#151 2010-11-11 12:12:31

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Dziękuję za odcinek. Pozdrawiam.

Offline

 

#152 2010-11-11 12:29:40

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

drythm ten 1fichier jest jednym słowem rewelacja! bez żadnego odliczania bez "file is temporary unavailable" i do tego ściągłem odcinek w 18 minut ! wielkie dzięki za odcinek


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#153 2010-11-11 12:33:52

drythm

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 56
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

dlatego dziwi mnie to stekanie o megaupload czy chomika ktory dawno u wteterynaza nie byl hehe (bez urazy)

Offline

 

#154 2010-11-11 13:18:28

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#155 2010-11-11 13:37:41

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-11-11 13:38:04)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#156 2010-11-11 13:39:24

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Jak wrzucacie na megaupload to ile wam to czasu zajmuje ? bo chcialam wrzucic ale juz ponad godzine mi sie laduje a dopiero do polowy dochodzi i zastanawiam sie czy to jest normalne czy mi tak wolno tylko idzie z powodu neta czy cos?


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#157 2010-11-11 14:03:22

drythm

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 56
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

wytlumaczy mi ktos czemu tak z uporem maniaka na chomika i mu zucacie?? prubowaliscie sciagac ze zerodel ktore podalem ... np link ktory podalem z calym filmem sciagnie sie tak szybko na ile pozwoli wam wasz net... sprawdzcie to prosze...

a to przytocze jeszcze raz:
,,Jeszcze co do Chomika :
Byl kiedys taki serwer odsiebie.pl i wlasciciela zamkneli a wraz z nim problemy mieli wszyscy zalogowani na tym serweze ludzie (bo policja miala cala ich historie...) na chomiku kazdy urzytkownik musi byc zalogowany wszystie wasze ruchy na tym protalu sa rejestrowane i napewno jest wglad do plikow udostepnianych i sciaganych przez urzytkownikow... (wiem ze chomik juz mial problemy i uciekl na cypr)

to taka przestroga, ale moze sie myle"

Ostatnio edytowany przez drythm (2010-11-11 14:07:06)

Offline

 

#158 2010-11-11 14:12:54

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

drythm napisał:

wytlumaczy mi ktos czemu tak z uporem maniaka na chomika i mu zucacie?? prubowaliscie sciagac ze zerodel ktore podalem ... np link ktory podalem z calym filmem sciagnie sie tak szybko na ile pozwoli wam wasz net... sprawdzcie to prosze...

a to przytocze jeszcze raz:
,,Jeszcze co do Chomika :
Byl kiedys taki serwer odsiebie.pl i wlasciciela zamkneli a wraz z nim problemy mieli wszyscy zalogowani na tym serweze ludzie (bo policja miala cala ich historie...) na chomiku kazdy urzytkownik musi byc zalogowany wszystie wasze ruchy na tym protalu sa rejestrowane i napewno jest wglad do plikow udostepnianych i sciaganych przez urzytkownikow... (wiem ze chomik juz mial problemy i uciekl na cypr)

to taka przestroga, ale moze sie myle"

Twoje źródła są rewelacyjne, musze przyznac, 0niecale 10 min i mialam odcinek u siebie rowniez nie mam pojecia dlaczego inni sie upieraja nad chomikiem ktory jest platny ale ich wybor moze boja sie korzystac z nowych rzeczy


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#159 2010-11-11 14:14:42

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

dzięki


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#160 2010-11-11 14:19:48

amiga

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

drythm napisał:

caly film bez rozpakowywania jest rowniez na innym serweze, ale niestety ja sie w megaupload nie bawie moze ktos inny reupa zrobi....

hmm na mega bardzo czesto serwer jest przepelniony... hehe

co do plikow txt (czyli samego tlumaczenia) to nie bardzo wiem czy moge wszyscy wklejali napisy w obraz... tu musi sie wypowiedziec ruben to on tlumaczyl i nie wiem czy wyraza zgode na edycje tekstow itp (a jak dam plik txt bedzie to mozliwe)

Jeszcze co do Chomika :
Byl kiedys taki serwer odsiebie.pl i wlasciciela zamkneli a wraz z nim problemy mieli wszyscy zalogowani na tym serweze ludzie (bo policja miala cala ich historie...) na chomiku kazdy urzytkownik musi byc zalogowany wszystie wasze ruchy na tym protalu sa rejestrowane i napewno jest wglad do plikow udostepnianych i sciaganych przez urzytkownikow... (wiem ze chomik juz mial problemy i uciekl na cypr)

to taka przestroga, ale moze sie myle

Co do edycji napisów to w/g mnie można by je poprawić bo nie lubię tekstu w stylu "..skoro oglądamy na bieżąco to nie tłumaczymy skrótu poprzednich odcinków...." podobne zdanie pojawia si/e na początku bieżącego odcinka a że nie mogę zmniejszyć czcionki napisów bo są wbudowane to zasłania pół obrazu i nic nie wnosi - to mało profesjonalne - ja rozumiem tłumaczenie nie jest łatwe ale takie "kwiatki" tylko irytują, dlatego PROSZĘ O MOŻLIWOŚĆ POBIERANIA SAMYCH NAPISÓW.
To, że wszyscy tak robią to żaden argument bo jest to tylko na tym forum, normą są osobne pliki z subami.
Pozdr.

Offline

 

#161 2010-11-11 14:22:04

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

amiga napisał:

drythm napisał:

caly film bez rozpakowywania jest rowniez na innym serweze, ale niestety ja sie w megaupload nie bawie moze ktos inny reupa zrobi....

hmm na mega bardzo czesto serwer jest przepelniony... hehe

co do plikow txt (czyli samego tlumaczenia) to nie bardzo wiem czy moge wszyscy wklejali napisy w obraz... tu musi sie wypowiedziec ruben to on tlumaczyl i nie wiem czy wyraza zgode na edycje tekstow itp (a jak dam plik txt bedzie to mozliwe)

Jeszcze co do Chomika :
Byl kiedys taki serwer odsiebie.pl i wlasciciela zamkneli a wraz z nim problemy mieli wszyscy zalogowani na tym serweze ludzie (bo policja miala cala ich historie...) na chomiku kazdy urzytkownik musi byc zalogowany wszystie wasze ruchy na tym protalu sa rejestrowane i napewno jest wglad do plikow udostepnianych i sciaganych przez urzytkownikow... (wiem ze chomik juz mial problemy i uciekl na cypr)

to taka przestroga, ale moze sie myle

Co do edycji napisów to w/g mnie można by je poprawić bo nie lubię tekstu w stylu "..skoro oglądamy na bieżąco to nie tłumaczymy skrótu poprzednich odcinków...." podobne zdanie pojawia si/e na początku bieżącego odcinka a że nie mogę zmniejszyć czcionki napisów bo są wbudowane to zasłania pół obrazu i nic nie wnosi - to mało profesjonalne - ja rozumiem tłumaczenie nie jest łatwe ale takie "kwiatki" tylko irytują, dlatego PROSZĘ O MOŻLIWOŚĆ POBIERANIA SAMYCH NAPISÓW.
To, że wszyscy tak robią to żaden argument bo jest to tylko na tym forum, normą są osobne pliki z subami.
Pozdr.

Nie wiem co ci zaslanie pol obrazu skoro napisy sa male i zajmuja kilka cm na dole filmu.


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#162 2010-11-11 14:27:44

drythm

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 56
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

fakt raz weszly na srodek bo zle klatki ustawilem ale sorki to pierwszy raz w zyciu robilem .....

jak pisalem dostane zgode tlumacza/autora to dam same txt

Offline

 

#163 2010-11-11 14:33:28

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Cóż trudno wszystkim dogodzić. Uważam, że należy się cieszyć że są osoby co tłumaczą, chcą tłumaczyć bo mamy możliwość obejrzenia do końca wszystkich sezonów, a wątpie by axn lub inna tv zakupiła kolejne sezony.

Offline

 

#164 2010-11-11 14:38:13

 virus73

Nowicjusz

Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Ja też byłbym wdzięczny za same napisy, mam wszystkie odcinki aż do końca 7 sezonu i szczerze mówiąc nie chcę ściągać odcinków podwójnie. Zajmuje to czas i miejsce na dysku a tak przy samych napisach klik i już

P.S. wielkie dzięki dla łumaczących JESTEŚCIE WIELCY!!

Offline

 

#165 2010-11-11 17:48:31

 thesunniest

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Ludzie, bądźcie wdzięczni za to co macie. Czepiacie się rzeczy mało istotnych. Dla mnie najważniejsze jest to, że mogę obejrzeć odcinek swojego ulubionego serialu i naprawdę bardzo dziękuję tym, którzy podjęli się tej ciężkiej pracy. Oni wcale nie muszą tego robić. Poświęcają swój czas, a w zamian dostają jeszcze jakieś wasze niepotrzebne uwagi. Jeżeli umiecie lepiej, to róbcie sobie sami. Ciśnienie mi się podnosi jak czytam te ciągłe pytania „kiedy będzie na chomikuj?”, „kiedy na megaupload?”, „kiedy na megavideo?”, „kiedy będą napisy?”. Jak będzie to będzie. Tym bardziej, że pewne rzeczy zostały napisane na forum. Wystarczy poszukać.

Zacznijcie wreszcie doceniać poświęcenie i pracę innych.

Bardzo dziękuję za odcinek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl