#1 2013-09-29 13:05:26

lovinka

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 247
Punktów :   

Cześć :)

Jestem na tym forum od wakacji, więc nadszedł czas oficjalnie się przywitać i napisać kilka słów o sobie.
Mam na imię Ania i pochodzę z Warszawy. Mam 22 lata i od najbliższego wtorku zaczynam studia magisterskie na kierunku filologia polska na Uniwersytecie Warszawskim. Wybór kierunku nie był przypadkowy, gdyż od zawsze chciałam pracować w szkole jako nauczycielka, a że czytanie sprawia mi przyjemność, to wybór studiów nie był trudny. Po studiach chcę jeszcze zrobić podyplomówkę z pedagogiki, ponieważ chcę pracować z dziećmi, może i w przedszkolu, więc uzupełniam swoją ścieżkę edukacyjną o pedagogikę.

Jeśli chodzi o moje hobby, to oprócz czytania, kocham oglądać dobre filmy, seriale! Nie mam jednego ulubionego gatunku. Oglądam komedie, horrory, dramaty. Najczęściej wybieram kino hiszpańskie, bo zdecydowanie się wyróżnia na tle innych, chociaż ostatnio się na nim zawiodłam... Na szczęście jeszcze seriale trzymają poziom! Moja przygoda z kinem hiszpańskim i w ogóle z Hiszpanią, zaczęła się od "Labiryntu Fauna".
Na "Internat" natrafiłam zupełnie przypadkowo, nawet już nie pamiętam jak, gdzie, kiedy Zaraz po nim był "Statek" i już zupełnie się wkręciłam we wszystko, co jest związane z Hiszpanią, nawet byłam na wakacyjnym intensywnym kursie języka hiszpańskiego! Niestety nowy rok akademicki przerwał naukę. Trudno powiedzieć kiedy znowu znajdę chwilę czasu, by zapisać się na kolejny kurs, ale na pewno w niedalekiej przyszłości to nastąpi

Oprócz seriali hiszpańskich, oglądam lub oglądałam: "Plotkarę", "Czystą krew", "Przebłysk jutra", "Zabójcze umysły", "Gotowe na wszystko", "Skazanego na śmierć", "Na krawędzi", "Głęboką wodę". Pewnie jest ich jeszcze więcej, ale na tę chwilę te tytuły pamiętam.

Kiedy mam czas, to gotuję i kocham to robić!!!!!!!

A i od tegorocznych wakacji zaczęłam biegać

Uwielbiam słuchać przeróżnej muzyki, choć od jakiegoś czasu jest to głównie rap.

Marzę o wspaniałych, dalekich podróżach, ale to odległa przyszłość, więc na razie chcę zwiedzić Hiszpanię.

Dobra starczy tego, bo i tak się już rozpisałam. Witam Was wszystkich i pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez lovinka (2013-09-29 13:08:36)

Offline

 

#2 2013-09-29 14:01:11

Justynka89

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 441
Punktów :   

Re: Cześć :)

Hej! Widzę osoba podobna do mnie Ja również zawsze chciałam być nauczycielką i właśnie minął pierwszy miesiąc mojej pracy w szkole jako nauczyciel j.angielskiego
Hiszpańskiego równiez chcę się nauczyć i chcę zwiedzić Hiszpanię!
Uwielbiam podróże, chcę podróżować  jak najwięcej. Jak dotąd byłam raz w Tunezji i dwa razy w Turcji


http://static.serialnet.pl/thumbs/gran-hotel.jpg

Offline

 

#3 2013-09-29 22:07:46

lovinka

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 247
Punktów :   

Re: Cześć :)

Kiedyś myślałam, że pójdę na anglistykę, a potem będę uczyć dzieci, ale niestety mój poziom angielskiego był i jest za słaby, aby myśleć o studiach, więc skupiłam całą swoją uwagę na j. polskim i tak wylądowałam na polonie

I jak Ci się podoba praca w szkole? Na którym poziomie edukacyjnym uczysz? Jesteś zadowolona?
Przepraszam, że tak wypytuję, ale jestem bardzo ciekawa Twoich wrażeń

Och, podróże! Ja niestety jeszcze w żadnym ciepłym kraju nie byłam Mam nadzieję, że wreszcie pojadę tam, gdzie nie trzeba się martwić o pogodę! Zawsze wiedziałam, że urodziłam się w złym klimacie, bo cały czas jest mi zimno i ewidentnie brakuje mi promieni słonecznych!

Offline

 

#4 2013-09-30 15:44:51

Justynka89

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 441
Punktów :   

Re: Cześć :)

Ja uczę klasy 1-3 i 4-6 Niestety w 1-3 jest naprawde cięzko.. Ile sie trzeba nakrzyczeć żeby dzieciaki słuchały

Ja również wiem, że urodziłam się w złym klimacie! Moja przeznaczenie to morze i palmy a nie śnieg i deszcz


http://static.serialnet.pl/thumbs/gran-hotel.jpg

Offline

 

#5 2013-10-01 12:55:59

 bronia1393

Moderator

20904674
Skąd: Piotrków
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 777
Punktów :   

Re: Cześć :)

Witamy na forum. Dzięki za tak obszerne przedstawienie się Tego nam brakuje, no ale jako studentka filologii to z pisaniem nie możesz mieć problemu.


;******
Forum łączy ludzi ;*** K*

Offline

 

#6 2013-10-01 18:19:59

lovinka

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 247
Punktów :   

Re: Cześć :)

Justynka89 napisał:

Ja uczę klasy 1-3 i 4-6 Niestety w 1-3 jest naprawde cięzko.. Ile sie trzeba nakrzyczeć żeby dzieciaki słuchały

Ja również wiem, że urodziłam się w złym klimacie! Moja przeznaczenie to morze i palmy a nie śnieg i deszcz

No nie wierzę! Ja również chcę uczyć w podstawówce! W klasach 4-6
Dokładnie, śnieg mógłby się nie pojawiać, no może tylko na chwilę, podczas świąt Bożego Narodzenia, a potem powinno być ładnie, ciepło i słonecznie^^

A szukałam Twojej wypowiedzi a propos przedstawienia się, ale nie znalazłam Jestem ciekawa, czy coś jeszcze nas łączy oprócz zawodu i podróżowania

Offline

 

#7 2013-10-01 18:23:00

Justynka89

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 441
Punktów :   

Re: Cześć :)

Ta moja wypowiedź pewnie już gdzies przepadła, a jeśli nie to była tak dawno pisana, że pewnie same głupoty tam zawarłam

Klasy 4-6 są najlepsze A szczególnie uwielbiam klasę 6! Idę zawsze do nich na lekcje odpoczywać po innych klasach z 1-3


http://static.serialnet.pl/thumbs/gran-hotel.jpg

Offline

 

#8 2013-10-01 18:27:53

lovinka

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 247
Punktów :   

Re: Cześć :)

bronia1393 napisał:

Witamy na forum. Dzięki za tak obszerne przedstawienie się Tego nam brakuje, no ale jako studentka filologii to z pisaniem nie możesz mieć problemu.

Właśnie zauważyłam, że zwykle na forach brakuje obszernych wypowiedzi dotyczących użytkowników. Nie mówię, aby to były eseje, no ale jednak coś więcej niż tylko "cześć, mam na imię..., pochodzę z..."

Przez trzy lata studiów tyle już napisałam prac, że hoho! A jeszcze teraz czeka mnie najważniejsza praca w życiu, czyli magisterka.., ale to za rok, chociaż już teraz muszę coś tam stworzyć.

Justynka89 napisał:

Ta moja wypowiedź pewnie już gdzies przepadła, a jeśli nie to była tak dawno pisana, że pewnie same głupoty tam zawarłam

Klasy 4-6 są najlepsze  A szczególnie uwielbiam klasę 6! Idę zawsze do nich na lekcje odpoczywać po innych klasach z 1-3

Jak miałam praktyki w podstawówce, to też uwielbiałam pracować z 6 klasą, aż było mi trochę smutno, kiedy kończyłam praktyki.

To może znowu coś napiszesz o sobie?

Ostatnio edytowany przez lovinka (2013-10-01 18:35:57)

Offline

 

#9 2013-10-02 11:36:58

 bronia1393

Moderator

20904674
Skąd: Piotrków
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 777
Punktów :   

Re: Cześć :)

Też myślę, że na forum ludzie się powinni jakoś obszerniej się przedstawiać
Aż chyba napiszę coś więcej w moim wątku, bo też nie napisałam zbyt wiele


;******
Forum łączy ludzi ;*** K*

Offline

 

#10 2013-10-02 18:24:07

lovinka

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 247
Punktów :   

Re: Cześć :)

Czekam z niecierpliwością!

Offline

 

#11 2013-10-02 20:59:38

Justynka89

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 441
Punktów :   

Re: Cześć :)

To i ja cos naskrobie jak bede na kompie, bo na telefonie to nie jest zbyt wygodnie i nie chce mi sie stawiac polskich znakow:)


http://static.serialnet.pl/thumbs/gran-hotel.jpg

Offline

 

#12 2013-10-03 18:44:41

lovinka

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 247
Punktów :   

Re: Cześć :)

O to super! Akcja  "Napisz coś WIĘCEJ o sobie" oficjalnie rozpoczęta

Offline

 

#13 2013-10-05 16:45:25

Justynka89

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 441
Punktów :   

Re: Cześć :)

Tak rozpoczęta Juz napisałam w moim temacie troszkę o sobie


http://static.serialnet.pl/thumbs/gran-hotel.jpg

Offline

 

#14 2013-10-05 17:44:41

lovinka

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 247
Punktów :   

Re: Cześć :)

OOOO! to już szukam i czytam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.gniotki.pun.pl