#1 2012-04-20 08:20:58

 nikola2512

Nowicjusz

12784495
Skąd: świętochłowice
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 45
Punktów :   

wasz najdziwniejszy sen zwiazany z internatem

kim tam byliscie i co robiliscie


JESTEŚ DLA MNIE GWIAZDĄ ,KTÓRA SPADŁA Z NIEBA,JESTEŚ DLA MNIE TCHNIENIEM KTÓRE MNIE OGRZEWA

Offline

 

#2 2012-04-20 14:51:47

 Milena0310

Wyjadacz

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 277
Punktów :   
WWW

Re: wasz najdziwniejszy sen zwiazany z internatem

Ojjj dużo by pisac Wiele ich było ale najl;epszy to chyba ten;)

Byłam Siostrą bliżniaczką Carol jak ona umarła to ja przyszłam . Musiałam zabić Hugo I Noireta bo oni mieli jakiś słoik z majonezem a w tym słoiku  była jakaś zagadka;) Odkryłam jakieś nowe podziemia w , których był tak jakby "drugi świat" i , że ja przeprowadzałam duchy te co umarły np Carol Cayetano, to Internatu I one normalnie żyły;)


Cazafantazmas,te Quiero,y yo a ti también imbecie!

Offline

 

#3 2012-04-23 23:05:36

 nikola2512

Nowicjusz

12784495
Skąd: świętochłowice
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 45
Punktów :   

Re: wasz najdziwniejszy sen zwiazany z internatem

mi sie snil noiret i hugo ,ze sie z nimi dwoma jednoczesnie spotykalam i oni sie domysleli tego zlapali mnie i grozac ze mnie zabija chcieli wiedziec dlaczego oni i dlaczego nie 1  z nich tylko oboje a ja im mowie ze ich kocham do szalenstwa i nie wiem ktorego z was wybrac ale zreszta  co moge sie spodziewac po mordercach ,i mowie im zeby sie pospieszyli z tym zabiciem mnie bo i tak mam przesrane zycie nawet nie wiecie jaki to bol jak sie kocha 2 facetow i nie umie wybrac ktoregos z nich i hugo zaczal sie zmieniac w dobrego czlowieka noiret tez ale walczyl z tym ale i tak to nic nie dalo a i oni sie pytali czemu chce umrzec skoro jestem ladna madra seksowna  i wogole czemu niby mam przesrane zycie a ja ze nie czuje sie gotowa zeby o tym mowic ale z czasem wam opowiem i wszyscy z internatu zauwazyli ich zmiane na lepsze ,poczatkowo nie wierzyli  ale potem musieli uwierzyc potem noiret zbniknal a ja kombinowalam z hugiem jak wyjsc z internatu i uwolnic wszystkich  prawie nam sie udalo prawie bo starzy nazisci do mnie strzelali i mnie zabili umarlam w ramionach huga

Ostatnio edytowany przez nikola2512 (2012-04-23 23:15:40)


JESTEŚ DLA MNIE GWIAZDĄ ,KTÓRA SPADŁA Z NIEBA,JESTEŚ DLA MNIE TCHNIENIEM KTÓRE MNIE OGRZEWA

Offline

 

#4 2012-05-05 02:16:05

 karolka_z_braniewa

Stały bywalec

Skąd: Dęblin
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 160
Punktów :   

Re: wasz najdziwniejszy sen zwiazany z internatem

Mój sen był trochę głupi. Obejrzałam dopiero 3 odc. 1. serii, kiedy mi się przyśniło, że uciekałam w ciemnym i pustym internacie. Krzyczałam ale nikt nie słyszał. Nawet nie wiem, kto mnie gonił. Nagle ktoś mnie złapał za nogę i ... budzik mnie obudził.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nasza-wioska-pl.pun.pl www.igpz.pun.pl www.anty-troll.pun.pl www.smoczyszpon.pun.pl www.klasztornrp.pun.pl