#31 2011-05-03 12:15:10

 Grocholinka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 45
Punktów :   

Re: Ulubiona postać damska z El Barco

Ja głosowałam na Vilmę.


J: "Bardzo ładnie Fermin! Tylko staraj się nie wychodzić poza linię."
F: "Jacinta, ja widziałem to w lesie, a ty znasz każdy kąt, więc na pewno gdzieś to widziałaś."
J: "Tak, ja, on, wilkołak i biała dama o północy obalaliśmy flaszkę."

Offline

 

#32 2011-05-03 12:45:38

Murcielaga

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 41
Punktów :   

Re: Ulubiona postać damska z El Barco

ja zagłosowałam na Julię, póki co ona i Salome są najfajniejsze. Co do reszty mam mieszane uczucia... niestety co jakiś czas mi podpadają bo Vilma też przyłącza się do tych chorych buntów, a Ainhoa zadała się z nieodpowiednim człowiekiem i dosyć szybko poszła z nim do łóżka, myślałam, że będzie trochę bardziej siebie szanować. Estela jest ładna ale przykro mi to stwierdzić  poza urodą, nie ma w niej nic ciekawego. Tak więc na razie moja faworytka to Julia, ale daję jeszcze szansę Vilmie i Ainhoi

Offline

 

#33 2011-05-10 13:15:09

 kochanie

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 1163
Punktów :   

Re: Ulubiona postać damska z El Barco

ja wybralam salome. ideal przyjaciolki, zawsze pomocna, usmiechnieta i z dobra rada. ainhoa mnie troche denerwuje, jak zauwazylam kilka osob tez ma takie zdanie, ze jest denerwujaca. w internacie julia byla zupelnie inna. wiedziala czego chciala, miala twardy charakter a tylko 16 lat. a tu 20 latka taka troche zagubiona i nieiwiedzaca czego chce.

Offline

 

#34 2011-09-17 20:44:19

iza161

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ulubiona postać damska z El Barco

Ja wybralam Vilme, jest fajna i wie czego hcce,Ainhoa jest naiwna i ptyciutka jak dla mnie, a jezeli dalej bedzie  ztym idiota Gamboa, bo bedzie sie bala, nie mowiac o tym nikomu, to szok, brak slow i debilstwo.

Offline

 

#35 2011-09-17 22:37:07

CherryLady91

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ulubiona postać damska z El Barco

Zagłosowałam na Ainhoę, ale chyba z uwagi na to jak barco lubię aktorkę odtwarzającą jej rolę. Blanca bardzo spodobała mi się w Interacie i teraz liczę, że w drugim sezonie El Barco także stanie na równe nogi i zacznie być bardziej zdecydowaną i pewną siebie postacią, bo póki co Ainhoa jest trochę mdła i sama nie wie czego chce.
Gdybym miała zagłosować jeszcze raz to wybrałabym Vilmę, bo jej postać podoba mi się póki co najbardziej i kibicuje jej związkowi z Pitim )

Offline

 

#36 2011-09-26 23:46:45

aniazlipca

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ulubiona postać damska z El Barco

Vilma. Bo to kobieta z charakterem. I piękna.

Offline

 

#37 2011-10-06 14:08:00

Kat

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ulubiona postać damska z El Barco

Aihnoa Po prostu cały czas uwielbiam Blance, to jak gra, cały czas widzę ją jakby była naszą Julią z Internatu. Jest dobra,radosna,czuła,uparta i zawzięta kiedy trzeba
GŁOS NA AIHNOE


(pomyliłam się i przez przypadek kliknęłam na Julię ,  CZY mógłby to ktoś poprawić, bardzo bym prosiła)

Ostatnio edytowany przez Kat (2011-10-06 23:50:50)


http://thumbnails.imagebam.com/4437/dcdcff44361469.gif

Offline

 

#38 2011-12-10 12:33:37

malinka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 24
Punktów :   

Re: Ulubiona postać damska z El Barco

Moj głos na Anoihe. Bardzo lubie tą postać. Nie ma powiedziane ze 20 latka ma byc zdecydowana, wiedząca czego chce, moze byc zagubiona i niezdecydowana. To zalezy od charakteru, sytuacji i uczuc. Zauroczyla sie w dwoch facetach to jest normalne. Tak w zyciu czesto jest. Dziewczyna musi wybrac z kim chce byc, którego kocha. Potrafi pomoc ojcu odnalezc sie w roli ojca. Wie co powiedziec siostrzyce kiedy Ricardo nie ma pojecia o tym. Czasami kierując sie serce to łamie pewne reguły, zakazy. Uwieziony Ulisses w maszynowni. Nikt nie moze do niego wejsc. Wpada na pomysl jak tam wejsc, w skrzynce. Osiaga swoj cel przy pomocy przyjaciolek. Nie bede porownywac tej postaci do Juli z Internatu. Kompletne inne są, przeciwienstwa. No to nie ten temat.
Rowniez bardzo lubie Vilme.  Z charakterkiem. Nie da soba pomiatac. Zarazem nie co zagubiona. Inteligetna wiedziala dokogo zwrocic sie aby pomogl jej dodac sily aby nie usuwała tej ciazy. Tak naprawde nie chciala usuwac dziecka po prostu chciala aby ktos ją wspierał. Nie chciala byc sama w tej sytuacji. Kazda kobieta potrzebuje aby ktos był obok niej wspieral, pomagal i troszczyl sie. Czasami irytuje mnie jej zachowanie. Nie kocha Pitiego. No ale jak Lwica pobila sie z Estelą. Tak jakby to był jej facet. W rzeczywistosci to tylko Piti zdeklarował sie ze bedzie ojcem dziecka. Takie to dziecinne zachowanie. Zamiast porozmawiac z Estelą o co chodzi. Nie ma 5 lat aby nie zrozumiala tego. A po za tym są przyjaciolkami.

Ostatnio edytowany przez malinka (2011-12-10 12:51:25)

Offline

 

#39 2011-12-26 00:56:23

czekoladka2266

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ulubiona postać damska z El Barco

Wybrałam Vilme. Jest zawsze uśmiechnięta i pogodna. Często poprawia mi humor. 
Na początku lubiłam Ainhoe,  ale teraz jakoś mniej. Denerwuje mnie jak ona traktuje Ulisesa.

Offline

 

#40 2012-09-11 20:47:37

Trisha

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 22
Punktów :   

Re: Ulubiona postać damska z El Barco

Aihnoa, uwielbiam ich razem z Ulisesem


http://i47.tinypic.com/wcizhc.jpg
http://i45.tinypic.com/2q3c0f5.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.serverofshinobi.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl