#1 2010-11-25 20:02:30

kulka307

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 25
Punktów :   

Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

W tym temacie komentujemy odcinek nr 1


http://img714.imageshack.us/img714/1515/0000026639lg9.jpg
"No dejes para mañana lo que puedas hacer hoy"
"El amor nace del recuerdo, vive de la inteligencia y muere del olvido"

Offline

 

#2 2010-11-25 22:06:50

Shoot3rx

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Odcinek super, bardzo mnie ciekawi z kim pisala lucia i co to za potwor jest no i oczywiscie co sie stanie po swietle

Offline

 

#3 2010-11-25 22:39:20

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

flaki z olejem

Offline

 

#4 2010-11-25 23:00:40

fdstudio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Witam, znam w pełni PS, HTML, FLASH, CSS, w części JS, C++, Delphi, PHP - obsługiwać google też potrafię, więc proszę bez krytyki. Niestety nie umiem pojąć, dlaczego w MegaUpload na trzech linkach najnowszy odcinek jest chwilowo niedostępny. Czy jest ktoś, kto zna odpowiedź?

Ostatnio edytowany przez fdstudio (2010-11-25 23:01:08)

Offline

 

#5 2010-11-25 23:04:27

drythm

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 56
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

http://a64p3v.1fichier.com/en/
tu jest odpowiedz kliknij

a mu to tak wlasnie dziala ze nie dziala

Offline

 

#6 2010-11-25 23:09:43

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

fdstudio napisał:

Witam, znam w pełni PS, HTML, FLASH, CSS, w części JS, C++, Delphi, PHP - obsługiwać google też potrafię, więc proszę bez krytyki. Niestety nie umiem pojąć, dlaczego w MegaUpload na trzech linkach najnowszy odcinek jest chwilowo niedostępny. Czy jest ktoś, kto zna odpowiedź?

taki urok MU że musisz go kilkanaście razy odświeżyć żeby pokazało ci ikonę pobierz
Ściągnij z 1ficher będzie zdecydowanie szybciej
Miłego oglądania.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#7 2010-11-26 00:21:38

imcia

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 54
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Oczywiście 1 odcinek, kolejnego sezonu, strasznie sie ciagna i zero akcji. Ciekawi mnie co to za potwor, i gdzie jest Irene. Śmierć Hektora jest bardzo dziwna i nie za bardzo w nia wierze. Odcinek fajny, ale malo sie dzialo. Wkurzaja mnie te przypomnienia co bylo w poprzednich odcinkach bo to trwa z 15minut ...

Offline

 

#8 2010-11-26 01:23:01

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

sredni,ale jak to pierwszy odc. oby sie szybko wszyscy pogodzili,bo troche nudno.i ciekawe jak rozwiaza  watek ciazy amelii,bo marcos jako tatus ...-osobiscie nie wydaje mi sie.mimo wszystko nie moge doczekc sie nst - bo napeno bedzie coraz ciekawiej

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-11-26 01:24:06)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#9 2010-11-26 01:32:56

fdstudio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Faktów nie wyprzedzam,bo spoilerów nie czytam - inaczej zrobiło by się nudno oglądając. Myślałem, że to matka Marcosa przychodzi po jedzenie, ale nie wiem czy miała by takie uzębienie - aczkolwiek w internacie wszystko jest możliwe, prawda? Co do tego z kim pisała Lucia to skromnie myślę, że z Hectorem, było widać, że chociaż pracuje dla tamtych to faktycznie czuje coś do Hectora, potem niespodziewanie Hector "umiera", a Lucia nie jest aż tak tym przejęta, więc myślę, że pisała i pisze z Hectorem, którego ukryła dla jego dobra, bo w Internacie nie było dla niego zbyt bezpiecznie. A Amelia? Nie zdziwiłbym się gdyby to były bliźniaki...

Ostatnio edytowany przez fdstudio (2010-11-26 01:34:44)

Offline

 

#10 2010-11-26 01:56:03

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

fdstudio napisał:

Faktów nie wyprzedzam,bo spoilerów nie czytam - inaczej zrobiło by się nudno oglądając. Myślałem, że to matka Marcosa przychodzi po jedzenie, ale nie wiem czy miała by takie uzębienie - aczkolwiek w internacie wszystko jest możliwe, prawda? Co do tego z kim pisała Lucia to skromnie myślę, że z Hectorem, było widać, że chociaż pracuje dla tamtych to faktycznie czuje coś do Hectora, potem niespodziewanie Hector "umiera", a Lucia nie jest aż tak tym przejęta, więc myślę, że pisała i pisze z Hectorem, którego ukryła dla jego dobra, bo w Internacie nie było dla niego zbyt bezpiecznie. A Amelia? Nie zdziwiłbym się gdyby to były bliźniaki...

tez mysle,ze moze byc to hector - a co do ciazy - to faktycznie mozliwe


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#11 2010-11-26 02:29:57

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Ja jestem w 99% pewna ze to był Hector (nie wierzę w jego śmierć) . Tez myślałam ze do Internatu przychodzi Irene po jedzenie, ale jakoś te zęby nie pasują. Mnie odcinek się podobał, jak każdy - chociaż rzeczywiście mało akcji. Nie rozumiem tylko o co oni wszyscy tak na siebie są poobrażani, ale to pewnie dlatego że każdy podejrzewa każdego o zdradę.

Zauważyłam za to jeden poważny błąd scenarzystów: w przypomnieniu poprzednich odcinków jest tekst Martina do Rebecci, że on nie jest nią zainteresowany (dokładnie w 4:40) a potem jest to w odcinku (59 minuta), czyli zmontowali kawałek przypomnienia z czegoś czego jeszcze nie było

Offline

 

#12 2010-11-26 02:51:19

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Taaak do momentu uzębienia też myślałam, że to Irene ale te zęby...  
Potem pomyślałam o psach czy psie Camilo (jeden został zabity ale było więcej)- może to jego pies? Ale jak otwierał suwaki w plecakach?    Znów zwątpiłam  
A może w lesie żyje czyjś nie udany bliźniak (tak jak żył brat Elsy?) sama nie wiem...

Co do przypomnienia rzeczywiście bardzo długie a i tak nie załapałam co miał na myśli Roque w rozmowie z Julią - chyba musiało wydarzyć się coś jeszcze skoro znów jest źle między Ivanem a nią (a przecież jak wtedy jechali do Marii było ok.?).

Też myślę, że Hector żyje

Offline

 

#13 2010-11-26 08:42:28

Ixariil

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

hmmm nuda końcówka ciekawe  co się stanie ze było to swiatło. A potwór domyślam sie o kogo chodzi ale nie bede spojlerował ale widze ze niektorzy juz cos napisali o Hektorze ale można się w sumie domyslec o kogo chodzi w tej rozmowie chodz w rozmowie przetłumaczone jest " XXX jestem troche zmeczona" tak jakby chodziło o kobiete hmmm wiec jesli to kobieta to chyba wiadomo kto : P ale translator przetłumaczył to zdanie "estoy un poco cansado" jestem troche zmeczony. Pewnie literowka w tłumaczeniu ale to nic zdarza sie

Ostatnio edytowany przez Ixariil (2010-11-26 08:46:46)

Offline

 

#14 2010-11-26 10:33:06

casarsa244

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Shoot3rx napisał:

Odcinek super, bardzo mnie ciekawi z kim pisala lucia i co to za potwor jest no i oczywiscie co sie stanie po swietle

no jak to z kim z hectorem .....

Offline

 

#15 2010-11-26 12:21:05

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Hmmm, odcinek rzczywiście nudny... ale z drugiej strony myślę, że to dobrze, bo znowu mamy wiele niedopowiedzeń i ciekawych wątków...
Co do Martina... to kłamie jak z nut, boi się Rebeci i tyle...
Ciekawe co to za nowa nauczycielka, mam nadzieję, że nie będzie kolejną z "tych złych"
Doktorek z psychiatryka jest na usługach Noireta to pewne... mam nadzieję, że Ferminowi uda się uratować Marię...
Co do Carol i jej matki... skoro Noiret nie chciał jej puścić, bo bał się że komuś doniesie o tym co się dzieje to mógł się wybrać z nią, lub wysłać z jednym ze swoich ludzi... no ale on wolał ją dręczyć...
Elsa źle zrobiła mówiąć Noiretowi o Sandrze... teraz już wiedzą że Samuel żyje... swoją drogą ciekawe co z nimi...
No i też myślę, że Lucia pisała z Hectorem...
Ciekawe swoją droga jak Fermin doszedł do tego, że tamten kucharzyna jest z tymi nazistami...
No i po co Amelia wróciła skoro już nie pracuje dla tamtych... przeciez to niebezpieczne, a jak tylko dowiedzą się, że jest w ciąży... ja na jej miejscu uciekłabym daleko i chroniła dziecko... Tak swoją drogą to dziwne, że przez 3 miesiące Ameli nie urósł brzuch... w ogóle nic nie widać...
Co do tego potwora... to wszystko jest możliwe na razie nie będę wysnuwac wniosków zobaczym,y co będzie dalej...


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abc-naruto.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl