#46 2010-10-29 14:53:59

Ixariil

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 20
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Ruben napisał:

pladi napisał:

Zgadzam się z Calineczka_j Ruben zachowuje się jak nazista. Nie szanuję innych, obraża użytkowników łamiąc tym samym regulamin. Oszukuje i kłamie na każdym kroku. Jestem za tym żeby zbanować Rubena jeśli nie zmieni swojego postępowania na co się nie zapowiada. Czekam teraz na jego słowa jakim kretynem jestem

Nie jesteś kretynem. Wcale tak nie uważam Jak miło, że porównujesz Mnie do nazisty...
Po prostu - po dobroci do Was nie dociera. Zawsze się znajdzie kilku palantów, którzy nie umieją słuchać poleceń. To tylko serial, ludzie.
A zbanować to możesz najwyżej swoją matkę. Tłuczkiem do mięsa. Hahahahaha-ha-ha-ha!

frajerze nie jedzie sie po rodzicach nie wiesz o tym ? jeb... pajacu. Ile masz lat 14 ?

Ostatnio edytowany przez Ixariil (2010-10-29 14:54:23)

Offline

 

#47 2010-10-29 15:05:49

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

tracy144 napisał:

ja tam nie widze zadnego problemu.... skasujcie tego FR czy cos i nara.
skoro znalazł sie nowy ochotnik na dopasowanie napisów to do dzieła.
pan Ruben tłumaczy, pan Raproman dodaje napisy i git. po co nam ten FR skoro juz sam odszedł? adios.

Ok. Jeszcze dziś skasuję post z 5 odcinkiem.

Kamila1985 napisał:

Ludzie, uspokójcie się!Może zamiast się kłócić, obrażać sebie nawzajem po prostu zamiast dopasowywać napisy niech Ruben po prostu wstawia je w formie tekstowej i niech kazdy sobie sam wkleja i nie będzie problemu!

Jeszcze musi umieć to zrobić. A jak widać Ruben jest tylko mocny w gębie....

Ostatnio edytowany przez marzensa (2010-10-29 15:10:39)

Offline

 

#48 2010-10-29 15:10:45

bedzio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Zbanujcie wszystkich

2 użytkowników wystarczy : K@mil i Ruben


http://s.fothost.pl/upload/10/46/4a43a682.jpg

Offline

 

#49 2010-10-29 15:29:02

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Dokładnie skasuj wszystkie odcinki zrobione przez L'Internat FR a na chomikach zablokujcie zobaczymy kiedy będą następne zrobione przez Ruben-a (zobaczymy czy wywiąże się z obietnicy


Ruben co ty wyprawiasz grozisz i poniżasz innych, potrafisz stawiać tylko żądania. Za kogo ty się uważasz??
Nie wolno po prostu żądać wywalenie kogoś bo mi się tak podoba, bo inaczej nie będzie odcinków.
Co to ma być szantaż. Ciekawe czy w życiu też tak postępujesz? A wjeżdżanie na czyiś rodziców to jest szczyt chamstwa. Uważasz się za lepszego od innych bo mieszkasz w Hiszpanii. Sorry ale innym też się powodzi i się nie wywyższają. Trochę kultury i szacunku dla innych. Ja przez moje krótkie życie zwiedziłam prawie całą Europę i mieszkałam we Włoszech i Stanach. Byłam na wymianie przez rok w Imperial College w UK, dobrze mi się powodzi ale nie unoszę się z tym nad innymi. Jestem takim samym człowiekiem jak oni. To czy mają kasę i mieszkają w willi czy po prostu w bloku nie jest miarą. Miarą jest to kto jak się wypowiada i co ma do zaoferowania swoją osobą.

Zaledwie parę dni temu udało się zaprzestać spór przynajmniej oficjalnie, powstał nowy regulamin i miało być ok. A z tego co widzę to nowe spory powstają. Czy wy ludzie nie potraficie przestrzegać regulaminu. Wiem że odcinki są ważne ale jakim kosztem to się odbywa. 

Regulaminu ma przestrzegać każdy!!!

Ty nie jesteś wyjątkiem to Ciebie też obowiązuje więc zacznij się wypowiadać jak człowiek.


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#50 2010-10-29 15:31:18

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Ruben napisał:

To je sobie sami zróbcie... Bo dopóki L'internat Fr nie wyleci i będa się tu znajdowały jego linki nie dostaniecie nawet ochłapu.
Chcieć to sobie możecie... Ja chę widzieć, że działacie.
A co do błędów ortograficznych - były tylko tam, gdzie pracował Konrad Gowin (L'internat Fr)
Czlowiek rozgarnięty błędów ortograficznych nie robi.

Na wniosek Króla Rubena linki  L'internat Fr zostały usunięte...
Myślę, że dla Króla Rubena to nie problem - wg. niego tłumaczenie to chwila więc pewnie za moment wstawi już swoje "prawe" tłumaczenie.
Jeśli ktoś chce jednak skorzystać z "lewych" napisów lub odcinka zrobionego przez L'internat Fr proszę o kontakt na PW lub chomikuj - każdy otrzyma linki i napisy.
Mogę was tylko przeprosić ale mam dość chamstwa Króla Rubena.
Jego poplecznicy na pewno się ucieszą a pozostałych proszę o kontakt.........

Offline

 

#51 2010-10-29 15:39:10

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

JESZCZE JEDEN POST OBRAŻAJĄCY KOGOLWIEK I ŻEGNAMY TĄ OSOBĘ ! ! !


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#52 2010-10-29 15:58:36

MaMba

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 14
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

jak dla mnie to napisy były dobre . . nie będe się czepiać . .


Czasami, kiedy siedzę przed oknem i patrzę na panoramę miasta wydaje mi się, że wszystko jest możliwe. Wystarczy, że wyciągnę rękę, a będę w stanie dotknąć nieba . . .
http://img717.imageshack.us/img717/3742/yongonzalezluna.jpg     http://img696.imageshack.us/img696/9289/beztytuufty.jpg

Offline

 

#53 2010-10-29 16:43:13

Ixariil

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 20
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

K@mil napisał:

JESZCZE JEDEN POST OBRAŻAJĄCY KOGOLWIEK I ŻEGNAMY TĄ OSOBĘ ! ! !

do mnie ten post kierowany jest ? śmiało możesz banować ;]. Widać ze nie wiesz ze nie robi się takich rzeczy jak robi Ruben albo wiesz tylko ze ważniejsze jest mieć odcinek hahaha.


Frajer zawsze bedzie frajerem .

Offline

 

#54 2010-10-29 16:46:49

tracy144

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

jedyny problem to brak odcinków. innego na serio nie widze.
aby przetłumaczyc oddcinek potrzebny jest tłumacz i osoba, która dopasuje napisy tak?
z tego co wcześniej pzeczytałam wywnioskowałam, iż obydwie takie osoby istnieją i chcą to robic.
więc pozwólmy im współpracować, byc może coś z tego wyjdzie.... np. przetłumaczony odcinek...
a takie licytowanie kto co spieprzył na pewno do tego nie doprowadzi.
pozdro.

Offline

 

#55 2010-10-29 18:32:03

martino91

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Troche z innej beczki

Nie wiem co łączy Marzense i  L'Internat FR ale są to napewno miłe tudzież bliskie stosunki:D (ot taki sytuacyjny żarcik).

Wielkie pozdro dla Was

Co do całej sytuacji to można to podsumowac jedną sentencją, której użyła (jak sie nie mylę) Marzensa:

<<<<Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem>>>>>>

Offline

 

#56 2010-10-29 19:31:44

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

SZOK! SZOK! SZOK!

Drogi uzytkowniku K@MIL - wywiaz sie z obietnicy i wywal Rubena za nieprzestrzeganie regulaminu.Mi to osobiscie nie bedzie przeszkadzalo, ba! nawet bardzo zadowoli. Co do tlumaczen, napisow.. Obejrzelismy odc. 5? Obejrzelismy. Czy jest ktos, komu tlumaczenie nie pasowalo? Zle sie ogladalo..? Skoro Internat FR zrobil sam odcinek, pewnie zrobi i kolejne za co bedziemy rownie wdzieczni.

Ludzie... nie dajcie sie ponizac! TO NAPRAWDE NIE DESZCZ, RUBEN NA WAS PLUJE!

Offline

 

#57 2010-10-29 20:07:29

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

martino91 napisał:

Troche z innej beczki

Nie wiem co łączy Marzense i  L'Internat FR ale są to napewno miłe tudzież bliskie stosunki:D (ot taki sytuacyjny żarcik).

Wielkie pozdro dla Was

Co do całej sytuacji to można to podsumowac jedną sentencją, której użyła (jak sie nie mylę) Marzensa:

<<<<Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem>>>>>>

Dziękuję za pozdro
Łącz nas romans internetowy    a na poważnie - sympatia do serialu.
I chyba antypatia do tyranów
Sentencja była moja-pożyczyłam ją od forumowej koleżanki. Potem w "czasach pokoju" wycofałam dopisek  - chyba nie słusznie 

Offline

 

#58 2010-10-29 20:18:53

Ixariil

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 20
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

sine.nomine86 napisał:

SZOK! SZOK! SZOK!

Drogi uzytkowniku K@MIL - wywiaz sie z obietnicy i wywal Rubena za nieprzestrzeganie regulaminu.Mi to osobiscie nie bedzie przeszkadzalo, ba! nawet bardzo zadowoli. Co do tlumaczen, napisow.. Obejrzelismy odc. 5? Obejrzelismy. Czy jest ktos, komu tlumaczenie nie pasowalo? Zle sie ogladalo..? Skoro Internat FR zrobil sam odcinek, pewnie zrobi i kolejne za co bedziemy rownie wdzieczni.

Ludzie... nie dajcie sie ponizac! TO NAPRAWDE NIE DESZCZ, RUBEN NA WAS PLUJE!

wreszcie ktos mądry brawo

Offline

 

#59 2010-10-29 21:32:56

tracy144

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

ludzie, dajcie spokój, serio.
odcinki 5 serii miały bc dodawane na bieżąco. a tu wielkie gówno.
sracie sie tylko o jakies głupoty zamiast działać.
pozdro dla wszystkich.

Offline

 

#60 2010-10-29 22:53:59

qartek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

To w końcu tylko serial telewizyjny, nie trzeba wszystkiego tak bardzo przeżywać. Będą następne odcinki - dobrze, nie będą świat się nie zawali,  a co do obrażania i wyzwisk to normalna rzecz w internecie. Nie trzeba się przejmować.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lek.pun.pl www.gv.pun.pl www.gamegalacticfootbal.pun.pl www.nlp-perswazja.pun.pl www.wychowaniemgr.pun.pl