#76 2010-12-02 17:48:50

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Scena z odbiciem Marii przez Fermina była tak smutna , ona wygląda strasznie , co oni jej robią .
Mam nadzieję , że w kolejnym odcinku wreszcie ją stamtąd wyciągną.
Sceny z Evelyn i jej biegunką śmieszne
Amelia mnie już tak wkurza , że nie mogę na nią patrzeć , a wcześniej była moją ulubioną postacią .
Natomiast - wytrzeszcz Karoliny mi nie przeszkadza, i teraz jej zdecydowanie lepiej, bez tej okropnej grzywki.


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#77 2010-12-02 18:02:07

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Co do Marii to pewnie taki efekt osiągają przy użyciu elektrowstrząsów... Brrrr...
Wytrzeszcz Karoliny nie przeszkadzał mi póki ktoś tu u nas tak tego nie podkreślił- teraz wciąż zwracam na to uwagę

I zgadzam się w kwestii Amelii. Trochę mi jej żal a trochę wkurza mnie. Po co w ogóle wróciła??? Najpierw myślałam, że ukryje śmierć brata a teraz widzę, że nie...  I jeszcze ta ciąża- nie chce mówić Marcosowi żeby "nie niszczyć mu życia" a z drugiej strony ma zamiar paradować mu przed nosem???

Offline

 

#78 2010-12-02 21:44:38

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

No właśnie Amelia mnie wkurza swoim zachowaniem. Myślałam, że wróciła przez ciąże ale jak nie mówi o niej Marcosowi to po co naraża dziecko, żeby nadal u nich pracować? Przecież już nic jej nie wiąże z nazistami. Może mają na nią innego haka.
A wytrzeszcz Carol mnie strasznie wkurza zwłaszcza że ostatnio to ona ma wiecznie ten wytrzeszcz. Ona chyba po prostu nie potrafi się inaczej dziwić.

Offline

 

#79 2010-12-02 23:33:12

fdstudio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

kurczak7 napisał:

No właśnie Amelia mnie wkurza swoim zachowaniem. Myślałam, że wróciła przez ciąże ale jak nie mówi o niej Marcosowi to po co naraża dziecko, żeby nadal u nich pracować? Przecież już nic jej nie wiąże z nazistami. Może mają na nią innego haka.
A wytrzeszcz Carol mnie strasznie wkurza zwłaszcza że ostatnio to ona ma wiecznie ten wytrzeszcz. Ona chyba po prostu nie potrafi się inaczej dziwić.

Amelia przecież próbuje mu powiedzieć, ale on ją traktuje jak traktuje - nie dziwie się mu, ale gdyby ją wysłuchał, to z pewnością dowiedziałby się o ciąży

Offline

 

#80 2010-12-03 02:13:40

fazik

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

A czy ktos zauwazyl ze w pierwszym odcinku szostego sezonu hulia pije lekarstwo calkowicie biale takie jak Nojret dostaje dla kreta moim zdaniem jest to wlasnie ona noiret chcial ja przy iwanie tak jak przy marcosie Amelie

Offline

 

#81 2010-12-03 12:22:07

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

fdstudio napisał:

kurczak7 napisał:

No właśnie Amelia mnie wkurza swoim zachowaniem. Myślałam, że wróciła przez ciąże ale jak nie mówi o niej Marcosowi to po co naraża dziecko, żeby nadal u nich pracować?

Amelia przecież próbuje mu powiedzieć, ale on ją traktuje jak traktuje - nie dziwie się mu, ale gdyby ją wysłuchał, to z pewnością dowiedziałby się o ciąży

Amelia absolutnie nie powinna mówić Marcosowi o ciąży. Już uwodząc go zachowała się skrajnie nieodpowiedzialnie. To przecież jeszcze dziecko. I niby jak dowie się o tej ciąży to co? Założą podstawową komórkę społeczną? Jakiś absurd. Amelia jako dorosła kobieta ponosi całkowitą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.

Offline

 

#82 2010-12-03 13:07:06

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

szaba napisał:

fdstudio napisał:

kurczak7 napisał:

No właśnie Amelia mnie wkurza swoim zachowaniem. Myślałam, że wróciła przez ciąże ale jak nie mówi o niej Marcosowi to po co naraża dziecko, żeby nadal u nich pracować?

Amelia przecież próbuje mu powiedzieć, ale on ją traktuje jak traktuje - nie dziwie się mu, ale gdyby ją wysłuchał, to z pewnością dowiedziałby się o ciąży

Amelia absolutnie nie powinna mówić Marcosowi o ciąży. Już uwodząc go zachowała się skrajnie nieodpowiedzialnie. To przecież jeszcze dziecko. I niby jak dowie się o tej ciąży to co? Założą podstawową komórkę społeczną? Jakiś absurd. Amelia jako dorosła kobieta ponosi całkowitą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.

zgadzam sie w 100%


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#83 2010-12-03 17:15:56

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

jenny napisał:

szaba napisał:

fdstudio napisał:


Amelia przecież próbuje mu powiedzieć, ale on ją traktuje jak traktuje - nie dziwie się mu, ale gdyby ją wysłuchał, to z pewnością dowiedziałby się o ciąży

Amelia absolutnie nie powinna mówić Marcosowi o ciąży. Już uwodząc go zachowała się skrajnie nieodpowiedzialnie. To przecież jeszcze dziecko. I niby jak dowie się o tej ciąży to co? Założą podstawową komórkę społeczną? Jakiś absurd. Amelia jako dorosła kobieta ponosi całkowitą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.

zgadzam sie w 100%

Ja też tak sądzę i dlatego uważam, że jej powrót do internatu był głupotą.

Offline

 

#84 2010-12-03 17:22:15

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

jenny napisał:

szaba napisał:

fdstudio napisał:


Amelia przecież próbuje mu powiedzieć, ale on ją traktuje jak traktuje - nie dziwie się mu, ale gdyby ją wysłuchał, to z pewnością dowiedziałby się o ciąży

Amelia absolutnie nie powinna mówić Marcosowi o ciąży. Już uwodząc go zachowała się skrajnie nieodpowiedzialnie. To przecież jeszcze dziecko. I niby jak dowie się o tej ciąży to co? Założą podstawową komórkę społeczną? Jakiś absurd. Amelia jako dorosła kobieta ponosi całkowitą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.

zgadzam sie w 100%

Ja też zgadzam się że Marcos nie powinen się dowiedzieć o ciąży Amelii, bo wtedy szlak trafi powrót miłości Marcosa&Carol, po za tym macie rację że skoro Amelia jest dorosła to ona ponosi całkowitą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację, ciekawe co Elsa zrobi z tą wiadomością o ciąży Amelii, lepiej by milczała bo jest ktoś kto nie powinien o tym wiedzieć Noiret.(a o Sandrze Noiretowi doniosła...).

Mnie jescze intrygują dwie istotne rzeczy: chodzi o to jak nazywa się ta walka karate na kije, do której zawsze Hugo wybiera Ivana, szkoda że nie pokażą jak dziewczyny walczą na kije na w-f." a druga rzecz, która mnie irytuje to czy Andres aby na pewno "nic nie pamięta", bo skoro tak to jak pamiętacie w pierwszych odcinkach sezonu, próbował się dodzwonić do Marcosa...co wybrał tak na chybił trafił numer komórki syna...,dziwne podejrzane mi się wydaje co do utraty pamieci przez Andresa.

Na koniec ta koncówka odcinka jak Marcos znalazł "żródło" tego światła i pokazywali ten tunel ciągnący się daleko to mnie się skojarzyło raczej z "Skazanym na śmierć" niż z "Lostem".


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#85 2010-12-03 17:28:24

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

fazik napisał:

A czy ktos zauwazyl ze w pierwszym odcinku szostego sezonu hulia pije lekarstwo calkowicie biale takie jak Nojret dostaje dla kreta moim zdaniem jest to wlasnie ona noiret chcial ja przy iwanie tak jak przy marcosie Amelie

po 1 wszystkie buteleczki wygladaja tak samo (zreszta samo lekarstwo nie moze byc biale skoro to slona woda.....)  a po 2 Julia nie moze byc kretem z kilku wymienianych juz powodow - zabili jej ojca, kocha Ivana itd no i leciala jej krew z nosa tuz po powrocie do Internatu na poczatku wakacji.

i ps. na przyszlosc staraj sie uzywac kropek, przecinkow bo ciezko zrozumiec co piszesz... np. nie do konca kumam co masz na mysli - Noiret chcial ja przy Ivanie tak jak przy Marcosie Amelie ??  ze niby ona ma jego szpiegowac ? Jesli tak by mialo byc to by ciagle robila do niego slodkie oczy a nei klocila sie z nim i zrywała (koniec roku szkolnego ), i kolejne - nie dala by mu kluczyka (Ivanowi) do biurka Noireta..Julia, Ivan i Marcos poza podejrzeniami. w 80% skreslam tez Carol..Vicky i Roqe to moi podejrzani..

Negro4Laguna - wydaje mi sie ze Andreas nie wybral numeru syna na chybi trafil.. on poprostu nacisnal ostatnio wybierany numer..sie okazalo ze to jego syn o czym nie pamietal niestety.. jaki byl zszokowany jak sie dowiedzial ze ma 2jke dzieci!! mam nadzieje ze mu wroci szybko pamiec

Ostatnio edytowany przez Larita (2010-12-03 17:31:41)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#86 2010-12-03 17:38:27

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Larita napisał:

fazik napisał:

A czy ktos zauwazyl ze w pierwszym odcinku szostego sezonu hulia pije lekarstwo calkowicie biale takie jak Nojret dostaje dla kreta moim zdaniem jest to wlasnie ona noiret chcial ja przy iwanie tak jak przy marcosie Amelie

po 1 wszystkie buteleczki wygladaja tak samo (zreszta samo lekarstwo nie moze byc biale skoro to slona woda.....)  a po 2 Julia nie moze byc kretem z kilku wymienianych juz powodow - zabili jej ojca, kocha Ivana itd no i leciala jej krew z nosa tuz po powrocie do Internatu na poczatku wakacji.

i ps. na przyszlosc staraj sie uzywac kropek, przecinkow bo ciezko zrozumiec co piszesz... np. nie do konca kumam co masz na mysli - Noiret chcial ja przy Ivanie tak jak przy Marcosie Amelie ??  ze niby ona ma jego szpiegowac ? Jesli tak by mialo byc to by ciagle robila do niego slodkie oczy a nei klocila sie z nim i zrywała (koniec roku szkolnego ), i kolejne - nie dala by mu kluczyka (Ivanowi) do biurka Noireta..Julia, Ivan i Marcos poza podejrzeniami. w 80% skreslam tez Carol..Vicky i Roqe to moi podejrzani..

Też zgadzam się z Larittą, że osobami, które nie są "toposos"("kretami") to: Marcos, Ivan, Julia, Carol. A propos tego lekarstwa to skoro oni muszą te lekarstwo zażywać raz dziennie to dlaczego mają w komórkach ustawione przypominacze o "godzinie" zażycia lekarstewka? a ja jescze zauważyłem w 1 odc. 6 sezonu jak oni brali to lekarstewko to Vicky krzywiła a skoleji Marcos to cmoknął tą "buteleczkę" jak smoczka...


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#87 2010-12-22 13:43:39

 Fermin 777

Postrach forum

34618902
Skąd: Z Pomorza
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 1226
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Niezbyt fascynujący odcinek ale nie wszystkie mogą byc takie przeciez
Fermin jak sie bronil w szpitalu szok dobry jest


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT99vmjnw_wsxMomzOMUB5aZz2ueqiN4CSPdLkWsWT4UeRoAuxM6A
http://www.aedes.us/i5/clfrnct.jpg http://inlinethumb19.webshots.com/42002/2041620580104956330S500x500Q85.jpg

Offline

 

#88 2012-02-05 16:30:55

lapicz

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Te dwie małe dziewczynki są niesamowite. W przyszłości będą z nich dobre aktorki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xshippuudenx.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl