#16 2010-09-29 15:25:53

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 10 "Kropla w morzu"

Ja się na początku zastanawiałam, o co ta awantura o spojlery... a tu widzę o moje posty

Nata_PL, napisałam wyraźnie w przedostatnim moim poście (tym pierwszym dotyczącym odcinka) :

mirka napisał:

P.S. i błagam nie piszcie tu spojlerów, moje pytania są czysto retoryczne, ale oczywiście zapraszam do swoich wersji przemyśleń

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem i dopiero potem wszczynajcie pretensje i awantury... Jeśli o mnie chodzi to ja nawet nie wiem co wydarzy się w przyszłych odcinkach bo śledzę tylko bierzące odcinki emitowane przez AXN, więc jak mogłabym napisać, że coś wiem na pewno...

Ostatnio edytowany przez Mirka (2010-09-29 15:26:17)


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#17 2010-09-29 17:21:18

 maarecki

Początkujący

4174273
Skąd: Berlin
Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 10 "Kropla w morzu"

Hej,
czy nikt z Was nie miał problemu z wypakowaniem 10 odcinka?
Bo ja nie mogę go rozpakować pokazuje, że plik uszkodzony

co zrobić?


http://img140.imageshack.us/img140/4513/1257950917801f1.jpg

Offline

 

#18 2010-09-29 18:36:08

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Odcinek 10 "Kropla w morzu"

Sorki, zrozumiałam inaczej, nie czytała wcześniej postów tylko ten jeden, pewnie to dlatego, jeszcze raz sorki, mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam

Offline

 

#19 2010-09-29 18:37:57

Milkosza

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Odcinek 10 "Kropla w morzu"

Upewnij się czy pobrałeś wszystkie potrzebne części w całości, i czy nazwy plików się zgadzają (czasami przy przerwaniu pobierania i wznowieniu plik zapisuje się jako (2))jeżeli tak to nie wiem jak ci pomóc, u mnie wszystko śmiga:)

Offline

 

#20 2010-09-29 19:38:52

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 10 "Kropla w morzu"

Nie ma sprawy Natalia... mnie też wkurza gdy ludzie piszą spojlery w wątkach do tego nie przeznaczonych...
natomiast Twój post wprawił mnie w osłupienie a potem w istny napad śmiechu gdy wreszcie zorientowałam się o co chodzi... niestety tak też się zdarza, że można czyjąś wypowiedź źle zrozumieć


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#21 2010-09-29 19:43:11

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Odcinek 10 "Kropla w morzu"

;D

Offline

 

#22 2010-10-04 18:42:33

Gereid

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Odcinek 10 "Kropla w morzu"

Ktoś miał wątpliwości co do kochanka Julii, to ze on byl w grupie tych złych bylo wiadomo już od dawna

Pamiętacie jak Paula wsiadła do "Taksówki"? to było identyczne auto jak ojczyma Julii. Odrazu wiedzialem ze typ siedzi w tym po same uszy.

Offline

 

#23 2010-10-04 19:44:14

AgaDka69

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 29
Punktów :   

Re: Odcinek 10 "Kropla w morzu"

wtedy co wsiadła a później miała te dziwne oczy ?

Offline

 

#24 2010-10-09 15:37:46

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 10 "Kropla w morzu"

odcinek rewelacyjny, drugi z najelpszych odcinków 4 sezonu nie licząc finału. Coraz ciekawiej rozgrywająca się akcja, ciekawe na co choruje Hector, to jak go zemdlonego znalazła Jacinta, ciekawe co to za leki, które mu się skończyły on bierze, na jaką chorobę cierpi, co do tych "proroczych" snów Lucasa, to wytrzymać trochę nie można..., Co do naszych detektywów, którzy przesukiwali pokój Martina na czym przyłapała ich Maria, z czego wybronił ich Ivan... Marcos to oszołom, nikomu nie może ufać w tym internacie oprócz "blondwłosej nauczycielki" Amelii ehhe, Noiret to skończony łajdak, dobrze, że Toni go ładnie wykiwał z pozostawiając atrapę forsy w tej windzie, ale lepsze wykiwanie było z tym śmietnikiem w 9odc jak ten "bezdomny" powiedział do Noireta: "pomyślał by kto", oczywiście Toni naraził się śmiertelnie Noirecikowi,
Te dzieciaki ale mają  śmieszne pomysły: najpierw chciały utopić śrubokręt w sedesie, a potem ukryć niby na Biegunie Północnym... hehhe(przecież wtedy co Paula z Matrcosem wyszli z podziemi to po prostu był las w kóło internetu w sceneri zimowej a nie Biegun North), po za tym wracając do Noireta to nie powinien zostać dyrektorem szkoły, bo nie da żadnego absolutnie przykaładu moralnego dzieciakom. Końcówka z uprowadzeniem Julii i ropacz, zaniepokojenie  "niby-twardziela" Ivana dobra.


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#25 2011-03-06 11:40:10

paulita

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 77
Punktów :   

Re: Odcinek 10 "Kropla w morzu"

świetny odcinek, jak zreszta wszystkie:D Najciekawsza jest dla mnie teraz cała ta sytuacja ze śrubokrętem  i mam nadzieje ze to się szybko wyjaśni. A tak w ogóle to ciekawe czy znajdzie się tutaj ktoś kto dopiero oglada sezon 4?;D bo widze że posty w tym dziale sa juz dawno zapomniane i pewnie wszyscy sa na etapie sezonu 7 buu:(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.6600.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl