#1 2012-07-23 22:01:31

 paaattie19

Extra boss

Skąd: Bg
Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 1537
Punktów :   

Serial: Supernatural/ Nie z tego świata

Jeden z moich ulubionych seriali Czy ktoś z Was także go ogląda?

Dean i Sam od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean zjawia się z niepokojącymi wiadomościami: ich ojciec, człowiek, który od 22 lat walczył ze złem, zniknął. Aby go odszukać i pomóc ludzkości pokonać złe siły, bracia muszą ścigać to, na co on polował... a Sam będzie zmuszony powrócić do życia, które, miał nadzieję, na zawsze zostawić za sobą.

Serial "Supernatural" to niewątpliwe jeden z najlepszych seriali stacji The CW, zaraz obok "Tajemnic Smallville" czy "Pamiętników Wampirów". W samej Ameryce dwa pierwsze sezony zyskały sobie ogromną popularność, a główni bohaterowie Dean i Sam Winchester sympatię widzów. W Polsce znany pod tytułem "Nie z tego świata", serial nie zyskał tak dużego rozgłosu, z powodu późnych godzin transmisji, jak również słabych i niezbyt ciekawych zapowiedzi emitowanych przez naszą telewizję. Jednak Dean i Sam również w Polsce zyskali sobie dość duże grono fanów, które z każdym kolejnym sezonem coraz bardziej się powiększa.

"Nie z tego świata" opowiada historię dwóch braci Sama i Deana Winchestera, którzy są łowcami duchów. Po śmierci matki, za którą odpowiedzialny jest żółtooki demon Azazel, bracia razem ze swoim ojcem postanawiają zwalczać wszystkie pozaziemskie istoty i chronić przed nimi ludzi, jak również zemścić się za śmierć matki.

Tak pokrótce rozpoczyna się długa i ciągle jeszcze nie zakończona historia naszych głównych bohaterów.

http://i50.tinypic.com/2db7b7s.gif

http://i50.tinypic.com/8y5a8l.gif

Oni są po prostu genialni

źródło: filmweb

Ostatnio edytowany przez paaattie19 (2012-09-10 21:56:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
silnik wodbo download muminki imiona film o uwodzeniu mężczyzn www.centrumos.pun.pl www.ibajd.pun.pl