#31 2010-10-29 12:06:12

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

nie zaczynajcie na nowo błagam! nie moga zostac zamieszczone same napisy? przeciez serial po hiszp jest wszedzie dostepny...


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#32 2010-10-29 12:13:30

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

A może by przejść na wolny rynek i zdrową konkurencję? Skoro L'Internat FR znalazł inne źródło tłumaczenia, to niech wstawia własne napisy, Ruben z nowym wstawiaczem mogą robić drugą wersję, będzie alternatywa a odbiorcy zdecydują które tłumaczenie im bardziej odpowiada...

Offline

 

#33 2010-10-29 12:18:49

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

olkit napisał:

A może by przejść na wolny rynek i zdrową konkurencję? Skoro L'Internat FR znalazł inne źródło tłumaczenia, to niech wstawia własne napisy, Ruben z nowym wstawiaczem mogą robić drugą wersję, będzie alternatywa a odbiorcy zdecydują które tłumaczenie im bardziej odpowiada...

Nie ma żadnego rynku, bo nie Ja biorę za to kasy.
A konkurencja w sprawie takich bzdur nie będzie przeze Mnie akceptowalna.
Musicie się zdecydować, które chcecie... Tłumaczenie Fr intrnatu jest nic niewarte, o cz7ym moge Was zapewnić...

Offline

 

#34 2010-10-29 12:19:58

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

chcemy miec napisy to jest pewne


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#35 2010-10-29 12:29:14

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Solind napisał:

chcemy miec napisy to jest pewne

Zgadza się:) I najlepiej takie bez błędów ortograficznych i gramatycznych (w ostatnim odcinku zdarzyło się kilka).

Offline

 

#36 2010-10-29 12:29:56

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

To je sobie sami zróbcie... Bo dopóki L'internat Fr nie wyleci i będa się tu znajdowały jego linki nie dostaniecie nawet ochłapu.
Chcieć to sobie możecie... Ja chę widzieć, że działacie.
A co do błędów ortograficznych - były tylko tam, gdzie pracował Konrad Gowin (L'internat Fr)
Czlowiek rozgarnięty błędów ortograficznych nie robi.

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-10-29 12:33:46)

Offline

 

#37 2010-10-29 12:40:47

martino91

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Co do samej merytoryki napisów to trudno się wypowiadać gdyż ---> No hablo español /no comprender.

Co do napisów - to tak jak chociażby Ring w wersji japońskiej - coś tam szwargolą ale co???? Pozostaje tylko kwestia interpretacji tłumacza jak również samo zaufanie co do rzetelności wykonania.

Offline

 

#38 2010-10-29 12:45:44

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

martino91 napisał:

Co do samej merytoryki napisów to trudno się wypowiadać gdyż ---> No hablo español /no comprender.

Co do napisów - to tak jak chociażby Ring w wersji japońskiej - coś tam szwargolą ale co???? Pozostaje tylko kwestia interpretacji tłumacza jak również samo zaufanie co do rzetelności wykonania.

Noo, gratulacje. Nareszcie ktoś mówi coś mądrego///
Więcej takich forumowiczów.
Tyle że napisy konrada gowina rzetlene nie są ani trochę. Ten pacan je chyba sam wymyśla.
Zapytacjie kogokolwiek, kto biegle zna hiszpański...

Offline

 

#39 2010-10-29 12:59:41

tracy144

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

ja tam nie widze zadnego problemu.... skasujcie tego FR czy cos i nara.
skoro znalazł sie nowy ochotnik na dopasowanie napisów to do dzieła.
pan Ruben tłumaczy, pan Raproman dodaje napisy i git. po co nam ten FR skoro juz sam odszedł? adios.

Offline

 

#40 2010-10-29 13:31:30

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

tracy144 napisał:

ja tam nie widze zadnego problemu.... skasujcie tego FR czy cos i nara.
skoro znalazł sie nowy ochotnik na dopasowanie napisów to do dzieła.
pan Ruben tłumaczy, pan Raproman dodaje napisy i git. po co nam ten FR skoro juz sam odszedł? adios.

Nie widzisz żadnego problemu? A ja jednak widzę. To Ruben wszystkich oszukał. O ile dobrze pamiętam napisał kiedyś, ze przetłumaczył trzy odcinki, a potem ich nie wysłał, wiec jak L'internat miał dopasować napisy?? Ruben znowu obraża: chociażby warszawiaków, a użytkownika L'internat wyzywa od pajaców. Nie przestrzega regulaminu. Ponadto stawia warunki, teraz zażądał wyrzucenia L'Internat a następnym razem zażyczy sobie czegoś innego (może wyrzucenie następnych forumowiczów). Tak być nie może, nie można dać się szantażować. Jak mu się coś nie spodoba, to przestanie tłumaczyć (i według mnie tak się prędzej, czy później i tak stanie).
L'internat zrobił teraz odcinek sam i to dzięki niemu go obejrzałaś. Ponadto zrobił dla nas wszystkich wcześniej dużo więcej i nie można go tak po prostu wyrzucić. Za to można Rubena. L'internat, mimo że już go z nami nie ma, nadal nam pomaga, a nie żąda niczego w zamian. Na jego odcinki może będziemy musieli czekać troszkę dłużej, ale przynajmniej będą pewne i nikt nikogo nie będzie obrażał, ani szantażował.

Offline

 

#41 2010-10-29 14:02:00

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Calineczka_j napisał:

tracy144 napisał:

ja tam nie widze zadnego problemu.... skasujcie tego FR czy cos i nara.
skoro znalazł sie nowy ochotnik na dopasowanie napisów to do dzieła.
pan Ruben tłumaczy, pan Raproman dodaje napisy i git. po co nam ten FR skoro juz sam odszedł? adios.

Nie widzisz żadnego problemu? A ja jednak widzę. To Ruben wszystkich oszukał. O ile dobrze pamiętam napisał kiedyś, ze przetłumaczył trzy odcinki, a potem ich nie wysłał, wiec jak L'internat miał dopasować napisy?? Ruben znowu obraża: chociażby warszawiaków, a użytkownika L'internat wyzywa od pajaców. Nie przestrzega regulaminu. Ponadto stawia warunki, teraz zażądał wyrzucenia L'Internat a następnym razem zażyczy sobie czegoś innego (może wyrzucenie następnych forumowiczów). Tak być nie może, nie można dać się szantażować. Jak mu się coś nie spodoba, to przestanie tłumaczyć (i według mnie tak się prędzej, czy później i tak stanie).
L'internat zrobił teraz odcinek sam i to dzięki niemu go obejrzałaś. Ponadto zrobił dla nas wszystkich wcześniej dużo więcej i nie można go tak po prostu wyrzucić. Za to można Rubena. L'internat, mimo że już go z nami nie ma, nadal nam pomaga, a nie żąda niczego w zamian. Na jego odcinki może będziemy musieli czekać troszkę dłużej, ale przynajmniej będą pewne i nikt nikogo nie będzie obrażał, ani szantażował.

Mam nadzieję, że tylko udajesz, że jesteś taka głupia, żeby zwrócić na siebie uwagę Jeżeli nie, to żal.pl, przeraża Mnie, że mamy na forum takich kretynów.
Jeżeli uważasz że te odcinki są pewne to stuknij się kijem w głowę
Fr nic nie zrobił. Wymyślił sobie te napisy sam i jest jeszcze tak głupi, że porobił błędy ortograficzne...
Jak Ja nie lubię takich cwaniaków!
Tracy 144 ma rację, a ultimatum jest proste:
Albo wywalacie FR i oddajecie wszystko w ręce Moje i Rapromana, albo żegnacie się z odcinkami.... I Adios.
Uważajcie na takich użytkowników jak calineczka, bo Moja anielska cierpliwość się wyczerpuje

Offline

 

#42 2010-10-29 14:11:55

pladi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 31
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Zgadzam się z Calineczka_j Ruben zachowuje się jak nazista. Nie szanuję innych, obraża użytkowników łamiąc tym samym regulamin. Oszukuje i kłamie na każdym kroku. Jestem za tym żeby zbanować Rubena jeśli nie zmieni swojego postępowania na co się nie zapowiada. Czekam teraz na jego słowa jakim kretynem jestem

Offline

 

#43 2010-10-29 14:14:55

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

pladi napisał:

Zgadzam się z Calineczka_j Ruben zachowuje się jak nazista. Nie szanuję innych, obraża użytkowników łamiąc tym samym regulamin. Oszukuje i kłamie na każdym kroku. Jestem za tym żeby zbanować Rubena jeśli nie zmieni swojego postępowania na co się nie zapowiada. Czekam teraz na jego słowa jakim kretynem jestem

Nie jesteś kretynem. Wcale tak nie uważam Jak miło, że porównujesz Mnie do nazisty...
Po prostu - po dobroci do Was nie dociera. Zawsze się znajdzie kilku palantów, którzy nie umieją słuchać poleceń. To tylko serial, ludzie.
A zbanować to możesz najwyżej swoją matkę. Tłuczkiem do mięsa. Hahahahaha-ha-ha-ha!

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-10-29 14:17:34)

Offline

 

#44 2010-10-29 14:16:07

 Kamila1985

Nowicjusz

Skąd: Rypin
Zarejestrowany: 2010-05-04
Posty: 29
Punktów :   -1 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Ludzie, uspokójcie się!Może zamiast się kłócić, obrażać sebie nawzajem po prostu zamiast dopasowywać napisy niech Ruben po prostu wstawia je w formie tekstowej i niech kazdy sobie sam wkleja i nie będzie problemu!


Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał : Walcz !!! Kochaj !!! Cierp !!!

Offline

 

#45 2010-10-29 14:21:39

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

A ja pozostawię kolejną już tego typu sytuację bez komentarza - bo naprawdę szkoda tu jakichkolwiek słów...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gniotki.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl