• Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

#61 2010-10-23 23:31:16

 Wariacik

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Nie dziwie się ze ludzie odchodzą z tego forum....chamstwo i prostota a administrator ma to wszystko w dupie . Weźcie kończcie się nawzajem obrażać ,to jest przegięcie .

RUBEN - parę  słów do Ciebie ....Uważasz się za dorosłą osobę i dojrzałą a zachowujesz się jak cham i gówniarz do tego obrażasz tutaj niektóre osoby ,naprawdę przeginasz . Miałeś czy masz dalej rangę moderatora forum  zamiast wykazać się kulturą i pokazać ,że nadajesz się na takie stanowisko i potrafisz trzymać nerwy na wodzy robisz dokładnie co innego i prowokujesz tylko do awantury . Chyba cię to cieszy, myślę,że nikt sobie nie będzie pozwalał na takie teksty cytat:
"Ano może i chodziłem i co z tego? Zazdrościsz mi, błaźnie, bo Twoich starych na taką nie stać>? Za to ty wyglądasz mi najwyżej na szkołę specjalną dla ciot i odpadów... Skąd się urwałeś pajacu - nawet pisać na komputerze nie umiesz "

Pisząc coś takiego pokazujesz tylko swoje chamstwo i niedojrzałość na innym forum wyleciałbyś już dawno na pysk szybciej niż widzisz .....

Tutaj widzę masz na to przyzwolenie . Nie mam nic do ciebie ,ale nie zachowujesz się w porządku .

Naprawdę sądzę ,że nie warto się obrażać .Ja was tutaj nie znam ,ale zawsze tutaj było miło, zakończcie te spory albo załatwiajcie w innym miejscu  a tutaj zachowujecie się jak należy tym bardziej ,że tu dużo osób jak sadzę to młodzież i dzieci .

Pozdrawiam.

Offline

 

#62 2010-10-23 23:33:17

dzoners

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Zna ktoś stronę, skad można ściągnać internat z napisami po angielsku / niemiecku?

Offline

 

#63 2010-10-24 00:32:57

 maarecki

Początkujący

4174273
Skąd: Berlin
Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 76
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

A ja proponuję żeby cały ten wątek usunąć i wtedy kłótni nie będzie. K@mil zrób to wreszcie, bo ile to można tego słuchać?


http://img140.imageshack.us/img140/4513/1257950917801f1.jpg

Offline

 

#64 2010-10-24 00:34:43

 kraVer

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Skończcie się na wzajem obrażać... to robi się już żałosne. Taka totalna net napinka ... Wbijacie sobie na starych, na inteligencję i na co jeszcze ? To jest żałosne... to forum czytają też młodzi ludzie.. jaki dajecie im przykład ? Nie jestem święty... ale jak mam z kimś problem to wolę pogadać lub "pogadać" w 4 oczy niż robić to na pokaz. Macie ze sobą problem? to macie PW ... i używajcie tego. Psujecie atmosferę tego forum... wszyscy ! A K@mil jest zbyt pobłażliwy  jak dla was. Ruben napisał coś dla żartu a wy to przeżywacie jak 15 latka okres. Z drugiej strony Ruben, wbijanie na starych nie jest fajne i chyba wiesz dobrze że Cię poniosło... Robisz naprawdę dużo tłumacząc te odcinki i za to Cię szanuję, nie wydaje mi się też żeby założenie tematu było czymś strasznym i poniżającym . Z usunięciem tamtego troszkę pojechałeś no ale trudno, zdarza się. Cała reszta która robi z tego tragedie chce zwrócić na siebie uwagę i robi wielkie halo z drobiazgów. Weźcie się wszyscy ogarnijcie bo nie po to ponad rok coś tworzyliście wspólnie żeby teraz to zepsuć.

A ADMINISTRACJA powinna oddzielać dobroć i wyrozumiałość od zaniedbywania i olewania i w końcu zacząć działać - trzeba pokazać że takie wydarzenia na tym forum nie mogą mieć miejsca . Inaczej to forum upadnie.

Offline

 

#65 2010-10-24 15:18:36

 surivi

Nowicjusz

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

zgadzam się.. kłótnie załatwiajcie przez priv


Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka
nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś,
jak potrafimy być nimi jutro?

Offline

 

#66 2010-10-24 15:52:34

 ksenia931

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 30
Punktów :   -2 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Kiedy bedzie nastepny odcinek?


Wejdź i skomentuj:http://amazingcats.blog.pl/

Offline

 

#67 2010-10-24 16:29:31

 Kamila1985

Nowicjusz

Skąd: Rypin
Zarejestrowany: 2010-05-04
Posty: 29
Punktów :   -1 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

ksenia931 napisał:

Kiedy bedzie nastepny odcinek?

NIE ZADAJEMY TEGO PYTANIA!!!!!!!!!!

Przepraszam, że tak ostro, od razu krzyczę, ale wkurzają mnie już osoby które ciągle pytaja o kolejny odcinek. Jest napisane wielkimi czerwonymi literami przecież, ze będzie jak się go zrobi.

Myślę, że powinien być ten wątek zamknięty i w regulaminie pierwszy punkt:'Nie pytamy o kolejne odcinki", a za nieprzestrzeganie ban, bo tylko nasze chłopaki się denerwują potem i wychodzi tak, ze wszyscy się denerwują i kłócą itp.


Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał : Walcz !!! Kochaj !!! Cierp !!!

Offline

 

#68 2010-10-24 16:57:29

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Dokładnie. W ogóle myślę, że przydałby się jakiś system banów i warnów, oraz żeby usuwano użytkowników nieaktywnych lub takich co zakładają konta a mają 0 postów i wcale się nie udzielają na forum


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#69 2010-10-24 18:12:55

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

dajcie mi współadmina ewentualnie admina na kilka godzin i bedzie porzadek...


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#70 2010-10-24 19:30:36

 andzia119

Wyjadacz

32454256
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 291
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Witam wszystkich

Jestem od niedawna na tym forum. Bardzo podoba mi się serial. Oglądam go razem z mamą, która jest wielką fanką.
Z początku była tu bardzo miła atmosfera, lecz od pewnego czasu się trochę pozmieniało.

Znalazło się paru pieniaczy którzy po prostu wyładowują tu swoje frustracje.
Dla mnie pytania "kiedy będzie kolejny odcinek?" są czystą  prowokacją.
Odcinki będą jak się je zrobi. To nie jest 5 minut zrobienie napisów. Wiem bo robiłam swego czasu napisy na hataku. To są godziny pracy. Po przetłumaczeniu trzeba jeszcze dopasować czasy odtwarzania i wgrać w film. Jest to bardzo żmudna i czasochłonna praca zwłaszcza przy serialu który ma 70 min, a dialogi są tu bardzo szybko wymawiane.

Weźcie ludzie trochę odpuśćcie chłopakom i dajcie im pracować. Ponieważ wreszcie może to się skończyć tym iż będziecie oglądać internat za rok może 2 na jakiejś naszej stacji lub po hiszpańsku.

Czasami warto poczekać zdać się trochę na cierpliwość. Przez wasze pospieszanie i spory mogą stracić  wszyscy.

Pozdrawiam


http://img855.imageshack.us/img855/3006/synatura.jpg

Offline

 

#71 2010-10-24 19:35:16

sjaksopot

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Patrrriko napisał:

Dokładnie. W ogóle myślę, że przydałby się jakiś system banów i warnów, oraz żeby usuwano użytkowników nieaktywnych lub takich co zakładają konta a mają 0 postów i wcale się nie udzielają na forum

ja mam 2 albo 3 posty i czemu mialabym byc usunieta??
czytam was przeciez, rzadko, bo wychowanie dwojki maluszkow zabiera mi duuuzo czasu ale bywam tutaj...
nie rozumiem co masz do tych "mniej aktywnych"

Offline

 

#72 2010-10-24 19:39:27

 maua

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

NiKiEL napisał:

dajcie mi współadmina ewentualnie admina na kilka godzin i bedzie porzadek...

wydaje mi się, że nie chodzi tylko o to, żeby pousuwać posty, pobanować większość i i tyle - ma być spokój. chodzi przede wszystkim o to, żeby było miło i przyjemnie:P

Offline

 

#73 2010-10-24 19:49:56

 maarecki

Początkujący

4174273
Skąd: Berlin
Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 76
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Czy Wy juz nigdy nie przestaniecie gledzic o tym samym od dwoch dni?
Boze, ile to mozna. Jak stare baby. Chyba nie w tym celu zalozono to forum
Zawsze musi znalezc sie ktos, kto wszystko psuje

ZAKONCZCIE W KONCU TE NEDZNA DYSKUSJE O NICZYM !!!


http://img140.imageshack.us/img140/4513/1257950917801f1.jpg

Offline

 

#74 2010-10-24 20:14:06

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

sjaksopot napisał:

Patrrriko napisał:

Dokładnie. W ogóle myślę, że przydałby się jakiś system banów i warnów, oraz żeby usuwano użytkowników nieaktywnych lub takich co zakładają konta a mają 0 postów i wcale się nie udzielają na forum

ja mam 2 albo 3 posty i czemu mialabym byc usunieta??
czytam was przeciez, rzadko, bo wychowanie dwojki maluszkow zabiera mi duuuzo czasu ale bywam tutaj...
nie rozumiem co masz do tych "mniej aktywnych"

okej zwracam honor ;D.


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#75 2010-10-24 22:19:34

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Widzę,że duzo mnie omineło...

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoarea.pun.pl www.great-anime.pun.pl www.ritualclan.pun.pl www.guardianangels.pun.pl www.shahid-kareena.pun.pl