#31 2010-09-27 19:14:00

Ujas

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: SEZON 4 - 3 i 4 odcinek!!!

mam pytanie jest ktos z Internatowiczow z Wroclawia ?

Offline

 

#32 2010-09-27 21:52:58

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: SEZON 4 - 3 i 4 odcinek!!!

BarthezzLodz napisał:

Było w jakimś temacie napisane, że 5 sezon będzie dodany 5 października.

No nie cały na raz. Odcinki będą dodawane pojedynczo. Jednak na pewno będzie to cały sezon.

Ruben napisał:

V sezon będzie wrzucany na bieżąco, po jednym odcinku, jak tylko AXN skończy emitować IV. Także długo sobie nie poczekacie. Ruben czuwa nad Wami

1. A co ja nie czuwam. Przecie nie śpię
2. No nie tak od razu bo maksymalnie tydzień po emisji. Czyli tak z 7 dni trzeba będzie poczekać, ale następne odcinki powinny być już szybciej.

nela21 napisał:

hej Ruben ..jak dla mnie to możesz w środę dodać z trzy  odcinki V sezonu bo we wtorek kończy się na  axn IV sezon ..a ja też czekam z niecierpliwością na ten sezon  pozdrawiam

Raczej to niemożliwe bo wklejaniem napisów zajmuję się ja a dla mnie 4 sezon skończy się w środę przed 2 w nocy. Potem sen i rano będę mógł zająć się dopasowywaniem napisów do odcinków. Potem czeka wklejanie napisów do pliku wideo, a że plik jest dużych rozmiarów to zajmie to kilka dobrych godzin. Następnie jest w kolejce wrzucenie plików na serwer, co zajmie kolejne kilka godzin. Po drodze są też inne obowiązki, więc nie tak łatwo i szybko jest dostarczyć nowe odcinki.

sha-dow napisał:

Mam nadzieję że same napisy też będą do ściągnięcia? bo odcinki mam.

Jasne jak stworzę plik z napisami to też wrzucę, tylko pamiętaj, że jak masz inny plik to napisy mogą się z upływem czasu zacząć rozjeżdżać.

Ruben napisał:

Najwyżej ściągniesz sobie jeszcze raz, sha-dow. Zapewniam, że warto - odcinki z napisami będą naprawd w dosnoałej jakości.   Zapytaj L'Internat FR-a, jak nie wierzysz. Już widział tę jakość.

Tak widziałem już tę jakość. I kilka scenek, które zdradzają akcję, przez co miałem ochotę się zlinczować

Offline

 

#33 2010-09-27 23:32:08

sha-dow

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 47
Punktów :   

Re: SEZON 4 - 3 i 4 odcinek!!!

Mnie chodziło o napisy takie jak są zwykle: w pliku txt i np takim formacie:

{43}{73}napis 1
{77}{106}napis 2
{110}{149}napis 3

(wolę kiedy plik z napisami jest osobno niż plik z filmem)
I niewiem w czym robisz napisy, ja zwykle używałem Sub-edit Playera ale pod Win7 nie działał

Jeżeli będą dopasowane do innej wersji to niema najmniejszego problemu, mogę do swojej dopasować, ewentualnie tak jak mówisz ściągnę twoją wersję.

I swoją drogą z tym tłumaczeniem, że w ogóle Ci się chce, fakt jesteś wielki , sam tłumaczyłem różne seriale i wiem ile to roboty.

ps
Ja wrzutki mogę zmirrorować na różne hostingi później ewentualnie, tylko błagam nie wrzucajcie tego tylko na chomika bo nienawidzę tego hostingu, niech będzie mu, netload, rs, fs, ewentualnie hf ale proszę nie chomik.

Ostatnio edytowany przez sha-dow (2010-09-27 23:35:16)


"Gdy kończył opowiadać bajkę,
Héctor zawsze mówił, że moje życie może być bajką najpiękniejszą ze wszystkich.
Trzeba jedynie być odważnym, wierzyć w magię,
i być pewnym, że koniec będzie szczęśliwy."

Offline

 

#34 2010-09-28 01:24:00

 zzzukkk

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: SEZON 4 - 3 i 4 odcinek!!!

dobra pytanie moze powtorzy sie, ale coz. kiedy AXN bedzie emitowac 5 sezon i o ktorej?

Offline

 

#35 2010-09-29 01:08:19

ziraell

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: SEZON 4 - 3 i 4 odcinek!!!

sha-dow napisał:

(wolę kiedy plik z napisami jest osobno niż plik z filmem)
I niewiem w czym robisz napisy, ja zwykle używałem Sub-edit Playera ale pod Win7 nie działał

Przyłączam się do prośby o osobny plik z napisami, strasznie nie lubię wbudowanych
I pod 7-kę polecam Ci KMPlayera. Korzystałam z SubEdita do kiedy miałam XP, ale KM też ma dużo opcji fajnych i świetnie edytuje się w nim napisy.

W ogóle jestem Wam bardzo wdzięczna za tłumaczenie piątego sezonu. Próbowałam wkręcić znajomych, którzy znają hiszpański w tłumaczenie mi odcinków, ale niestety nie byli zachwyceni pomysłem A potem szczęśliwie trafiłam na to forum i grzecznie poczekam na odcinki

Offline

 

#36 2010-11-02 22:48:54

ewa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: SEZON 4 - 3 i 4 odcinek!!!

JAK MASZ NAPISY DO SEZONU 5 DO ODCINKA 6 I DALEJ TO WRZUĆ TU LINKA DO NICH.

Offline

 

#37 2010-11-03 00:42:49

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: SEZON 4 - 3 i 4 odcinek!!!

Ujas napisał:

mam pytanie jest ktos z Internatowiczow z Wroclawia ?

Pytanie nie pasujące do wątku, ale odpowiem: Tak, jest.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xshippuudenx.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl