#1 2010-11-06 20:19:24

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Odcinek 6 - Wampir

Tutaj komentujemy odcinek pt. "Wampir". Poprzedni post został usunięty za łamanie Regulaminu, mimo wielokrotnych upominań do jego przestrzegania.

Offline

 

#2 2010-11-06 22:43:03

wanda169

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Wielkie dzięki za wampirka


Gwiazdeczka

Offline

 

#3 2010-11-07 02:33:08

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

Odcinek jak zawsze super!!! Zastanawiają mnie dwie/trzy kwestie:

1. o co chodzi z tymi "niespodziankami z kartami"???    
2. kto wykopał i podrzucił Toniego??? i tego psa???
3. czy ta lekarka wie kto i w jakich okolicznościach zrobił jej tatuaż; czy wie, że jest jedną z sierot z sierocińca czarna laguna???

Offline

 

#4 2010-11-07 08:25:36

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

Nie lubię tych głupich smarkul, dla durnych przesądów zabić takiego słodkiego toperza...
Biedna Vicky, nie rozumiem po co tam w ogóle polazła :> skoro chciała sprawdzić czy nic im nie jest to od porozumiewania się są telefony komórkowe przecież.

Offline

 

#5 2010-11-07 09:26:32

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

olkit napisał:

Biedna Vicky, nie rozumiem po co tam w ogóle polazła :> skoro chciała sprawdzić czy nic im nie jest to od porozumiewania się są telefony komórkowe przecież.

zgadzam sie...przecież mają ich pełno w internacie


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#6 2010-11-07 10:14:45

 goracyg

Nowicjusz

status grzeniu@aqq.eu
4671385
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 27
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

odcinek jak zawsze super! Irene nie pamięta czasów w sierocińcu (dopiero podczas hipnozy sobie przypominała), więc wydaje mi się, że lekarka tego też nie pamięta, aczkolwiek tu nigdy nic nie jest pewne... Ciekawe kogo jest trzecia kartoteka? Wydaje mi, że Hektora, ale...
No i czekam na kolejny odcinek;)

Offline

 

#7 2010-11-07 11:28:13

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Odcinek 6 - Wampir

Musimy się zgadać co do tego, kto tłumaczy ktory odcinek, bo przież to kompletnie bez sensu, jak kilka osó b pracuje nad tym samym. Prponuję zalożyć oddzielny dział
Jak akurat 6 nie tłumaczyłem, bo jak dla Mnie nudny ;P

Offline

 

#8 2010-11-07 11:44:51

dzoners

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

W sumie to chyba jak na razie najciekawszy odcinek z tego nudnego sezonu. Karta jak dla mnie jest Hektora (ale to chyba by było zbyt oczywiste) lub fagasa Vicky. W końcu miały to być karty slabych uczniów.

Offline

 

#9 2010-11-07 11:48:58

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Ruben napisał:

Musimy się zgadać co do tego, kto tłumaczy ktory odcinek, bo przież to kompletnie bez sensu, jak kilka osó b pracuje nad tym samym. Prponuję zalożyć oddzielny dział
Jak akurat 6 nie tłumaczyłem, bo jak dla Mnie nudny ;P

To daj znać które odcinki tłumaczysz, z tego co wiem, to L'Internat FR nie ma napisów francuskich do pozostałych odcinków tego sezonu, więc może przetłumaczysz te resztę odcinków

Marzensa napisał:

Odcinek jak zawsze super!!! Zastanawiają mnie dwie/trzy kwestie:

1. o co chodzi z tymi "niespodziankami z kartami"???   
2. kto wykopał i podrzucił Toniego??? i tego psa???
3. czy ta lekarka wie kto i w jakich okolicznościach zrobił jej tatuaż; czy wie, że jest jedną z sierot z sierocińca czarna laguna???

Też mnie zastanawia o co chodzi z tymi kartami i kto podrzucił Toniego i psa ... wychodzi na to, że w internacie (lub jego pobliżu) znajduje się osoba o której jeszcze nie wiemy a jest bardziej ważna od Noireta i Camillo... być może to "mózg" organizacji.  Chyba wszystko rozwiąże się w następnym odcinku, jak wskazuje tytuł..oby to szybko nastąpiło

Co do lekarki, to też mnie dziwi... może także niczego nie pamiętała (jak Irene) ale skoro pracuje w tej "bandzie" to na pewno w wielu rzeczach się orientuję i nigdy nie uwierzę żeby jakichś przebłysków pamięci z dzieciństwa nie miała... w tym wszystkim musi być coś więcej...

Co do trzeciej zarażonej osoby ja stawiam na chłopaka Vicky, bo reasumując z hasłem nad drzwiami w kaplicy "tylko słabi muszą umrzeć" (czy coś w ten deseń) to właśnie Nacho byłby najbardziej prawdopodobny, chyba że chodzi o kogoś kogo jeszcze nie poznaliśmy, ale wątpię...

Cieszę się, że ojciec Marcosa się uratował... mam nadzieję, że szybko odzyska pamięć (o ile jeszcze jej nie odzyskał )

Hmm jednego nie załapałam Fermin mówił do Rebecci coś o jednym pocałunku i że się to nie powtórzy... ale ja takiej sceny nie pamiętam... hmm

Dziewczynki i Lucas są niepowtarzalni z tymi swoimi pomysłami o wampirach i nietoperzach... Jedyny moment gdy miałam ochotę ich udusić to zabicie nietoperza... ale scenkę tę zrekompensował mi Camillo gdy wszedł do łazienki i ostatecznie został oblany przez Evelyn

Co do Vicky też pomyślałam o tych tel. kom., no ale .. teraz mam nadzieję, że reszta naszych detektywów szybko się zorientuje gdzie Vicky może być... oby...

No i co "matki" Ivana, mieliśmy rację... została zabita przez Noireta... ciekawe czy to samo Noiret chciał zrobić z Elsą <myśli>


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#10 2010-11-07 12:01:39

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Odcinek 6 - Wampir

Mirka napisał:

Ruben napisał:

Musimy się zgadać co do tego, kto tłumaczy ktory odcinek, bo przież to kompletnie bez sensu, jak kilka osó b pracuje nad tym samym. Prponuję zalożyć oddzielny dział
Jak akurat 6 nie tłumaczyłem, bo jak dla Mnie nudny ;P

To daj znać które odcinki tłumaczysz, z tego co wiem, to L'Internat FR nie ma napisów francuskich do pozostałych odcinków tego sezonu, więc może przetłumaczysz te resztę odcinków

Marzensa napisał:

Odcinek jak zawsze super!!! Zastanawiają mnie dwie/trzy kwestie:

1. o co chodzi z tymi "niespodziankami z kartami"???   
2. kto wykopał i podrzucił Toniego??? i tego psa???
3. czy ta lekarka wie kto i w jakich okolicznościach zrobił jej tatuaż; czy wie, że jest jedną z sierot z sierocińca czarna laguna???

Też mnie zastanawia o co chodzi z tymi kartami i kto podrzucił Toniego i psa ... wychodzi na to, że w internacie (lub jego pobliżu) znajduje się osoba o której jeszcze nie wiemy a jest bardziej ważna od Noireta i Camillo... być może to "mózg" organizacji.  Chyba wszystko rozwiąże się w następnym odcinku, jak wskazuje tytuł..oby to szybko nastąpiło

Co do lekarki, to też mnie dziwi... może także niczego nie pamiętała (jak Irene) ale skoro pracuje w tej "bandzie" to na pewno w wielu rzeczach się orientuję i nigdy nie uwierzę żeby jakichś przebłysków pamięci z dzieciństwa nie miała... w tym wszystkim musi być coś więcej...

Co do trzeciej zarażonej osoby ja stawiam na chłopaka Vicky, bo reasumując z hasłem nad drzwiami w kaplicy "tylko słabi muszą umrzeć" (czy coś w ten deseń) to właśnie Nacho byłby najbardziej prawdopodobny, chyba że chodzi o kogoś kogo jeszcze nie poznaliśmy, ale wątpię...

Cieszę się, że ojciec Marcosa się uratował... mam nadzieję, że szybko odzyska pamięć (o ile jeszcze jej nie odzyskał )

Hmm jednego nie załapałam Fermin mówił do Rebecci coś o jednym pocałunku i że się to nie powtórzy... ale ja takiej sceny nie pamiętam... hmm

Dziewczynki i Lucas są niepowtarzalni z tymi swoimi pomysłami o wampirach i nietoperzach... Jedyny moment gdy miałam ochotę ich udusić to zabicie nietoperza... ale scenkę tę zrekompensował mi Camillo gdy wszedł do łazienki i ostatecznie został oblany przez Evelyn

Co do Vicky też pomyślałam o tych tel. kom., no ale .. teraz mam nadzieję, że reszta naszych detektywów szybko się zorientuje gdzie Vicky może być... oby...

No i co "matki" Ivana, mieliśmy rację... została zabita przez Noireta... ciekawe czy to samo Noiret chciał zrobić z Elsą <myśli>


Pozwolę sobie powiedzieć, że w życiu nie domyślicie się, kto jest ów postacią ważniejszą od Camilo i Noireta i kto jest ich szefem. A okaże się to już w przedostatnim odcinku V sezonu. Warto czekać
Kiedy oglądałem te odcinki po raz pierwszy i zobaczyłem, kto to jest, zwaliło Mnie z fotela...
A co do Twojego pytania, moderatorze mirko - na ukończeniu jest odcinek 7, mogę też chętuie przetłumaczyć 8 i 9 ostatni, bo są naprawd rewelacyjne. Tylko żeby nikt inny się za to nie zabierał, bo szkoda będzie Mojego zachodu i ponikeąd ciężkiej roboty...

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-11-07 12:03:03)

Offline

 

#11 2010-11-07 12:05:04

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

Mirka napisał:

Co do trzeciej zarażonej osoby ja stawiam na chłopaka Vicky, bo reasumując z hasłem nad drzwiami w kaplicy "tylko słabi muszą umrzeć" (czy coś w ten deseń) to właśnie Nacho byłby najbardziej prawdopodobny, chyba że chodzi o kogoś kogo jeszcze nie poznaliśmy, ale wątpię...

a ja stawiam na hectora przecież też jest chory po tym jak został kiedys tam ugryziony


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#12 2010-11-07 12:06:36

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

Oczywiście, myślę, że wszyscy przeczytają Twoją wypowiedź Rubenie i będziemy trzymać Cię zasłowo co do pozostałych odcinków

Skoro mówisz, że Ciebie ta wiadomość zwaliła z fotela to co ja mam powiedzieć, nie będę strzelać na ślepo... bo gdybym strzelała, to według Twych słów obstawiałabym Jacintę lub Elsę, ale wolę sobie poczekać aż przetłumaczysz odcinki i na spokojnie to obejrzę ( a i będę musiała pamiętać o przypięciu się do fotela )

No cóż NIkiel, ja też wcześniej obstawiałabym Hectora, ale on już od kilku lat jest zarażony, wiem, że oni o tym nie wiedzieli, ale wydaje mi się że dokumentacja jest prowadzona na osobach zarażonych "przez nich", że tak powiem... oni wybierają swoją "ofiarę"... no ale pożyjemy zobaczymy...


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#13 2010-11-07 12:49:09

 kochanie

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 1163
Punktów :   

Re: Odcinek 6 - Wampir

napewno ktos z nowo przybylych do internatu albo brat ameli albo nauczyciel wfu.

Offline

 

#14 2010-11-07 13:01:49

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

kochanie napisał:

napewno ktos z nowo przybylych do internatu albo brat ameli albo nauczyciel wfu.

no ewentualnie brat amelii...niby mu jakieś lekarstwo podają ale kto ich tam wie co to naprawde jest...


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#15 2010-11-07 13:13:03

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 6 - Wampir

Mirka napisał:

Oczywiście, myślę, że wszyscy przeczytają Twoją wypowiedź Rubenie i będziemy trzymać Cię zasłowo co do pozostałych odcinków

Skoro mówisz, że Ciebie ta wiadomość zwaliła z fotela to co ja mam powiedzieć, nie będę strzelać na ślepo... bo gdybym strzelała, to według Twych słów obstawiałabym Jacintę lub Elsę, ale wolę sobie poczekać aż przetłumaczysz odcinki i na spokojnie to obejrzę ( a i będę musiała pamiętać o przypięciu się do fotela )

No cóż NIkiel, ja też wcześniej obstawiałabym Hectora, ale on już od kilku lat jest zarażony, wiem, że oni o tym nie wiedzieli, ale wydaje mi się że dokumentacja jest prowadzona na osobach zarażonych "przez nich", że tak powiem... oni wybierają swoją "ofiarę"... no ale pożyjemy zobaczymy...

To o zwaleniu z nóg daje do myślenia ja ostawiam w takim razie 3 postacie:  Hugo ; dziadka Marcosa ; tego adwokata - chyba Mario. Choć tych 2 ostatnich nie zwaliłoby mnie z nóg więc zostaje Hugo (ewentualnie Jacinta-bo to zwaliło by mnie zdecydowanie )

Ten 3 zarażony to myślałam, że Hector ale może Mirka ma rację, że to raczej ma być ktoś zarażony przez nich specjalnie więc może  to jednak nie on....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abc-naruto.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl