat, to nie ma nic wspólnego z genetyką, lecz z tajemnicami.

Amaia ewidentnie leci na Marcosa, lecz osobiście mam nadzieję że ją spławi. Jakoś mi nie pasuje. Oby była zła i wniosła coś kreatywniejszego do tego serialu.

Akcja bijatyka pod prysznicem - mistrzostwo!!!

Podobał mi się też motyw ze 'Śpiącą królewną' choc żal mi biednej Pauli.

Offline

 

#107 2010-12-23 20:09:31

 Nikita

Nowicjusz

Skąd: Capital City
Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Tak na dobrą sprawę, to choć żal mi Caroliny, to wkurzało mnie to umieranie przez cały odcinek.
Oczywiście, kurdupel wyzwala we mnie najgorsze uczucia. Ale, niestety, nawet w realnym życiu trafiają się i tacy " przyjaciele ".
Nadal zastanawia mnie kwestia sklonowania Evy. Bo qrcze, jaką naziści musieli dysponować technologią, żeby umieścić sklonowany zarodek w ciele matki Irene.
No i jestem zaskoczona, że dziecko Amelii nie jest dzieckiem Marcosa. Czy to będzie kolejny klon? Tym razem małego Samuela? A może jeszcze inny eksperyment?
Coraz więcej się wyjaśnia, ale też mamy kolejne zagadki.

Offline

 

#108 2010-12-23 21:03:32

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

pala.s napisał:

Ja też mam zaległości w czytaniu tych postów ;p

Wiedziałam że coś się z Caroliną złego stanie, gdy była tak blisko odkrycia prawdy o krecie.
Denerwuje mnie dlaczego oni nie noszą telefonów ze sobą! Niby nie mogą używac na lekcji, ale wystarczyłoby wyciszyc, i Marcos mógłby odsuchac wiadomośc od niej.

Boże jak mnie Roque wnerwił! Nie tylko swoim zachowaniem ale także minami jakie strzelał przez cały odcinek!!! -.-'

Podoba mi się wątek z Amelią, wreszcie się na coś przydała i jej postac staje się ciekawa. Zastanawiające jest to jak zaszła w ciążę. Choc możliwe jest by dziecko miało inną grupę krwi niż rodzice. Tak samo jest z czynnikiem Rh. Ale znając Internat, to nie ma nic wspólnego z genetyką, lecz z tajemnicami.

Amaia ewidentnie leci na Marcosa, lecz osobiście mam nadzieję że ją spławi. Jakoś mi nie pasuje. Oby była zła i wniosła coś kreatywniejszego do tego serialu.

Akcja bijatyka pod prysznicem - mistrzostwo!!!

Podobał mi się też motyw ze 'Śpiącą królewną' choc żal mi biednej Pauli.

nie, przy czynniku Rh nie jest to mozliwe

Ostatnio edytowany przez ar33p (2010-12-23 21:09:47)

Offline

 

#109 2010-12-23 21:58:23

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

A no właśnie przypomnieliście mi o tej Evie. Ten serial pod tym względem schodzi na psy bo jak pisałam, że mam teorie o tym dlaczego jej zimno to właśnie o tym myślałam, że ją zamrozili ale uważałam to za absurd w tamtych czasach więc się nawet wstydziłam o tym powiedzieć a tu to prawda. Mi się wydaje, że ta córka Wulfa była śmiertelnie chora na coś i ją zamroził żeby odkryć lekarstwo na tą chorobę lub chce sobie wyhodować super klona swojej córki bo tamta jest już stracona. Ale uważam ten wątek za bezsensowny i mnie  zdenerwował. A i jeszcze mnie wkurzyło to, że znowu kogoś nie było całą noc i oni się w ogóle nie zainteresowali że Caroli nie ma w łóżku. Przecież wiadomo że jak kogoś nie ma to trzeba sprawdzić co się dzieje.

Offline

 

#110 2010-12-23 22:28:23

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

A mi sie wydaje ze Eve zamrozili bo byla chora na tego wirusa ktorego wczepili dzieciakom! dlatego caly czas szukaja na to anditodum by Eve wyleczyc!!Wulfowi musialo bardzo zalezec na corce chocby dlatego to wiadomo ze ja klonowal!! no i od tylu lat morduje ludzi - dzieciaki by na nich eksperymentowac, by moc mala wyleczyc!!

Ostatnio edytowany przez Larita (2010-12-23 22:28:40)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#111 2010-12-23 22:51:40

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Wiesz co, Larita... muszę przyznać, że to bardzo prawdopodobne... ale i też niewiarygodne. Zresztą jak wszystko w Internacie...

Offline

 

#112 2010-12-23 22:58:33

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Larita napisał:

A mi sie wydaje ze Eve zamrozili bo byla chora na tego wirusa ktorego wczepili dzieciakom! dlatego caly czas szukaja na to anditodum by Eve wyleczyc!!Wulfowi musialo bardzo zalezec na corce chocby dlatego to wiadomo ze ja klonowal!! no i od tylu lat morduje ludzi - dzieciaki by na nich eksperymentowac, by moc mala wyleczyc!!

mi tez sie tak wydaje - bo inaczej to chyba nie mialo by sensu. Chociaz z drugiej str. Juli zwykle pokazuja sie duchy ,ktorymi stalo sie cos zlego .A to co napisalas byloby dla dobra Evy.


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#113 2010-12-23 23:16:31

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

jenny napisał:

Larita napisał:

A mi sie wydaje ze Eve zamrozili bo byla chora na tego wirusa ktorego wczepili dzieciakom! dlatego caly czas szukaja na to anditodum by Eve wyleczyc!!Wulfowi musialo bardzo zalezec na corce chocby dlatego to wiadomo ze ja klonowal!! no i od tylu lat morduje ludzi - dzieciaki by na nich eksperymentowac, by moc mala wyleczyc!!

mi tez sie tak wydaje - bo inaczej to chyba nie mialo by sensu. Chociaz z drugiej str. Juli zwykle pokazuja sie duchy ,ktorymi stalo sie cos zlego .A to co napisalas byloby dla dobra Evy.

Nie bardzo, jeśli Eva prawie umarła i zamrozili ją to nie mogła odejść w spokoju i cały czas błąka się jej Duch, który chce móc wreszcie odejść Tak na moje myślenie

Mnie się podoba ten wątek z Eva
Zastanawia mnie tylko czyjego klona ma w sobie Amelia
I też znowu nie może chodzić tylko o tą jego córkę, bo po co byłoby im tyle różnych embrionów?

Offline

 

#114 2010-12-23 23:23:19

ImoeN

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Hej,
przeglądam posty dokładnie i aż nie mogę uwierzyć, że są wśród Was tacy cynicy. Niektórzy wypowiadają się ze swoimi teoriami co będzie dalej dokładnie wiedząc jaki będzie finał lub kolejny odcinek- udając bardzo przebiegłych i inteligentnych. Przejrzałam ostatnio spoilery śledząc kto był zalogowany i kto się wypowiadał. Niestety, ale muszę stwierdzić, że część osób tam była a tu mądrości wypisuje (jego zdaniem, to tylko moja teoria, tak myślę) itp.
Ludzie albo wypowiadacie się uczciwie albo się nie wypowiadajcie (mądrostki). Ja już nie będę się wypowiadać na forum bo niestety, ale ciekawość wygrała (chociaż odcineczki oglądać będę). Nie udawajcie inteligentnych i przewidujących bo i tak robicie z siebie bałwanów.
Sry za takiego posta, ale się trochę wkurzyłam.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Offline

 

#115 2010-12-24 00:07:23

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

liberi napisał:

jenny napisał:

Larita napisał:

A mi sie wydaje ze Eve zamrozili bo byla chora na tego wirusa ktorego wczepili dzieciakom! dlatego caly czas szukaja na to anditodum by Eve wyleczyc!!Wulfowi musialo bardzo zalezec na corce chocby dlatego to wiadomo ze ja klonowal!! no i od tylu lat morduje ludzi - dzieciaki by na nich eksperymentowac, by moc mala wyleczyc!!

mi tez sie tak wydaje - bo inaczej to chyba nie mialo by sensu. Chociaz z drugiej str. Juli zwykle pokazuja sie duchy ,ktorymi stalo sie cos zlego .A to co napisalas byloby dla dobra Evy.

Nie bardzo, jeśli Eva prawie umarła i zamrozili ją to nie mogła odejść w spokoju i cały czas błąka się jej Duch, który chce móc wreszcie odejść Tak na moje myślenie

Mnie się podoba ten wątek z Eva
Zastanawia mnie tylko czyjego klona ma w sobie Amelia
I też znowu nie może chodzić tylko o tą jego córkę, bo po co byłoby im tyle różnych embrionów?

no niby tak ,ale ona jest w innej sytuacji niz Cayetano ,czy zona Noireta   -ale chyba faktycznie masz racje ,ze to nie chodzi o sama krzywde,jaka ja spokala,tylko o fakt,ze nie mogla odejsc "w spokoju".

tez uwielbiam ten watek


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#116 2010-12-24 01:03:46

pala.s

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

ar33p napisał:

pala.s napisał:

Podoba mi się wątek z Amelią, wreszcie się na coś przydała i jej postac staje się ciekawa. Zastanawiające jest to jak zaszła w ciążę. Choc możliwe jest by dziecko miało inną grupę krwi niż rodzice. Tak samo jest z czynnikiem Rh. Ale znając Internat, to nie ma nic wspólnego z genetyką, lecz z tajemnicami.

nie, przy czynniku Rh nie jest to mozliwe

No właśnie jest to możliwe, gdy rodzice są heterozygotyczni - posiadali recesywny allel odpowiadający za dziedziczenie czynnika Rh. Wówczas możliwość posiadania dziecka z innym Rh wynosi około 1/4.
No ale to nie szkoła, więc nie rozmawiajmy o nauce ;p

Co do Evy to faktycznie mogli eksperymentować by ja wyleczyć. W końcu Paula ma tą idealną krew, prawda?

A co do logowania się na spoilerach, to nie oznacza ze ktoś obejrzał cały serial i teraz błyśnie inteligencją. Ja nawet gdybym chciała, to nie mogę gdyż mój hiszpański jest na poziomie liczenia do 19 i przedstawienia się.
Choć niestety przeglądając jedną stronę natknęłam się na zdjęcia ostatniego odcinka i żałuję bo widziałam co się stanie. Lecz będę milczeć. - wybaczcie, musiałam odpowiedzieć.

Offline

 

#117 2010-12-24 08:10:08

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

a wogóle wesołych świąt!


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#118 2010-12-24 10:39:30

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

pala.s napisał:

ar33p napisał:

pala.s napisał:

Podoba mi się wątek z Amelią, wreszcie się na coś przydała i jej postac staje się ciekawa. Zastanawiające jest to jak zaszła w ciążę. Choc możliwe jest by dziecko miało inną grupę krwi niż rodzice. Tak samo jest z czynnikiem Rh. Ale znając Internat, to nie ma nic wspólnego z genetyką, lecz z tajemnicami.

nie, przy czynniku Rh nie jest to mozliwe

No właśnie jest to możliwe, gdy rodzice są heterozygotyczni - posiadali recesywny allel odpowiadający za dziedziczenie czynnika Rh. Wówczas możliwość posiadania dziecka z innym Rh wynosi około 1/4.
No ale to nie szkoła, więc nie rozmawiajmy o nauce ;p

Co do Evy to faktycznie mogli eksperymentować by ja wyleczyć. W końcu Paula ma tą idealną krew, prawda?

A co do logowania się na spoilerach, to nie oznacza ze ktoś obejrzał cały serial i teraz błyśnie inteligencją. Ja nawet gdybym chciała, to nie mogę gdyż mój hiszpański jest na poziomie liczenia do 19 i przedstawienia się.
Choć niestety przeglądając jedną stronę natknęłam się na zdjęcia ostatniego odcinka i żałuję bo widziałam co się stanie. Lecz będę milczeć. - wybaczcie, musiałam odpowiedzieć.

No tak. Ale ktoś tam się tu wygadał, że Eva to córka Wulfa a to się okazało dopiero w następnym odcinku. A to jest słabe jak ktoś nie potrafi trzymać języka za zębami i wygaduje co się stanie w następnych odcinkach. I to mi zepsuło ten moment kiedy to się okazało:( widzisz ty jesteś uczciwym użytkownikiem tego forum i nie chcesz psuć innym zabawy ale niektórzy tacy nie są.


Wesołych świąt wszystkim:)

Offline

 

#119 2010-12-24 10:49:36

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

A mi się wydaje, ze Evę zamrożono w innym celu. Nie dlatego, ze była chora, tylko by przedłużyć trwanie rasy aryjskiej. Naziści mieli fioła na tym punkcie, więc im więcej 'czystej' rasy dzieci, tym lepiej.

Roque... Wrrr, miałam ochotę go udusić przez telewizor XD Wstrętny, dwulicowy dupek!
Ciekawe co teraz zrobią detektywi z ciałem Carol.

Amelia i jej dziecko, hmmm... robi się ciekawie.

a tak btw, Wesołych Świąt


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#120 2010-12-24 11:41:05

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

pala.s napisał:

ar33p napisał:

pala.s napisał:

Podoba mi się wątek z Amelią, wreszcie się na coś przydała i jej postac staje się ciekawa. Zastanawiające jest to jak zaszła w ciążę. Choc możliwe jest by dziecko miało inną grupę krwi niż rodzice. Tak samo jest z czynnikiem Rh. Ale znając Internat, to nie ma nic wspólnego z genetyką, lecz z tajemnicami.

nie, przy czynniku Rh nie jest to mozliwe

No właśnie jest to możliwe, gdy rodzice są heterozygotyczni - posiadali recesywny allel odpowiadający za dziedziczenie czynnika Rh. Wówczas możliwość posiadania dziecka z innym Rh wynosi około 1/4.
No ale to nie szkoła, więc nie rozmawiajmy o nauce ;p

Co do Evy to faktycznie mogli eksperymentować by ja wyleczyć. W końcu Paula ma tą idealną krew, prawda?

A co do logowania się na spoilerach, to nie oznacza ze ktoś obejrzał cały serial i teraz błyśnie inteligencją. Ja nawet gdybym chciała, to nie mogę gdyż mój hiszpański jest na poziomie liczenia do 19 i przedstawienia się.
Choć niestety przeglądając jedną stronę natknęłam się na zdjęcia ostatniego odcinka i żałuję bo widziałam co się stanie. Lecz będę milczeć. - wybaczcie, musiałam odpowiedzieć.

to ten Twój hiszpański i tak jest świetny. gratuluję
wesołych świąt, no i dużo śniegu na święta-u mnie na północy jeszcze jest, ale topi się. pozdrawiam wszystkich uczciwych, niespojlerujących forumowiczów


Od BarthezzLodz:
UWAGA! Posty z życzeniami świątecznymi zostały przeniesione do odpowiedniego tematu.

Ostatnio edytowany przez ar33p (2010-12-24 11:42:03)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pjwstk.pun.pl www.jazdabardziejbokiem.pun.pl www.shamanking.pun.pl www.narutoprzygoda.pun.pl www.branchclosed.pun.pl