• Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

#46 2010-10-23 14:17:47

 kraVer

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Taka moja drobna sugestia . na tym forum są osoby nie tylko w wieku 18+ ale też młodsze ... nie każdy ma ochotę słuchać waszych wyzwisk i kłótni .
Dla tego proponuję aby nie które osoby swoje osobiste frustracje przelały na takim oto forum > www.zwyzywaj.com.pl < a osoba które posiadają jakieś uprawnienia proponuję zamknąć (nie usunąć) ten temat

Offline

 

#47 2010-10-23 15:01:45

bedzio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Szkoda mojego czasu na jałowe dysputy.
Kto nie posiada za grosz kultury, bo nie wyniósł jej z domu, tego nikt już nie nauczy.

P.S.
Jak to forum, może być przyjazne użytkownikom, skoro Admin czyta posty i jedyna reakcja to "TUTAJ KOMENTUJEMY 4 ODCINEK , POPRZEDNI WĄTEK BYŁ ZAŚMIECONY NIEPOTRZEBNYMI KOMENTARZAMI I RUBEN CHYBA GO USUNĄŁ TUTAJ KOMENTUJEMY 4 ODCINEK , POPRZEDNI WĄTEK BYŁ ZAŚMIECONY NIEPOTRZEBNYMI KOMENTARZAMI I RUBEN CHYBA GO USUNĄŁ " ???

To dopiero jest Żal.pl


http://s.fothost.pl/upload/10/46/4a43a682.jpg

Offline

 

#48 2010-10-23 15:29:57

 kraVer

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Ja rozumiem tą twoją bulwersacje ale spróbuj wyluzować ... i jeśli chcesz być dobrze traktowany to nie pisz do innych tekstów w stylu że nie wynieśli kultury z domu... Wszystko idzie załatwić ale na spokojnie.

Offline

 

#49 2010-10-23 15:46:16

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

bedzio napisał:

P.S.
Jak to forum, może być przyjazne użytkownikom, skoro Admin czyta posty i jedyna reakcja to "TUTAJ KOMENTUJEMY 4 ODCINEK , POPRZEDNI WĄTEK BYŁ ZAŚMIECONY NIEPOTRZEBNYMI KOMENTARZAMI I RUBEN CHYBA GO USUNĄŁ TUTAJ KOMENTUJEMY 4 ODCINEK , POPRZEDNI WĄTEK BYŁ ZAŚMIECONY NIEPOTRZEBNYMI KOMENTARZAMI I RUBEN CHYBA GO USUNĄŁ " ???

To dopiero jest Żal.pl

A niby co ja mogę robić / usuwać każdy post, w którym ktoś pisze nie na temat.
W sumie to staram się napisać jakąś uwagę na początku tematu, żeby każdy to przeczytał.
Jest tutaj pełno ludzi , którzy mimo , że w poprzednim poście była odpowiedź na poszczególne pytanie, zadają je jeszcze raz , potem jeszcze raz i tak w kółko . Nie mam zamiaru banować czy usuwać danego użytkownika, tylko dlatego, że nie potrafi czytać.
Forum jest dla wszystkich , lecz jak komuś się nie podoba, nie musi tutaj wchodzić.
I chciałby na koniec przypomnieć, dużymi literami , żeby każdy to przeczytał :

NIE ZADAWAJMY JUŻ PYTAŃ, KIEDY BĘDZIE DANY ODCINEK ,TYLKO CIERPLIWIE CZEKAJMY . ODCINKI BĘDĄ SIĘ POJAWIAŁY JAK NASI FORUMOWICZE JE PRZETŁUMACZĄ. I PISZMY SENSOWNE POSTY ODNOSZĄCE SIĘ DO ŚCIĄGANYCH PRZEZ NAS ODCINKÓW .
POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW INTERNATU   NIE KŁÓĆMY SIĘ JUŻ . . .


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#50 2010-10-23 15:52:01

bedzio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

K@mil napisał:

A niby co ja mogę robić / usuwać każdy post, w którym ktoś pisze nie na temat.

Gdybyś był Adminem, to byś wiedział, co zrobić ???

I nie piszę o postach nie na temat, ale o takich, które obrażają użytkowników.
A takich było tu sporo i reakcja Twoja była żadna !!!

kraVer napisał:

Ja rozumiem tą twoją bulwersacje ale spróbuj wyluzować ... i jeśli chcesz być dobrze traktowany to nie pisz do innych tekstów w stylu że nie wynieśli kultury z domu... Wszystko idzie załatwić ale na spokojnie.

I co ???
Mam podziękować, za to, że ktoś mnie bezkarnie obraża ????

Ostatnio edytowany przez bedzio (2010-10-23 15:53:20)


http://s.fothost.pl/upload/10/46/4a43a682.jpg

Offline

 

#51 2010-10-23 15:56:00

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

"na moje to mógłbyś się w końcu zamknąć byłoby to całkiem dobrym dopełnieniem tego słonecznego dnia :]"


przepraszam państwa ale bedzio zwrócił mi uwagę na źle skonstruowane zdanie dlatego przeredaguje je aby K A Ż D Y [Ty również bedzio] mógł je zrozumieć:

Według mojej subiektywnej opinii najlepszym rozwiązaniem w zaistniałej sytuacji byłoby abyś swoją niezwykle kulturalną, uważaną przez siebie za wyrocznie buzie zamknął.

[buzia - jest to oczywiście metafora, jeśli nie zrozumiesz to napisz mi, a ja Tobie wytłumaczę]
[zamknął - utrzymał ją w stanie, w którym nie wydobywają się dźwięki]

dziękuję za uwagę i jesczze raz przepraszam wsyztskich za te niezrozumiałe wcześniej zdanie

Ostatnio edytowany przez Solind (2010-10-23 16:15:05)


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#52 2010-10-23 16:02:31

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Wybacz , ale jeśli ciebie obrażały te posty to już twoja sprawa
na wielu forach są kłótnie i wyzwiska , NIE KAŻDY musi to czytać.
Nie mam zamiaru wchodzić co 10 minut na forum i sprawdzać czy nie ma jakiejś kłótni, jaki to ma sens.
Mam usuwać takie posty , po co ? potem i tak pojawią się kolejne.
Staram się być na forum raz dziennie, czytam prawie wszystkie posty , było kilka takich, które były usuwane , jeśli ktoś już naprawdę przeginał . Jeśli nie odpowiadają ci posty Rubena czy innych osób ,po prostu ich nie czytaj. I skończmy już raz na zawsze ten temat , bo staje się to NUDNE.


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#53 2010-10-23 18:32:44

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Kurde. Ludzie. Opanujcie się! Ja od jakiegoś czasu wchodzę tylko w tematy dotyczące komentowania odcinków, gdzie tylko i wyłącznie komentuję je oraz w wątek, z którego pobieramy serial (dziś wyjątkowo weszłam tu i ręce mi opadły). I to jest najlepsze, co mogę wam polecić. Bo My Polacy jesteśmy potwornie kłótliwym, agresywnym narodem. Widać to już nawet w tym, tak jeszcze niedawno przyjaznym, forum. Swoje osobiste porachunki załatwiajcie na privie. Uszanujcie innych użytkowników. MY NIE CHCEMY CZYTAĆ TEGO TYPU  DYSKUSJI NA POZIOMIE ŻULI BRAMOWYCH! Trochę kultury.

Offline

 

#54 2010-10-23 19:01:58

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Podzielam Twoje zdanie szaba. Wchodzę na wątek, by poczytać opinie o odcinku a widzę prawie same kłótnie. W wakacje było tu tak spokojnie, zero agresji, beznadziejnych postów. A teraz? Jeden drugiego obrazi i już mamy kolosalne wątki jaka to druga osoba jest be. Weźcie się opanujcie, może trochę dojrzałości by się w końcu przydało? Jak jest wątek dotyczący odcinka, to się w nim komentuje odcinek. Nie każdy chce czytać czyjeś osobiste żale. Macie od tego gg, skype, priva.jak można wymagać od innych kultury Jak się jej samemu nie posiada?


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#55 2010-10-23 20:28:01

 surivi

Nowicjusz

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

ok, to jak już wszyscy zgodnie stwierdzili NIE WCHODZIMY TU BY SIĘ KŁÓCIĆ! a zatem temat ucinam. Niech każdy to co miał jeszcze dodać zatrzyma dla siebie. Koniec.

I w końcu coś co dotyczy tego wątku.. Czy ktoś posiada hiszpańskie napisy chociaż? Czy jeśli tak mogę prosić o link?

I teraz prośba do RUBENA: jeśli macie już same napisy pl, zanim wkleicie je jeszcze w film, wstawcie je, my się nie obrazimy Nie zajmuje to tyle czasu co, wstawianie całego filmu, więc mam nadzieje, że to nie będzie problem;) Przepuszczam, że tu nie tylko ja mam  Internado w orginale..


Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka
nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś,
jak potrafimy być nimi jutro?

Offline

 

#56 2010-10-23 20:49:54

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Rece opadaja czytajac posty w tym watku (tak wiem, nie musialam tego robic..)

(problem polega na tym, ze my, dorosli, polemizujemy z Wami - dziecmi)

Dla Rubena srednie dzieki za tlumaczenie, tlumaczenie ostatniego odcinka zupelnie mi sie nie podobalo, slowa typu 'szczyny' z ust Marii.. wiele slow jak dla mnie nie pasowalo do bohaterow.

Pozdrawiam fanow internatu, tych bardziej dojrzalych emocjonalnie.

Ostatnio edytowany przez sine.nomine86 (2010-10-23 20:50:51)

Offline

 

#57 2010-10-23 21:06:44

 surivi

Nowicjusz

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

1. Powiało chamstwem
2. Co do "szczyn" z ust marii się zgodze, ale cieszę się że jest chociaż takie tłumaczenie, a jak nie pasuje, to sam sobie tłumacz..
3. Może dałbyś przykład dojrzałości i nie wszczynał kłótni znowu? Dojrzałość polega chyba na sensownym działaniu, prawda? A ostatnie cztery strony tego wątku zajmują takie wypowiedzi jak twoja - tyle tylko, że to nic nie zmienia. Więc, do cholery, dajcie sobie już spokój! Nie rozumiem co chcecie przez to osiągnąć?! Już wszyscy sobie na Rubenie po używali..  Jak nie macie co robić to mam taką propozycje.. Zwykle zaleca się to dzieciom, ale widzę że przyda się to niektórym "dojrzałym"... Zanim jeszcze coś tu napiszesz, co nie dotyczy wątku, usiądź z kartką i długopisem. Podziel kartkę na dwie części i po jednej stronie napisz co robisz dobrego "bezinteresownie" dla innych, a na drugiej, to co inni robią dla ciebie? W 99% ta druga kolumna będzie dłuższa.. Więc może odpuści sobie wyżywanie się na tym forum, tylko doceńcie to że ktoś to forum założył, a teraz ktoś tłumaczy INTERNADO!!


Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka
nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś,
jak potrafimy być nimi jutro?

Offline

 

#58 2010-10-23 21:11:14

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

surivi napisał:

1. Powiało chamstwem
2. Co do "szczyn" z ust marii się zgodze, ale cieszę się że jest chociaż takie tłumaczenie, a jak nie pasuje, to sam sobie tłumacz..
3. Może dałbyś przykład dojrzałości i nie wszczynał kłótni znowu? Dojrzałość polega chyba na sensownym działaniu, prawda? A ostatnie cztery strony tego wątku zajmują takie wypowiedzi jak twoja - tyle tylko, że to nic nie zmienia. Więc, do cholery, dajcie sobie już spokój! Nie rozumiem co chcecie przez to osiągnąć?! Już wszyscy sobie na Rubenie po używali..  Jak nie macie co robić to mam taką propozycje.. Zwykle zaleca się to dzieciom, ale widzę że przyda się to niektórym "dojrzałym"... Zanim jeszcze coś tu napiszesz, co nie dotyczy wątku, usiądź z kartką i długopisem. Podziel kartkę na dwie części i po jednej stronie napisz co robisz dobrego "bezinteresownie" dla innych, a na drugiej, to co inni robią dla ciebie? W 99% ta druga kolumna będzie dłuższa.. Więc może odpuści sobie wyżywanie się na tym forum, tylko doceńcie to że ktoś to forum założył, a teraz ktoś tłumaczy INTERNADO!!

chlopak tlumaczy internat, przeczytaj inne watki, zobacz jak mu wszyscy z tego powodu w dupsko wchodza.

zalosne.

W innym watku podkresla, ze w hiszpanii chodzil do szkoly dla ludzi z gornej polki, padajcie wiec wierni poddani na kolana!

Offline

 

#59 2010-10-23 21:21:26

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

sine.nomine86 napisał:

surivi napisał:

1. Powiało chamstwem
2. Co do "szczyn" z ust marii się zgodze, ale cieszę się że jest chociaż takie tłumaczenie, a jak nie pasuje, to sam sobie tłumacz..
3. Może dałbyś przykład dojrzałości i nie wszczynał kłótni znowu? Dojrzałość polega chyba na sensownym działaniu, prawda? A ostatnie cztery strony tego wątku zajmują takie wypowiedzi jak twoja - tyle tylko, że to nic nie zmienia. Więc, do cholery, dajcie sobie już spokój! Nie rozumiem co chcecie przez to osiągnąć?! Już wszyscy sobie na Rubenie po używali..  Jak nie macie co robić to mam taką propozycje.. Zwykle zaleca się to dzieciom, ale widzę że przyda się to niektórym "dojrzałym"... Zanim jeszcze coś tu napiszesz, co nie dotyczy wątku, usiądź z kartką i długopisem. Podziel kartkę na dwie części i po jednej stronie napisz co robisz dobrego "bezinteresownie" dla innych, a na drugiej, to co inni robią dla ciebie? W 99% ta druga kolumna będzie dłuższa.. Więc może odpuści sobie wyżywanie się na tym forum, tylko doceńcie to że ktoś to forum założył, a teraz ktoś tłumaczy INTERNADO!!

chlopak tlumaczy internat, przeczytaj inne watki, zobacz jak mu wszyscy z tego powodu w dupsko wchodza.

zalosne.

W innym watku podkresla, ze w hiszpanii chodzil do szkoly dla ludzi z gornej polki, padajcie wiec wierni poddani na kolana!

Ano może i chodziłem i co z tego? Zazdrościsz mi, błaźnie, bo Twoich starych na taką nie stać>? Za to ty wyglądasz mi najwyżej na szkołę specjalną dla ciot i odpadów... Skąd się urwałeś pajacu - nawet pisać na komputerze nie umiesz
Mam propozycję  dla sine.nomine 86 i tego idioty z równie idiotycznym nickiem bedzio - połóżcie głowy na torach i czekajcie aż przyjedzie pociąg i wam je urwie, bo dla was ratunku nie ma

Offline

 

#60 2010-10-23 21:25:39

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Za klilka lat przeczytasz swoje wypowiedzi, jesli ich nikt nie skasuje, kiedys, gdy bedziesz mial dzieci pokaz im swoje posty na tym forum, prawdopodobnie bardzo sie zawstydza. o matko, oby j.polskiego nie znaly, na Twoje szczescie

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.6600.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl