#61 2010-11-18 09:46:26

ZBUNTOWANA36

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

:applause:dzięki Marzensa wreszcie odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku umiał zaprowadzić porządek na forum, Buźka

Ostatnio edytowany przez ZBUNTOWANA36 (2010-11-18 09:46:59)

Offline

 

#62 2010-11-18 10:23:04

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

daglas89 napisał:

Przecież NiKiEL chce zaprosić jedną uczestniczek żeby zamieszkała z nim na zlocie w jednym pokoju. Widzę że nadal chętnej szuka

ta ja to chyba z kobitą przyjade bo jak się dowie że tyle dziołch tam będzie to mnie samego nie puści

a co tam...sam sie puszcze


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#63 2010-11-18 10:24:08

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

Dziękuję za wszystkie miłe słowa.

Oczywiście pamiętajmy,że sukces odnieśliśmy dzięki anonimowemu tłumaczowi.

Jest to osoba z naszego forum.
Dziękuję w naszym wspólnym imieniu 

Offline

 

#64 2010-11-18 11:22:19

 Wariacik

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE TERAZ Z WIĘKSZOŚCI  WAS !!! - Jak pisałem wcześniej ,że Ruben to kawał chama i naśmiewa się z nas wszystkich I POWINIEN WYLECIEĆ TEGO FORUM to tylko nieliczne osoby przyznawały mi rację a TERAZ nagle WSZYSCY SIĘ CIESZĄ .... WCZEŚNIEJ LIZALIŚCIE  DUPĘ TAKIEMU U FRAJEROWI BALIŚCIE SIĘ POSTAWIĆ BO NIE BĘDZIE NAPISÓW . Widać większość Was tutaj to dzieciaki bez własnego zdania i honoru .

Offline

 

#65 2010-11-18 11:45:11

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

Ej, ej, ej, uważaj do kogo mówisz. Wystarczy jednego Rubena, co próbował wyzywać i źle na tym skończył. Dzieciaki bez własnego zdania i honoru, a Ty gdzie byłes przez cały czas? Schowany gdzieś w szafie?

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2010-11-18 11:46:24)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#66 2010-11-18 11:55:58

 Wariacik

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

Julia25 napisał:

Dzieciaki bez własnego zdania i honoru, a Ty gdzie byłes przez cały czas? Schowany gdzieś w szafie?

Teraz Cie uraziła prawda ? Poczytaj sobie moje posty wcześniejsze są w koszu z całym tematem który ktoś skasował to będziesz wiedzieć o co mi chodzi . Nie chcieliście zrobić NIC OD SAMEGO POCZĄTKU i taka jest prawda bo bardziej zależało Wam na napisach do serialu. Wielki administrator forum TEŻ nic nie zrobił pomimo tego ,że Ruben "jechał" po wszystkich jak po świni ,po rodzicach itd.
Nie macie tu zasad taka jest prawda na innym forum taki cham dostałby od razu bana na IP  . Takie są fakty ,więc proszę Cię nie pisz mi bzdur ,że byłem schowany w szafie bo wystarczająco próbowałem interweniować w tej sprawie .

Pozdrawiam.

Offline

 

#67 2010-11-18 12:00:03

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

A Ty wiesz, ze więcej nie pozwolimy sobie pluć w twarz i zarzucać braku zasad czy honoru? Jakoś wczoraj czy przedwczoraj siedziałeś cicho, a jak wszystko ucichło to wyjrzałeś. Więc proszę, nie zarzucaj Nam nie WIADOMO CZEGO.

Btw, to nie jest wątek na wysłuchiwanie czyjś skarg i zażaleń, więc po prostu przestań, bo znów się zrobi nieprzyjemnie.


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#68 2010-11-18 12:02:24

fdstudio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

Wariacik napisał:

Julia25 napisał:

Dzieciaki bez własnego zdania i honoru, a Ty gdzie byłes przez cały czas? Schowany gdzieś w szafie?

Teraz Cie uraziła prawda ? Poczytaj sobie moje posty wcześniejsze są w koszu z całym tematem który ktoś skasował to będziesz wiedzieć o co mi chodzi . Nie chcieliście zrobić NIC OD SAMEGO POCZĄTKU i taka jest prawda bo bardziej zależało Wam na napisach do serialu. Wielki administrator forum TEŻ nic nie zrobił pomimo tego ,że Ruben "jechał" po wszystkich jak po świni ,po rodzicach itd.
Nie macie tu zasad taka jest prawda na innym forum taki cham dostałby od razu bana na IP  . Takie są fakty ,więc proszę Cię nie pisz mi bzdur ,że byłem schowany w szafie bo wystarczająco próbowałem interweniować w tej sprawie .

Pozdrawiam.

Potwierdzam, siedzieliście cicho. Oczywistym jest, że gdyby Ruben nie robił napisów, to miałby dawno bana za zachowanie, ale że robił napisy, to był "ważny". Z jednej strony uważam go osobiście za.... ale z drugiej Wy go takim wychowaliście tutaj, pozwalając mu na wszystko.

Offline

 

#69 2010-11-18 12:22:19

Wuniagr

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 21
Punktów :   

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

Uwaga: uderz w stół a nożyce się odezwą ... jeżeli brakuje Wam takiego tonu na forum to piszcie proszę do Rubena.
Ja nie wchodziłam w dyskusje z Rubenem, ponieważ żadna zniewaga nie trafiała jakoś do mnie i uważam, że dużo lepiej było by gdyby te idiotyczne wpisy Rubena pozostawały bez komentarza, a tak ... miał wodę na młyn bo miał zarówno kibiców jak i adwersarzy


Nie dyskutuj z idiotą - najpierw zrówna Cię do swojego poziomu, potem zmiażdży doświadczeniem ...

Offline

 

#70 2010-11-18 12:27:27

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

Wysłannicy Rubena w natarciu.....


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#71 2010-11-18 12:32:47

gosia28201

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-26
Posty: 38
Punktów :   

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

Wuniagr napisał:

Uwaga: uderz w stół a nożyce się odezwą ... jeżeli brakuje Wam takiego tonu na forum to piszcie proszę do Rubena.
Ja nie wchodziłam w dyskusje z Rubenem, ponieważ żadna zniewaga nie trafiała jakoś do mnie i uważam, że dużo lepiej było by gdyby te idiotyczne wpisy Rubena pozostawały bez komentarza, a tak ... miał wodę na młyn bo miał zarówno kibiców jak i adwersarzy

zgadzam sie ze wszystkim:)

Offline

 

#72 2010-11-18 12:42:36

 Wariacik

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

Julia daj już spokój ,ja nie szukam awantur, napisałem co myślę bo mnie to wkurzało i nie spotkałem się jeszcze na innym forum aby takie sytuacje były tolerowane ,dlatego zwracałem Wam na to uwagę .

Dziś mnie trochę zdziwiło ,że nagle wszyscy się cieszą i wyrażają opinie na temat Rubena a wcześniej kiedy trzeba było zwrócić uwagę na jego zachowanie i stanowczo zareagować  to siedzieliście cicho .

Wczoraj i przedwczoraj mnie tu nie było bo nie zaglądam codziennie ,na pewno gdybym był stanąłbym po stronie osób chcących mieć miłą atmosferę i spokój .

Z mojej strony tyle ,nie chciałem nikogo urazić po prostu taki już jestem mówię to co myślę - nie każdemu to odpowiada . Mam nadzieję ,że teraz będzie spokój i można będzie normalnie pogadać o serialu i innych rzeczach pozdrawiam miłego dnia .

Offline

 

#73 2010-11-18 13:11:16

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: KOMUNIKAT SPECJALNY

Tematowi już podziękujemy, żeby nie szerzyły się niepotrzebne konflikty - ZAMYKAM TEMAT.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saloon-politowania.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl