#16 2010-10-27 16:45:30

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

mysza898 napisał:

witamwszystki gdzie moge sciagnac sobie te odcinki z 5 sezonu

Dla ułatwienia - możesz je pobrać w tym temacie (http://internat.pun.pl/viewtopic.php?id=342

Offline

 

#17 2010-10-27 20:47:09

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

kraVer napisał:

i oby tak zostało "Zgoda Buduje" xD

już jeden niziołek tak mówił i co ?? wylądawał na ruskim grillu


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#18 2010-10-28 23:46:31

raproman

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

witam...

moge pomoc...

jesli problem tkwi tylko w dopasowaniu / osadzeniu napisow to moge sie tym zajac ale jesli sprawa tkwi w ich tlumaczeniu to niestety ale odpada...

wiec jesli macie translacje to ja w dobe ogarne calosc...


pozdro

Ostatnio edytowany przez raproman (2010-10-28 23:53:16)

Offline

 

#19 2010-10-29 01:37:41

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Witam,

niestety mamy problem z tłumaczeniem.
Jak widać Ruben postanowił nas ukarać za nieposłuszeństwo

Offline

 

#20 2010-10-29 02:53:23

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

marzensa napisał:

Witam,

niestety mamy problem z tłumaczeniem.
Jak widać Ruben postanowił nas ukarać za nieposłuszeństwo

oby Mu przeszlo


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#21 2010-10-29 08:20:56

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Widzę, że L'internat Fr chce koniecznie zmusić Mnie, abym następnych odcinków nie było. Bo dla Waszej informacji - kolejny raz dodał do filmu lewe napisy zamiast Moich... Tym samym opluł Moja pracę.
Musicie się więc pogodzić z tym, że "Obietnica" była ostatnim odcinkiem jaki obejrzeliście, dopóki rzecz jasna AXN ich nie wyświetli (czyli za jakieś póltora roku)
Miło się współpracowało, ale w tej sytuacji muszę niestety zerwać "umowę"... Pretensje o to miejcie wyłącznie do FR internatu... DZIĘKI NIEMU POŻEGNALIŚCIE SIĘ Z KOLEJNYMI ODCINKAMI.
Powodzenia w szukaniu nowegop tłumacza o zlotym sercu... No chyba że chcecie by ten idiota robił Was w balonu. Wtedy gratuluję

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-10-29 08:49:42)

Offline

 

#22 2010-10-29 08:39:14

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

marzensa napisał:

Witam,

niestety mamy problem z tłumaczeniem.
Jak widać Ruben postanowił nas ukarać za nieposłuszeństwo

INFORMUJĘ WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM, ŻE L'INTERNAT FR NIE JEST JUŻ OSOBĄ ODPOWIADAJĄCĄ ZA DODAWANIE NAPISÓW DO "INTERNATU".
CZŁOWIEK TEN ROBI SOBIE Z NAS JAJA I DODAJE DO FILMU ZAMIAST MOJEGO TEKSTU LEWE NAPISY, ŚCIĄGNIĘTE Z INTERNETU, LUB WYMYŚLONE PRZEZ SIEBIE. TEN BŁAZEN KPI SOBIE Z NAS, A MOJĄ PRACĘ, KTÓRA KOSZTUJE MNIE JEDNAK GODZINKĘ PIEKNEGO ŻYCIA, ZWYCZAJNIE OPLUWA. TO JEST KPINA.
NOWĄ OSOBĄ, KTÓRA BĘDZIE DODOWAĆ NAPISY I BĘDZIE TO ROBIĆ ZNACZNIE SZYBCIEJ JEST UŻTYKOWNIK RAPROMAN, KTÓRY WŁAŚNIE ZAOFEROWAŁ SWĄ POMOC.
ZAKAZUJĘ POZOSTAŁYM UŻYTKOWNIKOM KONTAKTU, A W SZCZEGÓLNOŚCI PANNIE MARZENSIE Z TYM OSZUSTEM NO CHYBA ŻE CHCECIE BY DALEJ ROBIŁ Z WAS IDIOTÓW.
OD DZIŚ TO JA I TEN PAN SPRAWUJEMY NA TYM FORUM DODATKOWĄ WŁADZĘ.
KAŻDY KTO SIE SPRZECIWI TEJ DECYZJI, NIEZALEŻNIE, CZY TO ADMIN, CZY KTOŚ Z WAS, SPOWODUJE, ŻE NIE BĘDZIE JUŻ DALSZYCH TŁUMACZEŃ I BĘDZIECIE ZDANI NA ŁASKĘ AXN!!!
JESZCZE WAS NIE UKARAŁEM ALE MOGĘ TO ZROBIĆ, OSTATECZNIE
PRZEPRASZAM TEŻ WSZYSTKICH ŻE SAM DAŁEM SIĘ OSZUKAĆ TEMU PAJACOWI. CO PRAWDA ODSZEDŁ JUŻ SAM, ALE LEPIEJ BĘDZIE JAK ADMIN GO STĄD WYKASUJE.
POZDRAWIAM - RUBEN

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-10-29 08:44:48)

Offline

 

#23 2010-10-29 08:50:57

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Ja myślę, że nie musimy mieć do nikogo pretensji, idąc na kompromis, myślę, że wystarczy poszukać innej osoby, która "wstawi" napisy do filmu, już jedna taka osoba się zgłaszała wczoraj, może warto skorzystać
Co do FR internat, to nie spodziewałam się, że to zrobi... no ale cóż... odszedł i nie może się teraz bronić, więc żadnych oskarżeń pod jego adresem nie rzucajcie, pozatym, wszyscy mamy prywatne życie, ja np. w tym tygodniu nie miałam za dużo czasu, bo na weekend zjeżdza się do mnie połowa rodziny a roboty tylko przybywa...może FR Internat też miał jakieś problemy...


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#24 2010-10-29 08:51:12

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Jak na razie to Ruben robi z nas idiotów.
Może odpowiesz dlaczego nie wysłałeś odcinków do L'INTERNAT FR???
Miałeś nadzieję na ubaw jak nie będzie kolejnego odcinka???
Rozumiem, że jesteś mocno rozczarowany-ktoś popsuł ci taaaką frajdę
Jeśli forumowicze nie będą chcieli to na pewno na siłę nie będę zamieszczać linków do kolejnych odcinków. Ale na pewno nie mam zamiaru tego robić bo Jaśnie Pan Ruben ma takie życzenie

Ostatnio edytowany przez marzensa (2010-10-29 14:59:43)

Offline

 

#25 2010-10-29 09:04:22

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Ehhh dajmy już spokój, jeśli Ruben znalazł nowego użytkownika do wstawiania napisów, to niech tak będzie...
L'Internat FR odszedł i nie ma możliwości się bronić... zresztą to i tak sensu nie ma...
Mam tylko nadzieję, że "robienie" nowych odcinków pójdzie Rubenowi i Raproman w miarę sprawnie


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#26 2010-10-29 09:37:38

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Mirka napisał:

Ehhh dajmy już spokój, jeśli Ruben znalazł nowego użytkownika do wstawiania napisów, to niech tak będzie...
L'Internat FR odszedł i nie ma możliwości się bronić... zresztą to i tak sensu nie ma...
Mam tylko nadzieję, że "robienie" nowych odcinków pójdzie Rubenowi i Raproman w miarę sprawnie

Pójdzie sprawniej, o wiele lepiej niż wcześniej. Bo tamten chłopak umie to robic lepiej.

A odpowiedź na pytanie marzensy jest bardzo proste - tak, nie wysłałem temu pajacowi kolejnych odcinków, ponieważ stracił wiarygodność. Wziął sprawy w swoje ręce i tym sposobem oglądamy odcinek, w którym nie zgadza się prawie ani jeden dialog.
A Ty marzensa nie podskakuj i bądź grzeczna, bo inaczej Twopją winą będzie, że forumowicze nie będą mogli oglądac następnych odcinków.
Chcesz być sama przeciw wszystkim? Zapewniam, że to nie jestt przyjemne uczucie...
Dlatego zaufaj Mi i oddaj wszystko w ręce Moje i Rapromana. Bo chyba jednak forumowiczom bardziej zalezy na odcinkach niż na Twojej obencości tutaj
Wyglądałaś na inteligentną, ale widzę, że to tylko Twoja maska.
No ale w końcu Marzensa jest z Warszawy, a wszyscy wiemy że to największa dziura w Polsce, gdzie mieszkają prawie sami idioci, wieśniacy i błazny które myślą, że sa niewiadomo czym.

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-10-29 09:49:13)

Offline

 

#27 2010-10-29 10:05:08

MaMba

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 14
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

dziękuję za odcinki V sezonu i z góry dziękuję za kolejne . .


Czasami, kiedy siedzę przed oknem i patrzę na panoramę miasta wydaje mi się, że wszystko jest możliwe. Wystarczy, że wyciągnę rękę, a będę w stanie dotknąć nieba . . .
http://img717.imageshack.us/img717/3742/yongonzalezluna.jpg     http://img696.imageshack.us/img696/9289/beztytuufty.jpg

Offline

 

#28 2010-10-29 10:18:07

 dalusia_

Prezes

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-10-22
Posty: 595
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Mi ten regulamin odpowiada, Nie lubię gdy ktoś się obraża i kłóci z kimś. Niech zostawiają to między sobą, a nie że wszyscy muszą to czytać


http://1.bp.blogspot.com/_q3Dc-OtT0Ls/SyA9xwd_eAI/AAAAAAAAAC0/jsA0W6imk4s/s400/El+internado.jpg http://img.listal.com/image/1983729/600full.jpg

http://images.chomikuj.pl/button/dalusia666.gif

Offline

 

#29 2010-10-29 10:23:53

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Dalusia, świetny masz podpis... Jak się nie mylę to z wczorajszego odcinka Housa chyba trzynastka to powiedziała


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#30 2010-10-29 11:35:53

martino91

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sezon V - Pytania , prośby i komentarze

Ruben napisał:

Widzę, że L'internat Fr chce koniecznie zmusić Mnie, abym następnych odcinków nie było. Bo dla Waszej informacji - kolejny raz dodał do filmu lewe napisy zamiast Moich... Tym samym opluł Moja pracę.

Ruben napisał:

A odpowiedź na pytanie marzensy jest bardzo proste - tak, nie wysłałem temu pajacowi kolejnych odcinków, ponieważ stracił wiarygodność.

Hmmmm---> Czy mi się wydaje, że pomiędzy tymi dwoma wypowiedziami jest lekka nieścisłość?????


Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-mix.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.6600.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl