#91 2010-12-22 12:51:02

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

szkoda mi carol,na końcu się poryczałam głupi gnom rogue a co do amai nie lubię jej i nie chcę żeby była z marcosem,amelii nie lubię ale dobrze że powiedziała marcosowi i reszcie prawdę


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#92 2010-12-22 13:11:47

 kr3jzolek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

jacqueline napisał:

Też mnie zastanawia czy Andres od początku był zły, to już by była przesada tak zaplanować Sandrze całe życie. Ale wszystko jest możliwe...

A jeśli chodzi o Hugo to niby wszystko wskazuje na to, że jest zły ale jakoś polubiłam tę postać i mam nadzieję, że jeszcze nas pozytywnie zaskoczy. W końcu mógł zabić koleżankę Fermina bo dowiedział się że współpracuje z Wulfem a nie wiedział, że tak naprawdę chce go zniszczyć. A później sam postanowił zniszczyć organizację. Ale to pewnie się wyjaśni dopiero pod sam koniec.

Też polubiłam postać Huga i też coś odczówam jakby był z tych dobrych ;p może to on jest Apollo ;p 3mam kciuki

Offline

 

#93 2010-12-22 14:45:03

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

To jeden z najtragiczniejszych odcinków serialu, Końcówka z uważam kompletnie bezsensowną śmiercią Carol bardzo przygnębiająca, zwłaszcza że Marcos odczytał tą wiadomość wezwania od niej, to jescze mieli nadzieję...,ale przez tego Pigmejowatego capa Rogue, któremu nie można wybaczyć za to że próbował jescze chwycić konara dobić biedną Carol, szkoda że Carol nie zdołała wydobyć w ostatnim wdechu imienia zdrajcy, albo wtedy jak ją Marcos rozmawiająć przez telef. z nią,

Scena Hugo-Rebeca - uważam, że tego iż żaden strzał mółby nie paść gdyby Rebeca naładowała sobie tą brón wcześniej już w podziemiach i gdyby ją Hugo nie posłyszał może by z ukrycia dojrzała jakie Hugo drzwi w podziemiach chcę otworzyć.

Dobra była scena jak Rubenowi dostało się w twarzyczkę..., mam teraz takie wrażenie że on pewnie nieraz dostanie twarzyczkę od Ivana(chociaż w tym odcinku dostał od Marcosa), bo pewnie będzie próbował się kręcić koło Julii a Amaia już od jakiegoś czasu ma chęć zagięcia parola na Marcosa.

Wracając do Pigmeja-Rogue to też mnie zastanawia że nikt nie zauważył że on nie nocował w pokoju.


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#94 2010-12-22 14:59:29

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Negro4Laguna napisał:

Scena Hugo-Rebeca - uważam, że tego iż żaden strzał mółby nie paść gdyby Rebeca naładowała sobie tą brón wcześniej już w podziemiach i gdyby ją Hugo nie posłyszał może by z ukrycia dojrzała jakie Hugo drzwi w podziemiach chcę otworzyć.

Ale Hugo najpierw drzwi otworzył (Rebeca widziała gdzie one są i jak je otwierał), a dopiero później zaczęła się cała akcja z podążaniem za cofającą się do wyjścia Rebecą i strzałami.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#95 2010-12-23 05:07:45

qartek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Amaia pewnie będzie dobra jako zamiennik dla Carol, a tak na marginesie to podobno Ana de Armas chciała odejść z serialu, więć scenarzyści nie mieli wielkiego wyboru i uśmiercili ją, a jak juz zginac to z przytupem.

Offline

 

#96 2010-12-23 07:57:40

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

qartek napisał:

Amaia pewnie będzie dobra jako zamiennik dla Carol, a tak na marginesie to podobno Ana de Armas chciała odejść z serialu, więć scenarzyści nie mieli wielkiego wyboru i uśmiercili ją, a jak juz zginac to z przytupem.

pewnie po to, żeby latać z gołą pupą (i nie tylko!) przed kamerami do mentiras y gordas

Offline

 

#97 2010-12-23 11:11:47

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

A mnie zastanawia dlaczego ta Amaia jest taka dobra w nauce i to ze wszystkich przedmiotow.... jakos nie wydaje mi sie zeby to byl zamiennik dla Carol a reczej bedzie negatywna postacia....ale to tylko moje domysly

a Caroliny strasznie mi szkoda, no ale Ana de Armas gra rowniez fajnie w Hispania La Leyenda - niestety kolejny serial gdzie brak polskich lub angielskich napisow...no ale nic...zostaje Julia jako ulubiona bohaterka...bo Vicky i faceci za czesto mnie wkurzaja


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#98 2010-12-23 12:19:35

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

qartek napisał:

Amaia pewnie będzie dobra jako zamiennik dla Carol, a tak na marginesie to podobno Ana de Armas chciała odejść z serialu, więć scenarzyści nie mieli wielkiego wyboru i uśmiercili ją, a jak juz zginac to z przytupem.

A to dziwne swoją drogą, że nie chciała dłużej grać - zwłaszcza że to chyba ten serial przyniósł jej popularność (mogła już dograć do końca - to już tylko około 10 odcinków - a nam by się dużo przyjemniej oglądało

Offline

 

#99 2010-12-23 12:39:26

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

zgadzam się z Calineczka_j


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#100 2010-12-23 17:17:13

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Calineczka_j napisał:

qartek napisał:

Amaia pewnie będzie dobra jako zamiennik dla Carol, a tak na marginesie to podobno Ana de Armas chciała odejść z serialu, więć scenarzyści nie mieli wielkiego wyboru i uśmiercili ją, a jak juz zginac to z przytupem.

A to dziwne swoją drogą, że nie chciała dłużej grać - zwłaszcza że to chyba ten serial przyniósł jej popularność (mogła już dograć do końca - to już tylko około 10 odcinków - a nam by się dużo przyjemniej oglądało

Wy chyba uwierzyliście w jakąś plotkę bez pokrycia.  Mysliscie, że nawet gdyby np. Ivan, którego prawie każdy kocha zrezygnował z grania to by go tak puścili? Napewno nie. Od początku celem serialu było, że tylko garstka ma przeżyć. Ana de Armas nie zrezygnowała z serialu.

Offline

 

#101 2010-12-23 17:44:07

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

O matko jak dużo napisaliście:) a ja przez te święta mam zaległości w czytaniu forum:( odcinek bardzo fajny. Ciekawe kto jest ojcem dziecka Amelii:) ale ja stawiam na to że jej to wszczepili jakoś bo przecież ona z nikim nie ten teges chyba bo była tak samo zaskoczona jak my:)
Jaki ten Roque jest ch.. jak wziął ten kij to widać było jaki jest naprawdę:( Miałam nadzieje, Carol przeżyje a tu dupa:( mogła chociaż na koniec powiedzieć kto jest zdrajcą. Czy wy nie sądzicie, że Roque jet coraz bardziej podobny do Noireta w zachowaniu??
Jeżeli się powtórzyłam to sorry ale nie mam niestety teraz czasu czytać postów:( jak mi sie coś przypomni to napisze:)

Offline

 

#102 2010-12-23 17:55:39

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

kurczak7 napisał:

O matko jak dużo napisaliście:) a ja przez te święta mam zaległości w czytaniu forum:( odcinek bardzo fajny. Ciekawe kto jest ojcem dziecka Amelii:) ale ja stawiam na to że jej to wszczepili jakoś bo przecież ona z nikim nie ten teges chyba bo była tak samo zaskoczona jak my:)
Jaki ten Roque jest ch.. jak wziął ten kij to widać było jaki jest naprawdę:( Miałam nadzieje, Carol przeżyje a tu dupa:( mogła chociaż na koniec powiedzieć kto jest zdrajcą. Czy wy nie sądzicie, że Roque jet coraz bardziej podobny do Noireta w zachowaniu??
Jeżeli się powtórzyłam to sorry ale nie mam niestety teraz czasu czytać postów:( jak mi sie coś przypomni to napisze:)

Ta, masz rację. Roque to głupi pipipi, żeby nie używać wulgaryzmów. Pzeciez on jeszcze wziął badyla i chciał ją dobić. Nie wiem co mu zrobią jak się dowiedzą. Ale życzę wszystkiego co najgorsze.

Offline

 

#103 2010-12-23 18:35:31

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Diretto napisał:

Calineczka_j napisał:

qartek napisał:

Amaia pewnie będzie dobra jako zamiennik dla Carol, a tak na marginesie to podobno Ana de Armas chciała odejść z serialu, więć scenarzyści nie mieli wielkiego wyboru i uśmiercili ją, a jak juz zginac to z przytupem.

A to dziwne swoją drogą, że nie chciała dłużej grać - zwłaszcza że to chyba ten serial przyniósł jej popularność (mogła już dograć do końca - to już tylko około 10 odcinków - a nam by się dużo przyjemniej oglądało

Wy chyba uwierzyliście w jakąś plotkę bez pokrycia.  Mysliscie, że nawet gdyby np. Ivan, którego prawie każdy kocha zrezygnował z grania to by go tak puścili? Napewno nie. Od początku celem serialu było, że tylko garstka ma przeżyć. Ana de Armas nie zrezygnowała z serialu.

Ja tez taka sadze,ze taka jest konwencja serialu ,a nie wymysl aktorki


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#104 2010-12-23 19:22:30

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Dokladnie, wszystko dzieje sie tak jak ktos sobie wymyslil, przeciez juz zniknelo pare fajnych i znaczacych postaci, chociazby na poczatku - Cayetano, Nora, Mateo czy Hector(chociaz w niego nie wierze! nawet pogrzebu nie pokazali ani jak umarl- ja chce by on zyl:( ) Znikaja wedlug planu:P


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#105 2010-12-23 19:31:43

qartek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Nie porównuj Cayetono i Nory do postaci z pierwszego szeregu jaką była Carolina.

Ana de Armas decidió salir de 'El internado' durante la sexta temporada para irse a Hollywood. Así podíamos contemplar cómo Carolina era asesinada a manos de Roque tras descubrir la identidad del topo. De momento la actriz cubana aún sigue aquí y la podremos ver a partir del miércoles que viene en 'Hispania', la gran apuesta de esta temporada por parte de Antena3. En ella, Ana interpreta a Nerea, una joven atractiva íbera que mantiene una relación con Paulo (Juan José Ballesta) que se ve truncada tras un ataque romano en el que sus padres fallecen y ella es apresada.
Google Translate
Ana de Armas decided to get out of 'boarding' for the sixth season to go to Hollywood. Thus we see how Carolina was murdered by Roque after discovering the identity of the mole. At the moment the Cuban actress still here and we can see from next Wednesday in 'Hispania', the great challenge of this season by Antena3. In it Neil plays Ana, a young attractive Iberian maintaining a relationship with Paulo (Juan Jose Ballesta) that is truncated after a Roman attack in which their parents died and she is caught.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slytherinrpg.pun.pl www.cogl-rp.pun.pl www.matpg.pun.pl www.fjakfrajer.pun.pl www.xviiihtpn.pun.pl