#1 2010-11-10 18:45:25

drythm

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 56
Punktów :   

Odcinek 7 - Król Karciany

hmmm mam dobra wiadomosc
tlumaczenie i dopasowywanie juz zostaly ukonczone teraz jeszcze kilka spraw technicznych oraz testy i sprawdzenie... mam nadzieje ze najpozniej jutro bedziecie mogli obejzec (jeden z ciekawszych odcinkow...)

TUTAJ KOMENTUJEMY ODCINEK ! !

  Wszelkie pytania , prośby , podziękowania w innym wątku !

Offline

 

#2 2010-11-11 12:49:02

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

czyli karty podrzucała Maria a polazł tam do nich do kapliczki Hugo? dobrze zrozumiałam?

Offline

 

#3 2010-11-11 12:59:06

dzoners

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Do kapliczki sądząc po odgłosach butów poszła kobieta.

Końcówka odcinka po prostu miażdży ;]

Offline

 

#4 2010-11-11 13:04:28

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

olkit napisał:

czyli karty podrzucała Maria a polazł tam do nich do kapliczki Hugo? dobrze zrozumiałam?

Tak, dobrze. Faktycznie Maria jest niespodziewanym "graczem". I do tego wspolpracuje z Hugo..

Zastanawia mnie czy doktorka wyda Hectora organizacji czy moze zacznie jemu pomagac teraz,przydala by mu sie taka sojuszniczka.
Ciekawe czy to prawda ze ktores z dzieciakow wspolpracuje z organizacja, a jesli to prawda to kto?!! przeanalizowalam kazdego i nikt mi nie wychodzi z tym prawdopodobienstwem..jedynie Roque badz Caroline- kiedys poddala sie ich szantazowi-ale ostatnio chciali ja i Marcosa zabic-chyba ze to bylo ustawione..Swietny jest ten serial a ten odcinek rewelacyjny, wielkie dzieki za tlumaczenie i z niecierpliwoscia czekam na kolejne:D (ciekawosc to pierwszy stopien do piekla - przez ten serial posiadam juz chyba wszystkie stopnie:P)

-dzoners - Nie kobieta ale Hugo, widac kawalek postaci i na bank to facet, koszula i jej kolor ewidentnie wskazuje na Hugo! zreszta faceci tez maja podbicia butow ktore moga wydawac stukut jak obcasy kobiet

Ostatnio edytowany przez Larita (2010-11-11 13:07:14)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#5 2010-11-11 13:07:45

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

W sumie to logiczne, biorąc pod uwagę trupa Toniego - to ona była przy jego śmierci i może go sama zakopała albo przynajmniej wiedziała gdzie jest.

Offline

 

#6 2010-11-11 13:16:19

dzoners

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Ale ten Hugo by mi nie pasował w zasadzie nic o nim nie wiadomo, więc co to by miało być za zaskoczenie. Prędzej Maria we własnej osobie... Mam nadzieję, że to jednak nie bedzie Hugo ;]

Offline

 

#7 2010-11-11 13:34:23

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

dzoners napisał:

Ale ten Hugo by mi nie pasował w zasadzie nic o nim nie wiadomo, więc co to by miało być za zaskoczenie. Prędzej Maria we własnej osobie... Mam nadzieję, że to jednak nie bedzie Hugo ;]

Hugo uczyl sie w tej szkole, moze cos kiedys odkryl? albo pomaga tylko Marii.
Ona mogla to wszystko sama wymyslec ale potrzebowala w koncu pomocy jak Noiret zaczal ja powaznie straszyc, wiec zwierzyla sie Hugo..Nie rozumiem czego nie mozesz zrozumiec, Maria rowniez bierze w tym udzial, sama powiedziala ze to ona podrzuca karty(w zasadzie ma ku temu najwieksza sposobnosc - przeciez sprzata pokoje ) a Hugo poszedl na to spotkanie do kapliczki. Tak wiec "Maria we wlasnej osobie" i Hugo. Czemu razem wspolpracuja itd. - dowiemy sie zapewne w next odcinku..ale juz wiadomo ze to oni. i tyle.


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#8 2010-11-11 14:04:34

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

odcinek rewelacja! W życiu nie pomyślałbym, że Maria podrzuca karty. I do tego ciekawe, który z "paki" jest zdrajcą (o ile nacho mówił prawdę). no i czy Lucia jest z tych dobrych czy złych. Myślę, że z dobrych tak samo jak Hugo. Już nie mogę się doczekać następnego odcinka


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#9 2010-11-11 14:08:08

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

do larity jeżeli chcesz się dowiedzieć czy ktos i kto pracował z ottoxem to wejdż na spojlery w dziale ogólnieo internado


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#10 2010-11-11 14:10:24

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

nati napisał:

do larity jeżeli chcesz się dowiedzieć czy ktos i kto pracował z ottoxem to wejdż na spojlery w dziale ogólnieo internado

heh chce wiedziec, ale poczekam az to samo wyjdzie w trakcie kolejnych odcinkow:D jak sie dowiem za wczasu ciekawych informacji nie bedzie radosci z ogladania kolejnych czesci


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#11 2010-11-11 14:24:20

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

A ja chciałam podziękować za tłumaczenie tego odcinka i powiem że jak mam napisy to mi trochę wlatują do głowy hiszpańskie słówka gdyż dobrze je słychać bez lektora.

Offline

 

#12 2010-11-11 14:57:47

 dziedziczka

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Jeśli chodzi o 'zdrajcę', to pasuje mi jedynie Roque, chociaż i tak trudno mi w to uwierzyć.

María z jednej strony mnie zaskoczyła, ale z drugiej trochę rozczarowała. Rzeczywiście wychodzi na to, że szefem jest Hugo i wciągnął ją do współpracy, bo mu się pewnie zwierzyła. Ona jest więc tylko pionkiem. Jestem tylko ciekawa, co on jej powiedział. Bo o ile mogę zrozumieć podrzucenie Toniego Noiretowi, to niby czemu María miałaby podrzucać psa Camillo? To już lekko abstrakcyjne bez wytłumaczenia.

Może jestem dziwna, ale z tego co pisał Ruben, ten odcinek był jednym z najciekawszych w tym sezonie, a ja właśnie na tym, trochę się wynudziłam... Ok, końcówka ze zdrajcą zrobiła wrażenie, wyjaśniło się kto jest 'karcianym królem' (chociaż, jak już pisałam, jestem tym dość rozczarowana), ucieczka Vicky była niezła, ale poza tym... Nawet dzieciaki nie zrobiły niczego głupiego.


Primero fué la luz y después comenzaron los crimenes.

Offline

 

#13 2010-11-11 16:09:14

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Odcinek niezły, normalnie koniec to już w ogóle. Analizując wszystko, i niektóre wypowiedzi na forum, to myślę, że zdrajcą jest Roque, czyli jak większość z was. Trochę zaskakujące, ale on taki z cicha pęk. Co do karty, to nie sądziłam, ze podrzuca he Maria, ale właśnie Hugo. I jego podejrzewałam o to, i w sumie wychodzi na to, że się nie pomyliłam. Tylko dziwne właśnie, że było słychać tak, jakby kobieta tam szła, a po kawałku ubrania jakie było widać, pasuje właśnie Hugo. Dla mnie on dużo wie, i też jakoś z nimi współpracuje, a Marie wziął jako pionka, chce ją wykorzystać, na pewno do czegoś mu może być potrzebna..

Oj przedostatni odcinek będzie niezły. A już ostatni, to w ogóle..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#14 2010-11-11 16:36:31

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Villa ja już obejrzałem sobie wcześniej po hiszpańsku 7 odcinek, 8 a nawet trochę 9 oglądam właśnie i będzie się działo... Co do 7 odcinka to ja też w życiu bym się niespodziewał że to Maria podsyłała te karty członkom organizacji i że będzie współpracować z Hugo, a mnie w tym odcinku rozwalił sposób w jaki Vicky wydostała się sposób z tej "chłodni", ukryła się w worku z trupem Susany...nieżle to się Vicky zahartuje, a końcówka z śmiercią Nacha bombowa, chociaż jak zobaczycie końcówek przedostatniego to będzie jeszcze megabomb.

Nie mogę się doczekać kiedy będzie funkcja megavideo z 7 odcinkiem gotowa to sobie go obejrzę po raz 2, bo oglądając po hiszpańsku to rozumiem akcję bardziej z kontekstu niż ze słów.


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#15 2010-11-11 17:32:17

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Nie bez powodu zabili Nacho'a, przed śmiercią swoje podsłuchał. Więc dla mnie to logiczne, że mówił prawdę. Tak sobie sprawdziłem każdego i moim zdaniem kretem jest Roque. Nawet w tym odcinku miałem wrażenie, że on wiedział gdzie dokładni jest Vicky. Padło z jego ust zdanie, że Vicky w nocy było bardzo ciepło, czy coś takiego powiedział. Od razu odebrałem to jako niemy sarkazm. To znaczy jako jedyny wiedział gdzie Vicky i w sprytny sposób to odwrócił. Nawet nie wliczając tego przykładu jestem za Roque.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl