• Index
  •  » FAQ
  •  » Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

#16 2010-10-23 14:25:08

 kraVer

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Jak piszesz list motywacyjny żeby zatrudnili Cię w pracy jakiejś to też wypisujesz swoje pozytywne cechy i zalety i nikt nie traktuje tego jako brak skromności

Offline

 

#17 2010-10-23 14:29:54

 florine

Nowicjusz

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 35
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

kraVer napisał:

Chwilka ! Forum ma 1158 użytkowników ! Jeśli każdy się zgłosi to taka sonda nie ma sensu ... wybierzmy ok 10-20 kandydatów którzy mają jakieś predyspozycje do tego i głosujmy na nich. Niech osoby które chcą kandydować napiszą coś o sobie. Żeby było prościej ja zacznę .


Wiek: 18 lat
Miasto: Katowice
Doświadczenie : Przez kilka lat byłem głównym administratorem nie istniejącego już multiforum o grach multiplayer oraz bazy serwerów Podczas tej "pracy" organizowałem różnego rodzaju konkursy, turnieje i dbałem o porządek.
Dyspozycyjność: codziennie 17-24 (wtorki i czwartki później z powodu treningów )
Dlaczego ja? : Otóż, jestem osobą dojrzałą, opanowaną, inteligentną pomocną i asertywną. Mam wiele pomysłów które można by wykonać oraz wizję tego co mogło by dziać się z tą stroną po przetłumaczeniu wszystkich sezonów. Nie toleruję chamstwa i net-napinki

A MOJE HASŁO WYBORCZE TO "Nie oddamy krzyża !" xD (żart)

Jednym słowem - kraVer na MODa !!

Mój głos już masz
I to nie za to, co napisałeś w tym temacie, ale ogólnie - za całokształt


"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra."

Marilyn Manson


http://chomikuj.pl/Miss_Lovely

Offline

 

#18 2010-10-23 14:47:25

 kraVer

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Dziękuję na pewno nie będziesz żałować

Offline

 

#19 2010-10-23 14:51:22

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Ruben napisał:

Nie chciałbym nikogo tu szantazować ani zastraszać, ale chciałem Was też przed czymś przestrzec - jezeli wybierzecie na moderatorów użytkowników bedzio lub wariat wariacik, z następnymi przetłumaczonymi odcinkami możecie się pożegnać na dobre
Do reszty kandydatur nie mam zastrzeżeń... Nie wiem, czy będę glosował... Ale sobie zapamiętajcie co powiedziałem. Przecież nie chcecie chyba być zdani na łaskę AXN?

Na szczęście ani Bedzio ani wariacik nie zgłosili swoich kandydatur, pozatym wyraźnie pisze w temacie, że zgłaszać się mają osoby odpowiedzialne, Sądzę, że większość użytkowników weźmie na serio tę sondę i postarają się wybrać najlepszych moderatorów...


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#20 2010-10-23 15:09:19

mariang

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 101
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Mirka napisał:

Na szczęście ani Bedzio ani wariacik nie zgłosili swoich kandydatur, pozatym wyraźnie pisze w temacie, że zgłaszać się mają osoby odpowiedzialne, Sądzę, że większość użytkowników weźmie na serio tę sondę i postarają się wybrać najlepszych moderatorów...czyli marianag

Oh dziękuje Ci serdecznie za poparcie.

Offline

 

#21 2010-10-23 15:25:41

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Sonda pojawi się wieczorem w poniedziałek lub we wtorek rano .
Jest wiele takich osób na forum ,które nawet jakby się zgłosiły, nie były by brane pod uwagę.
Na szczęście są chyba na tyle rozsądni, że się nie zadeklarowali.

P.S.
Zapomniałem o Tobie , Ruben , również jesteś rzecznikiem forum


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#22 2010-10-23 15:25:42

bedzio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Ruben napisał:

L'Internat FR nowym rzecznikiem? A z jakiej racji?
Oczywiście nie ma nic przeciwko jego wybraniu, ale z odicnkiem 3 sezonu V się nie pisał a na stanowiska powołuje się ludzi sprawdzonych
Spokojnie, to żart...
Nie chciałbym nikogo tu szantazować ani zastraszać, ale chciałem Was też przed czymś przestrzec - jezeli wybierzecie na moderatorów użytkowników bedzio lub wariat wariacik, z następnymi przetłumaczonymi odcinkami możecie się pożegnać na dobre
Do reszty kandydatur nie mam zastrzeżeń... Nie wiem, czy będę glosował... Ale sobie zapamiętajcie co powiedziałem. Przecież nie chcecie chyba być zdani na łaskę AXN?

1. Nie mam zamiaru się zgłaszać Zastanawiam się wogóle czy tu zaglądać.
2. I powiedzcie mi, że facet (jeśli to facet) jest normalny Właśnie zaczął was szantażować. A wy jak pokorne krowy, które wszystko przełkną. Byle tylko odcinek dostać.
Nikt tu nie ma odrobiny godności ???
Zaniknęła zdolność samodzielnego myślenia ????

To już nie jest Żal.pl to jest Żenada.pl


To ja poczekam na AXN.

Ostatnio edytowany przez bedzio (2010-10-23 15:26:48)


http://s.fothost.pl/upload/10/46/4a43a682.jpg

Offline

 

#23 2010-10-23 15:53:33

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

bedzio nawet nie masz pojęcia jak ogromnie ucieszyło mnie Twoje postanowienie poczekania na AXN, jeśli dołożysz do tego obietnice niewypowiadania się na forum to już w ogóle będzie super :] naprawdę dziękuję Ci, że uwolnisz nas od swojej kultury :]


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#24 2010-10-23 16:29:15

aaa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Też postanowiłem się zgłosić.
A czym motywuje swoją kandydaturę.
Tym, że postaram się eliminować wszelkie chamstwo. Posty obrażające użytkowników lub całkowicie nie na temat będą kasowane, a użytkownicy odpowiednio nagradzani. Myślę, że to sprawi, że  użytkownicy zastanowią się zanim zdecydują się na takie posty, ponieważ będą znali konsekwencje tego, czego póki co nie było...
Tylko w ten sposób można zaprowadzić porządek i sprawić żeby przestał panować chaos.
Forum powinno być miejscem przyjaznym dla każdego, gdzie można wymienić się poglądami, wyrazić swoje zdanie nie będąc w rewanżu zwyzywanym za inne poglądy..

Nigdy się nie udzielałem zbytnio, mimo że na forum zaglądam codziennie od bardzo długiego czasu, ale po tych ostatnich wydarzeniach aż sam musiałem skomentować tą sytuację.
Ja sam mam nadzieje, że ktokolwiek zostanie wybrany sprawi, że zapanuje tu z powrotem wspaniała atmosfera, a wszelkie konflikty zostaną zażegnane.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez aaa (2010-10-23 16:30:43)

Offline

 

#25 2010-10-23 17:13:56

mariang

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 101
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

aaa napisał:

Ja sam mam nadzieje, że ktokolwiek zostanie wybrany sprawi, że zapanuje tu z powrotem wspaniała atmosfera, a wszelkie konflikty zostaną zażegnane.

Spełnie twoje nadzieje masz to jak w banku na jakiejś ciepłej wyspie.

Offline

 

#26 2010-10-23 17:53:33

 kraVer

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Mariang a tak z ciekawości to ile masz lat ?

Offline

 

#27 2010-10-23 18:39:53

mariang

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 101
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

kraVer napisał:

Mariang a tak z ciekawości to ile masz lat ?

Wegług metryki 18 a metalnie to tak gdzieś ..... A ile mi dajesz?

Ostatnio edytowany przez mariang (2010-10-23 19:07:25)

Offline

 

#28 2010-10-23 21:26:01

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Bedzio ty podstarzały, zgorzkniały pajacu, ty głupku z idiotycznym nickiem - idź się powiesić, to zrobisz wszystkim przyjemność...

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-10-23 21:30:18)

Offline

 

#29 2010-10-23 21:53:47

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

bedzio napisał:

Ruben napisał:

L'Internat FR nowym rzecznikiem? A z jakiej racji?
Oczywiście nie ma nic przeciwko jego wybraniu, ale z odicnkiem 3 sezonu V się nie pisał a na stanowiska powołuje się ludzi sprawdzonych
Spokojnie, to żart...
Nie chciałbym nikogo tu szantazować ani zastraszać, ale chciałem Was też przed czymś przestrzec - jezeli wybierzecie na moderatorów użytkowników bedzio lub wariat wariacik, z następnymi przetłumaczonymi odcinkami możecie się pożegnać na dobre
Do reszty kandydatur nie mam zastrzeżeń... Nie wiem, czy będę glosował... Ale sobie zapamiętajcie co powiedziałem. Przecież nie chcecie chyba być zdani na łaskę AXN?

1. Nie mam zamiaru się zgłaszać Zastanawiam się wogóle czy tu zaglądać.
2. I powiedzcie mi, że facet (jeśli to facet) jest normalny Właśnie zaczął was szantażować. A wy jak pokorne krowy, które wszystko przełkną. Byle tylko odcinek dostać.
Nikt tu nie ma odrobiny godności ???
Zaniknęła zdolność samodzielnego myślenia ????

To już nie jest Żal.pl to jest Żenada.pl


To ja poczekam na AXN.

ja tez poczekam. zegnam wszystkich

Offline

 

#30 2010-10-24 12:44:48

 maua

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Ruben napisał:

Bedzio ty podstarzały, zgorzkniały pajacu, ty głupku z idiotycznym nickiem - idź się powiesić, to zrobisz wszystkim przyjemność...

Już powoli się to robi nudne.. Mimo że praktycznie się nie wypowiadam na tym forum , to w jaki temat bym nie weszła, zawsze tam jest chociaż jedna prostacka wypowiedź Rubena.
Ty weź się ogarnij, nie wiem, czy tak źle Ci w tej Hiszpanii, że się wyżywasz na wszystkich dookoła, czy po prostu naprawdę uważasz się za pana i władcę wszystkiego.
I tak jak osoby powyżej - też chyba poczekam na AXN, do widzenia.

Offline

 
  • Index
  •  » FAQ
  •  » Nowi moderatorzy ( osoby odpowiedzialne)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abc-naruto.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl