#16 2010-12-05 23:15:56

pala.s

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Patrrriko napisał:

Ja zwracam uwagę na inną sprawę... Mianowicie Ivan nie może zginąć więć, albo wyczają kreta, albo ktoś inny zginie (Carol, lub Vicky Marcosa i Ivana wykluczamy).

Faktycznie. Bo możemy wykluczyć że wyda Marie. Zobaczymy jak się losy potoczą.

Mnie zastanawia natomiast inna rzecz.
Od kiedy Roque jest kretem? Od samego początku (w końcu od pierwszego odcinka ginęły im dowody)? Od momentu kiedy zginął Cayetano? Czy może gdy Ivan zaczął chodzic z Julią?
A może Roque to tak na prawdę jakiś Edmund von Schniken ;p

A to zdjęcie dziewczynki było w 8 odcinku 5 sezonu.

Ostatnio edytowany przez pala.s (2010-12-05 23:21:23)

Offline

 

#17 2010-12-05 23:33:00

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

No, czyli do przewidzenia - Roque kret.
Też mnie ciekawi od kiedy...od początku chyba raczej nie. Dopiero jak się przyjaźń grupowa mocno scaliła (i wiedzieli kto im depcze po piętach)... to potrzebowali kogoś...ale dlaczego się zgodził ? Zapewne będzie też jakieś tego wytłumaczenie...

Tak, ta dziewczynka to nie będzie Irene, bo Julii zawsze ukazywały się osoby nieżyjące....

Wejście Fermina do psychiatryka - imponujące. 

Mam nadzieję, że Marii nie znajdą.

Ta nowa.... bardzo miło, że jest w Internacie. I to jeszcze razem z Elsą... szpiegują wszystko.  Pięęęknie.

Amelia.... (chamskie, ale....) oby nie urodziła tego dziecka.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#18 2010-12-05 23:55:06

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Krisztian napisał:

No, czyli do przewidzenia - Roque kret.
Też mnie ciekawi od kiedy...od początku chyba raczej nie. Dopiero jak się przyjaźń grupowa mocno scaliła (i wiedzieli kto im depcze po piętach)... to potrzebowali kogoś...ale dlaczego się zgodził ? Zapewne będzie też jakieś tego wytłumaczenie...

Tak, ta dziewczynka to nie będzie Irene, bo Julii zawsze ukazywały się osoby nieżyjące....

Wejście Fermina do psychiatryka - imponujące. 

Mam nadzieję, że Marii nie znajdą.

Ta nowa.... bardzo miło, że jest w Internacie. I to jeszcze razem z Elsą... szpiegują wszystko.  Pięęęknie.

Amelia.... (chamskie, ale....) oby nie urodziła tego dziecka.

wejscie Fermina boskie , co do Amelii,to pokusze sie o jeszcze bardziej chamskie stwierdzenie,mogli by ja zabic nareszcie ,bo juz mnie wkurza od dluzszego czasu


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#19 2010-12-05 23:59:13

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

jenny napisał:

Krisztian napisał:

No, czyli do przewidzenia - Roque kret.
Też mnie ciekawi od kiedy...od początku chyba raczej nie. Dopiero jak się przyjaźń grupowa mocno scaliła (i wiedzieli kto im depcze po piętach)... to potrzebowali kogoś...ale dlaczego się zgodził ? Zapewne będzie też jakieś tego wytłumaczenie...

Tak, ta dziewczynka to nie będzie Irene, bo Julii zawsze ukazywały się osoby nieżyjące....

Wejście Fermina do psychiatryka - imponujące. 

Mam nadzieję, że Marii nie znajdą.

Ta nowa.... bardzo miło, że jest w Internacie. I to jeszcze razem z Elsą... szpiegują wszystko.  Pięęęknie.

Amelia.... (chamskie, ale....) oby nie urodziła tego dziecka.

wejscie Fermina boskie , co do Amelii,to pokusze sie o jeszcze bardziej chamskie stwierdzenie,mogli by ja zabic nareszcie ,bo juz mnie wkurza od dluzszego czasu

no wiesz, co? amelia jest podporą tego serialu

Offline

 

#20 2010-12-06 00:19:23

 Koralina

Nowicjusz

4035007
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 16
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

hmmm a mnie zastanawia jedno... Lucia byla w ciazy i moze Roque to jej syn i jest zdrajca od poczatku...
Dzieci pieknie zalatwily Noireta
ciekawe co terac zrobi z wiadomoscia ze bedzie tatusiem

Offline

 

#21 2010-12-06 00:35:36

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

ar33p napisał:

jenny napisał:

Krisztian napisał:

No, czyli do przewidzenia - Roque kret.
Też mnie ciekawi od kiedy...od początku chyba raczej nie. Dopiero jak się przyjaźń grupowa mocno scaliła (i wiedzieli kto im depcze po piętach)... to potrzebowali kogoś...ale dlaczego się zgodził ? Zapewne będzie też jakieś tego wytłumaczenie...

Tak, ta dziewczynka to nie będzie Irene, bo Julii zawsze ukazywały się osoby nieżyjące....

Wejście Fermina do psychiatryka - imponujące. 

Mam nadzieję, że Marii nie znajdą.

Ta nowa.... bardzo miło, że jest w Internacie. I to jeszcze razem z Elsą... szpiegują wszystko.  Pięęęknie.

Amelia.... (chamskie, ale....) oby nie urodziła tego dziecka.

wejscie Fermina boskie , co do Amelii,to pokusze sie o jeszcze bardziej chamskie stwierdzenie,mogli by ja zabic nareszcie ,bo juz mnie wkurza od dluzszego czasu

no wiesz, co? amelia jest podporą tego serialu

ja tez nie lubie Ameli, dla mnmie moze jej nie byc:)

a co do Rogue że jest synem Luci hmmm... w sumie jest w wieku Markosa:) ale to by znaczyło, ze od początku ich szpiegowal...zresztą było widac, ze przezywal śmierc Kajetano, ale z drugiej strony mogły to byc wyżuty sumienia... ale jakoś cieżko mi w to uwierzyc...

Ostatnio edytowany przez Isia (2010-12-06 00:42:40)

Offline

 

#22 2010-12-06 14:04:06

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Koralina napisał:

hmmm a mnie zastanawia jedno... Lucia byla w ciazy i moze Roque to jej syn i jest zdrajca od poczatku...
Dzieci pieknie zalatwily Noireta
ciekawe co terac zrobi z wiadomoscia ze bedzie tatusiem

Roque nie może być synem luci bo musiały by mieć 8 lat, a mimo że jest bardzo mały w stosunku do innych to nie możliwe żeby miał 8 lat.
Ale na samym początku odcinka było wiadomo, że on jest kretem. To było widać po jego mnie jak Julia powiedziała że przyniosła wszystkie lekarstwa:) a po tej akcji z kartą to już było wiadomo. A oni jakby na spokojnie pomyśleli to by też do tego doszli. Bo po co by Carol miała ich w pułapkę wprowadzać. Jakby to była ona kretem bo by się wtedy ujawniła a to by było bez sensu. A jedyną osobą która jeszcze wiedziała, że poszli do podziemi był roque. I tak ni z gruchy ni z pietruch znalazł się w lesie przy wyjściu jakby wiedział że coś pojdzie nie tak.
A co do Fermina to świetna akcja na samym początku:) boże żeby mnie ktoś tak kochał:)
Ciekawe co dziewczynka ze zdjęcia chce przekazać Julii. Może się wreszcie dowiemy kim była i co ma do tego Irene i Paula.
Coraz bardziej podoba mi się Elsa:) wreszcie przejrzała na oczy i wie że coś w tym internacie nie gra.

Offline

 

#23 2010-12-06 16:09:53

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Rocque zdrajcą... no cóż spodziewałam się tego... teraz zastanawia mnie tylko dlaczego i od iedy jest kretem a także to czy on chce zaszkodzić przyjaciołom, czy raczej stara się jak może by oni byli jak najmniej poszkodowani... niby to, że zrzucił podejrzenia na Carol sprawia, że jest egoistą, ale ta rozmowa z Lucią daje troszkę inny obraz... jak na razie sądzę, że jest mu strasznie ciężko... tak być między młotem a kowadłem... okropność...
Akcja Fermina na początku... boska...
Elsa ... nigdy nie sądziłam, że aż tak się zmieni... myślę, że to jaka była to wpływ jej ojca... podoba mi się jej współpraca z policją i fakt, że zaczyna dbać o dzieci... nareszcie pozwoliła by jej uczucia dały o sobie znać i zaczęła się kierować również nimi + rozumem, jak dla mnie to niebezpieczna mieszanka (dla Noireta oczywiście)
Cieszę się, że w internacie jest ta policjantka, dobrze by jeszcze było by mogli z nią porozmawiać dzieciaki, ale myślę, że wszystko szybko sie wyjaśni (znaczy jeszcze ponad półtora sezonu) choć jak dla mnie jest jeszcze mnóstwo zagadek i niewyjaśnionych spraw...

ostatnio naszło mnie nawet wspomnienia z pierwszych sezonów, gdy zabili pierwszego łącznika Fermina, do dziś nie wiemy kto Go zabił ani skąd wiedzieli, że trzeba go zabić... i tak zastanawiam się czy kiedykolwiek się tego dowiemy... co sprawia, że po skończeniu wszystkich sezonów biorę się za ponowne oglądanie + sprawdzanie czy wszystko zostało wyjaśnione... ciekawe czy zostawili jakieś białe plamy


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#24 2010-12-06 16:22:29

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Właśnie! Bo Marcos i Ivan też takie barany.  Nie wpadli na to, żeby się zapytać Roque co on robił w lesie, przy wyjściu... dzięki czemu Ich uratował.  Tu już było takie max podejrzenie....


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#25 2010-12-06 19:17:32

Karrolina

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Najprawdopodobniej Roque jest teraz również zarażony. Miał zadrapanie na szyi, więc poszedł do Lucii. Lucia wzięła "wacik", nasączyła go czymś i przyłożyła mu do tej rany znajdującej się na szyi. To możliwe, że mogła go w ten sposób zarazić? Mówiła przy tym coś w stylu  "teraz nie ma już żadnego zdrajcy".

Offline

 

#26 2010-12-06 19:59:39

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Karrolina napisał:

Najprawdopodobniej Roque jest teraz również zarażony. Miał zadrapanie na szyi, więc poszedł do Lucii. Lucia wzięła "wacik", nasączyła go czymś i przyłożyła mu do tej rany znajdującej się na szyi. To możliwe, że mogła go w ten sposób zarazić? Mówiła przy tym coś w stylu  "teraz nie ma już żadnego zdrajcy".

Chodziło o to, że nie będzie zamieszania z fiolkami (z lekarstwem), bo Ivan ma nie dostawać lekarstwa, aż do momentu gdy wyda Marię.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#27 2010-12-06 20:00:47

Renata

Nowicjusz

7805730
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 31
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

No chyba nie oglądałaś dobrze odcinka. Mi się przynajmniej wydaje, że to co Lucia powiedziała( teraz nie ma już żadnego zdrajcy, czy jak to tam było)  tyczyło się tego co Noiret powiedział do Ivana czyli, że to dla niego była ta woda z solą i że dopóki nie powie gdzie jest Maria to nie dostanie nic innego.

Offline

 

#28 2010-12-06 20:29:34

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Renata napisał:

No chyba nie oglądałaś dobrze odcinka. Mi się przynajmniej wydaje, że to co Lucia powiedziała( teraz nie ma już żadnego zdrajcy, czy jak to tam było)  tyczyło się tego co Noiret powiedział do Ivana czyli, że to dla niego była ta woda z solą i że dopóki nie powie gdzie jest Maria to nie dostanie nic innego.

Oczywiście, to jest najprawdopodobniejsza wersja, ale ta że Roque też już jest zarażony również pasuje.

Offline

 

#29 2010-12-06 20:31:42

Karrolina

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Mi się wydaje, że on jest już zarażony. Bo inaczej po co miałaby być ta cała akcja z zadrapaniem na szyi?

Offline

 

#30 2010-12-06 20:44:20

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

a na po to że nie zauważą inni u niego tego śladu jak będa zwracali uwagę na szyje (zadrapanie) i go to zdradzi że on zdrada ale to moje zalozenie

Ostatnio edytowany przez Vampi (2010-12-06 20:44:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xshippuudenx.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.gniotki.pun.pl