#16 2010-09-29 15:31:41

lucy25

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-03-08
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

najlepszy odcinek IV sezonu muszę jeszcze raz obejrzeć .


http://img155.imageshack.us/img155/1332/nvb86c.jpg

Offline

 

#17 2010-09-29 15:47:42

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

No cóż mogę powiedzieć... scena, gdy Toni rozmawiał z Ivanem przed śmiercią... ehh popłakałam się... Żal mi Toniego, moim zdaniem zrehabilitował się i głęboko wierzę w to co powiedział, że chciał za te pieniądze wyjechać z Marią i ich synem jak najdalej od Noireta...
Mam nadzieję, że Maria powie Ivanowi, że dokumenty, które miał Tony są przy motorze... no albo sam Ivan jakoś na nie trafi...

Carlos... Carlos... mam nadzieję, że żyje, chociaż mina Ameli nie wróżyła dla mnie nic dobrego (no chyba, że ona się przestraszyła tego, że to Fermin... i że żyje, więc będa kłopoty ) Chociaż na szczęście dla Fermina ojciec Elsy nie żyje...

No i zagadka Sezonu... sen Lucasa... tak myślałam, że Martin stanie w czyjejś obronie (no albo ewentualnie ja podejrzewałam, że on znalazł kogoś ze śrubokrętem i tylko go wyciągał z ofiary chcąc pomóc, a wiadomo Lucas widział tylko tę scenę jak on wyciąga śrubokręt, chyba <myśli>)

Hector... jak ja się przestraszyłam gdy on upadł, a widzieliście, jak Noiret spojrzał na Camillo gdy obaj podeszli do leżącego Hectora... ciekawe co oni sobie pomyśleli...

hmm, myślę, że Marcos wreszcie przejrzał na oczy, że Amelia trzyma z tamtymi... może on też postanowi ją jakoś wykorzystać... kto wie, pożyjemy zobaczymy

Heh sama się zastanawiałam, gdy dzieciaki poszli pierwszy raz do tej kapliczki, czemu jej nie "odpukali"... widać czasami troszkę brak im wyobraźni...

Motyw hitlerowski... nie spodobało mi się to... ciekawe co z tego wyniknie...

No i ojciec Marcosa i Pauli... cud , że żyje... wątek z utrata pamięci nawet logiczny, ale ciągle mnie zastanawia, z kim on trzyma.... nie mogę pozbyć się wrażenia, że on też ma coś wspólnego z tą przeklętą organizacją... wrr...


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#18 2010-09-30 01:26:09

qartek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

W wielkim skrócie: dobre zakończenie kiepskiego sezonu

Offline

 

#19 2010-09-30 01:39:35

daan5

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

ja już wczoraj napisałem zapytanie o to co dalej do AXN - kiedy emisja S05 ... póki co cisza ...

Offline

 

#20 2010-09-30 11:33:56

IVAN

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

ciekawe jak wyglądałoby zgłoszenie na pogotowie:
"...mamy 2 postrzelonych, 1 dźgniętego ostrym narzędziem, jednego ze złamaniami kości czaszki, 2 pobitych i jednego omdlałego...tak, do szkoły z internatem."

i czy w lesie będzie jeszcze miejsce na pochowanie tylu trupów?

Ostatnio edytowany przez IVAN (2010-09-30 11:38:47)

Offline

 

#21 2010-09-30 15:20:51

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

IVAN napisał:

ciekawe jak wyglądałoby zgłoszenie na pogotowie:
"...mamy 2 postrzelonych, 1 dźgniętego ostrym narzędziem, jednego ze złamaniami kości czaszki, 2 pobitych i jednego omdlałego...tak, do szkoły z internatem."

i czy w lesie będzie jeszcze miejsce na pochowanie tylu trupów?

Wiesz jak nie w lesie to w Lagunie albo sfingowany wypadek samochodowy :-)
Odcinek był super! Toniego nie lubiłam - jak ktoś z poprzednich postów - miałam wątpliwość jaki cel mu przyświeca tak na prawdę.... Scena w której Toni przed śmiercią mówi Ivanowi kim jest wzruszyła mnie. Widać było, ze dla Ivana to szok... Ciekawe jak teraz będzie odnosił się do Marii???

Cieszę się, że wreszcie mamy z głowy ojca Elsy.
Martwię się o Hectora i Fermina.....

Nie mogę doczekać się 5 sezonu. :-)

Ostatnio edytowany przez marzensa (2010-09-30 15:21:51)

Offline

 

#22 2010-09-30 15:27:59

mysza898

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

witam wszystkich kurcze serial super ale sie wydarzylo w tym ostatnim odcinku mi sie wydaje ze Hektor przezyje z niecierpliwoscia czekam na 5 sezon

Offline

 

#23 2010-09-30 15:37:39

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

Hector musi przeżyć. :-) To chyba najbardziej poczciwa osoba z dorosłych bohaterów serialu. Wybaczył Elsie i Pedro. Szuka siostry. Zadłuża się aby Marcos i Paula mogli być w Internacie.... Ach.... Musi żyć :-)

Offline

 

#24 2010-09-30 16:59:04

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

daan5 napisał:

ja już wczoraj napisałem zapytanie o to co dalej do AXN - kiedy emisja S05 ... póki co cisza ...

również napisałam do stacji AXN kiedy będzie internat i u mnie również cisza

Offline

 

#25 2010-09-30 17:16:03

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

Boze jak ja sie zdenerowalam jak sie dowiedzialam ze bede musiala czekac na sezon V. ten Odcinek byl tak zakrecony ze bardzo mnie ciekawi jak oni wytlumacza to ze ojciec Elsy niezyje, i jak wytlumacza dwa trupy tego kolesia i Tonego. Ale teraz juz rozumiem motyw z bliznietami. I jeszcze co z Hektorem co mu jest co to za choroba? Czy kogoś tez denerwuje ta kryptoreklama mleka kozieko cyz tam owcyego bo nie pamietam??

Offline

 

#26 2010-09-30 17:24:22

 NaTa=)

Stały bywalec

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 138
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

W ogóle nie spodziewałam się takiego zakończenia.
Ale nareszcie nasi bohaterowie odkryli, że chodzi o Hitlera i te sprawy ;P

Poza tym, myślałam, że Toni jednak przeżyje, a tu dup.
Cieszę się, że ojciec Elsy zginął (bo chyba nie przeżyje, co nie?!).
Ale ciekawe co z tatą Lukasa, przecież On musi żyć... biedny Lucas, tak się bał swojej wizji...

I cieszę się, że Ivan wie wreszcie, że Maria to Jego matka!
Bo troszkę denerwowało mnie to, że jeszcze mu tego nie powiedziała.
Ale za to fajnie było patrzeć jak Ona się cieszy, z każdego drobiazgu, a Ivan myśli, że Ona coś do Niego ;D

Offline

 

#27 2010-09-30 20:05:17

 Ana_PL

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 28
Punktów :   

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

WeruCh napisał:

daan5 napisał:

ja już wczoraj napisałem zapytanie o to co dalej do AXN - kiedy emisja S05 ... póki co cisza ...

również napisałam do stacji AXN kiedy będzie internat i u mnie również cisza

A mi napisali, że jeszcze nie znają daty emisji V sezonu, jak tylko coś będzie wiadomo do dodadzą inf na swojej stronie, więc na emisję w tv trzeba będzie jeszcze sporo poczekać...ale piszcie niech zobaczą, że zainteresowanie jest, to może przyśpieszą swoje plany

A tak nawiasem mówiąc to ja uważam, że to najlepszy odcinek jaki był emitowany w Polsce


No pares nunca de soñar

Offline

 

#28 2010-09-30 21:11:53

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

Jak uważasz, ze ten odcinek był bardzo dobry to nie oglądaj 5 sezonu (przynajmniej 1-szego odcinka, bo to mam za sobą). Jak dla mnie początek nowego sezonu to wielka porażka, ale przekonacie się sami 5 października, bo to tylko moje subiektywne odczucie.

Ostatnio edytowany przez L'Internat FR (2010-09-30 21:12:50)

Offline

 

#29 2010-09-30 21:47:52

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

L'Internat FR napisał:

Jak uważasz, ze ten odcinek był bardzo dobry to nie oglądaj 5 sezonu (przynajmniej 1-szego odcinka, bo to mam za sobą). Jak dla mnie początek nowego sezonu to wielka porażka, ale przekonacie się sami 5 października, bo to tylko moje subiektywne odczucie.

Masz trochę racji, szczególnie nie podobała mi się wulgarność, jaka się pojawiła ale nie bądź zbyt okrutny. Scenarzyści starają się trzymać Nas w napięciu i jak najbardziej urozmaica i udziwniac wątki. Poza tym poczekaj jak zobaczysz resztę V sezonu. Będzie jeszcze więcej trupów. A VII sezon to w ogóle przebije wszystko..

Offline

 

#30 2010-09-30 22:30:58

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: Odcinek 11 - Noc Dwóch Księżyców

Według mnie trupy nie świadczą o tym, że odcinek jest dobry. Czasami nadmiar trupów sprawia, że coś staje się głupie, bezsensowne. Ale to pierwszy odcinek wiec akcja znowu musi rozkręcić się od nowa.
P.S. Miała tu być dyskusja o ostatnim odcinku 4 sezonu a nie o pierwszym 5 sezonu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galaktyczny-football.pun.pl www.6600.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.freesamples.pun.pl