#16 2010-11-29 14:40:12

ewa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

ale było że Hektor to kolega Hugo o ile pamiętam a nie jego nauczyciel i pokazywali że Hugo dorastał w ottoxie jak tam min. trenował z bratem bliźniakiem.

Offline

 

#17 2010-11-29 15:53:32

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Jak pamiętam to jednak wychowanek szkoły (przy okazji może ulubieniec/przyjaciel Hectora) a trenować mógł w późniejszych latach -już po opuszczeniu szkoły.
Ciekawe tylko czy obaj chłopcy byli w internacie?- bo we wspomnieniach Hectora nic o tym nie ma a Hugo zabił brata już jako wyrośnięty chłopak/mężczyzna....

A co do Elsy - to zgadza się -pokazywała Hectorowi budynek w zastępstwie ojca i wprosiła się na nauczycielkę
Potem Hector odnalazł Jacintę. I ruszył internat.

Offline

 

#18 2010-11-29 16:04:17

 niusia_88

Nowicjusz

1872353
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Hector i Elsa spotkali się w internacie bodajże 10 lat wczesniej.  Odcinek taki w miarę, choć strasznie mnie zasmucił fakt, ze Irene jednak została schwytana:( Myślałam, że ukrywa się w jaskini gnoma razem z Samuelem:( Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki:)!

P.S Hugo jednak jest zły:/


Primero fue la luz, luego emperazion los crímenes

Offline

 

#19 2010-11-29 16:35:01

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

marzensa napisał:

Jak pamiętam to jednak wychowanek szkoły (przy okazji może ulubieniec/przyjaciel Hectora) a trenować mógł w późniejszych latach -już po opuszczeniu szkoły.
Ciekawe tylko czy obaj chłopcy byli w internacie?- bo we wspomnieniach Hectora nic o tym nie ma a Hugo zabił brata już jako wyrośnięty chłopak/mężczyzna....

A co do Elsy - to zgadza się -pokazywała Hectorowi budynek w zastępstwie ojca i wprosiła się na nauczycielkę
Potem Hector odnalazł Jacintę. I ruszył internat.

Jesteś pewna, że Hugo zabił brata? oni chyba tylko pokazali, że wlaną go pałą w głowę, ale wydaje mi się że nie było powiedziane, że on nie żyje. Może mi coś umknęło??

Jak zobaczyłam Fermina jak chce uratować Marie to aż mi się ciepło na sercu zrobił:) jak on ją kocha;( Mam nadzieje że ją jak najszybciej uwolni.
Ja myślę, że to Vicky jest kretem. Tak mi się wydaje, że ona się bardzo dziwnie zachowywała zwłaszcza w podziemiach. A poza tym to jakoś tak strasznie stara cały czas ich odwieść od robienia czegokolwiek. Myślę, że to nie jest troska o nich, tzn może i jest. Może ją zmuszają do współpracy ale ona nie chce na nich donosić więc chce żeby byli grzeczni.
Lucia chyba nie rozmawiała z Hectorem tylko z kimś o Hektorze. Bo ona spytała dobrze z nim?? pewnie chodziło jej o Hectora. Najpierw myślałam, że to Lucia go ukryła żeby był bezpieczny. Ale teraz tak jakoś pomyślałam,że może to organizacja sfingowała jego śmierć, żeby go trzymać gdzieś i nadal na nim eksperymentować(bo w końcu chciał uciec). Wolałabym żeby ta pierwsza opcja była ale po ten akcji z Hugo i Hectorem to można się spodziewać najgorszego.
Czy któraś z dziewczyn także uważa że Hugo był o wiele przystojniejszy jak miał taki kilkudniowy zarost?? Bo ja tak uważam:)
Ta akcja z Hugo i Ivanem niezła:) wreszcie ktoś Hugo pokonał:)
Ja myślę, że te zwierzęta to przez to promieniowanie w lesie tak mutują.

Offline

 

#20 2010-11-29 16:35:26

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

marzensa napisał:

... a Hugo zabił brata już jako wyrośnięty chłopak/mężczyzna....

Przecież nie było powiedziane, że Hugo zabił Daniela. On go zranił, to fakt, ale przecież tamten mógł jedynie stracić przytomność.

Scena z tym tunelem wgłąb ziemi za bardzo "Lostowa". I absolutnie zbędna. W końcu wszyscy wiemy o podziemiach, no i logiczne, że ciągną się nie tylko pod internatem, ale i znacznie dalej.
Irene mi nie żal. Jak głupia polazła do miejsca, w którym była przetrzymywana. Spodziewała się fajerwerków z okazji powrotu? Naraziła znów Samuela na jakieś badania, testy, doświadczenia. Co za durna baba.

Scena walki Ivana i Hugo(na?) genialna.

Wieczny wytrzeszcz Caroliny za to irytujący do bólu.

Offline

 

#21 2010-11-29 16:48:48

 dziedziczka

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

kurczak7 napisał:

Czy któraś z dziewczyn także uważa że Hugo był o wiele przystojniejszy jak miał taki kilkudniowy zarost??

Ja, ja!
Teraz wyglada jak, za przeproszeniem, dupa wołowa - taki bez wyrazu.


Primero fué la luz y después comenzaron los crimenes.

Offline

 

#22 2010-11-29 16:54:21

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

dziedziczka napisał:

kurczak7 napisał:

Czy któraś z dziewczyn także uważa że Hugo był o wiele przystojniejszy jak miał taki kilkudniowy zarost??

Ja, ja!
Teraz wyglada jak, za przeproszeniem, dupa wołowa - taki bez wyrazu.

ja tez tak uwazam,nie ma wogle porownania - mama nadzieje ,ze znow bedzie mial zarost 


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#23 2010-11-29 16:57:28

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Czemu Hugo do walki cały czas wybiera Ivana ?! Hmmmm....

Evelyn....i pocałunek - mistrzostwo świata ! I tekst: całuje tak dobrze.  Hahaha.
I Jacitna - klasa.   

A Ferminowi się nie udało wydostać Marii.....ciekawe czy ta co podała to nazwisko również będzie jakoś zamieszana we wszystko. A to co robią Marii...........bezduszne.   

Czyli JEDNAK ktoś kapuje....jak dla mnie - Roque - każdemu wytyka wszystko i stara się każdego wkręcić w rolę 'kreta'.

I wszystko zaczyna się od nowa...ten sam schemat co na początku !

I Paula....nigdy nie zachoruje. Do przewidzenia to było.

A oni znowu uwięzili Sandrę...i na dodatek Andresa. 

Marcos odkrył coś....stamtąd to światło zapewne świeciło....


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#24 2010-11-29 17:05:24

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Krisztian napisał:

Czemu Hugo do walki cały czas wybiera Ivana ?! Hmmmm....

Evelyn....i pocałunek - mistrzostwo świata ! I tekst: całuje tak dobrze.  Hahaha.
I Jacitna - klasa.   

A Ferminowi się nie udało wydostać Marii.....ciekawe czy ta co podała to nazwisko również będzie jakoś zamieszana we wszystko. A to co robią Marii...........bezduszne.   

Czyli JEDNAK ktoś kapuje....jak dla mnie - Roque - każdemu wytyka wszystko i stara się każdego wkręcić w rolę 'kreta'.

I wszystko zaczyna się od nowa...ten sam schemat co na początku !

I Paula....nigdy nie zachoruje. Do przewidzenia to było.

A oni znowu uwięzili Sandrę...i na dodatek Andresa. 

Marcos odkrył coś....stamtąd to światło zapewne świeciło....

Tez sie zastanawialam na d tym Ivanem i Hugo  - tlumacze to sobie tym,ze moze Hugo widzi w Ivnie potencjal,ktorego nie widzi w innych


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#25 2010-11-29 18:03:35

jacqueline

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Witam, piszę tu pierwszy raz chociaż czytam Wasze wypowiedzi już od dawna, na początku dziękuję wszystkim którzy przyczyniają się do tego, że możemy oglądać odcinki z napisami

A jeśli chodzi o odcinek, to dla mnie nie był bardzo ciekawy, ale podobało mi się kilka scen, np. próba uwolnienia Marii Też mnie zastanawia z kim pisze Lucia, ale wydaje mi się, że to nie będzie Hector, to by było jakoś zbyt oczywiste. Ale przecież Lucia była w ciąży więc może nie usunęła jej i urodziła dziecko i teraz z nim pisze. Chyba, że coś mi umknęło ale nie pamiętam, żeby było coś wcześniej na ten temat. Co do Hugo to sama nie wiem czy jest dobry czy zły, ale podczas tej walki gdy wygrał Ivan pomyślałam, że to może jest ten drugi brat bo przecież ten zły Hugo powinien być nie do pokonania

Offline

 

#26 2010-11-29 18:28:01

kryss

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Mi się wydaje że Lucia mogła pisać ze swoim synem bo pewnie  nie poroniła tak jak jej matka kazała...

Mam nadzieje że Fermin szybko uratuje ukochaną bo przykro patrzeć jak ona taka zmarnowana.

Kretem jest chyba Roque bo tylko jemu nic się nie przydarzyło osobistego: Viki straciła chłopaka poza tym odłączyła się od reszty w 5serii więc nie była by przydatna jako kret, Carol umarła matka i nie dali im się pożegnać (choć fakt że oczy wytrzeszcz cały czas),  Julli zabili ojca, Marcosowi całą rodzinę rozwalili, Ivan nie na widzi ojca wiec nie sądzę żeby z nimi współpracował. Zostaje Roque który stracił tylko Kajetano ale dawno może ma jakieś kompleksy że nie jest przystojny i wysoki jak pozostali i żadna z dziewczyn go nie chce?

Bardzo dziękuje za tłumaczenie z niecierpliwością czekam na następny odcinek.

Offline

 

#27 2010-11-29 19:11:29

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

kurczak7 napisał:

marzensa napisał:

Jak pamiętam to jednak wychowanek szkoły (przy okazji może ulubieniec/przyjaciel Hectora) a trenować mógł w późniejszych latach -już po opuszczeniu szkoły.
Ciekawe tylko czy obaj chłopcy byli w internacie?- bo we wspomnieniach Hectora nic o tym nie ma a Hugo zabił brata już jako wyrośnięty chłopak/mężczyzna....

A co do Elsy - to zgadza się -pokazywała Hectorowi budynek w zastępstwie ojca i wprosiła się na nauczycielkę
Potem Hector odnalazł Jacintę. I ruszył internat.

Jesteś pewna, że Hugo zabił brata? oni chyba tylko pokazali, że wlaną go pałą w głowę, ale wydaje mi się że nie było powiedziane, że on nie żyje. Może mi coś umknęło??

Jak zobaczyłam Fermina jak chce uratować Marie to aż mi się ciepło na sercu zrobił:) jak on ją kocha;( Mam nadzieje że ją jak najszybciej uwolni.
Ja myślę, że to Vicky jest kretem. Tak mi się wydaje, że ona się bardzo dziwnie zachowywała zwłaszcza w podziemiach. A poza tym to jakoś tak strasznie stara cały czas ich odwieść od robienia czegokolwiek. Myślę, że to nie jest troska o nich, tzn może i jest. Może ją zmuszają do współpracy ale ona nie chce na nich donosić więc chce żeby byli grzeczni.
Lucia chyba nie rozmawiała z Hectorem tylko z kimś o Hektorze. Bo ona spytała dobrze z nim?? pewnie chodziło jej o Hectora. Najpierw myślałam, że to Lucia go ukryła żeby był bezpieczny. Ale teraz tak jakoś pomyślałam,że może to organizacja sfingowała jego śmierć, żeby go trzymać gdzieś i nadal na nim eksperymentować(bo w końcu chciał uciec). Wolałabym żeby ta pierwsza opcja była ale po ten akcji z Hugo i Hectorem to można się spodziewać najgorszego.
Czy któraś z dziewczyn także uważa że Hugo był o wiele przystojniejszy jak miał taki kilkudniowy zarost?? Bo ja tak uważam:)
Ta akcja z Hugo i Ivanem niezła:) wreszcie ktoś Hugo pokonał:)
Ja myślę, że te zwierzęta to przez to promieniowanie w lesie tak mutują.

zaczne od konca - Uwazam ze teraz Hugolini wyglada zajebiscie ten jego zarost mnei wkurzal Jesli jestem przy Hugo to bylo ze on sie uczyl w tej szkole, Hector byl jego nauczycielem. co do tego kiedy powstala szkola to pamietam we wspomnieniach Hectora po smierci Cayetano jak wspominal go jako malego chlopca (czyli musial miec ok 6 lat bo od tylu tam sa dzieciaki) ktory sie bal szkoly i chcial wracac do domu..(czyli szkola "ma" ok.10 lat).
Zgadzam sie co do Vicki, nie zdzierze za nic tej laski, dziala mi na nerwy kazdym swoim tekstem czy zachowaniem! Nawet w ostatnim odcinku jak szli w podziemiach ona szla na samym koncu i w pewnym momencie sie zatrzymala i 3mala w pewnej odleglosci. Drugi moj typ to Roque - z milego i sympatycznego chlopaka zmienil sie w bezczelnego i wrednego gbura (rozwalilo mnie w poprzednim odcinku jak nowa nauczycielka powiedziala mu gdzie jest podstawowka haha- i wtedy po jego zachowaniu bylo widac zmiane..), czepia sie kazdego i o wszystko, prowokuje klotnie. Jak to bedzie ktos inny bardzo sie zdziwie.

Carol i jej wieczny wytrzeszcz - 3majcie mnie bo padne, juz na to patrzec sie nie da, wiecznie zdziwiona i przerazona..olaboga - chociaz przyznaje ze wyglada coraz lepiej w porownaniu z poprzednimi sezonami

Fermin i Maria - ojjj slodziachno, jak o nia walczył! Az sie lza zakrecila w oku jak musial odejsc bez niej

Marcos biegajacy po lesie w ciemnosciach brr czulam sie jak bym tam z nim lazila i mialam malego stracha heh
Nikt tego nie poruszyl wiec moze tylko ja nie skumalam tego motywu - a mianowicie szpiegowania Martina, przeszukal pokoj Elsy i jakies papiery kserowal..w jakim celu? jego pobyt w Internacie uwazalam za przypadkowy  - ale wiekszosc ludzi tam nie jest przypadkiem- wiec moze i on tez nie..moze ktos go tam specjalnie skierowal, albo sam z jakis ukrytych powodow sie tam wybral - procz checi ucieczki przed swiatem i prawem..

Odnosnie odcinku to bez rewelacji jakos specjalnie, pierwszy raz od daaaawna troche sie rozczarowalam, wialo nuda, tylko kilka sytuacji bylo ciekawych i pelnych emocji..

Ostatnio edytowany przez Larita (2010-11-29 19:15:34)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#28 2010-11-29 19:21:23

 dziedziczka

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

jenny napisał:

Krisztian napisał:

Czemu Hugo do walki cały czas wybiera Ivana ?!

Tez sie zastanawialam na d tym Ivanem i Hugo  - tlumacze to sobie tym,ze moze Hugo widzi w Ivnie potencjal,ktorego nie widzi w innych

A ja tłumaczę to tym, że z młodych aktorów tylko Yon González potrafi nieźle władać kijkiem ;p


Primero fué la luz y después comenzaron los crimenes.

Offline

 

#29 2010-11-29 19:24:50

izak

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Zastanawia mnie ta osoba z którą rozmawiała (2 razy) Lucia, bo myślę że to ta sama osoba. Kiedy ten ktoś zadzwonił zapytała jak z małym czy coś w tym stylu. Czyżby chodziło o Samuela, a może o jej syna. Była przecierz taka akcja w jej wspomnieniach i mówiła matce że jest w ciąży. Może osobą z którą rozmawiała był Hector. Ten serial ma tyle zagadek że trudno się połapać.

Offline

 

#30 2010-11-29 20:19:58

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 2 - Ciasteczka z wróżbą

Dziewynki i Lucas jak zwykle fenomenalni. Te teksty Pauli, że Eveleyn nie może zrobić kupy. Lubię ich taką bezpośredność. Są oczywiście trochę łatworieni i biorą wszystko na poważnie, ale przez taki stosunek sami najlepiej nauczą się życia.
Cieszę, że że ponownie pokazali, że Lucia nie jest wcale taka zła jak ją momentami malują. Wydaje mi się, że ona rozmawiała z kimś kto się opiekuje Hectorem, gdy spytała "co z nim?". Niektórzy sądzą, że to jej syn bo jak się dowiedzieliśmy była w ciąży. Było również pokazane podczas rozmowy z Noiretem, że Lucia im czegoś nigdy nie wybaczy. Moim zdaniem chodzi właśnie o dziecko, myślę że musiała je usunąć i tego im nie chce wybaczyć. W ogóle miała ciężkie dzieciństwo, bo jej rodzice koszmarni byli.
Co do kreta to jest tak jak podejrzewałem. Tak nawet pisałem, że pewnie kret nie jest zarażony tylko pije coś dla podpuchy. I się sprawdziło. I do końca pozostanę przy Roque. I tak się teraz zastanawiam jaka to będzie akcja jak wyjdzie, że ktoś jest kretem. Jeśli to rzeczywiście Roque to tak sobie myślę, że jak Ivan by się dowiedział to nie nie jestem nawet w stanie wyobraźić sobie jego rekacji.
Bardzo szkoda mi Irene, nadal ją przetrzymują i teraz jej męża. Oby tylko pamięć odzyskał.
Szkoda mi również Marii, Matko co oni jej tam robią... Mam nadzieje, że Fermin z pomocą tamtej kobiety z kartki uwolni Marię.
A i Huga nienawidzę !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serverofshinobi.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl