• Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

#31 2010-10-22 23:24:22

 kraVer

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Najpierw K@mil powinien zatwierdzić mój pomysł i założyć odpowiedni temat, potem zgłosili by się w ciągu 1 dnia chętni a wciągu kolejnych 2 było by głosowanie ;p

Offline

 

#32 2010-10-22 23:31:56

mariang

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 101
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

O to już trzeba fikcyjne konta zakładać, bo każdy głos się liczy:)

Offline

 

#33 2010-10-22 23:35:19

 kraVer

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

załóżmy że głos miały by tylko konta założone do dzisiaj

Offline

 

#34 2010-10-22 23:35:28

 agusiadg

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Po pierwsze: wyzywania od pedałów nie widziałam, więc na ten temat się wypowiadać nie będę, po drugie: wybaczcie, ale jeśli ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem (a kilka osób takowych jest), to oznacza, że nie do końca jest z nimi wszystko dobrze. A po trzecie, czytanie forum nie jest obowiązkowe. Oglądanie Internatu też. A po czwarte: to jest forum miłośników serialu, a nie ludzi, którzy chcą na siebie ponajeżdżać, żeby poczuć się lepszymi.

Poza tym, nie zamierzam nikogo bronić, ani przyznawać racji tej, czy tamtej osobie. Solind dobrze pisze, że od takich rzeczy są wiadomości prywatne.

Jeśli poczuliście się urażeni, to chyba oznacza, że macie sobie coś do zarzucenia, bo ja, w żadnym wypadku nie odczułam, że Ruben mnie obraził w jakikolwiek sposób.

Aha, jeszcze jedno. Irytujecie się, że Ruben kogoś nieładnie potraktował, a sami robicie to samo, piętnując mnie za to, że mam własne zdanie. Gdzie tu konsekwencja?

Offline

 

#35 2010-10-22 23:39:58

mariang

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 101
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

kraVer napisał:

załóżmy że głos miały by tylko konta założone do dzisiaj

Zgłosze się do Begerowej załatwi kilka głosów.

Offline

 

#36 2010-10-22 23:41:56

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

kraVer napisał:

Najpierw K@mil powinien zatwierdzić mój pomysł i założyć odpowiedni temat, potem zgłosili by się w ciągu 1 dnia chętni a wciągu kolejnych 2 było by głosowanie ;p

Temat został już założony w odpowiednim dziale.


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#37 2010-10-22 23:42:53

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Rzeczywiście szkoda czasu na dyskusję

Offline

 

#38 2010-10-22 23:43:27

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

kraVer napisał:

Dlatego ze swojej strony mam propozycję, żeby podtrzymać poziom tego forum, rozwijać je a jednocześnie o nikim nie zapominać proponuję :
a). osobą które zajmują się tłumaczeniem w ramach podziękowania za wkład - przyznać jakieś rangi "VIP" lub coś w tym stylu żeby byli wyróżnieni za swoją pracę, jednocześnie nie wykorzystując opcji moderatora

L'Internat Fr został rzecznikiem forum


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#39 2010-10-23 00:15:25

Ixariil

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 20
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

najlepiej niech przestaną na jakiś czas tłumaczyć i będzie spokój. Ale by wtedy tu była wojna a co do waszej sprzeczki też to zdecydowanie racje maja Ci co się bronią. Mogą was wyzywać od ch.. ku... sz... dz... itp itd i tak byście myśleli ze to żart. Nie ma jak ktoś kogoś pluje a on mysli ze to deszcz brawo ludzie takiego podejscia : )))

Offline

 

#40 2010-10-23 00:24:22

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

nadal nie skończyliście zabawy w "czyje będzie ostatnie słowo ten wygrywa?" macie PW to korzystajcie. temat został zakończony poprzez założenie wątku moderatorów, a niektórzy dalej ferment sieją? poczucie estetyki, kultury i żartu każdy ma inne, wiec niech zgadną kulturalne, żartobliwe, mądre, wyzwolone i niezależne głowy co z tego wyniknie...=> nigdy nie będą wszyscy zadowoleni <= skupmy się na sednie tego forum czyli INTERNACIE, a nie na różnicach osobowościowych, albo załóżcie temat "nawrzucajmy sobie ile się da" i wtedy kto będzie chciał się wyżyć to tam sobie popisze.


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#41 2010-10-23 01:14:27

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

bedzio napisał:

Poddani ???
Za kogo Ty się uważasz ???

Chyba już masz manię wielkości.
Kasujesz wątki, które są Ci nie wygodne i zauważyłem, że nie tolerujesz jakiekolwiek krytyki.
Wiem, że cała masa ludzi tutaj będzie włazić Ci w tyłek, bo robisz tłumaczenie odcinków.
Ja nie będę !!!

I tak postąpiłeś chamsko kasując wątek, bo jako moderator masz możliwość edytowania postów i usuwania pojedynczych wpisów.

Wiem, że i ten wpis skasujesz, bo "Król" za jakiego się uważasz, nie znosi krytyki.
Ale trudno.

to sa zarty , odrobina poczucia humoru i dystansu do siebie by Ci sie przydala..

a wogle jak komus to forum ,badz osoby (i ich wypowiedzi), ktore sie na nim udzielaja , nie podoba,to niech tu poprostu nie wchodza - proste


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#42 2010-10-23 11:00:03

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Widzę, że sytuacja powoli się normuje....
Jestem wdzięczna Rubenowi i L'Internat FR za tłumaczenia, ale faktem jest, że Ruben zbyt "emocjonalnie" podchodzi do każdej wypowiedzi, w poprzednim wątku (który usunął) napisałam żeby nie zwracał uwagi na komentarze typu "kiedy będzie kolejny odcinek" , "były błędy w tłumaczeniu"... jest wielu użytkowników, i inni też mogą tamtym coś powiedzieć w "bardziej kulturalny sposób" na spokojnie...
Nie wiem, może i Ruben ma dziwne poczucie humoru, ale to nie znaczy że inni też takie mają, To forum jest publiczne i myślę, że niezależnie od tego jacy jesteśmy powinniśmy być w stosunku do siebie kulturalni.
Mnie osobiście słowa Rubena (początek wątku) nie dotknęły, bo nigdy nic do niego nie miałam i nigdy nie zadawałam głupich pytań (staram się czytać wszystkie posty w wątkach mnie interesujących) jednak faktem jest, że (żart żartem) przekroczył granicę "dobrego smaku" w tej wypowiedzi...
Myślę, że czas zakończyć ten temat dotyczący charakteru wypowiedzi Rubena... mam nadzieję, że teraz choć troszkę się zmieni
Pozdrawiam tłumaczów, i dziękuję za czas poświęcony dalszym tłumaczeniom


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#43 2010-10-23 11:11:59

 Wariacik

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Bedzio tak trzymaj !!! i nie przejmuj się pierdołami . Na tym forum już tak jest - mnie też skrytykowali jak podałem stronkę o torrentach na której wystawiany był Internat z lektorem a wyśmiałem "chomiki" . Widać niektórym uderza tutaj woda sodowa do głowy i mają się za nie wiadomo kogo .

Czytając ostatnie posty to śmiać mi się chce tutaj niestety tylko z jednej osoby .... wystarczy poczytać wypowiedzi .

Można docenić czyjąś pracę i włożony czas ale bez przesady .
Wszystko rozumiem ,ale nie toleruje takiego czegoś ,tak samo jak " kozaczenia" jakaś tam rangą ,ale zazwyczaj moderatorzy tak mają;] . Ranga administratora czy moderatora zobowiązuje przede wszystkim do zachowania kultury , bo chamski potrafi być każdy to nie jest trudne ...

To tyle z mojej strony musiałem to napisać bo mnie krew zalewa jak widzę takie jazdy pozdrawiam fanów Internatu.

Offline

 

#44 2010-10-23 13:08:58

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Wariacik napisał:

Bedzio tak trzymaj !!! i nie przejmuj się pierdołami . Na tym forum już tak jest - mnie też skrytykowali jak podałem stronkę o torrentach na której wystawiany był Internat z lektorem a wyśmiałem "chomiki" . Widać niektórym uderza tutaj woda sodowa do głowy i mają się za nie wiadomo kogo .

Czytając ostatnie posty to śmiać mi się chce tutaj niestety tylko z jednej osoby .... wystarczy poczytać wypowiedzi .

Można docenić czyjąś pracę i włożony czas ale bez przesady .
Wszystko rozumiem ,ale nie toleruje takiego czegoś ,tak samo jak " kozaczenia" jakaś tam rangą ,ale zazwyczaj moderatorzy tak mają;] . Ranga administratora czy moderatora zobowiązuje przede wszystkim do zachowania kultury , bo chamski potrafi być każdy to nie jest trudne ...

To tyle z mojej strony musiałem to napisać bo mnie krew zalewa jak widzę takie jazdy pozdrawiam fanów Internatu.

Śmieszna sytuacja Nam tu powstała - Twój nick idealnie odzwierciadla to kim jesteś hehehehe

Cieszę się, ze jest na tym forum wątek dotyczący w calości Mnie, ale może byście wreszcie odpuścili i zajęli się czyms konstruktywnym.
Cała ta awantura tylko dlatego, że użytkownik bedzio jest zniewieściałym bufonem nudnym jak flaki z olejem.
Żal.pl.
Drodzy poddani i dworzanie, ogarnijcie się i niech Nasze królestwo będzie pełne harmonii Nie kłoćmy się...

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-10-23 13:12:18)

Offline

 

#45 2010-10-23 13:28:56

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Ruben napisał:

Wariacik napisał:

Bedzio tak trzymaj !!! i nie przejmuj się pierdołami . Na tym forum już tak jest - mnie też skrytykowali jak podałem stronkę o torrentach na której wystawiany był Internat z lektorem a wyśmiałem "chomiki" . Widać niektórym uderza tutaj woda sodowa do głowy i mają się za nie wiadomo kogo .

Czytając ostatnie posty to śmiać mi się chce tutaj niestety tylko z jednej osoby .... wystarczy poczytać wypowiedzi .

Można docenić czyjąś pracę i włożony czas ale bez przesady .
Wszystko rozumiem ,ale nie toleruje takiego czegoś ,tak samo jak " kozaczenia" jakaś tam rangą ,ale zazwyczaj moderatorzy tak mają;] . Ranga administratora czy moderatora zobowiązuje przede wszystkim do zachowania kultury , bo chamski potrafi być każdy to nie jest trudne ...

To tyle z mojej strony musiałem to napisać bo mnie krew zalewa jak widzę takie jazdy pozdrawiam fanów Internatu.

Śmieszna sytuacja Nam tu powstała - Twój nick idealnie odzwierciadla to kim jesteś hehehehe

Cieszę się, ze jest na tym forum wątek dotyczący w calości Mnie, ale może byście wreszcie odpuścili i zajęli się czyms konstruktywnym.
Cała ta awantura tylko dlatego, że użytkownik bedzio jest zniewieściałym bufonem nudnym jak flaki z olejem.
Żal.pl.
Drodzy poddani i dworzanie, ogarnijcie się i niech Nasze królestwo będzie pełne harmonii Nie kłoćmy się...


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » RUBEN & L'INTERNAT FR - Pytania, prośby i komentarze

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abc-naruto.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl