#31 2010-10-16 22:56:49

 Skilcraff

Nowicjusz

7460188
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 36
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

mi tam się podobała scena gdy ivan powiedział do vicky idź ze swoim romeo już ; D


http://loquemastemola.files.wordpress.com/2007/06/ion-gonzalez_1g1.jpg

Offline

 

#32 2010-10-17 02:08:23

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

Hejka, też myślę, że powiesiła się ta dziewczyna zakochana w Ivanie.

W wizjach z wanną Julia widziała żonę Noireta-czyli wg.dokumentów matkę Ivana. Pewnie chce ona powiedzieć Julii kto ją zabił. Nie wiem jak Ivan zareaguje jeśli Julia przekaże, ze to znów Noiret (jak z Kajetano).... Pamiętacie zapewne, że jej ojciec to jeden z tych złych. Od wczoraj myślę i myślę i wymyśliłam, że ona też mogła być adoptowana (np.może to być ta zaginiona siostra prawdziwego Hectora). Jak myślicie? 

Wątek Amelia-Fermin jest ciągle nie wyjaśniony. Czyżby mu pomogła? Ciekawe dlaczego?

No i ta karta... Czy to jakieś pogróżki dla Noireta? Nie jestem pewna czy on powiedział Camilo, że zaginęły mu te dokumenty???

Ogólnie - nadal masa zagadek. Ale to chyba właśnie uwielbiam w tym serialu.
To plus Hektora     no i teraz Hugo

Ostatnio edytowany przez marzensa (2010-10-17 02:08:46)

Offline

 

#33 2010-10-17 10:59:12

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

A ja tylko dodam, że trzymanie rybki w kuli napełnionej nawet nie do połowy wodą to jest barbarzyństwo. I takich rzeczy w tv nie powinno się pokazywać (już nawet nie wspomnę o prezencie od krasnala trzymanym w butelce - horror). Minimalny litraż dla welonki to 40l.
Aha, bojowników w kulach też nie trzymamy!
Sorry za mały OT, ale to takie moje skrzywienie Dziękuję za uwagę.

A jeśli chodzi o wisielca, to też obstawiam gotkę. W łazience widać było glany, a wcześniej, tuż przed podrzuceniem Ivanowi liściku kamera zrobiła zbliżenie na buty tej dziewczyny. Na moje oko były to te same.

Ostatnio edytowany przez szaba (2010-10-17 13:32:19)

Offline

 

#34 2010-10-17 12:00:20

 agusiadg

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

Obstawiam tak, jak Wy odnośnie wisielca. Dobrze, że Fermin wreszcie zgodził się na współpracę - oby odkryli całą prawdę. Mam też nadzieję, że w późniejszych odcinkach zacznnie on wspólpracować z MArcosem i resztą (kiedys komuś muszą wreszcie zaufać). No i Hugo... nie lubię go

Offline

 

#35 2010-10-17 13:21:46

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

marzensa napisał:

W wizjach z wanną Julia widziała żonę Noireta-czyli wg.dokumentów matkę Ivana. Pewnie chce ona powiedzieć Julii kto ją zabił. Nie wiem jak Ivan zareaguje jeśli Julia przekaże, ze to znów Noiret (jak z Kajetano).... Pamiętacie zapewne, że jej ojciec to jeden z tych złych. Od wczoraj myślę i myślę i wymyśliłam, że ona też mogła być adoptowana (np.może to być ta zaginiona siostra prawdziwego Hectora). Jak myślicie?

Gdyby się nad tym zastanowić, to rzeczywiście ma sens... ale pożyjemy zobaczymy


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#36 2010-10-17 13:55:39

 maua

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

Mirka napisał:

marzensa napisał:

W wizjach z wanną Julia widziała żonę Noireta-czyli wg.dokumentów matkę Ivana. Pewnie chce ona powiedzieć Julii kto ją zabił. Nie wiem jak Ivan zareaguje jeśli Julia przekaże, ze to znów Noiret (jak z Kajetano).... Pamiętacie zapewne, że jej ojciec to jeden z tych złych. Od wczoraj myślę i myślę i wymyśliłam, że ona też mogła być adoptowana (np.może to być ta zaginiona siostra prawdziwego Hectora). Jak myślicie?

Gdyby się nad tym zastanowić, to rzeczywiście ma sens... ale pożyjemy zobaczymy

no brzmi logicznie, faktycznie. ale czy Julia nie jest, hm, trochę za młoda? przecież ta siostra zaginęła jakoś w okolicach 1972r. (wnioskując z ostatnich wspomnień Hectora), a Julia ma teraz 16 lat..

Offline

 

#37 2010-10-17 14:27:24

mariang

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 101
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

Idziemy poszukać twojej matki czarownicy albo Romeo do Vicky -Ona jest głucha jak pień, ma zaćmę i nic nie widzi.

Offline

 

#38 2010-10-17 15:58:04

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

Przez cały IV sezon najbardziej z szóstki lubiłem Vicky. Moim zdaniem była niemalże idealna. Początek V sezonu wszystko zmienił. Rozumiem, że bała się o własne życie ale wybrała najgorszy moment na rezygnację. Tyle razem przeszli i tak nagle wszystkich zostawiła. Jedyne co mi się spodobało w tej zmianie to jest fakt, że znalazła już sobie kogoś i wreszcie dała sobie spokój z Ivanem. Jednak mam nadzieję, ze jeszcze się jej odmieni.

Offline

 

#39 2010-10-17 16:10:01

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

maua napisał:

Mirka napisał:

marzensa napisał:

W wizjach z wanną Julia widziała żonę Noireta-czyli wg.dokumentów matkę Ivana. Pewnie chce ona powiedzieć Julii kto ją zabił. Nie wiem jak Ivan zareaguje jeśli Julia przekaże, ze to znów Noiret (jak z Kajetano).... Pamiętacie zapewne, że jej ojciec to jeden z tych złych. Od wczoraj myślę i myślę i wymyśliłam, że ona też mogła być adoptowana (np.może to być ta zaginiona siostra prawdziwego Hectora). Jak myślicie?

Gdyby się nad tym zastanowić, to rzeczywiście ma sens... ale pożyjemy zobaczymy

no brzmi logicznie, faktycznie. ale czy Julia nie jest, hm, trochę za młoda? przecież ta siostra zaginęła jakoś w okolicach 1972r. (wnioskując z ostatnich wspomnień Hectora), a Julia ma teraz 16 lat..

Tu chyba chodziło o tę matkę Ivana, a nie Julię.

Offline

 

#40 2010-10-17 16:48:57

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

maarecki napisał:

Larita napisał:

maarecki napisał:


A skąd wiadomo, że to nie jest ich prawdziwy dziadek? Irene też była adoptowana? Nie pamiętam nic takiego

Przeciez Irene(Sandra) i Samuel(Hector) przebywali w sierocincu, pozniej Samuel jako Hector "uciekł" stamtąd a Irene "umarła". Zapewne jak i inne dziewczynki z wysokim IQ, ktore zostaly w dziwnych okolicznosciach potem adoptowane(jak np. sędzina). Najwidoczniej "dziadek" chciał mieć na oku Irene a pozniej i jej dzieci stad jej adopcja..

Nic nie rozumiem. Piszesz, że umarła a później, że została adoptowana, więc gdzie tu sens?

Ojj widać ze nie ogladales poprzednich sezonów ani troche. W 4rtym bylo pokazane we wspomnieniach Hectora, jak po jakims czasie po jego adopcji pojawil sie w sierocincu zeby zabrac siostre, i dowiedzial sie ze zachorowala i umarla. Rozkopal grob i okazalo sie ze jest pusty, tak wiec choc oficjalnie bylo ze umarla - Irene Espi zyla dalej "adoptowana" jako Sandra Pazos.


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#41 2010-10-17 16:51:52

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

szaba napisał:

maua napisał:

Mirka napisał:

Gdyby się nad tym zastanowić, to rzeczywiście ma sens... ale pożyjemy zobaczymy

no brzmi logicznie, faktycznie. ale czy Julia nie jest, hm, trochę za młoda? przecież ta siostra zaginęła jakoś w okolicach 1972r. (wnioskując z ostatnich wspomnień Hectora), a Julia ma teraz 16 lat..

Tu chyba chodziło o tę matkę Ivana, a nie Julię.

Cytat do cytatu i znów cytat do cytatu... ale się porobiło

Śpieszę potwierdzić, że mam podejrzenia, że żona Noireta i oficjalna matka iVana to mogła być ta zaginiona siostra prawdziwego Hectora.
Napisałam to może zbyt zawile i stąd ktoś źle pomyślał, ze chodziło mi o Julię. Sama wiem, że byłaby za młoda

Offline

 

#42 2010-10-17 20:01:11

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

szaba napisał:

maua napisał:

Mirka napisał:


Gdyby się nad tym zastanowić, to rzeczywiście ma sens... ale pożyjemy zobaczymy

no brzmi logicznie, faktycznie. ale czy Julia nie jest, hm, trochę za młoda? przecież ta siostra zaginęła jakoś w okolicach 1972r. (wnioskując z ostatnich wspomnień Hectora), a Julia ma teraz 16 lat..

Tu chyba chodziło o tę matkę Ivana, a nie Julię.

Ja jednak zostanę przy podejrzeniach ze to noiret zabił matkę ivana bo się dowiedziała że go kupil i to chce powiedzieć julii. ale ja wogóle nie rozpoznałam kto to był na początku myślałam ze to julia widzi jak zginie ale skoro ktoś tu mówi ze to była przybrana matka ivana wiec to tez ma sens. a co do wisielca to pewnie tak emo bo ona się już od jakiegoś czasu pojawiała. ale myślę że to nie tylko chodziło o miłość do ivana ale ze to ma jakieś drugie dno.
I cieszę się że marcos już nie wierzy amelii:)Tylko intryguje mnie co zrobią z bratem amelii i kto był w tej trumnie bo na pewno nie ojciec marcosa. ktoś ma jakieś propozycje??

Offline

 

#43 2010-10-17 21:12:49

 maarecki

Początkujący

4174273
Skąd: Berlin
Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

Larita napisał:

maarecki napisał:

Larita napisał:


Przeciez Irene(Sandra) i Samuel(Hector) przebywali w sierocincu, pozniej Samuel jako Hector "uciekł" stamtąd a Irene "umarła". Zapewne jak i inne dziewczynki z wysokim IQ, ktore zostaly w dziwnych okolicznosciach potem adoptowane(jak np. sędzina). Najwidoczniej "dziadek" chciał mieć na oku Irene a pozniej i jej dzieci stad jej adopcja..

Nic nie rozumiem. Piszesz, że umarła a później, że została adoptowana, więc gdzie tu sens?

Ojj widać ze nie ogladales poprzednich sezonów ani troche. W 4rtym bylo pokazane we wspomnieniach Hectora, jak po jakims czasie po jego adopcji pojawil sie w sierocincu zeby zabrac siostre, i dowiedzial sie ze zachorowala i umarla. Rozkopal grob i okazalo sie ze jest pusty, tak wiec choc oficjalnie bylo ze umarla - Irene Espi zyla dalej "adoptowana" jako Sandra Pazos.

Oglądałem wszystkie odcinki jakże mogłbym, któryś opuścić
Po prostu jakoś o tym zapomniałem, a po Twoim opisie wszystko mi się przypomniało, więc dzięki


http://img140.imageshack.us/img140/4513/1257950917801f1.jpg

Offline

 

#44 2010-10-19 19:36:35

bedzio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

maxx49 posługujesz się ciekawą terminologią

Wiedziałem, że dzieci można mieć z jakiegoś małżeństwa, ale że matki też ???

To ja poproszę matkę z małżeństwa z Hectorem (Samuelem) de la Vega (Espi)


http://s.fothost.pl/upload/10/46/4a43a682.jpg

Offline

 

#45 2010-10-19 19:37:13

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Człowiek z workiem.

Chryste Panie, od tego jest wątek SPOILERY. Człowieku, ogarnij się. Psujesz nam frajdę z oglądania.

Ostatnio edytowany przez szaba (2010-10-19 19:37:33)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.gniotki.pun.pl